LUK-CONNECT StoneMan Triathlon Szemud 2022 - starty indywidualne

MEGA MEGA - sztafety SPRINT SPRINT - sztafety

MEGA

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Kat M kat Pływanie T1 Rower T2 1 okr bieg 2 okr bieg 3 okr bieg 4 okr bieg Meta
1 58 PAWELCZYK PIOTR M 1 GDYNIA MEGA M - 20 00:23:20.87 00:01:20.05 01:01:34.81 00:00:53.62 00:09:03.90 00:09:04.32 00:08:56.57 00:09:02.30 02:03:16.44
2 86 ŁAZARONEK PIOTR M 2 STARA SIKORSKA HUTA KLUB OLIMPSWIM -SKAWIŃSKI-KROPEK MEGA M - 30 00:19:43.13 00:01:26.53 00:30:26.65 00:31:26.81 00:11:01.30 00:10:46.05 00:10:47.83 00:10:44.35 02:06:22.65
3 13 BIEGAŁA MAREK M 3 GDANSK BIKE U UP MEGA M - 30 00:26:15.24 00:01:46.62 00:59:58.81 00:00:56.04 00:09:26.36 00:09:27.35 00:09:22.89 00:09:54.48 02:07:07.79
4 79 WOLSKI MACIEJ M 4 GDYNIA MEGA M - 40 1 00:28:44.00 00:01:18.96 01:01:37.73 00:01:32.12 00:09:52.53 00:09:56.19 00:10:10.37 00:10:13.13 02:13:25.03
5 89 ŚLIWKA PIOTR M 5 MEGA M - 40 2 00:28:00.01 00:01:17.51 01:06:18.69 00:00:52.20 00:09:35.76 00:09:44.11 00:09:43.06 00:09:54.68 02:15:26.02
6 19 CZAJKOWSKI PAWEŁ M 6 GDYNIA BCT TEAM GDYNIA MEGA M - 40 3 00:27:21.44 00:01:09.54 01:04:07.46 00:00:58.02 00:10:26.83 00:10:27.39 00:10:38.34 00:10:41.53 02:15:50.55
7 1 MARZEC MIESZKO M 7 GDYNIA LUK-CONNECT TRI TEAM MEGA M - 40 4 00:26:18.80 00:01:43.05 01:04:43.71 00:01:05.81 00:10:26.14 00:10:33.03 00:10:41.31 00:10:44.91 02:16:16.76
8 61 PUCH ROBERT M 8 ELBLĄG LUK-CONNECT TRI TEAM MEGA M - 40 5 00:27:29.70 00:02:33.01 01:01:30.60 00:02:09.02 00:11:01.52 00:10:53.82 00:10:36.77 00:10:40.24 02:16:54.68
9 30 GRZELEC JAROSŁAW M 9 GDAŃSK SMARUJ NA TRENING MEGA M - 50 1 00:26:22.31 00:01:18.25 01:07:21.11 00:01:19.97 00:10:42.02 00:10:29.95 00:10:32.73 00:10:31.66 02:18:38.00
10 51 ŁUKASIEWICZ MICHAŁ M 10 GDANSK BRIGHT INVENTIONS MEGA M - 30 1 00:30:11.70 00:02:23.17 01:04:00.07 00:01:35.41 00:10:08.37 00:10:19.46 00:10:25.85 00:10:31.94 02:19:35.97
11 73 TOMASZEWSKI MICHAŁ M 11 GDAŃSK MEGA M - 30 2 00:28:39.58 00:01:55.04 01:06:05.38 00:01:23.81 00:10:14.09 00:10:20.17 00:10:32.11 00:10:39.66 02:19:49.84
12 39 KALINOWSKA-BIEGAŁA MARTA K 1 GDAŃSK BIKE U UP/SII MEGA K - 30 00:25:10.85 00:01:44.23 01:09:56.64 00:00:56.35 00:10:30.06 00:10:36.62 00:10:49.05 00:10:55.52 02:20:39.32
13 66 SARBAK BARTOSZ M 12 WOLSZTYN BS-TRI TEAM MEGA M - 20 1 00:26:19.28 00:01:28.97 01:10:25.84 00:00:58.29 00:10:31.42 00:10:48.32 00:10:20.75 00:10:40.50 02:21:33.37
14 54 MOLENDOWSKI PAWEŁ M 13 GDYNIA ZDROWY ROWER TEAM MEGA M - 40 6 00:28:20.11 00:01:19.07 01:06:09.28 00:01:00.69 00:11:11.16 00:11:23.77 00:11:28.78 00:11:44.46 02:22:37.32
15 31 HARTLIŃSKI GRZEGORZ HARTLIŃSKI M 14 JAROTY NAJMOWICZ TRIATHLON TEAM MEGA M - 30 3 00:29:37.96 00:01:49.81 01:08:04.20 00:01:20.93 00:10:23.71 00:10:21.00 00:10:27.79 00:10:38.68 02:22:44.08
16 53 MICKIEWICZ KONRAD M 15 GDANSK SMARUJ NA TRENING MEGA M - 50 2 00:27:19.05 00:01:15.98 01:11:59.67 00:01:13.10 00:10:02.46 00:10:14.11 00:10:25.48 00:10:40.53 02:23:10.38
17 26 GODLEWSKI ŁUKASZ M 16 MALBORK MEGA M - 40 7 00:31:03.30 00:02:03.84 01:11:35.70 00:01:01.94 00:09:32.56 00:09:22.33 00:09:26.52 00:09:16.72 02:23:22.91
18 65 SALIŃSKI MICHAL M 17 KWIDZYN KTS IRONMEN MEGA M - 30 4 00:29:09.24 00:01:35.33 01:09:34.58 00:00:59.26 00:10:30.56 00:10:40.21 00:10:45.61 00:10:48.75 02:24:03.54
19 80 WYSOCKI PIOTR M 18 GDYNIA MEGA M - 30 5 00:25:59.21 00:02:20.71 01:07:39.86 00:01:15.18 00:11:36.20 00:11:38.52 00:11:54.99 00:11:43.84 02:24:08.51
20 6 KRÓL SEBASTIAN M 19 GDAŃSK LUK-CONNECT TRI TEAM MEGA M - 30 6 00:30:22.81 00:01:41.64 01:08:08.54 00:01:07.18 00:10:49.67 00:10:47.68 00:10:52.84 00:11:09.58 02:24:59.94
21 60 PIOTROWICZ EWA K 2 SOPOT EVOTRIATHLON MEGA K - 30 00:28:57.70 00:01:53.96 01:09:19.98 00:01:01.10 00:10:46.78 00:10:53.89 00:11:10.51 00:11:24.57 02:25:28.49
