Panewnicki Bieg Dzika – edycja X - styczeń
Pozostałe osoby
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Furich Dariusz Siemianowice Śląskie Pozostałe osoby Siemianowice i Przyjaciele Biegają
2 ROSADA ZDZISŁAW Gliwice Pozostałe osoby Poruszeni - Aktywni z Sośnicy opłacono
3 Holecka Beata Katowice Pozostałe osoby opłacono
4 Holecki Paweł Katowice Pozostałe osoby opłacono
5 Blokesz Barbara Katowice Pozostałe osoby opłacono
6 Łozowska Małgorzata Chorzów Pozostałe osoby Trees' Friend opłacono
7 Górecka Iwona Chorzów Pozostałe osoby STADION ŚLĄSKI opłacono
8 Prokop Bartosz Katowice Pozostałe osoby opłacono
9 Sklorz Paweł Sklorz Katowice Pozostałe osoby
10 Żukowska Paulina Mysłowice Pozostałe osoby opłacono
11 Płonka Mikołaj Mysłowice Pozostałe osoby opłacono
12 Ryk Łukasz Mikołów Pozostałe osoby Tacy My opłacono
13 Rojek Piotr Będzin Pozostałe osoby opłacono
14 Madej Marek Chorzów Pozostałe osoby opłacono
15 Witkowski Szymon Katowice Pozostałe osoby FC Szfagry opłacono
16 Powroźna Mariola Katowice Pozostałe osoby Night Runners Śląsk opłacono
17 Famuła Marek Katowice Pozostałe osoby Famuła Team opłacono
18 Rolnik Remigiusz Mikołów Pozostałe osoby opłacono
19 Wolny Leszek Katowice Pozostałe osoby Nordic Walking Stadion Śląski opłacono
20 Spychalski Adam Ruda Śląska Pozostałe osoby opłacono
21 Ocysek zygmunt Katowice Pozostałe osoby STADION ŚLĄSKI opłacono
22 Kolasa Gabriela Tarnowskie Góry Pozostałe osoby NORDICUS Strzybnica opłacono
23 Machnik Janusz Zawiercie Pozostałe osoby Clleo Zawiercie opłacono
24 Kreczmer Marzena Zawiercie Pozostałe osoby Clleo Zawiercie opłacono
25 Tomaszewski Sebastian Katowice Pozostałe osoby opłacono
26 Kornas Patrycjusz Orzesze Pozostałe osoby Huragan Ligota
27 Prządka Hanna Chorzów Pozostałe osoby opłacono
28 Krasoń Anna katowice Pozostałe osoby opłacono
29 Tybor Jowita Katowice Pozostałe osoby Giszowiec Biega Razem opłacono
30 Ryszka Karol Katowice Pozostałe osoby Huragan Ligota
31 Labiak Krystian Katowice Pozostałe osoby Giszowiec Biega Razem opłacono
32 Koszuta Justyna Przeczyce Pozostałe osoby opłacono
33 Dosiak Małgorzata Katowice Pozostałe osoby opłacono
34 Dziubek-Matusik Katarzyna Siemianowice Śląskie Pozostałe osoby opłacono
35 Wochnik Marek Katowice Pozostałe osoby Carbon Silesia Sport opłacono
36 Opszała Małgorzata Mikołów Pozostałe osoby
37 Sojka Robert Sojka Chorzów Pozostałe osoby opłacono
38 Korpok Ola Tarnowskie Góry Pozostałe osoby NORDICUS STRZYBNICA opłacono
39 Hadzik Tomasz Kochanowice Pozostałe osoby Dzik Ligota opłacono
40 Jendrysik Bogdan Zabrze Pozostałe osoby Siłownia TKKF Hades Mikołów opłacono
41 Pasterczyk Grzegorz Katowice Pozostałe osoby opłacono
42 Wieczorek Krzysztof Katowice Pozostałe osoby Truchtacz Mysłowice opłacono
43 Leśnikowski Krzysztof Chorzów Pozostałe osoby Augusteam opłacono
44 Postek Danuta Poznań Pozostałe osoby Marsz Po Zdrowie opłacono
45 Powietrzyński Robert Siemianowice Śląskie Pozostałe osoby opłacono
46 Zawada Dawid Katowice Pozostałe osoby opłacono
47 Kaptur Jarosław Katowice Pozostałe osoby FC Szwagry opłacono
48 Dendra Marcin Chorzów Pozostałe osoby Trees' Friend opłacono
49 Adamoszek Daniel Katowice Pozostałe osoby opłacono
50 Jagiełła Marian Tarnowskie Góry Pozostałe osoby NORDICUS STRZYBNICA opłacono
51 Pinkawa Olgierd Katowice Pozostałe osoby opłacono
