PORTA StoneMan Triathlon Wejherowo 2022 - starty indywidualne
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Baliński Michał Łódź SPRINT Dwabe Rekrutacja 229.00 PLN
2 Skrabel Tomasz Jaworzno MEGA opłacono
3 Choinka Alicja Wejherowo MINI opłacono
4 Buchacz Radek Łódź MEGA Dwabe Rekrutacja 279.00 PLN
5 Liberadzki Marcin Wejherowo MINI opłacono
6 Mazowiecki Stanisław Warszawa MINI Basiek i Stasiek opłacono
7 Rusek Barbara Warszawa MINI Basiek i Stasiek opłacono
8 Lewandowski Maciej Koleczkowo MEGA TRIDEA TEAM opłacono
9 Niedzielska Zofia Gdynia MINI opłacono
10 Trzeciakowski Marcin Gdańsk MEGA opłacono
11 Dziamara Kacper Szczecin MINI opłacono
12 Maltcev Sergei Elbląg SPRINT opłacono
13 Świtońska Aleksandra Gdynia MEGA 279.00 PLN
14 Łukasiewicz Michał Gdańsk MEGA Tomaszewicz Team opłacono
15 Rusoń Oskar Gdynia MEGA opłacono
16 Butowska Katarzyna Starogard Gdański SPRINT 229.00 PLN
17 Maltsev Artem Elbląg SPRINT KLUGE Team opłacono
18 GOSZ MARCIN LĘBORK MEGA Endure Team opłacono
19 Żyłowski Dawid Gdańsk MEGA Izerska Grupa Biegowa opłacono
20 Piekut Marcin WEJHEROWO SPRINT opłacono
21 Szczęsny Radosław Ciechocinek SPRINT Atos Bydgoszcz opłacono
22 Wesołowska Kinga Wesołowska Warszawa, MAZOWIECKIE MINI 99.00 PLN
23 Sypniewska-Lewandowska Aleksandra KOLECZKOWO SPRINT TRIDEA TEAM opłacono
24 Jaskułke Irek Puck SPRINT PORTA ACTIVE TEAM 229.00 PLN
25 Lepa-Roman Magdalena Bolszewo MEGA opłacono
26 Pawiński Maciej Konstantynów Łódzki SPRINT Celironman 229.00 PLN
27 Gajda Patryk Gdynia MEGA opłacono
28 Sirocki Dawid Jeleńska Huta SPRINT 229.00 PLN
29 Klimek Adrianna Gdynia SPRINT RakTeam Triathlon opłacono
30 Zajk Damian Reda SPRINT opłacono
31 Jaromirska-Lewińska Maja Reda SPRINT Powiat Wejherowski opłacono
32 Zimoląg Adam Kraków MINI 99.00 PLN
33 Czerniak Małgorzata Gdańsk MEGA Aloha Triathlon Team opłacono
34 Pietrasik Przemysław Słupsk MEGA Trzy Fale Słupsk opłacono
35 Zajk Michał Reda SPRINT opłacono
36 Kowalski Szymon Gdańsk MEGA Decathlon Przymorze opłacono
37 Górska Marta Wejherowo MINI 99.00 PLN
38 Górski Sławomir Wejherowo MEGA AG TRI-Team Rumia opłacono
39 Golombek Piotr Grudziądz SPRINT opłacono
40 Walkowiak Piotr Świnoujście MEGA TRI AMO opłacono
41 Pagórek Radosław Dołuje MEGA opłacono
42 Semsch Artur Gdynia MEGA opłacono
43 Stosik Sławomir Pelplin SPRINT MEWA Gdynia opłacono
44 Wróblewski Wiktor Gdynia SPRINT MEWA Gdynia AZS Politechnika Gdańska opłacono
45 Felchner Agnieszka Wejherowo SPRINT opłacono
46 Belter Daniel Wejherowo SPRINT opłacono
47 MAGRIAN KRZYSZTOF REDA MEGA opłacono
48 Langa Dorota Gdynia MEGA opłacono
49 Turek Tomasz Kłodzko MEGA opłacono
50 Jendrzejewski Paweł Gdansk MEGA SKS SZWAGIER opłacono
51 Hinz Maciej Wejherowo MEGA Powiat Wejherowski opłacono
52 Drzastwa Stanisław Gdańsk FIRST 20 - SPRINT RAK Team opłacono
53 Pawelczyk Piotr Gdynia MEGA opłacono
54 Myślisz Lukasz Władysławowo MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
55 Urbanowicz Bartosz Kębłowo FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
56 Brzeski Adam Wejherowo FIRST 20 - SPRINT LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
