Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#GrodziecRun | |||||||||
1 | Stępień Grzegorz | Będzin | Pozostałe osoby | #GrodziecRun | opłacono | ||||
2 | Łuszcz Konrad | Będzin | Pozostałe osoby | #GrodziecRun | opłacono | ||||
7 | |||||||||
3 | Wojdyła Radosław | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | 7 | |||||
100 MCP | |||||||||
4 | Szczerba Andrzej | SOSNOWIEC | Małżeństwa | 100 MCP | opłacono | ||||
ADOPCJANAODLEGLOSC.PL | |||||||||
5 | Sendobry Henryk | Łaziska Górne | Pozostałe osoby | ADOPCJANAODLEGLOSC.PL | opłacono | ||||
Amator | |||||||||
6 | Żukowska Alicja | Sosnowiec | Pozostałe osoby | Amator | opłacono | ||||
7 | Mierzchała Ilona | Katowice | Małżeństwa | Amator | opłacono | ||||
Augusteam | |||||||||
8 | Leśnikowski Krzysztof | Chorzów | Pozostałe osoby | Augusteam | opłacono | ||||
9 | Nowak Piotr Nowak | Łaziska Górne | Pozostałe osoby | Augusteam | opłacono | ||||
August time | |||||||||
10 | Walkowski Dariusz | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | August time | opłacono | ||||
BOR TEAM BORUSZOWICE | |||||||||
11 | Tyrtania Bartosz | Boruszowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | BOR TEAM BORUSZOWICE | opłacono | ||||
12 | Tyrtania Sylwia | Boruszowice | Małżeństwa | BOR TEAM BORUSZOWICE | opłacono | ||||
13 | Tyrtania Tomasz | Boruszowice | Małżeństwa | BOR TEAM BORUSZOWICE | opłacono | ||||
Batory Loto | |||||||||
14 | Ogórek Wioletta | Chorzów | Małżeństwa | Batory Loto | opłacono | ||||
15 | Ogórek Adam | Chorzów | Małżeństwa | Batory Loto | opłacono | ||||
BiegaMYsłowice | |||||||||
16 | Różycka-Fryt Katarzyna | Mysłowice | Małżeństwa | BiegaMYsłowice | opłacono | ||||
BiegaMYsłowice | |||||||||
17 | Sieka Maciej | Mysłowice | Małżeństwa | BiegaMYsłowice | opłacono | ||||
18 | Sieka Magdalena | Mysłowice | Małżeństwa | BiegaMYsłowice | opłacono | ||||
Biegające Bataty | |||||||||
19 | Odias Dominika | Katowice | Pozostałe osoby | Biegające Bataty | |||||
CSC Adventure Academy | |||||||||
20 | Wower Maria | Katowice | Pozostałe osoby | CSC Adventure Academy | |||||
Carbon Silesia Sport | |||||||||
21 | Wochnik Marek | Katowice | Pozostałe osoby | Carbon Silesia Sport | opłacono | ||||
Clleo Zawiercie | |||||||||
22 | Machnik Janusz | Zawiercie | Pozostałe osoby | Clleo Zawiercie | opłacono | ||||
23 | Kreczmer Marzena | Zawiercie | Pozostałe osoby | Clleo Zawiercie | opłacono | ||||
Dzik Ligota | |||||||||
24 | Hadzik Tomasz | Kochanowice | Pozostałe osoby | Dzik Ligota | opłacono | ||||
Ekipa Na Kijach | |||||||||
25 | Kopala Marek | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | Ekipa Na Kijach | opłacono | ||||
26 | Tkocz Adam | Ruda Śląska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono | ||||
27 | Tkocz Alicja | Ruda Śląska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono | ||||
28 | Broll Jacek | Ruda Śląska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono | ||||
29 | Broll Sabina | Ruda Śląska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono | ||||
30 | Dolistowski Marek | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | Ekipa Na Kijach | opłacono | ||||
FC Szfagry | |||||||||
31 | Witkowski Szymon | Katowice | Pozostałe osoby | FC Szfagry | opłacono | ||||
FC Szwagry | |||||||||
32 | Kaptur Jarosław | Katowice | Pozostałe osoby | FC Szwagry | opłacono | ||||
Famuła Team | |||||||||
33 | Famuła Marek | Katowice | Pozostałe osoby | Famuła Team | opłacono | ||||
Fear The Return | |||||||||
34 | Olszański Karol | Kraków | Małżeństwa | Fear The Return | opłacono | ||||
35 | Olszańska Jolka | Kraków | Małżeństwa | Fear The Return | opłacono | ||||
Giszowiec Biega Razem | |||||||||
36 | Tybor Jowita | Katowice | Pozostałe osoby | Giszowiec Biega Razem | opłacono | ||||
37 | Labiak Krystian | Katowice | Pozostałe osoby | Giszowiec Biega Razem | opłacono | ||||
Harpagan Sosnowiec | |||||||||
38 | Kuczborska Barbara | Sosnowiec | Pozostałe osoby | Harpagan Sosnowiec | opłacono | ||||
39 | Kuczborska Marta | Sosnowiec | Małżeństwa | Harpagan Sosnowiec | opłacono | ||||
40 | Kuczborski Piotr | Sosnowiec | Dzieci i młodzież do lat 18 | Harpagan Sosnowiec | opłacono | ||||
41 | Kuczborski Jarosław | Sosnowiec | Małżeństwa | Harpagan Sosnowiec | opłacono | ||||
