Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#DrużynaJowity | |||||||||
1 | 268 | Zwolińska Jowita | Pruszków | 5 km | #DrużynaJowity | opłacono | |||
2 | 250 | Rogoziński Mariusz | Pruszków | 5 km | #DrużynaJowity | opłacono | |||
3 | 244 | Nowak Iwona | Pruszków | 5 km | #DrużynaJowity | opłacono | |||
#SamSięTurlam | |||||||||
4 | 15 | Komarnicki Kamil | Warszawa | 10 km | #SamSięTurlam | opłacono | |||
- | |||||||||
5 | 277 | Aftyka Piotr | Pruszków | 5 km | - | opłacono | |||
6 | 424 | Gondek Karolina | Pruszkow | 500 m | - | opłacono | |||
7 | 36 | Skrobek Piotr | Łomianki | 10 km | - | opłacono | |||
12Tri.pl | |||||||||
8 | 211 | DYMEL Piotr | Warszawa | 5 km | 12Tri.pl | opłacono | |||
ACPS GROUP | |||||||||
9 | 284 | Konopka Luiza | Łazy | 5 km | ACPS GROUP | opłacono | |||
ACPS Group | |||||||||
10 | 51 | Józwik Tomasz | Szczałb | 10 km | ACPS Group | opłacono | |||
11 | 280 | Idźkowski Tomasz | Pruszków | 5 km | ACPS Group | opłacono | |||
12 | 431 | Józwik Nikola | Pruszków | 500 m | ACPS Group | opłacono | |||
13 | 430 | Józwik Maciej | Pruszków | 500 m | ACPS Group | opłacono | |||
14 | 281 | Józwik Katarzyna | Pruszków | 5 km | ACPS Group | opłacono | |||
15 | 425 | Idźkowska Alicja | Pruszków | 500 m | ACPS Group | opłacono | |||
16 | 426 | Krakowiak Jakub | Pruszków | 500 m | ACPS Group | opłacono | |||
17 | 427 | Wójtowicz-Krakowiak Anna | Pruszków | 500 m | ACPS Group | opłacono | |||
18 | 229 | Kowalczyk Mateusz | Pruszków | 5 km | ACPS Group | opłacono | |||
19 | 402 | Ciborowski Bartosz | Łazy | 500 m | ACPS Group | opłacono | |||
20 | 207 | Ciołek Adrian | Piastów | 5 km | ACPS Group | opłacono | |||
21 | 219 | Idźkowski Piotr | Pruszkow | 5 km | ACPS Group | opłacono | |||
22 | 221 | Józwik Sebastian | Pruszków | 5 km | ACPS Group | opłacono | |||
23 | 206 | Ciborowski Andrzej | Łazy | 5 km | ACPS Group | opłacono | |||
AJrusz Pruszków | |||||||||
24 | 33 | Ruszkowska Anna | Pruszków | 10 km | AJrusz Pruszków | opłacono | |||
25 | 34 | Ruszkowski Jacek | Pruszków | 10 km | AJrusz Pruszków | opłacono | |||
ActiveSports Warszawa | |||||||||
26 | 293 | SAKWA ALINA | WARSZAWA | 5 km | ActiveSports Warszawa | opłacono | |||
Aktywna Pszczyna RT | |||||||||
27 | 10 | Filochowski Daniel | Pruszków | 10 km | Aktywna Pszczyna RT | opłacono | |||
Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |||||||||
28 | 26 | Mrówka Andrzej | Ostrołęka, Antonie | 10 km | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono | |||
29 | 242 | Mrówka Katarzyna | Ostrołęka, Antonie | 5 km | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono | |||
Biegam bo Lubię Ostrołęka | |||||||||
30 | 39 | Stolarczyk Joanna | Ostrołęka | 10 km | Biegam bo Lubię Ostrołęka | opłacono | |||
31 | 40 | Stolarczyk Tomasz | Ostrołęka | 10 km | Biegam bo Lubię Ostrołęka | opłacono | |||
Biegnący z Dzikami KN | |||||||||
32 | 245 | OLIWA Arkadiusz | Tluszcz | 5 km | Biegnący z Dzikami KN | opłacono | |||
Chłopaki z Pruszkowa | |||||||||
