Bieg Pomocnych Serc 2022
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 25 Mila Edyta Pruszków 10 km opłacono
2 411 Nowicka Bożena Jaroszów 500 m opłacono
3 243 Mróz Jan Jaroszów 5 km opłacono
4 214 Gerłowska Anna Warszawa 5 km opłacono
5 267 Zwierzchowski Mateusz Pruszków 5 km opłacono
6 251 Romankiewicz Mikołaj Komorów 5 km opłacono
7 271 Ignaczewski Dominik Komorów 5 km opłacono
8 248 Pakuła Zofia Pruszków 5 km opłacono
9 209 Czaplarska Anna Pruszków 5 km opłacono
10 275 Tambor Anna Warszawa 5 km opłacono
11 294 Sobczyk Hanna Komorów 5 km opłacono
12 70 Wójcik Kamil Nadarzyn 10 km opłacono
13 273 Kowalska Barbara Ołtarzew 5 km opłacono
14 43 Szydlik Wiesław Mszczonów 10 km opłacono
15 296 Zychowska Patrycja Warszawa 5 km opłacono
16 437 Zychowska Natalia Warszawa 500 m opłacono
17 12 Goos Angelika Pułtusk 10 km opłacono
18 60 Młocka Agata Pruszków 10 km opłacono
19 286 Mielniczek Magdalena Warszawa 5 km opłacono
20 14 Karolak Rafał Pruszków 10 km opłacono
21 48 Gołaszewska Marta Pruszków 10 km opłacono
22 54 Kubacka Marta Warszawa 10 km opłacono
23 260 Tomczak Agata Warszawa 5 km opłacono
24 234 Krynicki Rafał Pruszków 5 km opłacono
25 35 Sadłecka Magdalena Pruszkow 10 km opłacono
26 241 Mazur Emilia Wojcieszyn 5 km opłacono
27 215 Górski Marcin Piastów 5 km opłacono
28 5 Bielecka Sylwia Pruszkow 10 km opłacono
29 428 Gondek Julian Pruszków 500 m opłacono
30 66 Tuczyńska ELŻBIETA Pruszków 10 km opłacono
31 50 Janaszek Piotr Grodzisk Mazowiecki 10 km opłacono
32 56 Łukasik Renata Parzniew 10 km opłacono
33 200 Bałło Jarosław Orla 5 km opłacono
34 201 Bernacka Kinga Domaniew 5 km opłacono
35 23 Mieczkowski Olivier Pruszków 10 km opłacono
36 42 Szewczyk Krzysztof Pruszków 10 km opłacono
37 254 Sobczyk Zosia Pruszków 5 km opłacono
38 269 Żebrowski Adam Piastów 5 km opłacono
39 261 Tomczak Joanna Warszawa 5 km opłacono
40 3 Barszcz Piotr Opole Lubelskie 10 km opłacono
41 290 Pleban Bartłomiej Łomża 5 km opłacono
42 240 Marszałek Sylwia Warszawa 5 km opłacono
43 301 Wyrzykowski Jakub Warszawa 5 km opłacono
44 230 Kowalczyk Wojciech Warszawa 5 km opłacono
45 406 Kwiatek Katarzyna Pruszków 500 m opłacono
46 46 Karpinski Adam Ostroleka 10 km opłacono
47 295 Szot Maria Ujazd 5 km opłacono
48 423 Żebrowska Katarzyna Piastów 500 m opłacono
49 429 Górski Kacper Piastów 500 m opłacono
50 410 Mieczkowska Viktoria Pruszków 500 m opłacono
51 285 LAPKOU YAUHENI Pruszków 5 km opłacono
52 64 Olczak Tomek Mszczonów 10 km opłacono
53 439 Żerdzicka Anna Warszawa 500 m opłacono
54 255 Socha Sylwia Warszawa 5 km opłacono
55 283 Khvat Aliaksei Piaseczno 5 km opłacono
56 20 Kwiatek Tomasz Pruszków 10 km opłacono
57 29 Paliwoda Małgorzata Żółwin 10 km opłacono
58 17 Kotomska Grażyna Łomża 10 km opłacono
59 202 Burek Anna Pruszków 5 km opłacono
60 412 Nowicki Zdzisław Łomża 500 m opłacono
61 238 Kwiatkowski Michał Góra Kalwaria 5 km opłacono
62 61 Neska Grzegorz Przystałowice Duże 10 km opłacono
63 222 Juszczuk Pawel Warszawa 5 km opłacono
64 232 Król Łukasz Pruszków 5 km opłacono
65 266 Zaręba Mariusz Warszawa 5 km opłacono
66 44 ŚLUSARCZYK Anna PRUSZKÓW 10 km opłacono
67 252 Różańska Magdalena Warszawa 5 km opłacono
68 236 Kuźdub Piotr Warszawa 5 km opłacono
69 440 Żerdzicki Jarosław Warszawa 500 m opłacono
70 438 Żerdzicka Aleksandra Warszawa 500 m opłacono
71 258 Szewczyk Anna Pruszków 5 km opłacono
72 400 Bernacka Joanna Domaniew 500 m opłacono
73 74 zaborski Adam pruszków 10 km opłacono
74 217 Gutkowski Janusz Warszawa 5 km opłacono
75 208 Cygan Piotr Pruszków 5 km opłacono
76 278 Bujalski Konrad Jakubiki 5 km opłacono
77 237 Kwiatek Grzegorz Warszawa 5 km opłacono
78 62 NOJEK MICHAŁ Warszawa 10 km opłacono
79 300 Wikłacz Aneta Komorów 5 km opłacono
80 246 Osuchowska Gabriela Pruszków 5 km opłacono
81 73 Wikłacz Roman Komorów 10 km opłacono
82 401 Bernacki Andrzej Domaniew 500 m opłacono
83 253 Smolińska Zuzanna Józefów 5 km opłacono
84 415 Pokładnik Antoni Pruszków 500 m opłacono
85 409 Mamchuk Ivan Domaniew 500 m opłacono
86 37 Stalka Fabian Warszawa 10 km opłacono
87 231 Kozdroń Paulina Warszawa 5 km opłacono
88 1 Ciborowska Iwona Łazy 500 m opłacono
89 435 Staszewska Angelika Nadarzyn 500 m opłacono
90 263 Wizert Józef Warszawa 5 km opłacono
91 405 Kuch Monika Strzeniowka 500 m opłacono
92 32 Rochmiński Bogdan Lesiew 10 km opłacono
93 71 Wrzesiński Krzysztof Warszawa 10 km opłacono
94 218 Harowicz Jakub Brwinów 5 km opłacono
95 274 Kujawa Marcin Strzeniówka 5 km opłacono
96 204 Cader Matylda Warszawa 5 km opłacono
97 30 Parczewska Marta Warszawa 10 km opłacono
98 298 Chojnowski HUBERT Pruszków 5 km opłacono
99 4 Bartczak Robert Warszawa 10 km opłacono
100 235 Krzyżewski Michał Sulejówek 5 km opłacono


Wyświetleń: 5925

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