52 Jagiełła Danuta Tarnowskie Góry Pozostałe osoby NORDICUS STRZYBNICA opłacono
53 Hryndio Jerzy KATOWICE Pozostałe osoby STADION SLĄSKI opłacono
54 Chodzidło Rafał Chorzów Pozostałe osoby opłacono
55 Wójcik Agnieszka Mikołów Pozostałe osoby
56 Kopala Marek Ruda Śląska Pozostałe osoby Ekipa Na Kijach opłacono
57 Kaszubowska Ewa Siemianowice Śląskie Pozostałe osoby opłacono
58 Więcek Beata Sosnowiec Pozostałe osoby opłacono
59 Więcek Przemysław Sosnowiec Pozostałe osoby opłacono
60 Wilk Rafał Piaski Pozostałe osoby SEKCJA PIASKI opłacono
61 Zoran Henryk Ruda Śląska Pozostałe osoby opłacono
62 Wyród Monika Tychy Pozostałe osoby opłacono
63 Dolistowski Marek Ruda Śląska Pozostałe osoby Ekipa Na Kijach opłacono
64 Hilgner Katarzyna Tarnowskie Góry Pozostałe osoby NORDICUS Strzybnica opłacono
65 Szendzielorz Ilona Ruda Śląska Pozostałe osoby MALINOWE GWIAZDY opłacono
66 Pacyna Jan Tarnowskie Góry Pozostałe osoby NORDICUS Strzybnica opłacono
67 Krupa Grzegorz Katowice Pozostałe osoby Z kijkami po drodze opłacono
68 Kirsz Mariola Tarnowskie Góry Pozostałe osoby NORDICUS Strzybnica opłacono
69 Morawiec Marzena Tarnowskie Góry Pozostałe osoby Nordicus Strzybnica opłacono
70 Kiepura Anna Katowice Pozostałe osoby Tysiąclecie opłacono
71 Zydroń Wiesław Katowice Pozostałe osoby Z Kijkami Nam Po Drodze opłacono
72 Strzelecki Robert ZABRZE Pozostałe osoby opłacono
73 Sendobry Henryk Łaziska Górne Pozostałe osoby ADOPCJANAODLEGLOSC.PL opłacono
74 Antowski Tomasz Poznań Pozostałe osoby
75 Skwarek Jarosław Łaziska Górne Pozostałe osoby Skwarek Racing Team opłacono
76 Giza Elżbieta Tarnowskie Góry Pozostałe osoby NORDICUS Strzybnica opłacono
77 Przybyłka Anna Bytom Pozostałe osoby Stadion Śląski opłacono
78 Bednarz Paweł Bednarz Mikołów Pozostałe osoby opłacono
79 Drynda Franciszek Tarnowskie Góry Pozostałe osoby NORDICUS Strzybnica opłacono
80 Kuczborska Barbara Sosnowiec Pozostałe osoby Harpagan Sosnowiec opłacono
81 Poniatowska Alina Tarnowskie Góry Pozostałe osoby NORDICUS Strzybnica opłacono
82 Pańczyk Władysław WYRY Pozostałe osoby opłacono
83 Wolko Barbara Tarnowskie Góry Pozostałe osoby NORDICUS Strzybnica opłacono
84 suchon krzysztof pyskowice Pozostałe osoby opłacono
85 Żukowska Alicja Sosnowiec Pozostałe osoby Amator opłacono
86 Nowak Barbara CHORZÓW Pozostałe osoby MALINOWE GWIAZDY opłacono
87 Zemła Piotr Gliwice Pozostałe osoby opłacono
88 Stefaniak Justyna Dabrowa Górnicza Pozostałe osoby
89 Shovkoplias Kateryna Sosnowiec Pozostałe osoby opłacono
90 Sitkowski Tomasz Mysłowice Pozostałe osoby opłacono
91 Bińkowski CZESŁAW Orzesze Pozostałe osoby opłacono
92 Marekwica Joanna Katowice Pozostałe osoby Mk team Siemianowice Śląskie opłacono
93 MILKOWSKI Jan Świętochłowice Pozostałe osoby opłacono
94 Waliszewski Andrzej Sosnowiec Pozostałe osoby opłacono
95 Wower Maria Katowice Pozostałe osoby CSC Adventure Academy
96 Manowski Piotr Ruda Ślaska Pozostałe osoby opłacono
97 Mansfeld Dorota Tarnowskie Góry Pozostałe osoby NORDICUS STRZYBNICA opłacono
98 Breguła Ewa Tarnowskie Góry Pozostałe osoby NORDICUS STRZYBNICA opłacono
99 Nowak Piotr Nowak Łaziska Górne Pozostałe osoby Augusteam opłacono
100 Koźmin Paulina Sosnowiec Pozostałe osoby opłacono


Wyświetleń: 6656

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