33 | 262 | Wijas Dariusz | Pruszków | 5 km | Chłopaki z Pruszkowa | opłacono | |||
Dark Side Ostrołęka | |||||||||
34 | 11 | GOŁASZEWSKI ŁUKASZ | ZABRODZIE | 10 km | Dark Side Ostrołęka | opłacono | |||
35 | 41 | Szczubełek-Rykowska Ewelina | Czarnowiec | 10 km | Dark Side Ostrołęka | opłacono | |||
36 | 21 | Lenkiewicz Weronika | Ostrołęka | 10 km | Dark Side Ostrołęka | opłacono | |||
Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |||||||||
37 | 228 | Konarski Maciej | Podkowa Leśna | 5 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono | |||
Ducla Academy Warszawa | |||||||||
38 | 63 | Nowakowski Czeslaw | Warszawa | 10 km | Ducla Academy Warszawa | opłacono | |||
Francuski Bagnet | |||||||||
39 | 289 | Ostasiuk Aleksander | Piaseczno | 5 km | Francuski Bagnet | opłacono | |||
GOS Nadarzyn | |||||||||
40 | 223 | Kamiński Stanisław | Nadarzyn | 5 km | GOS Nadarzyn | opłacono | |||
GrygoTeam | |||||||||
41 | 205 | Camlet Anna | Łomża | 5 km | GrygoTeam | opłacono | |||
Grygo Team | |||||||||
42 | 291 | Pleban Marek | Łomża | 5 km | Grygo Team | opłacono | |||
43 | 220 | Jasińska-Żok Anna | Łomża | 5 km | Grygo Team | opłacono | |||
44 | 213 | Elster Adam | Łomża | 5 km | Grygo Team | opłacono | |||
GrygoTeam | |||||||||
45 | 13 | Grygo Pawel | Lomza | 10 km | GrygoTeam | opłacono | |||
46 | 216 | Grygo Sylwia | Łomża | 5 km | GrygoTeam | opłacono | |||
47 | 7 | Camlet Sylwester | Łomża | 10 km | GrygoTeam | opłacono | |||
48 | 24 | Mieczkowski Robert | Łomża/Pruszków | 10 km | GrygoTeam | opłacono | |||
Hamilton | |||||||||
49 | 72 | Zień Agnieszka | Warszawa | 10 km | Hamilton | opłacono | |||
I LO UKS Kościuszko Włodawa | |||||||||
50 | 212 | Dziubińska Aleksandra | TYSZOWCE | 5 km | I LO UKS Kościuszko Włodawa | opłacono | |||
51 | 264 | Włodarczyk Mirosław | Włodawa | 5 km | I LO UKS Kościuszko Włodawa | opłacono | |||
Indywidualistka | |||||||||
52 | 276 | Wiśniewska Katarzyna | Warszawa | 5 km | Indywidualistka | opłacono | |||
KS Prefbet Sonarol | |||||||||
53 | 203 | Bytner-Kwiatkowska Monika | Warszawa | 5 km | KS Prefbet Sonarol | opłacono | |||
Królewski Klub Biegacza | |||||||||
54 | 16 | Kościk Jakub | Warszawa | 10 km | Królewski Klub Biegacza | opłacono | |||
Liceum Ogólnokształcące imienia Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie | |||||||||
55 | 441 | Kania Michał | Brwinów | 500 m | Liceum Ogólnokształcące imienia Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie | opłacono | |||
Markowi Biegacze | |||||||||
56 | 47 | Dutkiewicz Maciej | Warszawa | 10 km | Markowi Biegacze | opłacono | |||
NASIELSK BASZTA TEAM | |||||||||
57 | 53 | Kamiński Wiesław | Warszawa | 10 km | NASIELSK BASZTA TEAM | opłacono | |||
NBRC Warszawa | |||||||||
58 | 58 | Mieszkowski Maciej | Dziekanów Leśny | 10 km | NBRC Warszawa | opłacono | |||
NN Running Team | |||||||||
59 | 259 | Świętochowski Patryk | Mińsk Mazowiecki | 5 km | NN Running Team | opłacono | |||
60 | 422 | Świętochowski Patryk | Mińsk Mazowiecki | 500 m | NN Running Team | opłacono | |||
