PORTA StoneMan Triathlon Wejherowo 2022 - starty indywidualne
Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ordon Dariusz Częstochowa MEGA
2 19 Heland Rafał Gdańsk MEGA opłacono
3 Brzezicki Maciej Gdynia MEGA TREC
4 142 Mytnik Jakub Kraków SPRINT Triwise opłacono
5 26 Kosmala Michał Miedziana Góra MEGA opłacono
6 Gorzeński Piotr Gdynia MEGA
7 208 Kac Magdalena Reda MINI Tri Sexy opłacono
8 166 Toporek Joanna Gdynia SPRINT Zdrowy Rower Team opłacono
9 128 Kac Marek Reda SPRINT Endure Team opłacono
10 23 Kalinowska-Biegała Marta Gdańsk MEGA Bike U Up / SII opłacono
11 7 Biegała Marek Gdańsk MEGA Bike U Up opłacono
12 101 MARZEC MIESZKO GDYNIA SPRINT LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
13 223 Zimoń Dariusz Reda MINI opłacono
14 213 MARDZIŃSKI SŁAWOMIR Wejherowo MINI opłacono
15 134 Kulesza Mariusz Gdańsk SPRINT CTS/PORTA ACTIVE TEAM opłacono
16 108 Bałut Michał Gdynia SPRINT opłacono
17 9 Bogalecki Marek Starogard Gdański MEGA Safe Sport Team opłacono
18 144 Onoszko Emilia Kożyczkowo SPRINT Start Kartuzy opłacono
19 145 Onoszko Wojciech Kożyczkowo SPRINT Start Kartuzy opłacono
20 131 Kłosek Dominik Kłosek Gdynia SPRINT Endure Team opłacono
21 109 Bellwon Paweł Gdynia SPRINT Endure Team opłacono
22 163 Syryca Natalia Syryca Gdynia SPRINT Endure Team opłacono
23 50 Sarbak Bartosz Wolsztyn MEGA BS-TRI opłacono
24 173 Wydrowski Lucjan Wydrowski Chmielno SPRINT Start Kartuzy opłacono
25 143 Niedźwiecki Mateusz Rumia SPRINT RUGBYSLEP.PL / ENDURE TEAM opłacono
26 140 Mikołajczak Mateusz Rumia SPRINT Banach Coaching opłacono
27 135 Kuptz Daniel Sopieszyno SPRINT Kaszuby biegają opłacono
28 54 Struk Piotr Białystok MEGA opłacono
29 132 Kozuch Kozuch Tuchom SPRINT opłacono
30 148 Potulska Karolina Gdynia SPRINT opłacono
31 149 Potulski Jacek Potulski Gdynia SPRINT opłacono
32 119 Falkowska Martyna Białystok SPRINT TomicaCoaching /3T Białystok opłacono
33 112 Bogulski Piotr Zblewo SPRINT KS Sokół Zblewo/TRI Starogard Gdański opłacono
34 105 Adach Krzysztof Gdynia SPRINT opłacono
35 210 Kotłowski Piotr Luzino MINI Samochodówka opłacono
36 209 Kierznikowicz Radosław Wejherowo MINI Elmark opłacono
37 41 Pawlak Dezyderia Gdynia MEGA CTS opłacono
38 216 Rościszewska Julia Tuchom MINI opłacono
39 153 Rościszewski Paweł Tuchom SPRINT opłacono
40 129 Kaczkowska Katarzyna Straszyn SPRINT CTS opłacono
41 18 Hartliński Grzegorz Jaroty MEGA Najmowicz Triathlon Team opłacono
42 118 Fajks Adam Pogórze SPRINT opłacono
43 63 Zajda Bartosz Rumia MEGA opłacono
44 38 Olszewsks Karina Gdynia MEGA opłacono
45 37 Olszewski Adam Gdynia MEGA opłacono
46 171 WOJEWSKI KRYSTIAN SOPOT SPRINT opłacono
47 55 Suchorz Krzysztof Gdynia MEGA CTS opłacono
48 141 Miotk Michal Gdynia SPRINT RakTeamTriathlon opłacono
49 170 Wiśniewski Mariusz Sopot SPRINT 18bdp opłacono