57 Truskolawska Ola GDYNIA FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
58 Roniarski Adam Wejherowo FIRST 20 - MEGA AG Tri Team Rumia opłacono on-line
59 Puzdrowska Monika Gdansk MEGA opłacono
60 Dlutkowski Jakub Dlutkowski Gdynia FIRST 20 - MEGA opłacono on-line
61 Szapiel Andrzej Pogórze FIRST 20 - MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM / SPRING opłacono
62 Przewdziecki KAROL Gdynia FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
63 Puch Robert Elbląg FIRST 20 - MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
64 Skrobacz Przemysław Reda SPRINT LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
65 Rzepa Maciej Gdynia FIRST 20 - SPRINT LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
66 Urbaniak Daniel Gdynia FIRST 20 - MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
67 Król Sebastian Gdańsk FIRST 20 - MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
68 Rafalak Grzegorz Kosakowo FIRST 20 - MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
69 Buchert Piotr Gdynia FIRST 20 - MEGA MEWA GDYNIA
70 Ostrowski Łukasz Gdynia FIRST 20 - SPRINT Invictus 3City / INDUSTRIA Team opłacono on-line
71 Schmidt Mateusz Wejherowo FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
72 Dominik Wiesław Swarzewo SPRINT LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
73 Dyśko Wojciech Słupsk FIRST 20 - MEGA opłacono on-line
74 Bluj Mikołaj Gdynia FIRST 20 - MEGA Vo2max MTB Team opłacono on-line
75 Molendowski Paweł Gdynia FIRST 20 - MEGA Zdrowy Rower Team opłacono on-line
76 Suska Arkadiusz Gdynia FIRST 20 - SPRINT AStrainer - masaż mobilny opłacono on-line
77 STEMPNIAK Zbigniew HEL FIRST 20 - SPRINT REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
78 Dragan Karol Gdynia FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
79 Michalski Przemysław Gdańsk FIRST 20 - MEGA 2 Morski Pułk Strzelców opłacono on-line
80 Saliński Michal kwidzyn FIRST 20 - MEGA kts ironmen opłacono on-line
81 Majkowski Karol Kębłowo FIRST 20 - MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
82 Adamowicz Katarzyna Gdynia FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
83 Raczyńska Ewa Gdynia FIRST 20 - SPRINT biegamyrazem.pl opłacono on-line
84 Zieliński Jacek Reda FIRST 20 - MEGA opłacono on-line
85 Springman Anna Jastrzębia Góra FIRST 20 - MEGA Klif Team opłacono on-line
86 Tęgi Maciej Gdynia FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
87 Springman Krystian Jastrzębia Góra SPRINT Klif Team opłacono on-line
88 Pieper Daniel Wejherowo FIRST 20 - MEGA opłacono on-line
89 Grzebyta Mateusz Kartuzy FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
90 Maksymiuk Piotr Gdańsk FIRST 20 - SPRINT Flex Tri opłacono on-line
91 Kamać Kamil Gdańsk FIRST 20 - MEGA opłacono on-line
92 Radzieńska Kamila Gdynia FIRST 20 - SPRINT BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
93 Brzycki Radosław Tczew FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line


Wyświetleń: 4650

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