NOSACZ RAICING TEAM | |||||||||
61 | 270 | Żołnierczuk Marcin | Pruszków | 5 km | NOSACZ RAICING TEAM | opłacono | |||
NW CZŁAPSKI TEAM | |||||||||
62 | 249 | Reda Alicja | Warszawa | 5 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono | |||
No Age Limit Płock biega | |||||||||
63 | 55 | Kurek Krzysztof | Plock | 10 km | No Age Limit Płock biega | opłacono | |||
Partia Wolnych Biegaczy | |||||||||
64 | 225 | Karłowicz Anna | Warszawa | 5 km | Partia Wolnych Biegaczy | opłacono | |||
Pruszkowska Grupa OTOP | |||||||||
65 | 68 | Wardecki Łukasz | Pruszków | 10 km | Pruszkowska Grupa OTOP | opłacono | |||
Pruszkowskie Ogonki | |||||||||
66 | 52 | Kaczkowski Jarogniew | Pruszków | 10 km | Pruszkowskie Ogonki | opłacono | |||
RM TERRA | |||||||||
67 | 432 | Mieszkowski Marek | Piastów | 500 m | RM TERRA | opłacono | |||
68 | 288 | Mieszkowski Tomasz | Piastów | 5 km | RM TERRA | opłacono | |||
69 | 287 | Mieszkowski Piotr | Piastów | 5 km | RM TERRA | opłacono | |||
70 | 57 | Mieszkowski Andrzej | Piastów | 10 km | RM TERRA | opłacono | |||
71 | 59 | Mieszkowski Radosław | Piastów | 10 km | RM TERRA | opłacono | |||
Rozbiegany Piastów | |||||||||
72 | 65 | Rędzińska Małgorzata | Piastów | 10 km | Rozbiegany Piastów | opłacono | |||
73 | 49 | Hryniewicka Monika | Piastów | 10 km | Rozbiegany Piastów | opłacono | |||
74 | 31 | Potoroka Vitalii | Piastow | 10 km | Rozbiegany Piastów | opłacono | |||
SP NR 2 W PRUSZKOWIE | |||||||||
75 | 420 | ŚLUSARCZYK AMELIA | PRUSZKÓW | 500 m | SP NR 2 W PRUSZKOWIE | opłacono | |||
76 | 421 | ŚLUSARCZYK NATALIA | PRUSZKÓW | 500 m | SP NR 2 W PRUSZKOWIE | opłacono | |||
Sekta | |||||||||
77 | 265 | Wrześniewski Filip | Reguły | 5 km | Sekta | opłacono | |||
78 | 210 | Dłubak Adrian | Pruszków | 5 km | Sekta | opłacono | |||
Stomilex | |||||||||
79 | 69 | Wojdak Piotr | Piastów | 10 km | Stomilex | opłacono | |||
80 | 67 | Ucinek Łukasz | Pruszków | 10 km | Stomilex | opłacono | |||
Szczygieł na Krupniku | |||||||||
81 | 257 | Szczygieł Piotr | Warszawa | 5 km | Szczygieł na Krupniku | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa nr 3 w Pruszkowie | |||||||||
82 | 433 | Miszczak Mateusz | Pruszków | 500 m | Szkoła Podstawowa nr 3 w Pruszkowie | opłacono | |||
Tarczyński Klub Biegowy | |||||||||
83 | 227 | Kiljańczyk Dominik | Grzędy | 5 km | Tarczyński Klub Biegowy | opłacono | |||
Tenpo Pryma Sort | |||||||||
84 | 19 | Krupiński Przemysław | Wólka | 10 km | Tenpo Pryma Sort | opłacono | |||
85 | 18 | Królak Magda | Warszawa | 10 km | Tenpo Pryma Sort | opłacono | |||
Trucht Team Tarchomin | |||||||||
86 | 233 | Krupińska Wioletta | Warszawa | 5 km | Trucht Team Tarchomin | opłacono | |||
UKS Filipides Teresin | |||||||||
87 | 279 | Galińska Eliza | Pruszków | 5 km | UKS Filipides Teresin | opłacono | |||
88 | 418 | Rylska Oliwia | Pass | 500 m | UKS Filipides Teresin | opłacono | |||
UKS Jasiński Warszawa | |||||||||
89 | 403 | Kowalczyk Natalia | Warszawa | 500 m | UKS Jasiński Warszawa | opłacono | |||