22 28 GÓRSKI SŁAWOMIR M 20 WEJHEROWO AG TRI-TEAM RUMIA MEGA M - 40 8 00:27:36.82 00:02:01.95 01:10:37.16 00:00:59.89 00:11:05.52 00:11:06.14 00:11:08.61 00:11:05.80 02:25:41.89
23 4 RAFALAK GRZEGORZ M 21 KOSAKOWO LUK-CONNECT TRI TEAM MEGA M - 40 9 00:26:20.68 00:02:03.27 01:10:32.05 00:01:02.68 00:12:03.61 00:11:20.48 00:11:22.01 00:11:09.79 02:25:54.57
24 45 KREFT ALEKSANDER M 22 KOBYSEWO OLAS84PL MEGA M - 30 7 00:30:15.53 00:03:09.49 01:10:11.39 00:01:22.91 00:10:13.97 00:10:16.61 00:10:35.43 00:10:40.85 02:26:46.18
25 32 HARTLIŃSKI WOJCIECH M 23 WORYTY NAJMOWICZ TRIATHLON TEAM MEGA M - 30 8 00:27:53.74 00:01:56.38 01:11:44.59 00:01:22.21 00:10:47.35 00:10:55.10 00:11:10.68 00:11:16.55 02:27:06.60
26 21 DOMAGAŁA MAREK M 24 GDAŃSK SMARUJ NA TRENING MEGA M - 40 10 00:27:58.40 00:01:29.72 01:10:02.40 00:01:15.76 00:11:32.93 00:11:41.08 00:11:47.76 00:12:08.76 02:27:56.81
27 14 BLUJ MIKOŁAJ M 25 GDYNIA VO2MAX MTB TEAM MEGA M - 20 2 00:29:19.97 00:02:18.03 01:07:32.50 00:01:22.56 00:11:40.31 00:11:49.62 00:11:55.53 00:12:01.51 02:28:00.03
28 20 ĆWIK DAMIAN M 26 GDYNIA CTS MEGA M - 40 11 00:33:42.70 00:02:00.04 01:06:45.97 00:02:37.82 00:11:17.45 00:11:06.41 00:11:10.27 00:10:58.27 02:29:38.93
29 22 DUSIŃSKI KRZYSZTOF M 27 REDA MEGA M - 40 12 00:31:09.94 00:02:06.31 01:14:00.21 00:01:25.17 00:10:31.55 00:10:28.02 00:10:22.01 00:10:08.92 02:30:12.13
30 74 TRUSKOLAWSKA OLA K 3 GDYNIA TRIDEA TEAM MEGA K - 40 00:32:26.08 00:02:30.56 01:10:32.68 00:01:29.18 00:10:56.00 00:10:58.85 00:11:05.40 00:11:14.51 02:31:13.26
31 69 SUSZYŃSKI MICHAŁ M 28 MALBORK MEGA M - 30 9 00:32:28.00 00:01:36.82 01:09:36.12 00:01:07.58 00:11:40.13 00:11:40.54 00:11:47.57 00:11:50.71 02:31:47.47
32 18 CEJKO WOJCIECH M 29 BANINO MEGA M - 40 13 00:31:13.00 00:00:00.-2600 01:12:01.03 00:01:28.68 00:11:50.39 00:11:46.37 00:11:59.15 00:12:07.67 02:32:00.29
33 85 ŻYŁOWSKI DAWID M 30 GDAŃSK IZERSKA GRUPA BIEGOWA MEGA M - 20 3 00:29:58.86 00:02:42.98 01:13:30.22 00:01:16.54 00:11:13.57 00:11:14.88 00:11:37.78 00:11:32.90 02:33:07.73
34 41 KAMIŃSKI DARIUSZ KAMIŃSKI M 31 GDYNIA MEGA M - 30 10 00:27:49.00 00:01:16.35 01:14:24.14 00:01:34.75 00:12:24.99 00:12:06.02 00:12:17.61 00:12:49.06 02:34:41.92
35 57 PAWELCZYK MARCIN M 32 GDYNIA/PRUSZKÓW MEGA M - 30 11 00:25:50.09 00:01:38.61 01:17:03.34 00:01:07.70 00:12:41.14 00:12:33.20 00:11:59.16 00:11:50.86 02:34:44.10
36 36 JENDRZEJEWSKI PAWEŁ M 33 GDANSK SKS SZWAGIER MEGA M - 30 12 00:30:18.14 00:02:53.68 01:12:28.53 00:01:55.76 00:11:50.90 00:11:57.72 00:11:50.73 00:12:00.92 02:35:16.38
37 2 URBANIAK DANIEL M 34 GDYNIA LUK-CONNECT TRI TEAM MEGA M - 40 14 00:29:29.15 00:01:53.34 01:12:13.49 00:01:42.82 00:12:35.96 00:12:34.51 00:12:44.59 00:13:05.57 02:36:19.43
38 5 MAJKOWSKI KAROL M 35 KĘBŁOWO LUK-CONNECT TRI TEAM MEGA M - 30 13 00:30:13.08 00:01:52.84 01:13:28.24 00:01:28.51 00:12:33.85 00:12:10.79 00:12:12.59 00:12:19.64 02:36:19.54
39 52 MAGRIAN KRZYSZTOF M 36 REDA MEGA M - 40 15 00:33:09.21 00:02:19.41 01:12:27.21 00:01:42.50 00:12:10.19 00:12:28.61 00:12:24.53 00:11:56.48 02:38:38.14
40 50 LISIUS TOMASZ M 37 GDAŃSK MEGA M - 50 3 00:32:38.53 00:02:27.46 01:13:17.49 00:01:46.81 00:12:03.61 00:11:59.27 00:12:06.41 00:12:22.02 02:38:41.60
41 12 BIBIK ŁUKASZ M 38 GDAŃSK MEGA M - 20 4 00:30:09.73 00:02:08.63 01:17:37.66 00:01:29.54 00:11:15.52 00:11:43.86 00:12:23.05 00:12:59.23 02:39:47.22
42 23 DYŚKO WOJCIECH M 39 SŁUPSK MEGA M - 30 14 00:30:15.25 00:02:13.14 01:18:59.18 00:01:28.69 00:12:16.58 00:12:12.08 00:12:20.93 00:12:02.90 02:41:48.75
43 46 KUC KRZYSZTOF M 40 BYSTRA MEGA M - 40 16 00:34:23.08 00:02:45.10 01:12:34.58 00:02:06.49 00:13:46.96 00:12:38.59 00:12:03.74 00:12:14.49 02:42:33.03
44 33 HINZ MACIEJ M 41 WEJHEROWO POWIAT WEJHEROWSKI MEGA M - 30 15 00:37:50.82 00:02:29.94 01:10:25.99 00:01:20.81 00:13:51.05 00:12:41.57 00:12:17.83 00:11:37.95 02:42:35.96