Huragan Ligota | |||||||||
42 | Kornas Patrycjusz | Orzesze | Pozostałe osoby | Huragan Ligota | |||||
43 | Ryszka Karol | Katowice | Pozostałe osoby | Huragan Ligota | |||||
44 | Żywica Dorota | Katowice | Pozostałe osoby | Huragan Ligota | opłacono | ||||
Huragan Ligota | |||||||||
45 | Witała Marzena | Katowice | Małżeństwa | Huragan Ligota | opłacono | ||||
46 | Witała Piotr | Katowice | Małżeństwa | Huragan Ligota | opłacono | ||||
KB MCKiS JAWORZNO | |||||||||
47 | Starzycki Przemysław | Jaworzno | Pozostałe osoby | KB MCKiS JAWORZNO | opłacono | ||||
KRS TKKF "Jastrząb" Ruda Śląska | |||||||||
48 | Żebracka Kornelia | Wyry | Małżeństwa | KRS TKKF "Jastrząb" Ruda Śląska | opłacono | ||||
49 | Mejer Jarosław | Wyry | Małżeństwa | KRS TKKF "Jastrząb" Ruda Śląska | opłacono | ||||
Katowice 49 | |||||||||
50 | Górnik Jerzy | katowice | Pozostałe osoby | Katowice 49 | opłacono | ||||
Latający Klimzowiec | |||||||||
51 | Cader Wojciech | Chorzów | Pozostałe osoby | Latający Klimzowiec | opłacono | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
52 | Marks Adrian | Bytom | Małżeństwa | Lecymy Durś | opłacono | ||||
53 | Marks Dorota | Bytom | Małżeństwa | Lecymy Durś | opłacono | ||||
54 | Stalmach Damian | Piekary Śląskie | Pozostałe osoby | Lecymy Durś | opłacono | ||||
55 | Wróbel Klaudia | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | Lecymy Durś | opłacono | ||||
56 | WILK GRAŻYNA | PIEKARY ŚLĄSKIE | Pozostałe osoby | Lecymy Durś | opłacono | ||||
Leica Geosystems | |||||||||
57 | szkuta izabela | Tychy | Małżeństwa | Leica Geosystems | opłacono | ||||
Leica Geosystems | |||||||||
58 | Szkuta Bogdan | Tychy | Małżeństwa | Leica Geosystems | opłacono | ||||
Liber Poland Team | |||||||||
59 | Stiller Ireneusz | Zabrze | Pozostałe osoby | Liber Poland Team | opłacono | ||||
Lotom z Jerzym | |||||||||
60 | Mokry Sebastian | Mysłowice | Pozostałe osoby | Lotom z Jerzym | opłacono | ||||
Lubię Burpeesy | |||||||||
61 | wesoły Piotr | katowice | Pozostałe osoby | Lubię Burpeesy | opłacono | ||||
MALINOWE GWIAZDY | |||||||||
62 | Szendzielorz Ilona | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | MALINOWE GWIAZDY | opłacono | ||||
63 | Nowak Barbara | CHORZÓW | Pozostałe osoby | MALINOWE GWIAZDY | opłacono | ||||
64 | Morys Agnieszka | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | MALINOWE GWIAZDY | opłacono | ||||
65 | NIESŁONY RYSZARD | CHORZÓW | Pozostałe osoby | MALINOWE GWIAZDY | opłacono | ||||
66 | Kuczera Sabina | CHORZÓW | Pozostałe osoby | MALINOWE GWIAZDY | opłacono | ||||
MKS MOS KATOWICE | |||||||||
67 | Marekwica Jakub | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | MKS MOS KATOWICE | opłacono | ||||
MK Team | |||||||||
68 | Kapica Małgorzata | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | MK Team | opłacono | ||||
MK team | |||||||||
69 | Witor Marek | Siemianowice Śląskie | Małżeństwa | MK team | opłacono | ||||
70 | Witor Klaudia | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Małżeństwa | MK team | opłacono | ||||
71 | Czapura Elżbieta | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Pozostałe osoby | MK team | opłacono | ||||
MORS HUBERTUS MYSŁOWICE | |||||||||
72 | Wilczek Ewa | Sosnowiec | Pozostałe osoby | MORS HUBERTUS MYSŁOWICE | opłacono | ||||
73 | Mrowiec Damian | Wojkowice | Pozostałe osoby | MORS HUBERTUS MYSŁOWICE | opłacono | ||||
Marsz Po Zdrowie | |||||||||
74 | Postek Danuta | Poznań | Pozostałe osoby | Marsz Po Zdrowie | opłacono | ||||
Mk team Siemianowice Śląskie | |||||||||
75 | Marekwica Joanna | Katowice | Pozostałe osoby | Mk team Siemianowice Śląskie | opłacono | ||||
Mosir TKKF Saturn Czeladź | |||||||||
76 | Gruszka Rafał | Będzin | Małżeństwa | Mosir TKKF Saturn Czeladź | |||||
NORDICUS STRZYBNICA | |||||||||
77 | Korpok Ola | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | NORDICUS STRZYBNICA | opłacono | ||||
78 | Jagiełła Marian | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | NORDICUS STRZYBNICA | opłacono | ||||
79 | Jagiełła Danuta | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | NORDICUS STRZYBNICA | opłacono | ||||
80 | Mansfeld Dorota | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | NORDICUS STRZYBNICA | opłacono | ||||