Widoczne Dziecko | |||||||||
90 | 434 | Rytel Zofia | Pruszków | 500 m | Widoczne Dziecko | opłacono | |||
91 | 292 | Rytel Lukasz | Pruszków | 5 km | Widoczne Dziecko | opłacono | |||
Wprunning Pruszków | |||||||||
92 | 28 | Pajdosz Arkadiusz | Pruszków | 10 km | Wprunning Pruszków | opłacono | |||
ZAP Sznajder Batterien Running Team | |||||||||
93 | 299 | Sankowski Tomasz | Pruszków | 5 km | ZAP Sznajder Batterien Running Team | opłacono | |||
Zabiegany Wołomin | |||||||||
94 | 22 | Michalski Robert | Warszawa | 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | |||
Zespół szkół nr.1 im. Stanisława Staszica w Pruszkowie | |||||||||
95 | 297 | Cegliński Szymon | Pruszków | 5 km | Zespół szkół nr.1 im. Stanisława Staszica w Pruszkowie | opłacono | |||
96 | 272 | Jakubik Dominik | Pruszków | 5 km | Zespół szkół nr.1 im. Stanisława Staszica w Pruszkowie | opłacono | |||
97 | 239 | Ludwisiak Kacper | Pruszków | 5 km | Zespół szkół nr.1 im. Stanisława Staszica w Pruszkowie | opłacono | |||
98 | 247 | Pakuła Maciej | Pruszków | 5 km | Zespół szkół nr.1 im. Stanisława Staszica w Pruszkowie | opłacono | |||
Znicz Pruszków | |||||||||
99 | 436 | Zień Paweł | Warszawa | 500 m | Znicz Pruszków | opłacono | |||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
100 | 298 | Chojnowski HUBERT | Pruszków | 5 km | opłacono | ||||
101 | 73 | Wikłacz Roman | Komorów | 10 km | opłacono | ||||
102 | 300 | Wikłacz Aneta | Komorów | 5 km | opłacono | ||||
103 | 74 | zaborski Adam | pruszków | 10 km | opłacono | ||||
104 | 438 | Żerdzicka Aleksandra | Warszawa | 500 m | opłacono | ||||
105 | 440 | Żerdzicki Jarosław | Warszawa | 500 m | opłacono | ||||
106 | 439 | Żerdzicka Anna | Warszawa | 500 m | opłacono | ||||
107 | 429 | Górski Kacper | Piastów | 500 m | opłacono | ||||
108 | 301 | Wyrzykowski Jakub | Warszawa | 5 km | opłacono | ||||
109 | 428 | Gondek Julian | Pruszków | 500 m | opłacono | ||||
110 | 54 | Kubacka Marta | Warszawa | 10 km | opłacono | ||||
111 | 437 | Zychowska Natalia | Warszawa | 500 m | opłacono | ||||
112 | 296 | Zychowska Patrycja | Warszawa | 5 km | opłacono | ||||
113 | 294 | Sobczyk Hanna | Komorów | 5 km | opłacono | ||||
114 | 71 | Wrzesiński Krzysztof | Warszawa | 10 km | opłacono | ||||
115 | 62 | NOJEK MICHAŁ | Warszawa | 10 km | opłacono | ||||
116 | 283 | Khvat Aliaksei | Piaseczno | 5 km | opłacono | ||||
117 | 285 | LAPKOU YAUHENI | Pruszków | 5 km | opłacono | ||||
118 | 295 | Szot Maria | Ujazd | 5 km | opłacono | ||||
119 | 50 | Janaszek Piotr | Grodzisk Mazowiecki | 10 km | opłacono | ||||
120 | 278 | Bujalski Konrad | Jakubiki | 5 km | opłacono | ||||
121 | 64 | Olczak Tomek | Mszczonów | 10 km | opłacono | ||||
122 | 290 | Pleban Bartłomiej | Łomża | 5 km | opłacono | ||||
123 | 48 | Gołaszewska Marta | Pruszków | 10 km | opłacono | ||||
124 | 286 | Mielniczek Magdalena | Warszawa | 5 km | opłacono | ||||
125 | 70 | Wójcik Kamil | Nadarzyn | 10 km | opłacono | ||||
