PORTA StoneMan Triathlon Wejherowo 2022 - starty indywidualne
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jendrzejewski Paweł Gdansk MEGA SKS SZWAGIER 219.00 PLN
2 Hinz Maciej Wejherowo MEGA Powiat Wejherowski opłacono
3 Drzastwa Stanisław Gdańsk FIRST 20 - SPRINT RAK Team opłacono
4 Pawelczyk Piotr Gdynia MEGA 219.00 PLN
5 Myślisz Lukasz Władysławowo MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
6 Lewandowski Maciej Koleczkowo MEGA TRIDEA TEAM opłacono on-line
7 Urbanowicz Bartosz Kębłowo FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
8 Brzeski Adam Wejherowo FIRST 20 - SPRINT LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
9 Truskolawska Ola GDYNIA FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
10 Wysocki Piotr Gdynia MEGA 219.00 PLN
11 Roniarski Adam Wejherowo FIRST 20 - MEGA AG Tri Team Rumia opłacono on-line
12 Puzdrowska Monika Puzdrowska Gdansk MEGA 219.00 PLN
13 Dlutkowski Jakub Dlutkowski Gdynia FIRST 20 - MEGA opłacono on-line
14 Szapiel Andrzej Pogórze FIRST 20 - MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM / SPRING opłacono
15 Przewdziecki KAROL Gdynia FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
16 Puch Robert Elbląg FIRST 20 - MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
17 Skrobacz Przemysław Reda FIRST 20 - MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
18 Rzepa Maciej Gdynia FIRST 20 - SPRINT LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
19 Urbaniak Daniel Gdynia FIRST 20 - MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
20 Król Sebastian Gdańsk FIRST 20 - MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
21 Rafalak Grzegorz Kosakowo FIRST 20 - MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
22 Buchert Piotr Gdynia FIRST 20 - MEGA MEWA GDYNIA limit osiągnięty
23 Ostrowski Łukasz Gdynia FIRST 20 - SPRINT Invictus 3City / INDUSTRIA Team opłacono on-line
24 Schmidt Mateusz Wejherowo FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
25 Lewandowski Marcin MOSTY FIRST 20 - SPRINT TRIDEA TEAM opłacono on-line
26 Dominik Wiesław Swarzewo FIRST 20 - MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
27 Dyśko Wojciech Słupsk FIRST 20 - MEGA opłacono on-line
28 Bluj Mikołaj Gdynia FIRST 20 - MEGA Vo2max MTB Team opłacono on-line
29 Molendowski Paweł Gdynia FIRST 20 - MEGA Zdrowy Rower Team opłacono on-line
30 Suska Arkadiusz Gdynia FIRST 20 - SPRINT AStrainer - masaż mobilny opłacono on-line
31 STEMPNIAK Zbigniew HEL FIRST 20 - SPRINT REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
32 Dragan Karol Gdynia FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
33 Michalski Przemysław Gdańsk FIRST 20 - MEGA 2 Morski Pułk Strzelców opłacono on-line
34 Saliński Michal kwidzyn FIRST 20 - MEGA kts ironmen opłacono on-line
35 Majkowski Karol Kębłowo FIRST 20 - MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
36 Adamowicz Katarzyna Gdynia FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
37 Raczyńska Ewa Gdynia FIRST 20 - SPRINT biegamyrazem.pl opłacono on-line
38 Zieliński Jacek Reda FIRST 20 - MEGA opłacono on-line
39 Springman Anna Jastrzębia Góra FIRST 20 - MEGA Klif Team opłacono on-line
40 Tęgi Maciej Gdynia FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
41 Springman Krystian Jastrzębia Góra FIRST 20 - MEGA Klif Team opłacono on-line
42 Pieper Daniel Wejherowo FIRST 20 - MEGA opłacono on-line
43 Grzebyta Mateusz Kartuzy FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
44 Maksymiuk Piotr Gdańsk FIRST 20 - SPRINT Flex Tri opłacono on-line
45 Kamać Kamil Gdańsk FIRST 20 - MEGA opłacono on-line
46 Radzieńska Kamila Gdynia FIRST 20 - SPRINT BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
47 Brzycki Radosław Tczew FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line


Wyświetleń: 945

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