Walentynkowy Zlot Morsów Dzierzgoń Team #AEDdlaDzierzgonia
Zlot Morsów
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 SUCHCICKA Jolanta Malbork Zlot Morsów opłacono
2 Leoniak Maciej Dzierzgoń Zlot Morsów Dzierzgoń Team opłacono
3 Lubliński Stanisław Malbork Zlot Morsów Dzierzgoń Team opłacono
4 Lublińska Danuta Malbork Zlot Morsów Dzierzgoń Team opłacono
5 Czechowski Zbigniew Dzierzgoń Zlot Morsów Dzierzgoń Team opłacono
6 Czechowska Paulina Dzierzgoń Zlot Morsów Dzierzgoń Team opłacono
7 Szota Arkadiusz Bągart Zlot Morsów Lwy Morskie Susz
8 Borkowska Ewelina Malbork Zlot Morsów Malborskie Morsy opłacono
9 Paluchowska Izabela Malbork Zlot Morsów Grupa Malbork♥ Malborskie Morsy♥ opłacono
10 Pawęska Anna Malbork Zlot Morsów Grupa Malbork♥ Malborskie Morsy♥ opłacono
11 Kubacki Jacek Starogard Gdański Zlot Morsów opłacono
12 KRYSIAK KATARZYNA MALBORK Zlot Morsów Malborskie Morsy opłacono
13 KRYSIAK WOJCIECH MALBORK Zlot Morsów Malborskie Morsy opłacono
14 Żemojdzin Rafał Dzierzgoń Zlot Morsów Dzierzgoń Team opłacono
15 Mac Anna Elbląg Zlot Morsów Malborskie Morsy opłacono
16 Mac Paweł Elbląg Zlot Morsów Malborskie Morsy opłacono
17 Tomaszewski Łukasz Bągart Zlot Morsów Komando-Foki opłacono
18 Dwórznicka Gosia Malbork Zlot Morsów Malborskie Morsy
19 Zalewski Andrzej Malbork Zlot Morsów Malborskie Morsy
20 Śmigowski Wojciech Sztum Zlot Morsów Sztumskie Morsy opłacono
21 Klinkosz Blanka Nowy Staw Zlot Morsów Grupa Malbork♥ Malborskie Morsy♥ opłacono
22 Wróblewska Angelika Nowy staw Zlot Morsów Grupa Malbork♥ Malborskie Morsy♥ opłacono
23 Iglinska Aleksandra Malbork Zlot Morsów Malborskie Morsy opłacono
24 Majchrzak Małgorzata Malbork Zlot Morsów Malborskie Morsy opłacono
25 Wdowiak Agnieszka Malbork Zlot Morsów Grupa Malbork♥ Malborskie Morsy♥ opłacono
26 Tobolski Marek Grudziądz Zlot Morsów Morsy z Grudziądza opłacono
27 Rawalski Maciej Kwidzyn Zlot Morsów opłacono
28 Rawalska Małgorzata Kwidzyn Zlot Morsów opłacono
29 Kostrzewski Dariusz Brzózki Zlot Morsów Malborskie Morsy opłacono
30 Rac-Kiliszewska Joanna DzierzgońF Zlot Morsów Dzierzgoń Team opłacono
31 Skrajda Szymon Pawlice Zlot Morsów Niezrzeszony opłacono
32 BLUDAU DARIUSZ KWIDZYN Zlot Morsów opłacono
33 Kosianowska Monika Malbork Zlot Morsów Grupa Malbork♥ Malborskie Morsy♥ opłacono
34 Ceran Katarzyna Świerki Zlot Morsów Malborskie Morsy opłacono
35 Zima Jan Minięta Zlot Morsów DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
36 Krajewski Mirosław Malbork Zlot Morsów Morsy Malbork opłacono
37 Kowalski Grzegorz Dzierzgoń Zlot Morsów Dzierzgoń Team opłacono
38 Mądrzejewska Natalia Grudziądz Zlot Morsów Morsy z Grudziądza opłacono
39 Mądrzejewski Krzysztof Grudziądz Zlot Morsów Morsy z Grudziądza opłacono
40 Badelewska Dominika Grudziądz Zlot Morsów Morsy z Grudziądza opłacono
41 Badelewski Sebastian Grudziądz Zlot Morsów Morsy z Grudziądza opłacono
42 Paluch Piotr Grudziądz Zlot Morsów Morsy z Grudziądza opłacono
43 Paluch Katarzyna Grudziądz Zlot Morsów Morsy z Grudziądza opłacono
44 Piech Kamila Grudziądz Zlot Morsów Morsy z Grudziądza opłacono
45 Piech Przemysław Grudziądz Zlot Morsów Morsy z Grudziądza opłacono
46 Gliniecka Renata Grudziądz Zlot Morsów Morsy z Grudziądza opłacono
47 Schwetfeger Andrzej Grudziądz Zlot Morsów Morsy z Grudziądza opłacono
