Panewnicki Bieg Dzika – edycja X - styczeń
Pozostałe osoby
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kokot Paweł Katowice Pozostałe osoby
2 Zelik stanisław Katowice Pozostałe osoby opłacono
3 Dziubek-Matusik Katarzyna Siemianowice Śląskie Pozostałe osoby opłacono
4 Blokesz Barbara Katowice Pozostałe osoby opłacono
5 Zoran Henryk Ruda Śląska Pozostałe osoby opłacono
6 Dosiak Małgorzata Katowice Pozostałe osoby opłacono
7 Koszuta Justyna Przeczyce Pozostałe osoby opłacono
8 MAJDA ROBERT ORZESZE Pozostałe osoby opłacono
9 Krasoń Anna katowice Pozostałe osoby opłacono
10 Drożdżowski Marek Katowice Pozostałe osoby opłacono
11 Pinkawa Olgierd Katowice Pozostałe osoby opłacono
12 Holecki Paweł Katowice Pozostałe osoby opłacono
13 Holecka Beata Katowice Pozostałe osoby opłacono
14 Barczyk Piotr Chorzów Pozostałe osoby opłacono
15 Kordon Anna Łaziska Górne Pozostałe osoby opłacono
16 Madej Marek Chorzów Pozostałe osoby opłacono
17 Adamoszek Daniel Katowice Pozostałe osoby opłacono
18 Wcisło Dariusz Katowice Pozostałe osoby opłacono
19 Więcek Przemysław Sosnowiec Pozostałe osoby opłacono
20 Więcek Beata Sosnowiec Pozostałe osoby opłacono
21 Bińkowski CZESŁAW Orzesze Pozostałe osoby opłacono
22 Wcisło Piotr Katowice Pozostałe osoby opłacono
23 Rojek Piotr Będzin Pozostałe osoby opłacono
24 Bednarz Paweł Bednarz Mikołów Pozostałe osoby opłacono
25 Wyleżałek Iwona Katowice Pozostałe osoby opłacono
26 Kamińska Anna Katowice Pozostałe osoby opłacono
27 Polakowicz Aleksandra Chorzów Pozostałe osoby opłacono
28 Sitkowski Tomasz Mysłowice Pozostałe osoby opłacono
29 Ciesielska Sylwia Siemianowice Śląskie Pozostałe osoby opłacono
30 Prządka Hanna Chorzów Pozostałe osoby opłacono
31 Manowski Piotr Ruda Ślaska Pozostałe osoby opłacono
32 Zawada Dawid Katowice Pozostałe osoby opłacono
33 Kaszubowska Ewa Siemianowice Śląskie Pozostałe osoby opłacono
34 Płonka Mikołaj Mysłowice Pozostałe osoby opłacono
35 Żukowska Paulina Mysłowice Pozostałe osoby opłacono
36 Szymczewski Włodzimierz Świętochłowice Pozostałe osoby opłacono
37 Sklorz Paweł Sklorz Katowice Pozostałe osoby
38 Prokop Bartosz Katowice Pozostałe osoby opłacono
39 Powietrzyński Robert Siemianowice Śląskie Pozostałe osoby opłacono
40 Shovkoplias Kateryna Sosnowiec Pozostałe osoby opłacono
41 Koźmin Paulina Sosnowiec Pozostałe osoby opłacono
42 Tulin Jacek Katowice Pozostałe osoby opłacono
43 HEFEMAN EWA KATOWICE Pozostałe osoby opłacono
44 Antowski Tomasz Poznań Pozostałe osoby
45 Ławniczak Łukasz Ruda Śląska Pozostałe osoby opłacono
46 suchon krzysztof pyskowice Pozostałe osoby opłacono
47 Kozubski Maciej Chorzów Pozostałe osoby opłacono
48 Wyród Monika Tychy Pozostałe osoby opłacono
49 Kopyto Izabela Chorzów Pozostałe osoby opłacono
50 Stypiński Ewa Katowice Pozostałe osoby opłacono
51 Wójcik Agnieszka Mikołów Pozostałe osoby
52 Pasterczyk Grzegorz Katowice Pozostałe osoby opłacono
