PORTA StoneMan Triathlon Wejherowo 2022 - starty indywidualne
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lepa-Roman Magdalena Bolszewo MEGA opłacono
2 Szczęsny Radosław Ciechocinek SPRINT Atos Bydgoszcz opłacono
3 Pagórek Radosław Dołuje MEGA opłacono
4 Puch Robert Elbląg FIRST 20 - MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
5 Maltsev Artem Elbląg SPRINT KLUGE Team opłacono
6 Jendrzejewski Paweł Gdansk MEGA SKS SZWAGIER opłacono
7 Puzdrowska Monika Puzdrowska Gdansk MEGA opłacono
8 Kowalski Szymon Gdańsk MEGA Decathlon Przymorze opłacono
9 Żyłowski Dawid Gdańsk MEGA Izerska Grupa Biegowa opłacono
10 Kamać Kamil Gdańsk FIRST 20 - MEGA opłacono on-line
11 Maksymiuk Piotr Gdańsk FIRST 20 - SPRINT Flex Tri opłacono on-line
12 Król Sebastian Gdańsk FIRST 20 - MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
13 Michalski Przemysław Gdańsk FIRST 20 - MEGA 2 Morski Pułk Strzelców opłacono on-line
14 Drzastwa Stanisław Gdańsk FIRST 20 - SPRINT RAK Team opłacono
15 Czerniak Małgorzata Gdańsk MEGA Aloha Triathlon Team opłacono
16 Dragan Karol Gdynia FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
17 Suska Arkadiusz Gdynia FIRST 20 - SPRINT AStrainer - masaż mobilny opłacono on-line
18 Molendowski Paweł Gdynia FIRST 20 - MEGA Zdrowy Rower Team opłacono on-line
19 Bluj Mikołaj Gdynia FIRST 20 - MEGA Vo2max MTB Team opłacono on-line
20 Langa Dorota Gdynia MEGA opłacono
21 Ostrowski Łukasz Gdynia FIRST 20 - SPRINT Invictus 3City / INDUSTRIA Team opłacono on-line
22 Buchert Piotr Gdynia FIRST 20 - MEGA MEWA GDYNIA limit osiągnięty
23 Przewdziecki KAROL Gdynia FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
24 Gajda Patryk Gdynia MEGA opłacono
25 Dlutkowski Jakub Dlutkowski Gdynia FIRST 20 - MEGA opłacono on-line
26 Radzieńska Kamila Gdynia FIRST 20 - SPRINT BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
27 Urbaniak Daniel Gdynia FIRST 20 - MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
28 Truskolawska Ola GDYNIA FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
29 Klimek Adrianna Gdynia SPRINT RakTeam Triathlon opłacono
30 Rzepa Maciej Gdynia FIRST 20 - SPRINT LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
31 Tęgi Maciej Gdynia FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
32 Pawelczyk Piotr Gdynia MEGA opłacono
33 Raczyńska Ewa Gdynia FIRST 20 - SPRINT biegamyrazem.pl opłacono on-line
34 Adamowicz Katarzyna Gdynia FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
35 Wróblewski Wiktor Gdynia SPRINT MEWA Gdynia AZS Politechnika Gdańska opłacono
36 Semsch Artur Gdynia MEGA opłacono
37 Golombek Piotr Grudziądz SPRINT opłacono
38 STEMPNIAK Zbigniew HEL FIRST 20 - SPRINT REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
39 Springman Krystian Jastrzębia Góra FIRST 20 - MEGA Klif Team opłacono on-line
40 Springman Anna Jastrzębia Góra FIRST 20 - MEGA Klif Team opłacono on-line
41 Sirocki Dawid Jeleńska Huta SPRINT 209.00 PLN
42 Grzebyta Mateusz Kartuzy FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
43 Urbanowicz Bartosz Kębłowo FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
44 Majkowski Karol Kębłowo FIRST 20 - MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
45 Turek Tomasz Kłodzko MEGA opłacono
46 Sypniewska-Lewandowska Aleksandra KOLECZKOWO SPRINT TRIDEA TEAM opłacono
47 Pawiński Maciej Konstantynów Łódzki SPRINT Celironman 209.00 PLN
48 Rafalak Grzegorz Kosakowo FIRST 20 - MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
49 Zimoląg Adam Kraków MINI 99.00 PLN
50 Saliński Michal kwidzyn FIRST 20 - MEGA kts ironmen opłacono on-line
51 GOSZ MARCIN LĘBORK MEGA Endure Team opłacono
52 Stosik Sławomir Pelplin SPRINT MEWA Gdynia opłacono
53 Szapiel Andrzej Pogórze FIRST 20 - MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM / SPRING opłacono
54 Jaskułke Irek Puck SPRINT PORTA ACTIVE TEAM 209.00 PLN
55 Zajk Michał Reda SPRINT opłacono
56 MAGRIAN KRZYSZTOF REDA MEGA opłacono
57 Skrobacz Przemysław Reda FIRST 20 - MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
58 Jaromirska-Lewińska Maja Reda SPRINT Powiat Wejherowski opłacono
59 Zieliński Jacek Reda FIRST 20 - MEGA opłacono on-line
60 Zajk Damian Reda SPRINT opłacono
61 Dyśko Wojciech Słupsk FIRST 20 - MEGA opłacono on-line
62 Pietrasik Przemysław Słupsk MEGA Trzy Fale Słupsk opłacono
63 Butowska Katarzyna Starogard Gdański SPRINT 209.00 PLN
64 Dominik Wiesław Swarzewo FIRST 20 - MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
65 Walkowiak Piotr Świnoujście MEGA TRI AMO opłacono
66 Brzycki Radosław Tczew FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
67 Wesołowska Kinga Wesołowska Warszawa, MAZOWIECKIE MINI 99.00 PLN
68 Górski Sławomir Wejherowo MEGA AG TRI-Team Rumia opłacono
69 Górska Marta Wejherowo MINI Porta Active Team 99.00 PLN
70 Piekut Marcin WEJHEROWO SPRINT opłacono
71 Schmidt Mateusz Wejherowo FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
72 Belter Daniel Wejherowo SPRINT opłacono
73 Hinz Maciej Wejherowo MEGA Powiat Wejherowski opłacono
74 Roniarski Adam Wejherowo FIRST 20 - MEGA AG Tri Team Rumia opłacono on-line
75 Pieper Daniel Wejherowo FIRST 20 - MEGA opłacono on-line
76 Felchner Agnieszka Wejherowo SPRINT opłacono
77 Brzeski Adam Wejherowo FIRST 20 - SPRINT LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
78 Myślisz Lukasz Władysławowo MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono


Wyświetleń: 3924

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