81 | Breguła Ewa | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | NORDICUS STRZYBNICA | opłacono | ||||
NORDICUS Strzybnica | |||||||||
82 | Kolasa Gabriela | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
83 | Hilgner Katarzyna | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
84 | Pacyna Jan | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
85 | Kirsz Mariola | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
86 | Dudkiewicz Wojciech | Tarnowskie Góry | Małżeństwa | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
87 | Giza Elżbieta | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
88 | Drynda Franciszek | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
89 | Wolko Barbara | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
NORDICUS Strzybnica | |||||||||
90 | Poniatowska Alina | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
Night Runners Śląsk | |||||||||
91 | Powroźna Mariola | Katowice | Pozostałe osoby | Night Runners Śląsk | opłacono | ||||
Nordic Team Ruda Śląska | |||||||||
92 | Taisner Aleksandra | Ruda Śląska | Małżeństwa | Nordic Team Ruda Śląska | |||||
93 | Taisner Tomasz | Ruda Śląska | Małżeństwa | Nordic Team Ruda Śląska | |||||
Nordic Walking Stadion Śląski | |||||||||
94 | Wolny Leszek | Katowice | Pozostałe osoby | Nordic Walking Stadion Śląski | opłacono | ||||
Nordicus Strzybnica | |||||||||
95 | Morawiec Marzena | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | Nordicus Strzybnica | opłacono | ||||
96 | Dudkiewicz Anna | Tarnowskie Góry | Małżeństwa | Nordicus Strzybnica | opłacono | ||||
Ohio Team | |||||||||
97 | Stypka Magdalena | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | Ohio Team | |||||
98 | Stypka Anna | Katowice | Małżeństwa | Ohio Team | |||||
99 | Stypka Artur | Katowice | Małżeństwa | Ohio Team | |||||
Paderewa | |||||||||
100 | Rembacz Michał | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | Paderewa | opłacono | ||||
101 | Rydzewska Anna | Katowice | Małżeństwa | Paderewa | opłacono | ||||
102 | Rembacz Konrad | Katowice | Małżeństwa | Paderewa | opłacono | ||||
Poruszeni - Aktywni z Sośnicy | |||||||||
103 | ROSADA ZDZISŁAW | Gliwice | Pozostałe osoby | Poruszeni - Aktywni z Sośnicy | opłacono | ||||
SAINT- GOBAIN SQUAD | |||||||||
104 | Kubik Dariusz | SIEWIERZ | Małżeństwa | SAINT- GOBAIN SQUAD | opłacono | ||||
SEKCJA PIASKI | |||||||||
105 | Wilk Rafał | Piaski | Pozostałe osoby | SEKCJA PIASKI | opłacono | ||||
SP7 Mokre | |||||||||
106 | Grund Tomasz | Mokre | Dzieci i młodzież do lat 18 | SP7 Mokre | opłacono | ||||
107 | Grund Michał | Mokre | Dzieci i młodzież do lat 18 | SP7 Mokre | opłacono | ||||
SP nr 21 Chorzów | |||||||||
108 | Chodzidło Aleksander | Chorzów | Dzieci i młodzież do lat 18 | SP nr 21 Chorzów | opłacono | ||||
STADION SLĄSKI | |||||||||
109 | Hryndio Jerzy | KATOWICE | Pozostałe osoby | STADION SLĄSKI | opłacono | ||||
STADION ŚLĄSKI | |||||||||
110 | Górecka Iwona | Chorzów | Pozostałe osoby | STADION ŚLĄSKI | opłacono | ||||
111 | Ocysek zygmunt | Katowice | Pozostałe osoby | STADION ŚLĄSKI | opłacono | ||||
STADION ŚLĄSKI NW | |||||||||
112 | Raczyńska Aleksandra | Chorzów | Osoby urodzone w roku 1947 i wcześniej | STADION ŚLĄSKI NW | opłacono | ||||
Sayonara Chorzów | |||||||||
113 | Tuleja Blanka | Chorzów | Małżeństwa | Sayonara Chorzów | opłacono | ||||
114 | Tuleja Adam Tuleja | Chorzów | Małżeństwa | Sayonara Chorzów | opłacono | ||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
115 | Furich Dariusz | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
Siemianowice Śląskie | |||||||||
116 | Zgoda Joanna | Siemianowice Śląskie | Małżeństwa | Siemianowice Śląskie | opłacono | ||||
117 | Zgoda Bogusław | Siemianowice Śląskie | Małżeństwa | Siemianowice Śląskie | opłacono | ||||
Silesia Marathon Club | |||||||||
118 | Golly Arkadiusz | Chorzów | Pozostałe osoby | Silesia Marathon Club | opłacono | ||||
119 | Bloch Grzegorz | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | Silesia Marathon Club | opłacono | ||||
Silesia Nordic Team | |||||||||
120 | Kupibida Boguslawa | Katowice | Pozostałe osoby | Silesia Nordic Team | opłacono | ||||
Siłownia TKKF Hades Mikołów | |||||||||
121 | Jendrysik Bogdan | Zabrze | Pozostałe osoby | Siłownia TKKF Hades Mikołów | opłacono | ||||