50 207 Grabowski Grzegorz Gdańsk MINI DCT Cycling Team opłacono
51 221 Zakrzewski Mateusz Warszkowo MINI Carlsson Drewno opłacono
52 220 Zakrzewska Agnieszka Warszkowo MINI Carlsson Drewno opłacono
53 127 Jurkowski Artur Ruszowice SPRINT Centrum Sportowe Głogowski Triathlon opłacono
54 21 Jach Paulina Jach Kraków MEGA BIOFRESA opłacono
55 Piasecki Jakub Rotmanka MINI DCT Cycling Team
56 211 Krzyżanowska Katarzyna Gdynia MINI opłacono
57 62 Tyszer Adam Reda MEGA AG TRI-Team Rumia opłacono
58 113 Borkowski Dawid Szpęgawa SPRINT opłacono
59 Kłosok Wojciech Rybnik MEGA Cross Sport
60 58 Tomaszewski Michał Gdańsk MEGA opłacono
61 15 Gołda Jan Kraków MEGA opłacono
62 57 Tomasz KUNYSZ Ustka MEGA Adrenalin Drinkers opłacono
63 169 Warszawski Filip Gdynia SPRINT biegamyrazem.pl opłacono
64 Staniszewski Krzysztof Malbork SPRINT Decathlon Trójmiasto/Evo Triathlon
65 154 Rómianowski Marek Puck SPRINT opłacono
66 122 Gorzelak Magdalena Gdynia SPRINT opłacono
67 123 Goździewicz Paweł Gdynia SPRINT biegamyrazem/Complexsports opłacono
68 133 Kruk Maciej Rumia SPRINT opłacono
69 205 Gorzelak Krzysztof Gdynia MINI opłacono
70 Staniszewska Joanna Gdańsk SPRINT Decathlon Trójmiasto/Evo Triathlon
71 219 WIECZERNIAK Urszula Kąpino MINI opłacono
72 Stojak Krzysztof Suchy Dąb MINI
73 34 Maj-Roksz Maria Wejherowo MEGA Samochodówka opłacono
74 125 Hoppe Jacek Wejherowo SPRINT opłacono
75 201 Bernacki Mateusz Nowy Dwór Gdański MINI opłacono
76 27 Kowalska Iwona Mosty MEGA TRIMON opłacono
77 111 Beyer-Wróblewska Monika Gdynia SPRINT MEWA Gdynia Tridea opłacono
78 204 Gagat Tomasz Charzyno MINI opłacono
79 Miłoszewicz Adam Szczecin MINI
80 155 Sąsiadek Cezary Gdańsk SPRINT opłacono
81 44 Przekwas Krzysztof Gdańsk MEGA Iver Poland opłacono
82 25 Koprowski Łukasz Łódź MEGA Bednarski Tri Team opłacono
83 136 Licznerski Piotr Gdansk SPRINT Thyssenkrupp Running Team opłacono
84 114 Bronowicka Aleksandra Pogórze SPRINT opłacono
85 107 Baliński Michał Łódź SPRINT Dwabe Rekrutacja opłacono
86 52 Skrabel Tomasz Jaworzno MEGA opłacono
87 202 Choinka Alicja Wejherowo MINI opłacono
88 10 Buchacz Radek Łódź MEGA Dwabe Rekrutacja opłacono
89 212 Liberadzki Marcin Wejherowo MINI opłacono
90 214 Mazowiecki Stanisław Warszawa MINI Basiek i Stasiek opłacono
91 217 Rusek Barbara Warszawa MINI Basiek i Stasiek opłacono
92 31 Lewandowski Maciej Koleczkowo MEGA TRIDEA TEAM opłacono
93 215 Niedzielska Zofia Gdynia MINI opłacono
94 60 Trzeciakowski Marcin Gdańsk MEGA opłacono
95 203 Dziamara Kacper Szczecin MINI opłacono
96 138 Maltcev Sergei Elbląg SPRINT opłacono
97 56 Świtońska Aleksandra Gdynia MEGA opłacono
98 32 Łukasiewicz Michał Gdańsk MEGA Tomaszewicz Team opłacono
99 48 Rusoń Oskar Gdynia MEGA opłacono
100 Butowska Katarzyna Starogard Gdański SPRINT


Wyświetleń: 9724

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