45 37 JEZUSEK JAROSŁAW M 42 GDYNIA #I’M INSPIRATION MEGA M - 40 17 00:33:21.00 00:04:47.53 01:13:08.68 00:01:59.26 00:12:40.03 00:12:26.73 00:12:26.25 00:12:14.00 02:43:03.48
46 3 RZEPA MACIEJ M 43 GDYNIA LUK-CONNECT TRI TEAM MEGA M - 40 18 00:00:00.-23665 00:01:56.82 01:14:45.81 00:01:56.67 00:14:36.41 00:13:44.62 00:13:44.18 00:13:35.05 02:43:43.91
47 59 PAWLAK DEZYDERIA K 4 GDYNIA CTS MEGA K - 40 1 00:31:08.04 00:02:20.47 01:19:09.59 00:01:20.64 00:12:28.76 00:12:30.67 00:12:38.50 00:12:53.80 02:44:30.47
48 25 GŁOGOWSKI MIROSŁAW M 44 SIEDLĘCIN MEGA M - 50 4 00:31:46.75 00:04:13.94 01:17:25.41 00:01:51.04 00:12:01.22 00:12:20.37 00:12:35.93 00:12:36.40 02:44:51.06
49 38 JEŻAK KONRAD M 45 GDAŃSK DECATHLON TRÓJMIASTO MEGA M - 20 5 00:39:49.64 00:02:21.83 01:12:11.64 00:01:33.44 00:11:38.26 00:12:09.97 00:13:19.23 00:13:03.74 02:46:07.75
50 44 KRAWCZYK JAN M 46 KRAKÓW KLUB POD WISIENKĄ MEGA M - 30 16 00:30:28.51 00:03:21.26 01:23:27.95 00:00:53.69 00:11:20.34 00:11:41.76 00:12:18.53 00:12:45.98 02:46:18.02
51 10 BARANOWSKI MACIEJ M 47 GDAŃSK TKTRI MEGA M - 40 19 00:37:00.13 00:03:41.83 01:18:40.17 00:02:13.23 00:11:01.63 00:11:23.80 00:11:38.04 00:11:59.80 02:47:38.63
52 35 JANOWICZ PAWEŁ M 48 GDAŃSK MEGA M - 50 5 00:28:04.53 00:02:56.04 01:21:09.70 00:01:44.92 00:13:15.34 00:13:33.57 00:14:23.03 00:14:23.23 02:49:30.36
53 42 KĘDZIA TOMASZ M 49 GDAŃSK MEGA M - 30 17 00:33:41.00 00:03:40.00 01:16:30.89 00:02:06.03 00:13:00.50 00:13:17.25 00:14:03.95 00:13:36.28 02:49:55.90
54 48 LASKOWSKI RADOSŁAW M 50 GDYNIA KS PIDRINA GDYNIA MEGA M - 40 20 00:39:37.23 00:03:34.85 01:18:00.49 00:01:26.51 00:12:20.07 00:12:13.49 00:12:15.98 00:12:21.18 02:51:49.80
55 87 SIEDLECKI ARTUR M 51 GDYNIA MEGA M - 40 21 00:35:20.78 00:02:42.59 01:20:36.78 00:02:13.97 00:13:05.65 00:12:35.13 00:12:51.79 00:12:24.76 02:51:51.45
56 72 TOBOLSKI MICHAŁ M 52 RUMIA ПУ́ТІН – ХУЙЛО́ MEGA M - 40 22 00:32:03.22 00:03:00.48 01:23:39.79 00:01:38.74 00:12:43.55 00:12:53.57 00:13:08.80 00:13:40.93 02:52:49.08
57 27 GORZEŃSKI PIOTR M 53 GDYNIA MEGA M - 50 6 00:31:48.00 00:03:49.37 01:17:45.46 00:02:22.64 00:14:15.27 00:14:28.83 00:14:24.78 00:14:42.08 02:53:36.43
58 47 LADEMAN-WĘSIERSKA SYLWIA K 5 GDAŃSK BIKE U UP MEGA K - 30 1 00:31:31.42 00:02:29.53 01:20:34.70 00:02:25.43 00:13:32.76 00:14:10.69 00:14:39.90 00:15:10.64 02:54:35.07
59 55 NARUSZEWICZ WOJCIECH M 54 RUMIA MEGA M - 30 18 00:35:54.12 00:03:58.29 01:25:09.16 00:00:51.75 00:11:29.73 00:12:05.48 00:12:23.63 00:12:52.62 02:54:44.78
60 83 ZIELIŃSKI JACEK M 55 REDA MEGA M - 50 7 00:34:58.42 00:04:52.38 01:24:42.65 00:03:00.27 00:11:36.60 00:11:50.51 00:11:56.16 00:11:54.41 02:54:51.40
61 88 MANTUREWICZ MACIEJ M 56 MEGA M - 50 8 00:36:47.38 00:03:49.36 01:19:33.27 00:02:06.24 00:13:55.20 00:13:09.95 00:13:05.97 00:12:39.88 02:55:07.25
62 56 PAGÓREK RADOSŁAW M 57 DOŁUJE MEGA M - 50 9 00:36:28.12 00:05:11.79 01:20:33.31 00:01:44.35 00:12:42.42 00:13:02.11 00:12:50.31 00:12:42.56 02:55:14.97
63 11 BEDNAREK KRZYSZTOF M 58 GDYNIA TKTRI MEGA M - 50 10 00:41:26.24 00:03:16.73 01:18:20.29 00:02:11.72 00:12:17.62 00:12:22.04 00:12:51.37 00:13:07.74 02:55:53.75
64 24 FEDAK BOHDAN M 59 ZAGÓRZ MEGA M - 40 23 00:34:27.23 00:03:39.05 01:24:41.72 00:01:48.58 00:12:28.41 00:13:18.24 00:13:38.25 00:13:41.48 02:57:42.96
65 40 KAMAĆ KAMIL M 60 GDAŃSK MEGA M - 40 24 00:34:08.89 00:01:37.66 01:17:34.73 00:03:08.13 00:14:15.73 00:15:13.71 00:15:58.61 00:16:34.63 02:58:32.09
66 78 WIELGUS JANUSZ M 61 GDAŃSK MEGA M - 40 25 00:36:23.63 00:03:27.81 01:26:43.15 00:01:53.10 00:12:19.01 00:12:36.73 00:12:40.74 00:12:42.60 02:58:46.77
67 84 ŻYDKIEWICZ-DOPKA MAGDALENA K 6 RUMIA ULTRA WAY TEAM MEGA K - 40 2 00:34:32.16 00:03:29.96 01:26:16.61 00:02:35.16 00:13:06.96 00:12:50.49 00:12:58.67 00:13:00.12 02:58:50.13
68 76 TUREK TOMASZ M 62 KŁODZKO MEGA M - 50 11 00:34:13.84 00:02:03.40 01:21:31.54 00:01:59.73 00:15:04.97 00:15:22.90 00:15:33.74 00:14:12.96 03:00:03.08
