Bieg Pomocnych Serc 2022
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#DrużynaJowity
1 268 Zwolińska Jowita Pruszków 5 km #DrużynaJowity opłacono
2 250 Rogoziński Mariusz Pruszków 5 km #DrużynaJowity opłacono
3 244 Nowak Iwona Pruszków 5 km #DrużynaJowity opłacono
#SamSięTurlam
4 15 Komarnicki Kamil Warszawa 10 km #SamSięTurlam opłacono
-
5 277 Aftyka Piotr Pruszków 5 km - opłacono
6 424 Gondek Karolina Pruszkow 500 m - opłacono
7 36 Skrobek Piotr Łomianki 10 km - opłacono
12Tri.pl
8 211 DYMEL Piotr Warszawa 5 km 12Tri.pl opłacono
ACPS GROUP
9 284 Konopka Luiza Łazy 5 km ACPS GROUP opłacono
ACPS Group
10 51 Józwik Tomasz Szczałb 10 km ACPS Group opłacono
11 280 Idźkowski Tomasz Pruszków 5 km ACPS Group opłacono
12 431 Józwik Nikola Pruszków 500 m ACPS Group opłacono
13 430 Józwik Maciej Pruszków 500 m ACPS Group opłacono
14 281 Józwik Katarzyna Pruszków 5 km ACPS Group opłacono
15 425 Idźkowska Alicja Pruszków 500 m ACPS Group opłacono
16 426 Krakowiak Jakub Pruszków 500 m ACPS Group opłacono
17 427 Wójtowicz-Krakowiak Anna Pruszków 500 m ACPS Group opłacono
18 229 Kowalczyk Mateusz Pruszków 5 km ACPS Group opłacono
19 402 Ciborowski Bartosz Łazy 500 m ACPS Group opłacono
20 207 Ciołek Adrian Piastów 5 km ACPS Group opłacono
21 219 Idźkowski Piotr Pruszkow 5 km ACPS Group opłacono
22 221 Józwik Sebastian Pruszków 5 km ACPS Group opłacono
23 206 Ciborowski Andrzej Łazy 5 km ACPS Group opłacono
AJrusz Pruszków
24 33 Ruszkowska Anna Pruszków 10 km AJrusz Pruszków opłacono
25 34 Ruszkowski Jacek Pruszków 10 km AJrusz Pruszków opłacono
ActiveSports Warszawa
26 293 SAKWA ALINA WARSZAWA 5 km ActiveSports Warszawa opłacono
Aktywna Pszczyna RT
27 10 Filochowski Daniel Pruszków 10 km Aktywna Pszczyna RT opłacono
Biegam Bo Lubię Ostrołęka
28 26 Mrówka Andrzej Ostrołęka, Antonie 10 km Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
29 242 Mrówka Katarzyna Ostrołęka, Antonie 5 km Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
Biegam bo Lubię Ostrołęka
30 39 Stolarczyk Joanna Ostrołęka 10 km Biegam bo Lubię Ostrołęka opłacono
31 40 Stolarczyk Tomasz Ostrołęka 10 km Biegam bo Lubię Ostrołęka opłacono
Biegnący z Dzikami KN
32 245 OLIWA Arkadiusz Tluszcz 5 km Biegnący z Dzikami KN opłacono
Chłopaki z Pruszkowa
33 262 Wijas Dariusz Pruszków 5 km Chłopaki z Pruszkowa opłacono
Dark Side Ostrołęka
34 11 GOŁASZEWSKI ŁUKASZ ZABRODZIE 10 km Dark Side Ostrołęka opłacono
35 41 Szczubełek-Rykowska Ewelina Czarnowiec 10 km Dark Side Ostrołęka opłacono
36 21 Lenkiewicz Weronika Ostrołęka 10 km Dark Side Ostrołęka opłacono
Dogoń Grodzisk Mazowiecki
37 228 Konarski Maciej Podkowa Leśna 5 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