122 | Wyduch Jan | Mikołów | Osoby urodzone w roku 1947 i wcześniej | Siłownia TKKF Hades Mikołów | opłacono | ||||
Skwarek Racing Team | |||||||||
123 | Skwarek Jarosław | Łaziska Górne | Pozostałe osoby | Skwarek Racing Team | opłacono | ||||
Stadion Śląski | |||||||||
124 | Przybyłka Anna | Bytom | Pozostałe osoby | Stadion Śląski | opłacono | ||||
125 | Inglant KRYSTYNA | CHORZÓW | Pozostałe osoby | Stadion Śląski | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa Nr 35 Katowice | |||||||||
126 | Muszer Pola | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | Szkoła Podstawowa Nr 35 Katowice | opłacono | ||||
Szombierki chodzą i biegają | |||||||||
127 | Snochowski Miroslaw | Bytom | Małżeństwa | Szombierki chodzą i biegają | opłacono | ||||
128 | Snochowska Agata | Bytom | Małżeństwa | Szombierki chodzą i biegają | opłacono | ||||
Szopołazy | |||||||||
129 | Wocław Barbara | Katowice | Pozostałe osoby | Szopołazy | opłacono | ||||
130 | Paszyńska Ewa | Katowice | Pozostałe osoby | Szopołazy | opłacono | ||||
Tacy My | |||||||||
131 | Ryk Łukasz | Mikołów | Pozostałe osoby | Tacy My | opłacono | ||||
Trees' Friend | |||||||||
132 | Łozowska Małgorzata | Chorzów | Pozostałe osoby | Trees' Friend | opłacono | ||||
133 | Dendra Marcin | Chorzów | Pozostałe osoby | Trees' Friend | opłacono | ||||
Triathlon Training Center | |||||||||
134 | Prudło Janek | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | Triathlon Training Center | |||||
Truchtacz Mysłowice | |||||||||
135 | Wieczorek Krzysztof | Katowice | Pozostałe osoby | Truchtacz Mysłowice | opłacono | ||||
136 | Cieśla Urszula | Katowice | Pozostałe osoby | Truchtacz Mysłowice | opłacono | ||||
Tysiąclecie | |||||||||
137 | Kiepura Anna | Katowice | Pozostałe osoby | Tysiąclecie | opłacono | ||||
UKS TRÓJKA MIKOŁÓW | |||||||||
138 | Pyka Artur | MIKOŁÓW | Dzieci i młodzież do lat 18 | UKS TRÓJKA MIKOŁÓW | opłacono | ||||
WOLNY STRZELEC | |||||||||
139 | Kurpet Zygmunt | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Pozostałe osoby | WOLNY STRZELEC | opłacono | ||||
Z Kijkami Nam Po Drodze | |||||||||
140 | Zydroń Wiesław | Katowice | Pozostałe osoby | Z Kijkami Nam Po Drodze | opłacono | ||||
Z kijkami po drodze | |||||||||
141 | Krupa Grzegorz | Katowice | Pozostałe osoby | Z kijkami po drodze | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
142 | Holecka Beata | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
143 | Holecki Paweł | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
144 | Blokesz Wiktor | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
145 | Blokesz Barbara | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
146 | Golonka Renata | Mysłowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
147 | Golonka Marek | Mysłowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
148 | Kawa Tomasz | Mysłowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
149 | Kawa Joanna | Mysłowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
150 | Prokop Bartosz | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
151 | Sklorz Paweł Sklorz | Katowice | Pozostałe osoby | ||||||
152 | Żukowska Paulina | Mysłowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
153 | Płonka Mikołaj | Mysłowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
154 | Rojek Piotr | Będzin | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
155 | Madej Marek | Chorzów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
156 | Smołka Dominik | Mikołów | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||||||
157 | Rolnik Remigiusz | Mikołów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
158 | Spychalski Adam | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
159 | Tomaszewski Sebastian | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
160 | Prządka Hanna | Chorzów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
161 | Krasoń Anna | katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
162 | Koszuta Justyna | Przeczyce | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
163 | Dosiak Małgorzata | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
164 | Dziubek-Matusik Katarzyna | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