69 17 BRZEZICKI MACIEJ M 63 GDYNIA TREC TEAM MEGA M - 40 26 00:34:37.00 00:07:10.26 01:18:17.81 00:01:35.78 00:14:21.16 00:14:09.37 00:14:33.82 00:15:34.09 03:00:19.29
70 67 SEMSCH ARTUR M 64 GDYNIA MEGA M - 50 12 00:35:03.41 00:03:39.42 01:25:22.17 00:02:11.72 00:13:46.03 00:13:57.57 00:13:47.74 00:13:44.31 03:01:32.37
71 62 PUZDROWSKA MONIKA K 7 GDANSK MEGA K - 30 2 00:38:47.00 00:07:31.70 01:23:01.79 00:01:08.75 00:12:44.02 00:12:58.47 00:14:14.19 00:14:03.99 03:04:29.91
72 77 UBER MARCIN M 65 PRUSZCZ GDAŃSKI KMWTW MEGA M - 30 19 00:45:47.00 00:06:23.95 01:15:44.40 00:02:11.68 00:13:39.17 00:13:56.96 00:14:15.55 00:14:04.60 03:06:03.31
73 16 BOGALECKI MAREK M 66 STAROGARD GDAŃSKI SAFE SPORT TEAM MEGA M - 50 13 00:33:55.47 00:04:27.90 01:25:21.39 00:02:37.61 00:14:39.20 00:15:02.97 00:15:24.15 00:15:27.81 03:06:56.50
74 34 JACHOWICZ DARIUSZ M 67 GDYNIA MEGA M - 50 14 00:36:19.08 00:03:29.36 01:24:13.22 00:02:43.65 00:14:31.19 00:14:59.99 00:15:53.51 00:17:29.28 03:09:39.28
75 82 ZEVALLOS MERBORO IAN M 68 WIELICZKA MEGA M - 20 6 00:42:33.28 00:04:25.68 00:47:08.45 00:50:24.05 00:11:20.56 00:12:14.83 00:12:55.92 00:11:56.71 03:12:59.48
76 64 RYBICKI MARCIN M 69 GDYNIA MEGA M - 40 27 00:34:05.18 00:03:18.77 01:37:23.13 00:01:10.36 00:13:07.44 00:14:10.35 00:14:47.85 00:15:24.22 03:13:27.30
77 81 ZAJDA BARTOSZ M 70 RUMIA MEGA M - 40 28 00:35:47.00 00:04:30.78 01:26:57.36 00:02:06.99 00:15:52.92 00:17:06.96 00:17:14.53 00:18:19.01 03:17:55.55
78 71 ŚWITOŃSKA ALEKSANDRA K 8 GDYNIA MEGA K - 50 1 00:37:51.91 00:03:11.86 01:40:39.89 00:02:02.57 00:17:18.43 00:17:32.12 00:17:22.83 00:18:19.89 03:34:19.50


MEGA - sztafety

Msc Nazwa drużyny Numer Skład drużyny Miejscowość Dystans Pływanie T1 Rower T2 1 okr bieg 2 okr bieg 3 okr bieg 4 okr bieg Meta
1 BRIGHT INVENTIONS GDAŃSK 91 FILIP JABŁOŃSKI,AGATA MIETLINSKA, SLAWEK KOPACZEWSKI GDANSK MEGA - sztafety 00:27:54.40 00:01:12.51 01:13:56.74 00:00:40.80 00:11:02.55 00:11:16.67 00:11:45.74 00:11:50.17 02:29:39.58
2 SANDERS' BASTARDS 92 KAMILA BRZEZIŃSKA, PAWEŁ BELLWON, ŁUKASZ SOSNOWSKI GDAŃSK MEGA - sztafety 00:27:23.14 00:01:03.89 01:27:43.86 00:00:44.98 00:08:32.25 00:08:53.97 00:08:57.35 00:09:34.89 02:32:54.33
3 NIEMAZENIEMOGE 94 MAREK PRZEŹDZIAK, GDAŃSK MEGA - sztafety 00:27:58.45 00:01:18.04 01:13:52.14 00:00:49.03 00:12:12.40 00:13:04.40 00:13:33.15 00:13:21.05 02:36:08.66
4 CZTERDZIESTKI 93 MAGDALENA LEPA-ROMAN, ORIANA DAMASZKE, KATARZYNA SZLAS BOLSZEWO MEGA - sztafety 00:44:45.00 00:01:18.76 01:44:07.52 00:00:50.47 00:14:47.57 00:14:29.36 00:14:17.80 00:14:44.02 03:29:20.50


SPRINT

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans Pływanie T1 Rower T2 1 okr bieg 2 okr bieg Meta
1 153 MIKOŁAJCZAK MATEUSZ M 1 RUMIA BANACH COACHING M - 30 SPRINT 00:12:43.97 00:01:07.81 00:30:21.03 00:00:51.02 00:09:11.18 00:08:57.99 01:03:13.00
2 131 ISKRA PAWEŁ M 2 ZIELENIEWO 7PRO TEAM M - 30 SPRINT 00:10:16.16 00:01:19.94 00:32:19.85 00:01:11.32 00:09:26.89 00:09:39.68 01:04:13.84
3 179 SURLAS PAWEŁ M 3 ZAKOPANE DAWAJ KALACH TEAM M - 20 SPRINT 00:11:19.54 00:01:14.23 00:31:27.16 00:01:19.10 00:09:53.04 00:09:58.26 01:05:11.33
4 147 LICZNERSKI PIOTR M 4 GDANSK THYSSENKRUPP RUNNING TEAM M - 30 1 SPRINT 00:11:49.11 00:01:23.14 00:32:01.23 00:00:58.39 00:09:55.69 00:09:31.56 01:05:39.12
5 122 DOLEGA SZYMON DOLEGA M 5 GDAŃSK TRI TALENT TEAM/SPORTEVO M - 30 2 SPRINT 00:11:22.00 00:01:05.28 00:33:35.54 00:00:52.86 00:09:36.98 00:09:40.18 01:06:12.84
6 135 KACPERSKI WOJTEK M 6 OLSZTYN WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU M - 40 1 SPRINT 00:12:44.64 00:01:15.27 00:32:36.27 00:01:09.27 00:09:23.39 00:09:17.51 01:06:26.35
7 176 STĘPIEŃ MACIEJ M 7 BOJANO WANIEWSKI COACHING M - 50 1 SPRINT 00:13:47.28 00:01:24.07 00:31:03.13 00:00:59.77 00:09:59.68 00:09:53.06 01:07:06.99