Ducla Academy Warszawa
38 63 Nowakowski Czeslaw Warszawa 10 km Ducla Academy Warszawa opłacono
Francuski Bagnet
39 289 Ostasiuk Aleksander Piaseczno 5 km Francuski Bagnet opłacono
GOS Nadarzyn
40 223 Kamiński Stanisław Nadarzyn 5 km GOS Nadarzyn opłacono
GrygoTeam
41 205 Camlet Anna Łomża 5 km GrygoTeam opłacono
Grygo Team
42 291 Pleban Marek Łomża 5 km Grygo Team opłacono
43 220 Jasińska-Żok Anna Łomża 5 km Grygo Team opłacono
44 213 Elster Adam Łomża 5 km Grygo Team opłacono
GrygoTeam
45 13 Grygo Pawel Lomza 10 km GrygoTeam opłacono
46 216 Grygo Sylwia Łomża 5 km GrygoTeam opłacono
47 7 Camlet Sylwester Łomża 10 km GrygoTeam opłacono
48 24 Mieczkowski Robert Łomża/Pruszków 10 km GrygoTeam opłacono
Hamilton
49 72 Zień Agnieszka Warszawa 10 km Hamilton opłacono
I LO UKS Kościuszko Włodawa
50 212 Dziubińska Aleksandra TYSZOWCE 5 km I LO UKS Kościuszko Włodawa opłacono
51 264 Włodarczyk Mirosław Włodawa 5 km I LO UKS Kościuszko Włodawa opłacono
Indywidualistka
52 276 Wiśniewska Katarzyna Warszawa 5 km Indywidualistka opłacono
KS Prefbet Sonarol
53 203 Bytner-Kwiatkowska Monika Warszawa 5 km KS Prefbet Sonarol opłacono
Królewski Klub Biegacza
54 16 Kościk Jakub Warszawa 10 km Królewski Klub Biegacza opłacono
Liceum Ogólnokształcące imienia Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie
55 441 Kania Michał Brwinów 500 m Liceum Ogólnokształcące imienia Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie opłacono
Markowi Biegacze
56 47 Dutkiewicz Maciej Warszawa 10 km Markowi Biegacze opłacono
NASIELSK BASZTA TEAM
57 53 Kamiński Wiesław Warszawa 10 km NASIELSK BASZTA TEAM opłacono
NBRC Warszawa
58 58 Mieszkowski Maciej Dziekanów Leśny 10 km NBRC Warszawa opłacono
NN Running Team
59 259 Świętochowski Patryk Mińsk Mazowiecki 5 km NN Running Team opłacono
60 422 Świętochowski Patryk Mińsk Mazowiecki 500 m NN Running Team opłacono
NOSACZ RAICING TEAM
61 270 Żołnierczuk Marcin Pruszków 5 km NOSACZ RAICING TEAM opłacono
NW CZŁAPSKI TEAM
62 249 Reda Alicja Warszawa 5 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
No Age Limit Płock biega
63 55 Kurek Krzysztof Plock 10 km No Age Limit Płock biega opłacono
Partia Wolnych Biegaczy
64 225 Karłowicz Anna Warszawa 5 km Partia Wolnych Biegaczy opłacono
Pruszkowska Grupa OTOP
65 68 Wardecki Łukasz Pruszków 10 km Pruszkowska Grupa OTOP opłacono
Pruszkowskie Ogonki
66 52 Kaczkowski Jarogniew Pruszków 10 km Pruszkowskie Ogonki opłacono
RM TERRA
67 432 Mieszkowski Marek Piastów 500 m RM TERRA opłacono
68 288 Mieszkowski Tomasz Piastów 5 km RM TERRA opłacono
69 287 Mieszkowski Piotr Piastów 5 km RM TERRA opłacono