126 | 282 | Kątniak Paweł | Łódź | 5 km | opłacono | ||||
127 | 56 | Łukasik Renata | Parzniew | 10 km | opłacono | ||||
128 | 66 | Tuczyńska ELŻBIETA | Pruszków | 10 km | opłacono | ||||
129 | 60 | Młocka Agata | Pruszków | 10 km | opłacono | ||||
130 | 46 | Karpinski Adam | Ostroleka | 10 km | opłacono | ||||
131 | 273 | Kowalska Barbara | Ołtarzew | 5 km | opłacono | ||||
132 | 275 | Tambor Anna | Warszawa | 5 km | opłacono | ||||
133 | 271 | Ignaczewski Dominik | Komorów | 5 km | opłacono | ||||
134 | 274 | Kujawa Marcin | Strzeniówka | 5 km | opłacono | ||||
135 | 30 | Parczewska Marta | Warszawa | 10 km | opłacono | ||||
136 | 263 | Wizert Józef | Warszawa | 5 km | opłacono | ||||
137 | 258 | Szewczyk Anna | Pruszków | 5 km | opłacono | ||||
138 | 236 | Kuźdub Piotr | Warszawa | 5 km | opłacono | ||||
139 | 29 | Paliwoda Małgorzata | Żółwin | 10 km | opłacono | ||||
140 | 42 | Szewczyk Krzysztof | Pruszków | 10 km | opłacono | ||||
141 | 215 | Górski Marcin | Piastów | 5 km | opłacono | ||||
142 | 234 | Krynicki Rafał | Pruszków | 5 km | opłacono | ||||
143 | 209 | Czaplarska Anna | Pruszków | 5 km | opłacono | ||||
144 | 32 | Rochmiński Bogdan | Lesiew | 10 km | opłacono | ||||
145 | 241 | Mazur Emilia | Wojcieszyn | 5 km | opłacono | ||||
146 | 224 | Kande Oumar | Pruszków | 5 km | opłacono | ||||
147 | 27 | NASKRĘT MARIUSZ | RACOT | 10 km | opłacono | ||||
148 | 252 | Różańska Magdalena | Warszawa | 5 km | opłacono | ||||
149 | 44 | ŚLUSARCZYK Anna | PRUSZKÓW | 10 km | opłacono | ||||
150 | 266 | Zaręba Mariusz | Warszawa | 5 km | opłacono | ||||
151 | 43 | Szydlik Wiesław | Mszczonów | 10 km | opłacono | ||||
152 | 267 | Zwierzchowski Mateusz | Pruszków | 5 km | opłacono | ||||
153 | 237 | Kwiatek Grzegorz | Warszawa | 5 km | opłacono | ||||
154 | 238 | Kwiatkowski Michał | Góra Kalwaria | 5 km | opłacono | ||||
155 | 202 | Burek Anna | Pruszków | 5 km | opłacono | ||||
156 | 406 | Kwiatek Katarzyna | Pruszków | 500 m | opłacono | ||||
157 | 3 | Barszcz Piotr | Opole Lubelskie | 10 km | opłacono | ||||
158 | 14 | Karolak Rafał | Pruszków | 10 km | opłacono | ||||
159 | 218 | Harowicz Jakub | Brwinów | 5 km | opłacono | ||||
160 | 412 | Nowicki Zdzisław | Łomża | 500 m | opłacono | ||||
161 | 20 | Kwiatek Tomasz | Pruszków | 10 km | opłacono | ||||
162 | 409 | Mamchuk Ivan | Domaniew | 500 m | opłacono | ||||
163 | 401 | Bernacki Andrzej | Domaniew | 500 m | opłacono | ||||
164 | 400 | Bernacka Joanna | Domaniew | 500 m | opłacono | ||||
165 | 232 | Król Łukasz | Pruszków | 5 km | opłacono | ||||
166 | 261 | Tomczak Joanna | Warszawa | 5 km | opłacono | ||||
167 | 254 | Sobczyk Zosia | Pruszków | 5 km | opłacono | ||||
168 | 200 | Bałło Jarosław | Orla | 5 km | opłacono | ||||
169 | 12 | Goos Angelika | Pułtusk | 10 km | opłacono | ||||
170 | 25 | Mila Edyta | Pruszków | 10 km | opłacono | ||||
171 | 38 | Stalka Jacek | Warszawa | 10 km | opłacono | ||||
172 | 37 | Stalka Fabian | Warszawa | 10 km | opłacono | ||||
173 | 404 | Kowalec Maciej | Piastów | 500 m | opłacono | ||||