8 105 BAŁUT MICHAŁ M 8 GDYNIA M - 30 3 SPRINT 00:12:14.00 00:01:05.61 00:34:03.49 00:00:55.51 00:09:27.69 00:09:47.28 01:07:33.58
9 102 SKROBACZ PRZEMYSŁAW M 9 REDA LUK-CONNECT TRI TEAM M - 30 4 SPRINT 00:11:45.14 00:01:15.27 00:32:16.20 00:00:58.20 00:10:53.89 00:11:01.83 01:08:10.53
10 113 MRÓZ DOMINIK M 10 M - 20 1 SPRINT 00:09:33.22 00:00:51.79 00:36:04.86 00:00:44.26 00:10:21.71 00:10:41.87 01:08:17.71
11 107 BAUMGART MICHAŁ M 11 STRASZYN LOTOS RUNNING TEAM M - 30 5 SPRINT 00:13:15.81 00:02:03.43 00:32:43.11 00:00:58.03 00:09:54.09 00:09:41.67 01:08:36.14
12 151 MANCZAK JAKUB M 12 GDYNIA ENDURE TEAM M - 50 2 SPRINT 00:11:10.81 00:01:54.20 00:33:30.03 00:01:23.47 00:10:42.81 00:10:07.94 01:08:49.26
13 178 STUKAN MACIEJ M 13 SOPOT M - 30 6 SPRINT 00:13:20.77 00:01:47.51 00:31:51.29 00:01:04.80 00:10:35.29 00:10:12.36 01:08:52.02
14 180 SUSKA ARKADIUSZ M 14 GDYNIA ASTRAINER - MASAŻ MOBILNY M - 40 2 SPRINT 00:14:35.11 00:01:30.71 00:31:54.91 00:01:02.89 00:09:59.40 00:10:06.14 01:09:09.16
15 106 BARTNICKI ALEKSANDER M 15 GDYNIA M - 20 2 SPRINT 00:12:51.91 00:01:44.07 00:32:50.70 00:01:02.77 00:10:36.23 00:10:30.07 01:09:35.75
16 161 OŻAROWSKI MARCIN M 16 GDAŃSK EVOTRIATHLON TEAM M - 40 3 SPRINT 00:12:53.00 00:01:47.13 00:34:02.84 00:01:01.91 00:09:59.27 00:10:00.44 01:09:44.59
17 138 KŁOSEK DOMINIK KŁOSEK M 17 GDYNIA ENDURE TEAM M - 40 4 SPRINT 00:12:41.77 00:01:10.09 00:33:21.37 00:01:10.65 00:10:53.35 00:10:31.14 01:09:48.37
18 181 SYPNIEWSKA-LEWANDOWSKA ALEKSANDRA K 1 KOLECZKOWO TRIDEA TEAM K - 30 SPRINT 00:12:08.91 00:01:20.30 00:34:21.49 00:01:15.69 00:10:24.75 00:10:24.21 01:09:55.35
19 154 MIOTK MICHAL M 18 GDYNIA RAKTEAMTRIATHLON M - 30 7 SPRINT 00:12:10.00 00:02:12.11 00:33:34.62 00:01:08.01 00:10:24.31 00:10:48.02 01:10:17.07
20 314 FAJKS ADAM M 19 M - 40 5 SPRINT 00:11:40.73 00:01:17.93 00:33:57.10 00:01:08.21 00:11:30.48 00:11:02.63 01:10:37.08
21 149 MAKSYMIUK PIOTR M 20 GDAŃSK FLEX TRI M - 40 6 SPRINT 00:14:06.33 00:01:53.33 00:33:04.29 00:01:19.52 00:10:17.52 00:09:59.78 01:10:40.77
22 205 WYDROWSKI LUCJAN WYDROWSKI M 21 CHMIELNO MTB START KARTUZY M - 40 7 SPRINT 00:16:54.90 00:01:29.45 00:30:58.92 00:01:08.07 00:10:14.44 00:10:18.56 01:11:04.34
23 108 BELTER DANIEL M 22 WEJHEROWO M - 20 3 SPRINT 00:11:17.13 00:02:13.76 00:35:08.20 00:01:04.32 00:10:50.61 00:10:35.47 01:11:09.49
24 162 PAWIŃSKI MACIEJ M 23 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI CELIRONMAN M - 30 8 SPRINT 00:12:19.91 00:01:26.71 00:33:41.53 00:00:55.10 00:11:17.60 00:11:29.84 01:11:10.69
25 128 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ M 24 GDYNIA BIEGAMYRAZEM\COMPLEXSPORTS M - 40 8 SPRINT 00:13:54.33 00:01:54.80 00:33:07.77 00:01:04.43 00:10:41.50 00:10:39.89 01:11:22.72
26 213 GOSZ MARCIN M 25 ENDURE M - 40 9 SPRINT 00:13:30.55 00:01:38.79 00:34:30.07 00:01:08.73 00:10:46.59 00:10:44.63 01:12:19.36
27 159 OSTROWSKI ŁUKASZ M 26 GDYNIA INVICTUS 3CITY / INDUSTRIA TEAM M - 20 4 SPRINT 00:14:05.08 00:01:22.65 00:35:08.12 00:01:22.89 00:10:27.10 00:10:31.96 01:12:57.80
28 204 WRÓBLEWSKI WIKTOR M 27 GDYNIA MEWA GDYNIA AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA M - 40 10 SPRINT 00:15:32.56 00:01:34.64 00:33:22.32 00:01:04.27 00:11:01.59 00:11:09.31 01:13:44.69
29 184 SZEWCZUK PATRYK M 28 ŚWIECIE SPORT ZDROWIE KONDYCJA M - 30 9 SPRINT 00:14:10.00 00:03:52.03 00:32:43.44 00:00:53.36 00:10:46.85 00:11:37.63 01:14:03.31
30 119 CZERWIAK ROBERT M 29 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI M - 40 11 SPRINT 00:13:59.36 00:01:56.82 00:35:49.38 00:01:10.21 00:10:29.32 00:10:46.25 01:14:11.34
31 318 NIESZDOREL ADAM M 30 M - 30 10 SPRINT 00:14:39.94 00:01:38.90 00:36:02.56 00:01:37.83 00:10:16.69 00:10:12.20 01:14:28.12
32 158 ONOSZKO WOJCIECH M 31 KOŻYCZKOWO M - 30 11 SPRINT 00:15:58.66 00:01:10.07 00:36:00.61 00:01:02.03 00:10:12.98 00:10:11.79 01:14:36.14
