Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 24 Kamać Kamil Gdańsk Polska FIRST 20 - MEGA opłacono on-line
2 42 Pieper Daniel Wejherowo Polska FIRST 20 - MEGA opłacono on-line
3 53 Springman Anna Jastrzębia Góra Polska FIRST 20 - MEGA Klif Team opłacono on-line
4 64 Zieliński Jacek Reda Polska FIRST 20 - MEGA opłacono on-line
5 6 Majkowski Karol Kębłowo Polska FIRST 20 - MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
6 49 Saliński Michal kwidzyn Polska FIRST 20 - MEGA kts ironmen opłacono on-line
7 35 Michalski Przemysław Gdańsk Polska FIRST 20 - MEGA 2 Morski Pułk Strzelców opłacono on-line
8 36 Molendowski Paweł Gdynia Polska FIRST 20 - MEGA Zdrowy Rower Team opłacono on-line
9 8 Bluj Mikołaj Gdynia Polska FIRST 20 - MEGA Vo2max MTB Team opłacono on-line
10 13 Dyśko Wojciech Słupsk Polska FIRST 20 - MEGA opłacono on-line
11 3 Rafalak Grzegorz Kosakowo Polska FIRST 20 - MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
12 5 Król Sebastian Gdańsk Polska FIRST 20 - MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
13 1 Urbaniak Daniel Gdynia Polska FIRST 20 - MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
14 45 Puch Robert Elbląg Polska FIRST 20 - MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
15 4 Szapiel Andrzej Pogórze Polska FIRST 20 - MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM / SPRING opłacono
16 12 Dlutkowski Jakub Dlutkowski Gdynia Polska FIRST 20 - MEGA opłacono on-line
17 47 Roniarski Adam Wejherowo Polska FIRST 20 - MEGA AG Tri Team Rumia opłacono on-line
18 115 Brzycki Radosław Tczew Polska FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
19 152 Radzieńska Kamila Gdynia Polska FIRST 20 - SPRINT BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
20 137 Maksymiuk Piotr Gdańsk Polska FIRST 20 - SPRINT Flex Tri opłacono on-line
21 124 Grzebyta Mateusz Kartuzy Polska FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
22 165 Tęgi Maciej Gdynia Polska FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
23 151 Raczyńska Ewa Gdynia Polska FIRST 20 - SPRINT biegamyrazem.pl opłacono on-line
24 106 Adamowicz Katarzyna Gdynia Polska FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
25 116 Dragan Karol Gdynia Polska FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
26 159 STEMPNIAK Zbigniew HEL Polska FIRST 20 - SPRINT REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
27 161 Suska Arkadiusz Gdynia Polska FIRST 20 - SPRINT AStrainer - masaż mobilny opłacono on-line
28 156 Schmidt Mateusz Wejherowo Polska FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
29 146 Ostrowski Łukasz Gdynia Polska FIRST 20 - SPRINT Invictus 3City / INDUSTRIA Team opłacono on-line
30 150 Przewdziecki KAROL Gdynia Polska FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
31 103 Brzeski Adam Wejherowo Polska FIRST 20 - SPRINT LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
32 167 Urbanowicz Bartosz Kębłowo Polska FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
33 117 Drzastwa Stanisław Gdańsk Polska FIRST 20 - SPRINT RAK Team opłacono
34 2 Rzepa Maciej Gdynia Polska MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
35 46 Puzdrowska Monika Gdansk Polska MEGA opłacono
36 59 Truskolawska Ola GDYNIA Polska MEGA opłacono on-line
37 40 Pawelczyk Piotr Gdynia Polska MEGA opłacono
38 20 Hinz Maciej Wejherowo Polska MEGA Powiat Wejherowski opłacono
39 22 Jendrzejewski Paweł Gdansk Polska MEGA SKS SZWAGIER opłacono
40 61 Turek Tomasz Kłodzko Polska MEGA opłacono