165 | Opszała Małgorzata | Mikołów | Pozostałe osoby | ||||||
166 | Sojka Robert Sojka | Chorzów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
167 | Pytel Natalia | Będzin | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
168 | Pytel Łukasz | Będzin | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
169 | Lorenc-Pytel Magdalena | Będzin | Małżeństwa | opłacono | |||||
170 | Pytel Grzegorz | Będzin | Małżeństwa | opłacono | |||||
171 | Pasterczyk Grzegorz | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
172 | Powietrzyński Robert | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
173 | Zawada Dawid | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
174 | Adamoszek Daniel | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
175 | Pinkawa Olgierd | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
176 | Chodzidło Rafał | Chorzów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
177 | Wójcik Agnieszka | Mikołów | Pozostałe osoby | ||||||
178 | Kaszubowska Ewa | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
179 | Węgrzyn Mirosława | Ruda Śląska | Małżeństwa | opłacono | |||||
180 | Wegrzyn Eugeniusz | Ruda Śląska | Małżeństwa | opłacono | |||||
181 | Eugeniusz Węgrzyn Mirosława Węgrzyn | Ruda Śląska | Małżeństwa | ||||||
182 | Więcek Beata | Sosnowiec | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
183 | Więcek Przemysław | Sosnowiec | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
184 | Zoran Henryk | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
185 | Kubik Jakub | SIEWIERZ | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
186 | Kubik Aleksandra | Siewierz | Małżeństwa | opłacono | |||||
187 | Wyród Maciej | Tychy | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
188 | Wyród Justyna | Tychy | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
189 | Wyród Monika | Tychy | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
190 | Witała Oskar | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
191 | Szczerba Sylwia | Sosnowiec | Małżeństwa | opłacono | |||||
192 | Strzelecki Robert | ZABRZE | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
193 | Antowski Tomasz | Poznań | Pozostałe osoby | ||||||
194 | Kozłowski Artur | Mysłowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
195 | Lemczak Agnieszka | Łaziska Górne | Małżeństwa | opłacono | |||||
196 | Lemczak Grzegorz | Łaziska Górne | Małżeństwa | opłacono | |||||
197 | Bednarz Paweł Bednarz | Mikołów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
198 | Lubowiecki Adam | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
199 | Lubowiecka Barbara | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
200 | Pańczyk Władysław | WYRY | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
201 | suchon krzysztof | pyskowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
202 | Wojciechowski Zdzisław | Katowice | Osoby urodzone w roku 1947 i wcześniej | opłacono | |||||
203 | Polak Agnieszka | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
204 | Polak Witold | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
205 | Zemła Piotr | Gliwice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
206 | Stefaniak Justyna | Dabrowa Górnicza | Pozostałe osoby | ||||||
207 | Shovkoplias Kateryna | Sosnowiec | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
208 | Sitkowski Tomasz | Mysłowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
209 | Bińkowski CZESŁAW | Orzesze | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
210 | MILKOWSKI Jan | Świętochłowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
211 | Waliszewski Andrzej | Sosnowiec | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
212 | Manowski Piotr | Ruda Ślaska | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
213 | Koźmin Paulina | Sosnowiec | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
214 | Polakowicz Aleksandra | Chorzów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
215 | Kordon Anna | Łaziska Górne | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
216 | Wiltosiński Konrad | Siemianowice Śląskie | Małżeństwa | opłacono | |||||
217 | Wiltosińska Eliza | Siemianowice Śląskie | Małżeństwa | opłacono | |||||