174 | 414 | Pleszczyńska Milena | Warszawa | 500 m | opłacono | ||||
175 | 419 | Staszewski Piotr | Nadarzyn | 500 m | opłacono | ||||
176 | 417 | Poterek Wojtek | Sztrzeniówka | 500 m | opłacono | ||||
177 | 416 | Poterek Dominika | Sztrzeniówka | 500 m | opłacono | ||||
178 | 413 | Pleszczynska Joanna | Warszawa | 500 m | opłacono | ||||
179 | 256 | Staszewski Jakub | Nadarzyn | 5 km | opłacono | ||||
180 | 4 | Bartczak Robert | Warszawa | 10 km | opłacono | ||||
181 | 405 | Kuch Monika | Strzeniowka | 500 m | opłacono | ||||
182 | 435 | Staszewska Angelika | Nadarzyn | 500 m | opłacono | ||||
183 | 1 | Ciborowska Iwona | Łazy | 500 m | opłacono | ||||
184 | 214 | Gerłowska Anna | Warszawa | 5 km | opłacono | ||||
185 | 260 | Tomczak Agata | Warszawa | 5 km | opłacono | ||||
186 | 231 | Kozdroń Paulina | Warszawa | 5 km | opłacono | ||||
187 | 253 | Smolińska Zuzanna | Józefów | 5 km | opłacono | ||||
188 | 222 | Juszczuk Pawel | Warszawa | 5 km | opłacono | ||||
189 | 240 | Marszałek Sylwia | Warszawa | 5 km | opłacono | ||||
190 | 407 | Lipczewska Maja | Pruszków | 500 m | opłacono | ||||
191 | 408 | Lipczewski Adam | Pruszków | 500 m | opłacono | ||||
192 | 230 | Kowalczyk Wojciech | Warszawa | 5 km | opłacono | ||||
193 | 5 | Bielecka Sylwia | Pruszkow | 10 km | opłacono | ||||
194 | 35 | Sadłecka Magdalena | Pruszkow | 10 km | opłacono | ||||
195 | 255 | Socha Sylwia | Warszawa | 5 km | opłacono | ||||
196 | 246 | Osuchowska Gabriela | Pruszków | 5 km | opłacono | ||||
197 | 248 | Pakuła Zofia | Pruszków | 5 km | opłacono | ||||
198 | 208 | Cygan Piotr | Pruszków | 5 km | opłacono | ||||
199 | 243 | Mróz Jan | Jaroszów | 5 km | opłacono | ||||
200 | 411 | Nowicka Bożena | Jaroszów | 500 m | opłacono | ||||
201 | 235 | Krzyżewski Michał | Sulejówek | 5 km | opłacono | ||||
202 | 204 | Cader Matylda | Warszawa | 5 km | opłacono | ||||
203 | 61 | Neska Grzegorz | Przystałowice Duże | 10 km | opłacono | ||||
204 | 201 | Bernacka Kinga | Domaniew | 5 km | opłacono | ||||
205 | 415 | Pokładnik Antoni | Pruszków | 500 m | opłacono | ||||
206 | 410 | Mieczkowska Viktoria | Pruszków | 500 m | opłacono | ||||
207 | 45 | Zieliński Franciszek | Pruszków | 10 km | opłacono | ||||
208 | 251 | Romankiewicz Mikołaj | Komorów | 5 km | opłacono | ||||
209 | 217 | Gutkowski Janusz | Warszawa | 5 km | opłacono | ||||
210 | 423 | Żebrowska Katarzyna | Piastów | 500 m | opłacono | ||||
211 | 9 | Duda Wojciech | Warszawa | 10 km | opłacono | ||||
212 | 226 | Kasprzak Katarzyna | Gdynia | 5 km | opłacono | ||||
213 | 17 | Kotomska Grażyna | Łomża | 10 km | opłacono | ||||
214 | 269 | Żebrowski Adam | Piastów | 5 km | opłacono | ||||
215 | 23 | Mieczkowski Olivier | Pruszków | 10 km | opłacono | ||||
mza - warszawa | |||||||||
216 | 8 | Czechowski Jerzy | warszawa | 10 km | mza - warszawa | opłacono | |||
psychologia w biegu | |||||||||
217 | 6 | Blachowska Anna | Karnkowo | 10 km | psychologia w biegu | opłacono |
Wyświetleń: 10315