70 57 Mieszkowski Andrzej Piastów 10 km RM TERRA opłacono
71 59 Mieszkowski Radosław Piastów 10 km RM TERRA opłacono
Rozbiegany Piastów
72 65 Rędzińska Małgorzata Piastów 10 km Rozbiegany Piastów opłacono
73 49 Hryniewicka Monika Piastów 10 km Rozbiegany Piastów opłacono
74 31 Potoroka Vitalii Piastow 10 km Rozbiegany Piastów opłacono
SP NR 2 W PRUSZKOWIE
75 420 ŚLUSARCZYK AMELIA PRUSZKÓW 500 m SP NR 2 W PRUSZKOWIE opłacono
76 421 ŚLUSARCZYK NATALIA PRUSZKÓW 500 m SP NR 2 W PRUSZKOWIE opłacono
Sekta
77 265 Wrześniewski Filip Reguły 5 km Sekta opłacono
78 210 Dłubak Adrian Pruszków 5 km Sekta opłacono
Stomilex
79 69 Wojdak Piotr Piastów 10 km Stomilex opłacono
80 67 Ucinek Łukasz Pruszków 10 km Stomilex opłacono
Szczygieł na Krupniku
81 257 Szczygieł Piotr Warszawa 5 km Szczygieł na Krupniku opłacono
Szkoła Podstawowa nr 3 w Pruszkowie
82 433 Miszczak Mateusz Pruszków 500 m Szkoła Podstawowa nr 3 w Pruszkowie opłacono
Tarczyński Klub Biegowy
83 227 Kiljańczyk Dominik Grzędy 5 km Tarczyński Klub Biegowy opłacono
Tenpo Pryma Sort
84 19 Krupiński Przemysław Wólka 10 km Tenpo Pryma Sort opłacono
85 18 Królak Magda Warszawa 10 km Tenpo Pryma Sort opłacono
Trucht Team Tarchomin
86 233 Krupińska Wioletta Warszawa 5 km Trucht Team Tarchomin opłacono
UKS Filipides Teresin
87 279 Galińska Eliza Pruszków 5 km UKS Filipides Teresin opłacono
88 418 Rylska Oliwia Pass 500 m UKS Filipides Teresin opłacono
UKS Jasiński Warszawa
89 403 Kowalczyk Natalia Warszawa 500 m UKS Jasiński Warszawa opłacono
Widoczne Dziecko
90 434 Rytel Zofia Pruszków 500 m Widoczne Dziecko opłacono
91 292 Rytel Lukasz Pruszków 5 km Widoczne Dziecko opłacono
Wprunning Pruszków
92 28 Pajdosz Arkadiusz Pruszków 10 km Wprunning Pruszków opłacono
ZAP Sznajder Batterien Running Team
93 299 Sankowski Tomasz Pruszków 5 km ZAP Sznajder Batterien Running Team opłacono
Zabiegany Wołomin
94 22 Michalski Robert Warszawa 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
Zespół szkół nr.1 im. Stanisława Staszica w Pruszkowie
95 297 Cegliński Szymon Pruszków 5 km Zespół szkół nr.1 im. Stanisława Staszica w Pruszkowie opłacono
96 272 Jakubik Dominik Pruszków 5 km Zespół szkół nr.1 im. Stanisława Staszica w Pruszkowie opłacono
97 239 Ludwisiak Kacper Pruszków 5 km Zespół szkół nr.1 im. Stanisława Staszica w Pruszkowie opłacono
98 247 Pakuła Maciej Pruszków 5 km Zespół szkół nr.1 im. Stanisława Staszica w Pruszkowie opłacono
Znicz Pruszków
99 436 Zień Paweł Warszawa 500 m Znicz Pruszków opłacono
_BRAK NAZWY_
100 298 Chojnowski HUBERT Pruszków 5 km opłacono
101 73 Wikłacz Roman Komorów 10 km opłacono
102 300 Wikłacz Aneta Komorów 5 km opłacono
