II Nocny Maraton/Półmaraton po Lesie Łagiewnickim
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Barańczyk Anna Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
2 Barański Konrad Kwiatkowice Półmaraton/Maraton opłacono BM
3 Bernacki Sebastian Bernacki Piotrków Trybunalski Półmaraton/Maraton Piotrkowski klub biegacza endorfina opłacono BM
4 Białecka Sylwia łódź Półmaraton/Maraton EVErRUN opłacono BM
5 Bieńkowski Michał Łódź Półmaraton/Maraton Dzik Komando opłacono BM
6 Bobińska Monika Łódź Półmaraton/Maraton MaszerujemyZnogamiWchmurach opłacono BM
7 Bracichowicz Anna Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
8 Bryszewska Marta Zgierz Półmaraton/Maraton opłacono BM
9 Bukowska Aleksandra Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
10 Chojnacki Rafał Aleksandrów Łódzki Półmaraton/Maraton AGB Torfy opłacono BM
11 Chybowski Jarek ŁÓDŹ Półmaraton/Maraton KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ
12 Cielecki Wojciech Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
13 Cieslak Krzysztof Lodz Półmaraton/Maraton Fajnie Czasem poBiegac opłacono BM
14 Cyrulewska Malgorzata Cyrulewska Glinnik Półmaraton/Maraton Pamso Run Team opłacono BM
15 Dąbrowska-Kona Aleksandra Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
16 Dąbrowski Artur Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
17 Dawidowska Joanna Łódź Półmaraton/Maraton KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ
18 duran carlos lodz Półmaraton/Maraton CLARIANT opłacono BM
19 Długosz Marta Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
20 Ejzemberg Monika Łódź Półmaraton/Maraton Biegnięte Laski opłacono BM
21 Fąfara Agnieszka Łódź Półmaraton/Maraton Biegnięte Laski opłacono BM
22 FIKTUS PAWEŁ FIKTUS Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
23 Florczak Sylwia Łódź Półmaraton/Maraton Szakale Bałut Łódź opłacono BM
24 Frąk Wojciech Łódź Półmaraton/Maraton Szakale Bałut Łódź opłacono BM
25 Freszel Krzysztof Warszawa Półmaraton/Maraton BOERNEROWO BIEGA opłacono BM
26 GALOCH Robert Aleksandrów Łódzki Półmaraton/Maraton Sobotnia Grupa Biegowa LZG opłacono BM
27 GARCIA Jon Lake Jackson Półmaraton/Maraton JAM opłacono BM
28 GOCAL MAREK LODZ Półmaraton/Maraton pięta palec masło smalec opłacono BM
29 Gonciarek Katarzyna Wągry 37 Półmaraton/Maraton Morsy z Lisowic opłacono BM
30 Goździk-Zaręba Aneta Łódź Półmaraton/Maraton Łódź Kocha Sport opłacono BM
31 Harężlak Krzysztof Łódź Półmaraton/Maraton KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ
32 Iskra Arek Łódź Półmaraton/Maraton Szakale Bałut Łódź opłacono BM
33 Jarosz Dorota . Półmaraton/Maraton . opłacono BM
34 Jasiński Daniel Łódź Półmaraton/Maraton Z Piechotą po schodach opłacono BM
35 Kacprzak Konrad Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
36 Kacprzak Marcin Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
37 Kalinowska Anna Łodz Półmaraton/Maraton KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ
38 Kalinowski Łukasz Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
39 Kamiński Daniel Ozorków Półmaraton/Maraton KS GRUCHA opłacono BM
40 Karolak Jolanta Ozorków Półmaraton/Maraton opłacono BM
41 Karolak Ryszard Ozorków Półmaraton/Maraton opłacono BM
42 Karpik Rafał Żelków-Kolonia Półmaraton/Maraton Biegam na zdrowie
43 KARWOWSKI MICHAŁ ŁÓDŹ Półmaraton/Maraton KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ
44 Kejn Majkel Łódź Półmaraton/Maraton KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ
45 KLIMCZEWSKI ANDRZEJ Łódź Półmaraton/Maraton Forever Young Łódź opłacono BM
46 Kocik Adam Łódź Półmaraton/Maraton Razem Trenujemy Sport opłacono BM
47 Koperkiewicz Michał Łęczyca Półmaraton/Maraton opłacono BM
48 Kosmalski Arkadiusz Jedlicze A Półmaraton/Maraton KS GRUCHA opłacono BM
49 Kostrzewski Sławomir Opole Półmaraton/Maraton opłacono BM