33 190 WAŚNIEWSKA MARTYNA K 2 ELBLĄG KLUGE TEAM K - 20 SPRINT 00:11:00.59 00:01:07.73 00:38:34.50 00:00:49.97 00:11:38.78 00:11:40.43 01:14:52.00
34 313 SZCZEPANIAK BARTOSZ M 32 M - 30 12 SPRINT 00:12:38.17 00:01:25.53 00:36:58.09 00:01:23.21 00:11:27.11 00:11:36.86 01:15:28.97
35 148 ŁOPACIŃSKI TOMASZ M 33 GDAŃSK #I’M INSPIRATION M - 40 12 SPRINT 00:14:44.38 00:01:30.97 00:35:18.42 00:01:15.83 00:12:06.54 00:11:49.08 01:16:45.22
36 186 TĘGI MACIEJ M 34 GDYNIA M - 30 13 SPRINT 00:15:10.00 00:01:18.02 00:37:04.29 00:01:12.56 00:10:53.97 00:11:11.50 01:16:50.34
37 112 BUCHERT PIOTR M 35 GDYNIA MEWA GDYNIA M - 40 13 SPRINT 00:17:02.48 00:01:58.37 00:34:32.81 00:01:15.94 00:11:01.10 00:11:07.45 01:16:58.15
38 163 PIĘTA SYLWESTER M 36 STRASZYN EVOTRIATHLON / DOMY A&S M - 30 14 SPRINT 00:12:10.00 00:03:57.43 00:36:26.27 00:01:26.02 00:11:05.80 00:11:58.06 01:17:03.58
39 202 WĘSIERSKI MATEUSZ M 37 RUMIA CHŚ TRITEAM M - 20 5 SPRINT 00:14:27.55 00:02:01.55 00:36:17.56 00:01:24.59 00:11:34.58 00:11:41.32 01:17:27.15
40 118 CZERNIGA MICHAŁ M 38 STAROGARD GDAŃSKI M - 30 15 SPRINT 00:16:43.68 00:01:36.07 00:36:19.94 00:01:15.63 00:10:58.00 00:10:36.05 01:17:29.37
41 126 GLESZCZYŃSKI MICHAŁ M 39 GDAŃSK M - 40 14 SPRINT 00:16:34.57 00:01:51.59 00:35:17.97 00:01:11.81 00:11:29.87 00:11:07.70 01:17:33.51
42 123 DOMAGALSKI ŁUKASZ M 40 GDAŃSK TRIDEA TEAM M - 40 15 SPRINT 00:14:22.76 00:01:58.99 00:35:54.64 00:01:22.15 00:11:54.25 00:12:08.14 01:17:40.93
43 137 KARNABAL HUBERT M 41 SOPOT M - 30 16 SPRINT 00:14:43.73 00:02:53.77 00:36:36.87 00:01:32.03 00:11:08.99 00:11:03.31 01:17:58.70
44 115 BUTOWSKA KATARZYNA K 3 STAROGARD GDAŃSKI BEZ ZBĘDNYCH PYTAŃ K - 40 SPRINT 00:16:09.59 00:01:53.81 00:37:25.58 00:01:20.43 00:10:37.14 00:10:33.49 01:18:00.04
45 182 SYRYCA NATALIA K 4 GDYNIA ENDURE TEAM K - 30 1 SPRINT 00:14:12.24 00:02:13.97 00:37:17.25 00:01:37.45 00:11:57.39 00:11:18.13 01:18:36.43
46 160 OŻAROWSKA MONIKA K 5 GDAŃSK EVOTRIATHLON TEAM K - 30 2 SPRINT 00:11:56.43 00:01:46.41 00:40:06.21 00:01:05.60 00:12:04.52 00:12:07.94 01:19:07.11
47 140 KOROL MAREK M 42 GDAŃSK SMARUJ NA TRENING M - 40 16 SPRINT 00:13:32.17 00:01:45.82 00:39:17.74 00:01:05.34 00:11:51.74 00:11:52.75 01:19:25.56
48 167 RÓMIANOWSKI MAREK M 43 PUCK M - 40 17 SPRINT 00:15:08.70 00:02:08.61 00:38:01.58 00:01:28.61 00:11:34.89 00:11:43.08 01:20:05.47
49 211 RĄCZKOWSKI DARIUSZ RĄCZKOWSKI M 44 WEJHEROWO M - 40 18 SPRINT 00:17:10.00 00:01:44.67 00:36:41.60 00:01:25.57 00:11:46.21 00:11:35.05 01:20:23.10
50 317 STROSIN TOMASZ M 45 NEVER GIVE UP M - 30 17 SPRINT 00:15:36.60 00:02:46.71 00:39:31.42 00:01:35.71 00:10:14.33 00:10:47.34 01:20:32.11
51 177 STOSIK SŁAWOMIR M 46 PELPLIN MEWA GDYNIA M - 50 3 SPRINT 00:19:59.41 00:02:24.36 00:34:29.00 00:01:37.46 00:10:58.51 00:11:05.63 01:20:34.37
52 189 WARSZAWSKI FILIP M 47 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL M - 40 19 SPRINT 00:16:29.41 00:02:25.50 00:36:37.66 00:01:18.37 00:11:55.51 00:11:49.29 01:20:35.74
53 319 CZĄSTKA TOMASZ M 48 M - 30 18 SPRINT 00:15:35.09 00:02:25.66 00:37:04.70 00:01:26.04 00:12:06.09 00:12:04.50 01:20:42.08
54 166 ROŚCISZEWSKI PAWEŁ M 49 TUCHOM M - 40 20 SPRINT 00:17:21.69 00:02:31.97 00:35:35.71 00:01:33.41 00:12:04.08 00:11:42.22 01:20:49.08
55 150 MALTCEV SERGEI M 50 ELBLĄG M - 50 4 SPRINT 00:15:42.38 00:01:45.13 00:36:11.63 00:01:31.39 00:12:48.02 00:12:56.38 01:20:54.93
56 203 WIECH ŁUKASZ M 51 GDAŃSK EVOTRIATHLON TEAM M - 30 19 SPRINT 00:14:15.16 00:01:53.80 00:39:33.13 00:00:57.78 00:12:28.00 00:12:18.16 01:21:26.03
57 111 BRONOWICKA ALEKSANDRA K 6 POGÓRZE K - 30 3 SPRINT 00:14:45.91 00:02:36.46 00:37:25.16 00:01:51.46 00:12:20.60 00:12:42.18 01:21:41.77
58 142 KRUK MACIEJ M 52 RUMIA M - 40 21 SPRINT 00:16:31.31 00:02:09.66 00:38:32.10 00:01:29.52 00:11:43.81 00:11:35.12 01:22:01.52