48 Schwetfeger Katarzyna Grudziądz Zlot Morsów Morsy z Grudziądza opłacono
49 Pior Mirosław Grudziądz Zlot Morsów Morsy z Grudziądza opłacono
50 Pior Ewa Grudziądz Zlot Morsów Morsy z Grudziądza opłacono
51 Wojanowska Maryla Grudziądz Zlot Morsów Morsy z Grudziądza opłacono
52 Wojanowski Zbigniew Grudziądz Zlot Morsów Morsy z Grudziądza opłacono
53 Ślazińska Iwona Grudziądz Zlot Morsów Morsy z Grudziądza opłacono
54 Krupa Adam Grudziądz Zlot Morsów Morsy z Grudziądza opłacono
55 Stręk Nikodem Grudziądz Zlot Morsów Morsy z Grudziądza opłacono
56 Stręk Katarzyna Grudziądz Zlot Morsów Morsy z Grudziądza opłacono
57 Tadajewska Jola Grudziądz Zlot Morsów Morsy z Grudziądza opłacono
58 Piechna Kamila Grudziądz Zlot Morsów Morsy z Grudziądza opłacono
59 Piechna Marcelina Grudziądz Zlot Morsów Morsy z Grudziądza opłacono
60 Dobuszewska Aneta Grudziądz Zlot Morsów Morsy z Grudziądza opłacono
61 Dobuszewski Janusz Grudziądz Zlot Morsów Morsy z Grudziądza opłacono
62 Kalinowska Bogumiła Grudziądz Zlot Morsów Morsy z Grudziądza opłacono
63 Kalinowski Krzysztof Grudziądz Zlot Morsów Morsy z Grudziądza opłacono
64 Opałka Dorota Laski Zlot Morsów Malborskie Morsy opłacono
65 Sowa Sylwester Elbląg Zlot Morsów
66 Sowa Renata Elbląg Zlot Morsów
67 Borzym Jarosław Dzierzgoń Zlot Morsów Jar-Bud opłacono
68 Tyrau Magdalena Korzeniewo Zlot Morsów opłacono
69 Błońska Jolanta Kwidzyn Zlot Morsów opłacono
70 Prządka Agata Kwidzyn Zlot Morsów opłacono
71 Leoniak Maciej Dzierzgoń Zlot Morsów Dzierzgoń Team opłacono
72 NAMIEL PATRYCJA KATARZYNA PRUSZCZ GDAŃSKI Zlot Morsów Sztum biega
73 Ruchlewicz Urszula Sztum Zlot Morsów opłacono
74 Patynka Patrycja Elbląg Zlot Morsów Malborskie Morsy opłacono
75 Ćwik Krystyna Malbork Zlot Morsów Malborskie Morsy opłacono
76 Kopij Katarzyna Malbork Zlot Morsów Malborskie Morsy
77 Prociak Ania Malbork Zlot Morsów Moto Kojoty Malbork/Malborskie Morsy opłacono
78 Przeworowski Marek Malbork Zlot Morsów Malborskie Morsy
79 Przeworowska Sylwia Malbork Zlot Morsów Malborskie Morsy
80 Andrzejczyk Ewa Stare pole Zlot Morsów Malborskie Morsy
81 Majewski Arkadriusz Majewski Malbork Zlot Morsów Malborskie Morsy opłacono
82 Stępień Anita Malbork Zlot Morsów Moto Kojoty Malbork/Malborskie Morsy opłacono
83 Kruk Agnieszka Szymankowo Zlot Morsów Malborskie Morsy
84 Witkowski Albert Nowy Staw Zlot Morsów Malborskie Morsy opłacono
85 Nieckarz Urszula Malbork Zlot Morsów Malborskie Morsy opłacono
86 Bednarek Szymon Nowy Staw Zlot Morsów Malborskie Morsy
87 Bednarek Urszula Nowy Staw Zlot Morsów Malborskie Morsy
88 Cyrankowski Sebastian Malbork Zlot Morsów Malborskie Morsy
89 Krejmer Wiesław Dzierzgoń Zlot Morsów Dzierzgoń Team opłacono
90 Nowak Marek Malbork Zlot Morsów Malborskie Morsy
91 Gordon-Nowak Ewa Malbork Zlot Morsów Malborskie Morsy
92 Bartosik Katarzyna Malbork Zlot Morsów Malborskie Morsy
93 KRAWIEC ŁUKASZ SZTUM Zlot Morsów Sztum biega opłacono
94 KRAWIEC ANDRZEJ SZTUM Zlot Morsów LKS Zantyr Sztum opłacono
95 KALINOWSKA TERESA gosciszewo Zlot Morsów Malborskie Morsy
96 Pomarańska Anna Gdańsk Zlot Morsów opłacono
97 Małek Marcin Gdansk Zlot Morsów opłacono
98 Chabowska Grażyna Sztum Zlot Morsów Malborskie Morsy
99 Chabowski Tomasz sztum Zlot Morsów Malborskie Morsy
100 Brodzik Kamila Kwidzyn Zlot Morsów


Wyświetleń: 3562

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