218 | KRZYK MAGDALENA | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
219 | MUSZER NINA | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
220 | Kokot Paweł | Katowice | Pozostałe osoby | ||||||
221 | Kokot Teresa | Mysłowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
222 | Parcer Michał | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
223 | Morys Aleksandra | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
224 | Skudlarski Piotr | Kraków | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
225 | Kopeć Karolina | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
226 | Grolik Piotr | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | ||||||
227 | Folusiak Marcin | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
228 | Borek Paulina | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
229 | Ciesielska Sylwia | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
230 | Wiśniewski Sławomir | Zabrze | Małżeństwa | opłacono | |||||
231 | WIśniewska Marzanna | Zabrze | Małżeństwa | opłacono | |||||
232 | Strzelecki Piotr | ZABRZE | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
233 | Leszczyna Danuta | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
234 | Ławniczak Łukasz | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
235 | Szymczewski Włodzimierz | Świętochłowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
236 | Kamińska Anna | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
237 | Wyleżałek Iwona | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
238 | Stypiński Ewa | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
239 | Miszczyk Łukasz | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
240 | Fryt Marcin | Mysłowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
241 | Piela-Skawińska Aldona | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
242 | Rygulski Andrzej | Łaziska Górne | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
243 | Pacana Krzysztof | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
244 | Chrobok Joanna | Mysłowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
245 | Kozubski Maciej | Chorzów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
246 | HEFEMAN EWA | KATOWICE | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
247 | Drożdżowski Marek | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
248 | Barczyk Piotr | Chorzów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
249 | Zelik stanisław | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
250 | Wisowski Mateusz | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
251 | Wiesner Tomasz | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
252 | Wiesner Stanisława | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
253 | Kopyto Izabela | Chorzów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
254 | Kurek Beata | Siemianowice Śląskie | Małżeństwa | opłacono | |||||
255 | Kurek Adam | Siemianowice Śląskie | Małżeństwa | opłacono | |||||
256 | Wcisło Piotr | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
257 | Wcisło Dariusz | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
258 | MAJDA ROBERT | ORZESZE | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
259 | Bromboszcz Barbara | Świętochłowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
260 | Antowski Tomasz Antowski | Poznań | Pozostałe osoby | ||||||
261 | Kozłowska Marta | Mysłowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
262 | KRAWACKI RYSZARD | Świętochłowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
263 | Rybak Remigiusz | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
264 | Hałas Marcin | Czechowice-Dziedzice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
265 | Sekta Sylwia | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
266 | Pietrzyk Aleksandra | Tychy | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
267 | Kawalec Grzegorz | Orzesze | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
268 | Tulin Jacek | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
parkrun Cieszyn | |||||||||
269 | Kasprzycka-Szubarska Katarzyna | Pogwizdów | Małżeństwa | parkrun Cieszyn | opłacono | ||||
270 | Szubarski Krzysztof | Pogwizdów | Małżeństwa | parkrun Cieszyn | opłacono |
Wyświetleń: 11508