41 29 Langa Dorota Gdynia Republika Południowej Afryki MEGA opłacono
42 33 MAGRIAN KRZYSZTOF REDA Polska MEGA opłacono
43 51 Semsch Artur Gdynia Polska MEGA opłacono
44 39 Pagórek Radosław Dołuje Polska MEGA opłacono
45 17 Górski Sławomir Wejherowo Polska MEGA AG TRI-Team Rumia opłacono
46 28 Kowalski Szymon Gdańsk Polska MEGA Decathlon Przymorze opłacono
47 43 Pietrasik Przemysław Słupsk Polska MEGA Trzy Fale Słupsk opłacono
48 11 Czerniak Małgorzata Gdańsk Polska MEGA Aloha Triathlon Team opłacono
49 14 Gajda Patryk Gdynia Polska MEGA opłacono
50 30 Lepa-Roman Magdalena Bolszewo Polska MEGA opłacono
51 65 Żyłowski Dawid Gdańsk Polska MEGA Izerska Grupa Biegowa opłacono
52 16 GOSZ MARCIN LĘBORK Polska MEGA Endure Team opłacono
53 48 Rusoń Oskar Gdynia Polska MEGA opłacono
54 32 Łukasiewicz Michał Gdańsk Polska MEGA Tomaszewicz Team opłacono
55 56 Świtońska Aleksandra Gdynia Polska MEGA opłacono
56 60 Trzeciakowski Marcin Gdańsk Polska MEGA opłacono
57 31 Lewandowski Maciej Koleczkowo Polska MEGA TRIDEA TEAM opłacono
58 10 Buchacz Radek Łódź Polska MEGA Dwabe Rekrutacja opłacono
59 52 Skrabel Tomasz Jaworzno Polska MEGA opłacono
60 25 Koprowski Łukasz Łódź Polska MEGA Bednarski Tri Team opłacono
61 44 Przekwas Krzysztof Gdańsk Polska MEGA Iver Poland opłacono
62 27 Kowalska Iwona Mosty Polska MEGA TRIMON opłacono
63 34 Maj-Roksz Maria Wejherowo Polska MEGA Samochodówka opłacono
64 57 Tomasz KUNYSZ Ustka Polska MEGA Adrenalin Drinkers opłacono
65 15 Gołda Jan Kraków Polska MEGA opłacono
66 58 Tomaszewski Michał Gdańsk Polska MEGA opłacono
67 Kłosok Wojciech Rybnik Polska MEGA Cross Sport
68 62 Tyszer Adam Reda Polska MEGA AG TRI-Team Rumia opłacono
69 21 Jach Paulina Jach Kraków Polska MEGA BIOFRESA opłacono
70 55 Suchorz Krzysztof Gdynia Polska MEGA CTS opłacono
71 37 Olszewski Adam Gdynia Polska MEGA opłacono
72 38 Olszewsks Karina Gdynia Polska MEGA opłacono
73 63 Zajda Bartosz Rumia Polska MEGA opłacono
74 18 Hartliński Grzegorz Jaroty Polska MEGA Najmowicz Triathlon Team opłacono
75 41 Pawlak Dezyderia Gdynia Polska MEGA CTS opłacono
76 54 Struk Piotr Białystok Polska MEGA opłacono
77 50 Sarbak Bartosz Wolsztyn Polska MEGA BS-TRI opłacono
78 9 Bogalecki Marek Starogard Gdański Polska MEGA Safe Sport Team opłacono
79 7 Biegała Marek Gdańsk Polska MEGA Bike U Up opłacono
80 23 Kalinowska-Biegała Marta Gdańsk Polska MEGA Bike U Up / SII opłacono
81 Gorzeński Piotr Gdynia Polska MEGA
82 26 Kosmala Michał Miedziana Góra Polska MEGA opłacono
83 Brzezicki Maciej Gdynia Polska MEGA TREC
84 19 Heland Rafał Gdańsk Polska MEGA opłacono
85 Ordon Dariusz Częstochowa Polska MEGA
86 206 Górska Marta Wejherowo Polska MINI opłacono
87 222 Zimoląg Adam Kraków Polska MINI opłacono
88 Wesołowska Kinga Wesołowska Warszawa, MAZOWIECKIE Polska MINI
89 203 Dziamara Kacper Szczecin Polska MINI opłacono
90 215 Niedzielska Zofia Gdynia Polska MINI opłacono
91 217 Rusek Barbara Warszawa Polska MINI Basiek i Stasiek opłacono
92 214 Mazowiecki Stanisław Warszawa Polska MINI Basiek i Stasiek opłacono
93 212 Liberadzki Marcin Wejherowo Polska MINI opłacono
94 202 Choinka Alicja Wejherowo Polska MINI opłacono
95 Miłoszewicz Adam Szczecin Polska MINI
96 204 Gagat Tomasz Charzyno Polska MINI opłacono
97 201 Bernacki Mateusz Nowy Dwór Gdański Polska MINI opłacono
98 Stojak Krzysztof Suchy Dąb Polska MINI
99 219 WIECZERNIAK Urszula Kąpino Polska MINI opłacono
100 205 Gorzelak Krzysztof Gdynia Polska MINI opłacono


Wyświetleń: 11369

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