53 Stefaniak Justyna Dabrowa Górnicza Pozostałe osoby
54 Zemła Piotr Gliwice Pozostałe osoby opłacono
55 Chrobok Joanna Mysłowice Pozostałe osoby opłacono
56 Pacana Krzysztof Tarnowskie Góry Pozostałe osoby opłacono
57 Waliszewski Andrzej Sosnowiec Pozostałe osoby opłacono
58 Tomaszewski Sebastian Katowice Pozostałe osoby opłacono
59 Kawalec Grzegorz Orzesze Pozostałe osoby opłacono
60 Rygulski Andrzej Łaziska Górne Pozostałe osoby opłacono
61 Pietrzyk Aleksandra Tychy Pozostałe osoby opłacono
62 Sekta Sylwia Siemianowice Śląskie Pozostałe osoby opłacono
63 Leszczyna Danuta Katowice Pozostałe osoby opłacono
64 Hałas Marcin Czechowice-Dziedzice Pozostałe osoby opłacono
65 Strzelecki Piotr ZABRZE Pozostałe osoby opłacono
66 Rybak Remigiusz Ruda Śląska Pozostałe osoby opłacono
67 Folusiak Marcin Katowice Pozostałe osoby opłacono
68 KRAWACKI RYSZARD Świętochłowice Pozostałe osoby opłacono
69 Piela-Skawińska Aldona Katowice Pozostałe osoby opłacono
70 Pańczyk Władysław WYRY Pozostałe osoby opłacono
71 Spychalski Adam Ruda Śląska Pozostałe osoby opłacono
72 Grolik Piotr Ruda Śląska Pozostałe osoby
73 Antowski Tomasz Antowski Poznań Pozostałe osoby
74 Skudlarski Piotr Kraków Pozostałe osoby opłacono
75 Sojka Robert Sojka Chorzów Pozostałe osoby opłacono
76 Strzelecki Robert ZABRZE Pozostałe osoby opłacono
77 Rolnik Remigiusz Mikołów Pozostałe osoby opłacono
78 Wisowski Mateusz Ruda Śląska Pozostałe osoby opłacono
79 Miszczyk Łukasz Siemianowice Śląskie Pozostałe osoby opłacono
80 Chodzidło Rafał Chorzów Pozostałe osoby opłacono
81 Morys Aleksandra Ruda Śląska Pozostałe osoby opłacono
82 MILKOWSKI Jan Świętochłowice Pozostałe osoby opłacono
83 Opszała Małgorzata Mikołów Pozostałe osoby
84 Bromboszcz Barbara Świętochłowice Pozostałe osoby opłacono
85 Parcer Michał Katowice Pozostałe osoby opłacono
86 Kokot Teresa Mysłowice Pozostałe osoby opłacono
87 Stępień Grzegorz Będzin Pozostałe osoby #GrodziecRun opłacono
88 Łuszcz Konrad Będzin Pozostałe osoby #GrodziecRun opłacono
89 Sendobry Henryk Łaziska Górne Pozostałe osoby ADOPCJANAODLEGLOSC.PL opłacono
90 Żukowska Alicja Sosnowiec Pozostałe osoby Amator opłacono
91 Walkowski Dariusz Ruda Śląska Pozostałe osoby August time opłacono
92 Leśnikowski Krzysztof Chorzów Pozostałe osoby Augusteam opłacono
93 Nowak Piotr Nowak Łaziska Górne Pozostałe osoby Augusteam opłacono
94 Odias Dominika Katowice Pozostałe osoby Biegające Bataty
95 Wochnik Marek Katowice Pozostałe osoby Carbon Silesia Sport opłacono
96 Kreczmer Marzena Zawiercie Pozostałe osoby Clleo Zawiercie opłacono
97 Machnik Janusz Zawiercie Pozostałe osoby Clleo Zawiercie opłacono
98 Wower Maria Katowice Pozostałe osoby CSC Adventure Academy
99 Hadzik Tomasz Kochanowice Pozostałe osoby Dzik Ligota opłacono
100 Dolistowski Marek Ruda Śląska Pozostałe osoby Ekipa Na Kijach opłacono


Wyświetleń: 6646

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