Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antowski Tomasz | Poznań | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
2 | Bauc Bartłomiej | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | Biegowe Nieporozumienie | opłacono |
3 | Brzeziecka Wioletta | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | Stadion Śląski | opłacono |
4 | Droś Weronika | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
5 | Famuła Tomasz | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | TriDivision Triathlon Team | opłacono |
6 | Gierok Artur | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | BiegaMYsłowice | opłacono |
7 | Golly Arkadiusz | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | Silesia Marathon Club | |
8 | Holik Marek | Chruszczobród | Polska | Pozostałe osoby | Biegowe Nieporozumienie | opłacono |
9 | Jagiełła Danuta | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostałe osoby | Nordicus Strzybnica | |
10 | Józefiak Paweł | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | Drużyna Biegowa | opłacono |
11 | Kopczyk Iwona | Tychy | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
12 | Kołodziej Joanna | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | MALINOWE GWIAZDY | opłacono |
13 | Kubacka Monika | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
14 | Kubas Grzegorz | Psary | Polska | Pozostałe osoby | PAPESY | |
15 | Lysko Marek | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
16 | Matuszczyk Maciej | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | CZP Tychy | opłacono |
17 | Nowak Szymon | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | Overwatch | opłacono |
18 | Pasak Agnieszka | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
19 | Pawlik Arkadiusz | KATOWICE | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
20 | Pilarczyk Łukasz | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | KB Józefinka Katowice | opłacono |
21 | Postulka Adam | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | Chorzowska Szkoła Walki | opłacono |
22 | Pucher Jadwiga | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
23 | Raszka Ewelina | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
24 | Siuta Krzysztof | Piekary Śląskie | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
25 | Sobol Pawel | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
26 | Stanek Mateusz | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | MSLabs running team | opłacono |
27 | Stanek Natalia | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
28 | Stanisz Sebastian | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | Biegowe Nieporozumienie | opłacono |
29 | Stefaniak Justyna | Dabrowa Górnicza | Polska | Pozostałe osoby | ||
30 | Świerczewska Małgorzata | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostałe osoby | W Pogoni Za Duchem | opłacono |
31 | Urlik Piotr | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
32 | Urlik Rafał | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | FC Szyszolandia Katowice | opłacono |
33 | Wątroba Tomasz | Chruszczobród | Polska | Pozostałe osoby | Biegowe Nieporozumienie | opłacono |
34 | Wcisło Wojciech | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
35 | Więckowska Urszula | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | Japońska | opłacono |
Wyświetleń: 6043