50 Kowalczyk Magda Łódź Półmaraton/Maraton Warriors Łódź/Z Piechotą po schodach opłacono
51 Kozioł Agnieszka Łódź Półmaraton/Maraton Z kijami przez życie opłacono BM
52 Krzemiński Tomasz Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
53 Kudła Adam Kudła Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
54 Kumor Weronika Łódź Półmaraton/Maraton EVErRUN
55 Kumor Weronika Kumor Łódź Półmaraton/Maraton
56 Kwiecień-Lipińska Kamila Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
57 Lechański Łukasz Łódź Półmaraton/Maraton KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ
58 Loręcki Tomasz Loręcki Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
59 Madej Elżbieta Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
60 Makowski Maciej Pabianice Półmaraton/Maraton Korona Pabianice opłacono BM
61 MALCZEWSKA- CHAŁADAJ Karina Sieradz Półmaraton/Maraton opłacono BM
62 Marciniak Tomasz Skotniki Półmaraton/Maraton opłacono
63 Markowska Ewa Łódź (Łódź-Śródmieście) Półmaraton/Maraton Szakale Bałut Łódź opłacono BM
64 Markowski Marcin ŁÓDŹ Półmaraton/Maraton Szakale Bałut Łódź opłacono BM
65 Matusiak Anna Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
66 Matusiak Arkadiusz Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
67 MAZUREK RYSZARD TŁUSZCZ Półmaraton/Maraton BÓBR TŁUSZCZ opłacono BM
68 Mazurkiewicz Jadwiga Łódź Półmaraton/Maraton Celironman opłacono BM
69 Małgorzaciak Ireneusz Jarosty Półmaraton/Maraton Ultra Piotrków opłacono BM
70 Małowiejska Alicja Zgierz Półmaraton/Maraton opłacono BM
71 Mendrzycki Szymon Łódź Półmaraton/Maraton Szakale Bałut Łódź opłacono BM
72 Michalak-Mattar Malgorzata Rąbień AB Półmaraton/Maraton Szakale Bałut Łódź opłacono BM
73 Mielczarski Bartosz Warszawa Półmaraton/Maraton opłacono BM
74 Mikołajczyk-Sowa Monika Justynów Półmaraton/Maraton Szakale Bałut Łódź opłacono BM
75 Mokras Adam Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
76 Mospinek Ewa Łódź Półmaraton/Maraton Szakale Bałut Łódź opłacono BM
77 Mospinek Jacek Łódź Półmaraton/Maraton Szakale Bałut Łódź opłacono BM
78 Mroziński Zbigniew łódź Półmaraton/Maraton opłacono
79 Młynarczyk Ernest Łódź Półmaraton/Maraton opłacono
80 Nowak Marcin Łódź Półmaraton/Maraton Szakale Bałut Łódź opłacono BM
81 Nowak Mirosław Konstantynów Łódzki Półmaraton/Maraton opłacono BM
82 Nowicki Artur Bargły Półmaraton/Maraton Sportczesna opłacono BM
83 Nowiński Jakub Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
84 Ochocka Ewa Łódź Półmaraton/Maraton Biegnięte Laski opłacono BM
85 Olczak Mariusz Łódź Półmaraton/Maraton Razem Trenujemy Sport opłacono BM
86 Olejniczak Piotr Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
87 Orlińska Anna Łódź Półmaraton/Maraton Maszerujemy z Nogami w Chmurach opłacono BM
88 Pawlowski Dariusz Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
89 Piechocki Jacek Łódź Półmaraton/Maraton
90 Pieczara Łukasz Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
91 Pobłocki Jan Gdańsk Półmaraton/Maraton Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi opłacono BM
92 Podgórski Łukasz Łódź Półmaraton/Maraton Dzikie Morsy opłacono BM
93 Promińska-Goss Eliza Nowe Chrusty Półmaraton/Maraton Celironman opłacono BM
94 Przybysz Kacper Łódź Półmaraton/Maraton UOKiK Schodki Łódź opłacono BM
95 Pustułka Krzysztof Stajenczynki Półmaraton/Maraton opłacono BM
96 Racz Mariusz Wągry 37 Półmaraton/Maraton Morsy z Lisowic opłacono BM
97 Radwanski Tomasz Łódź Półmaraton/Maraton Z Piechotą po schodach opłacono BM
98 Rakowski Paweł Łódź Półmaraton/Maraton Z Piechotą po schodach opłacono BM
99 Reszke Marcin Łódź Półmaraton/Maraton Szakale Bałut Łódź opłacono BM
100 Rochmiński Bogdan Lesiew Półmaraton/Maraton opłacono BM


Wyświetleń: 3876

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