Bieg Pomocnych Serc 2022
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 24 Mieczkowski Robert Łomża/Pruszków 10 km GrygoTeam opłacono
2 23 Mieczkowski Olivier Pruszków 10 km opłacono
3 17 Kotomska Grażyna Łomża 10 km opłacono
4 7 Camlet Sylwester Łomża 10 km GrygoTeam opłacono
5 13 Grygo Pawel Lomza 10 km GrygoTeam opłacono
6 9 Duda Wojciech Warszawa 10 km opłacono
7 22 Michalski Robert Warszawa 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
8 45 Zieliński Franciszek Pruszków 10 km opłacono
9 61 Neska Grzegorz Przystałowice Duże 10 km opłacono
10 16 Kościk Jakub Warszawa 10 km Królewski Klub Biegacza opłacono
11 35 Sadłecka Magdalena Pruszkow 10 km opłacono
12 5 Bielecka Sylwia Pruszkow 10 km opłacono
13 6 Blachowska Anna Karnkowo 10 km psychologia w biegu opłacono
14 4 Bartczak Robert Warszawa 10 km opłacono
15 21 Lenkiewicz Weronika Ostrołęka 10 km Dark Side Ostrołęka opłacono
16 41 Szczubełek-Rykowska Ewelina Czarnowiec 10 km Dark Side Ostrołęka opłacono
17 37 Stalka Fabian Warszawa 10 km opłacono
18 26 Mrówka Andrzej Ostrołęka, Antonie 10 km Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
19 38 Stalka Jacek Warszawa 10 km opłacono
20 25 Mila Edyta Pruszków 10 km opłacono
21 40 Stolarczyk Tomasz Ostrołęka 10 km Biegam bo Lubię Ostrołęka opłacono
22 39 Stolarczyk Joanna Ostrołęka 10 km Biegam bo Lubię Ostrołęka opłacono
23 12 Goos Angelika Pułtusk 10 km opłacono
24 10 Filochowski Daniel Pruszków 10 km Aktywna Pszczyna RT opłacono
25 20 Kwiatek Tomasz Pruszków 10 km opłacono
26 15 Komarnicki Kamil Warszawa 10 km #SamSięTurlam opłacono
27 14 Karolak Rafał Pruszków 10 km opłacono
28 3 Barszcz Piotr Opole Lubelskie 10 km opłacono
29 43 Szydlik Wiesław Mszczonów 10 km opłacono
30 28 Pajdosz Arkadiusz Pruszków 10 km Wprunning Pruszków opłacono
31 44 ŚLUSARCZYK Anna PRUSZKÓW 10 km opłacono
32 31 Potoroka Vitalii Piastow 10 km Rozbiegany Piastów opłacono
33 27 NASKRĘT MARIUSZ RACOT 10 km opłacono
34 18 Królak Magda Warszawa 10 km Tenpo Pryma Sort opłacono
35 19 Krupiński Przemysław Wólka 10 km Tenpo Pryma Sort opłacono
36 11 GOŁASZEWSKI ŁUKASZ ZABRODZIE 10 km Dark Side Ostrołęka opłacono
37 34 Ruszkowski Jacek Pruszków 10 km AJrusz Pruszków opłacono
38 33 Ruszkowska Anna Pruszków 10 km AJrusz Pruszków opłacono
39 32 Rochmiński Bogdan Lesiew 10 km opłacono
40 42 Szewczyk Krzysztof Pruszków 10 km opłacono
41 8 Czechowski Jerzy warszawa 10 km mza - warszawa opłacono
42 29 Paliwoda Małgorzata Żółwin 10 km opłacono
43 36 Skrobek Piotr Łomianki 10 km - opłacono
44 30 Parczewska Marta Warszawa 10 km opłacono
45 46 Karpinski Adam Ostroleka 10 km opłacono
46 67 Ucinek Łukasz Pruszków 10 km Stomilex opłacono
47 68 Wardecki Łukasz Pruszków 10 km Pruszkowska Grupa OTOP opłacono
48 63 Nowakowski Czeslaw Warszawa 10 km Ducla Academy Warszawa opłacono