59 120 DALECKI PRZEMYSŁAW M 53 GDYNIA GDYNIA SPORT TEAM M - 50 5 SPRINT 00:16:20.42 00:03:12.90 00:36:46.11 00:01:26.99 00:12:14.81 00:12:00.89 01:22:02.12
60 209 ZIENTAL DAREK ZIENTAL M 54 SITKÒWKA-NOWINY ROCK&ROWER TRI TEAM M - 50 6 SPRINT 00:16:16.72 00:01:46.65 00:37:54.06 00:01:36.89 00:12:23.64 00:12:21.25 01:22:19.21
61 187 URBANOWICZ BARTOSZ M 55 KĘBŁOWO M - 20 6 SPRINT 00:14:45.69 00:02:18.55 00:39:02.30 00:01:21.27 00:12:17.87 00:12:37.25 01:22:22.93
62 101 HORBACZEWSKI MICHAL M 56 REDA LUK-CONNECT TRI TEAM M - 30 20 SPRINT 00:15:38.99 00:02:11.01 00:39:30.00 00:00:49.87 00:12:29.77 00:12:03.60 01:22:43.24
63 145 KUNZ KACPER M 57 POGÓRZE M - 20 7 SPRINT 00:12:46.20 00:02:16.41 00:41:24.14 00:01:29.14 00:12:31.28 00:12:39.73 01:23:06.90
64 171 SOŁTYS SEBASTIAN M 58 GDYNIA M - 40 22 SPRINT 00:16:59.83 00:02:14.60 00:38:14.62 00:01:58.31 00:12:13.56 00:12:13.36 01:23:54.28
65 116 CICHOCKI ZBYSZEK M 59 PISARY M - 30 21 SPRINT 00:17:54.08 00:02:05.56 00:37:41.09 00:01:00.63 00:13:28.65 00:11:57.94 01:24:07.95
66 183 SZARGIEJ PAWEŁ M 60 GDAŃSK EVOTRIATHLON TEAM M - 40 23 SPRINT 00:15:38.49 00:02:24.68 00:40:04.98 00:01:38.69 00:12:14.40 00:12:10.75 01:24:11.99
67 156 NIEDŹWIECKI MATEUSZ M 61 RUMIA RUGBYSLEP.PL / ENDURE TEAM M - 30 22 SPRINT 00:17:40.00 00:02:59.32 00:40:00.40 00:01:02.91 00:11:12.02 00:11:19.53 01:24:14.18
68 114 BUDNIK MACIEJ M 62 PUCK BVB M - 30 23 SPRINT 00:18:30.75 00:02:27.83 00:35:15.92 00:01:53.55 00:12:50.46 00:13:22.97 01:24:21.48
69 208 ZARĘBA BEATA K 7 KALISKA NIEZRZESZONA K - 50 1 SPRINT 00:14:46.49 00:01:33.72 00:41:34.45 00:01:11.55 00:12:42.95 00:12:45.16 01:24:34.32
70 174 STELMACH KRZYSZTOF M 63 GDAŃŚK M - 20 8 SPRINT 00:14:58.96 00:03:05.34 00:40:58.99 00:01:15.61 00:12:11.43 00:12:25.38 01:24:55.71
71 109 BEYER-WRÓBLEWSKA MONIKA K 8 GDYNIA K - 40 1 SPRINT 00:18:02.84 00:01:41.64 00:38:14.71 00:01:24.00 00:12:40.71 00:13:01.69 01:25:05.59
72 143 KUCMIN ŁUKASZ M 64 WARSZAWA M - 30 24 SPRINT 00:16:42.84 00:02:56.94 00:40:09.17 00:01:26.46 00:11:33.14 00:12:52.90 01:25:41.45
73 125 FORMELLA ROBERT M 65 DONIMIERZ M - 50 7 SPRINT 00:17:50.73 00:03:28.30 00:38:54.04 00:01:41.73 00:11:49.27 00:12:03.40 01:25:47.47
74 124 DRAGAN KAROL M 66 GDYNIA M - 40 24 SPRINT 00:18:25.20 00:01:42.21 00:42:25.13 00:01:01.69 00:11:26.09 00:11:47.90 01:26:48.22
75 121 DARNOWSKA KAROLINA K 9 CHWASZCZYNO TRI SEXY K - 20 1 SPRINT 00:17:19.32 00:01:49.54 00:40:29.67 00:01:20.09 00:13:03.53 00:13:25.03 01:27:27.18
76 157 ONOSZKO EMILIA K 10 KOŻYCZKOWO MTB START KARTUZY K - 30 4 SPRINT 00:19:48.94 00:01:28.12 00:41:35.26 00:01:14.25 00:11:38.94 00:12:03.54 01:27:49.05
77 169 SCHMIDT MATEUSZ M 67 WEJHEROWO M - 30 25 SPRINT 00:15:00.10 00:02:49.68 00:43:20.16 00:01:03.02 00:13:19.09 00:12:59.56 01:28:31.61
78 168 RYCHLIŃSKA JOANNA K 11 SOPOT K - 30 5 SPRINT 00:16:11.73 00:02:26.50 00:40:44.40 00:01:31.76 00:14:39.48 00:13:05.15 01:28:39.02
79 210 ZUZAŃSKI PATRYK M 68 MISZEWKO M - 40 25 SPRINT 00:14:24.33 00:01:47.34 00:42:21.67 00:02:12.67 00:14:39.84 00:13:39.73 01:29:05.58
80 316 KRZEMPEK KAROL M 69 M - 30 26 SPRINT 00:21:19.03 00:02:53.72 00:37:05.73 00:01:35.16 00:13:02.08 00:13:34.23 01:29:29.95
81 133 JĘDRZEJEWSKA ANNA K 12 GDAŃSK SPORTEVO K - 30 6 SPRINT 00:16:42.03 00:02:18.58 00:40:13.84 00:01:56.20 00:14:15.85 00:14:24.39 01:29:50.89
82 117 CZĄSTKA JACEK M 70 GDYNIA M - 50 8 SPRINT 00:22:20.39 00:02:45.14 00:39:13.49 00:01:27.72 00:12:26.59 00:12:43.36 01:30:56.69
83 132 JAROMIRSKA-LEWIŃSKA MAJA K 13 REDA POWIAT WEJHEROWSKI K - 40 2 SPRINT 00:19:52.35 00:02:50.08 00:42:50.64 00:01:38.56 00:11:52.27 00:12:06.06 01:31:09.96
84 130 GROMADZKI PAWEŁ M 71 CHWASZCZYNO M - 40 26 SPRINT 00:19:46.20 00:04:09.80 00:39:56.56 00:02:12.17 00:12:55.70 00:12:55.91 01:31:56.34
85 206 ZADORA ANDRZEJ M 72 GDYNIA RODZINNY KLUB SPORTOWY FURIA M - 50 9 SPRINT 00:21:17.22 00:02:44.46 00:45:23.53 00:01:39.25 00:10:31.70 00:11:00.18 01:32:36.34