49 60 Młocka Agata Pruszków 10 km opłacono
50 53 Kamiński Wiesław Warszawa 10 km NASIELSK BASZTA TEAM opłacono
51 66 Tuczyńska ELŻBIETA Pruszków 10 km opłacono
52 56 Łukasik Renata Parzniew 10 km opłacono
53 69 Wojdak Piotr Piastów 10 km Stomilex opłacono
54 59 Mieszkowski Radosław Piastów 10 km RM TERRA opłacono
55 55 Kurek Krzysztof Plock 10 km No Age Limit Płock biega opłacono
56 70 Wójcik Kamil Nadarzyn 10 km opłacono
57 57 Mieszkowski Andrzej Piastów 10 km RM TERRA opłacono
58 48 Gołaszewska Marta Pruszków 10 km opłacono
59 64 Olczak Tomek Mszczonów 10 km opłacono
60 49 Hryniewicka Monika Piastów 10 km Rozbiegany Piastów opłacono
61 50 Janaszek Piotr Grodzisk Mazowiecki 10 km opłacono
62 47 Dutkiewicz Maciej Warszawa 10 km Markowi Biegacze opłacono
63 58 Mieszkowski Maciej Dziekanów Leśny 10 km NBRC Warszawa opłacono
64 51 Józwik Tomasz Szczałb 10 km ACPS Group opłacono
65 62 NOJEK MICHAŁ Warszawa 10 km opłacono
66 52 Kaczkowski Jarogniew Pruszków 10 km Pruszkowskie Ogonki opłacono
67 71 Wrzesiński Krzysztof Warszawa 10 km opłacono
68 65 Rędzińska Małgorzata Piastów 10 km Rozbiegany Piastów opłacono
69 54 Kubacka Marta Warszawa 10 km opłacono
70 72 Zień Agnieszka Warszawa 10 km Hamilton opłacono
71 74 zaborski Adam pruszków 10 km opłacono
72 73 Wikłacz Roman Komorów 10 km opłacono
73 206 Ciborowski Andrzej Łazy 5 km ACPS Group opłacono
74 221 Józwik Sebastian Pruszków 5 km ACPS Group opłacono
75 269 Żebrowski Adam Piastów 5 km opłacono
76 216 Grygo Sylwia Łomża 5 km GrygoTeam opłacono
77 226 Kasprzak Katarzyna Gdynia 5 km opłacono
78 217 Gutkowski Janusz Warszawa 5 km opłacono
79 251 Romankiewicz Mikołaj Komorów 5 km opłacono
80 210 Dłubak Adrian Pruszków 5 km Sekta opłacono
81 201 Bernacka Kinga Domaniew 5 km opłacono
82 204 Cader Matylda Warszawa 5 km opłacono
83 235 Krzyżewski Michał Sulejówek 5 km opłacono
84 243 Mróz Jan Jaroszów 5 km opłacono
85 208 Cygan Piotr Pruszków 5 km opłacono
86 248 Pakuła Zofia Pruszków 5 km opłacono
87 246 Osuchowska Gabriela Pruszków 5 km opłacono
88 219 Idźkowski Piotr Pruszkow 5 km ACPS Group opłacono
89 207 Ciołek Adrian Piastów 5 km ACPS Group opłacono
90 247 Pakuła Maciej Pruszków 5 km Zespół szkół nr.1 im. Stanisława Staszica w Pruszkowie opłacono
91 255 Socha Sylwia Warszawa 5 km opłacono
92 230 Kowalczyk Wojciech Warszawa 5 km opłacono
93 240 Marszałek Sylwia Warszawa 5 km opłacono
94 203 Bytner-Kwiatkowska Monika Warszawa 5 km KS Prefbet Sonarol opłacono
95 222 Juszczuk Pawel Warszawa 5 km opłacono
96 205 Camlet Anna Łomża 5 km GrygoTeam opłacono
97 259 Świętochowski Patryk Mińsk Mazowiecki 5 km NN Running Team opłacono
98 253 Smolińska Zuzanna Józefów 5 km opłacono
99 231 Kozdroń Paulina Warszawa 5 km opłacono
100 260 Tomczak Agata Warszawa 5 km opłacono


Wyświetleń: 5929

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