86 165 RACZYŃSKA EWA K 14 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL K - 40 3 SPRINT 00:05:05.08 00:02:28.41 00:48:03.07 00:01:52.11 00:13:11.96 00:11:47.86 01:34:38.49
87 207 ZADORA ARMIN M 73 GDYNIA RODZINNY KLUB SPORTOWY FURIA M - 50 10 SPRINT 00:22:20.99 00:04:36.62 00:47:44.81 00:01:13.25 00:10:09.63 00:10:51.35 01:36:56.65
88 315 PIETRUSIAK KONRAD M 74 GDAŃSK M - 30 27 SPRINT 00:18:26.92 00:03:33.35 00:45:13.00 00:01:27.77 00:14:24.32 00:15:41.12 01:38:46.48
89 170 SIKORSKA AGNIESZKA K 15 POGÓRZE BEZ KLUBU K - 40 4 SPRINT 00:21:30.80 00:04:08.65 00:44:59.38 00:01:48.86 00:13:24.02 00:13:31.08 01:39:22.79
90 175 STEMPNIAK ZBIGNIEW M 75 HEL REBELS LEGION TEAM M - 40 27 SPRINT 00:20:07.88 00:04:06.68 00:43:09.55 00:03:00.10 00:14:39.64 00:14:26.73 01:39:30.58
91 164 PTAK SZYMON M 76 WARSZAWA M - 30 28 SPRINT 00:23:10.00 00:02:04.30 00:45:39.60 00:01:25.99 00:14:39.47 00:15:24.11 01:42:23.47
92 214 BUDNIK JACEK M 77 GDAŃSK BVB M - 30 29 SPRINT 00:17:49.67 00:01:58.92 00:49:26.72 00:01:41.89 00:17:09.94 00:18:22.86 01:46:30.00
93 104 ADAMOWICZ KATARZYNA K 16 GDYNIA K - 30 7 SPRINT 00:17:10.00 00:03:47.01 00:51:27.13 00:01:27.65 00:16:58.05 00:17:01.67 01:47:51.51
94 127 GOLOMBEK PIOTR M 78 GRUDZIĄDZ M - 50 11 SPRINT 00:16:55.39 00:02:48.85 00:50:52.01 00:01:12.39 00:19:21.93 00:19:28.97 01:50:39.54
95 215 SZUMLAS ANNA K 17 POŁCHOWO #SZUMITEAM/ ULTRAWAY TEAM K - 40 5 SPRINT 00:20:02.61 00:03:47.85 00:48:01.51 00:03:04.46 00:18:01.68 00:18:01.45 01:50:59.56
96 146 KUPTZ DANIEL M 79 SOPIESZYNO KASZUBY BIEGAJĄ M - 50 12 SPRINT 00:22:13.39 00:03:12.18 00:51:37.54 00:01:12.02 00:13:54.87 00:19:41.71 01:51:51.71
97 201 WĄŻ JÓZEF M 80 GDYNIA M - 50 13 SPRINT 00:19:16.21 00:03:58.90 00:49:28.21 00:01:20.86 00:17:57.39 00:19:55.43 01:51:57.00
98 144 KUNDRO KUBA M 81 GDAŃSK ASAP.TRI M - 30 30 SPRINT 00:18:20.32 00:01:31.33 01:49:29.15
DSQ 129 GÓRSKI MICHAŁ M DSQ RUMIA M - 40 DSQ SPRINT 00:18:10.00 01:13:28.07 00:00:00.-336398 00:11:01.98


SPRINT - sztafety

Msc Nazwwa drużyny Skład drużyny Miejscowość Klub Dystans Pływanie T1 Rower T2 1 okr bieg 2 okr bieg Meta
1 192 BLAZEJ MANCZAK, GDYNIA STONED MAN SPRINT - sztafety 00:16:29.26 00:00:59.52 00:33:28.71 00:00:37.64 00:09:03.31 00:08:39.25 01:09:17.69
2 200 MICHAŁ MIZIARSKI, STRZEBIELINO LUK-CONNECT TRI TEAM SPRINT - sztafety 00:10:09.83 00:00:50.86 00:34:54.19 00:00:41.87 00:11:40.49 00:11:03.16 01:09:20.40
3 194 MAREK GRZEGORY REDA DECATHLON TRÓJMIASTO 2 SPRINT - sztafety 00:17:18.03 00:00:52.30 00:31:37.14 00:00:37.25 00:10:01.01 00:10:16.81 01:10:42.54
4 193 MARCIN NIETUPSKI, JAKUB NIETUPSKI, MAREK SKÓRSKI GDAŃSK WRZOSOWA SPRINT - sztafety 00:12:48.29 00:00:49.04 00:37:20.50 00:00:32.01 00:10:55.34 00:10:21.85 01:12:47.03
5 197 PIOTR ZUBOWICZ, MAREK ZUBOWICZ, DOROTA ZUBOWICZ TUCHOM ZUBO TEAM SPRINT - sztafety 00:16:15.00 00:00:59.04 00:32:01.14 00:00:39.91 00:11:32.49 00:11:23.29 01:12:50.87
6 196 PIOTR ZADROGA, GDAŃSK DRINK TEAM SPRINT - sztafety 00:14:29.72 00:01:13.29 00:35:14.29 00:00:45.41 00:11:39.93 00:10:55.73 01:14:18.37
7 195 PATRYK OSTASZEWSKI, GDAŃSK DECATHLON TRÓJMIASTO SPRINT - sztafety 00:12:39.41 00:00:55.70 00:43:00.41 00:00:54.20 00:09:21.73 00:09:20.69 01:16:12.14
8 199 SZYMON KOWALSKI, WIKTORIA KWIATKOWSKA MONIKA GRACZEWSKA GDAŃSK DECATHLON TRÓJMIASTO 3 SPRINT - sztafety 00:15:28.07 00:00:47.78 00:36:55.58 00:00:35.63 00:11:24.87 00:11:11.83 01:16:23.76
9 191 ARTEM MALTSEV, AGATA KWIATKOWSKA, OLAF WALCZAK ELBLĄG KLUGE TEAM SPRINT - sztafety 00:11:30.49 00:00:44.10 00:38:28.67 00:00:35.17 00:13:28.40 00:12:35.78 01:17:22.61
10 198 RADOSŁAW IDASZAK, PRZEMYSŁAW IDASZAK, DANIEL DOROSZKIEWICZ GDAŃSK DANIELE SPORT TEAM SPRINT - sztafety 00:19:13.46 00:01:05.89 00:39:41.20 00:00:43.86 00:10:32.39 00:09:59.48 01:21:16.28

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