103 74 zaborski Adam pruszków 10 km opłacono
104 438 Żerdzicka Aleksandra Warszawa 500 m opłacono
105 440 Żerdzicki Jarosław Warszawa 500 m opłacono
106 439 Żerdzicka Anna Warszawa 500 m opłacono
107 429 Górski Kacper Piastów 500 m opłacono
108 301 Wyrzykowski Jakub Warszawa 5 km opłacono
109 428 Gondek Julian Pruszków 500 m opłacono
110 54 Kubacka Marta Warszawa 10 km opłacono
111 437 Zychowska Natalia Warszawa 500 m opłacono
112 296 Zychowska Patrycja Warszawa 5 km opłacono
113 294 Sobczyk Hanna Komorów 5 km opłacono
114 71 Wrzesiński Krzysztof Warszawa 10 km opłacono
115 62 NOJEK MICHAŁ Warszawa 10 km opłacono
116 283 Khvat Aliaksei Piaseczno 5 km opłacono
117 285 LAPKOU YAUHENI Pruszków 5 km opłacono
118 295 Szot Maria Ujazd 5 km opłacono
119 50 Janaszek Piotr Grodzisk Mazowiecki 10 km opłacono
120 278 Bujalski Konrad Jakubiki 5 km opłacono
121 64 Olczak Tomek Mszczonów 10 km opłacono
122 290 Pleban Bartłomiej Łomża 5 km opłacono
123 48 Gołaszewska Marta Pruszków 10 km opłacono
124 286 Mielniczek Magdalena Warszawa 5 km opłacono
125 70 Wójcik Kamil Nadarzyn 10 km opłacono
126 282 Kątniak Paweł Łódź 5 km opłacono
127 56 Łukasik Renata Parzniew 10 km opłacono
128 66 Tuczyńska ELŻBIETA Pruszków 10 km opłacono
129 60 Młocka Agata Pruszków 10 km opłacono
130 46 Karpinski Adam Ostroleka 10 km opłacono
131 273 Kowalska Barbara Ołtarzew 5 km opłacono
132 275 Tambor Anna Warszawa 5 km opłacono
133 271 Ignaczewski Dominik Komorów 5 km opłacono
134 274 Kujawa Marcin Strzeniówka 5 km opłacono
135 30 Parczewska Marta Warszawa 10 km opłacono
136 263 Wizert Józef Warszawa 5 km opłacono
137 258 Szewczyk Anna Pruszków 5 km opłacono
138 236 Kuźdub Piotr Warszawa 5 km opłacono
139 29 Paliwoda Małgorzata Żółwin 10 km opłacono
140 42 Szewczyk Krzysztof Pruszków 10 km opłacono
141 215 Górski Marcin Piastów 5 km opłacono
142 234 Krynicki Rafał Pruszków 5 km opłacono
143 209 Czaplarska Anna Pruszków 5 km opłacono
144 32 Rochmiński Bogdan Lesiew 10 km opłacono
145 241 Mazur Emilia Wojcieszyn 5 km opłacono
146 224 Kande Oumar Pruszków 5 km opłacono
147 27 NASKRĘT MARIUSZ RACOT 10 km opłacono
148 252 Różańska Magdalena Warszawa 5 km opłacono
149 44 ŚLUSARCZYK Anna PRUSZKÓW 10 km opłacono
150 266 Zaręba Mariusz Warszawa 5 km opłacono
151 43 Szydlik Wiesław Mszczonów 10 km opłacono
152 267 Zwierzchowski Mateusz Pruszków 5 km opłacono
153 237 Kwiatek Grzegorz Warszawa 5 km opłacono
154 238 Kwiatkowski Michał Góra Kalwaria 5 km opłacono
155 202 Burek Anna Pruszków 5 km opłacono
156 406 Kwiatek Katarzyna Pruszków 500 m opłacono
157 3 Barszcz Piotr Opole Lubelskie 10 km opłacono
158 14 Karolak Rafał Pruszków 10 km opłacono
159 218 Harowicz Jakub Brwinów 5 km opłacono
160 412 Nowicki Zdzisław Łomża 500 m opłacono
161 20 Kwiatek Tomasz Pruszków 10 km opłacono
162 409 Mamchuk Ivan Domaniew 500 m opłacono
163 401 Bernacki Andrzej Domaniew 500 m opłacono
164 400 Bernacka Joanna Domaniew 500 m opłacono
165 232 Król Łukasz Pruszków 5 km opłacono
166 261 Tomczak Joanna Warszawa 5 km opłacono
167 254 Sobczyk Zosia Pruszków 5 km opłacono
168 200 Bałło Jarosław Orla 5 km opłacono
169 12 Goos Angelika Pułtusk 10 km opłacono
170 25 Mila Edyta Pruszków 10 km opłacono
171 38 Stalka Jacek Warszawa 10 km opłacono
172 37 Stalka Fabian Warszawa 10 km opłacono
173 404 Kowalec Maciej Piastów 500 m opłacono
174 414 Pleszczyńska Milena Warszawa 500 m opłacono
175 419 Staszewski Piotr Nadarzyn 500 m opłacono
176 417 Poterek Wojtek Sztrzeniówka 500 m opłacono
177 416 Poterek Dominika Sztrzeniówka 500 m opłacono
178 413 Pleszczynska Joanna Warszawa 500 m opłacono
179 256 Staszewski Jakub Nadarzyn 5 km opłacono
180 4 Bartczak Robert Warszawa 10 km opłacono
181 405 Kuch Monika Strzeniowka 500 m opłacono
182 435 Staszewska Angelika Nadarzyn 500 m opłacono
183 1 Ciborowska Iwona Łazy 500 m opłacono
184 214 Gerłowska Anna Warszawa 5 km opłacono
185 260 Tomczak Agata Warszawa 5 km opłacono
186 231 Kozdroń Paulina Warszawa 5 km opłacono
187 253 Smolińska Zuzanna Józefów 5 km opłacono
188 222 Juszczuk Pawel Warszawa 5 km opłacono
189 240 Marszałek Sylwia Warszawa 5 km opłacono
190 407 Lipczewska Maja Pruszków 500 m opłacono
191 408 Lipczewski Adam Pruszków 500 m opłacono
192 230 Kowalczyk Wojciech Warszawa 5 km opłacono
193 5 Bielecka Sylwia Pruszkow 10 km opłacono
194 35 Sadłecka Magdalena Pruszkow 10 km opłacono
195 255 Socha Sylwia Warszawa 5 km opłacono
196 246 Osuchowska Gabriela Pruszków 5 km opłacono
197 248 Pakuła Zofia Pruszków 5 km opłacono
198 208 Cygan Piotr Pruszków 5 km opłacono
199 243 Mróz Jan Jaroszów 5 km opłacono
200 411 Nowicka Bożena Jaroszów 500 m opłacono
201 235 Krzyżewski Michał Sulejówek 5 km opłacono
202 204 Cader Matylda Warszawa 5 km opłacono
203 61 Neska Grzegorz Przystałowice Duże 10 km opłacono
204 201 Bernacka Kinga Domaniew 5 km opłacono
205 415 Pokładnik Antoni Pruszków 500 m opłacono
206 410 Mieczkowska Viktoria Pruszków 500 m opłacono
207 45 Zieliński Franciszek Pruszków 10 km opłacono
208 251 Romankiewicz Mikołaj Komorów 5 km opłacono
209 217 Gutkowski Janusz Warszawa 5 km opłacono
210 423 Żebrowska Katarzyna Piastów 500 m opłacono
211 9 Duda Wojciech Warszawa 10 km opłacono
212 226 Kasprzak Katarzyna Gdynia 5 km opłacono
213 17 Kotomska Grażyna Łomża 10 km opłacono
214 269 Żebrowski Adam Piastów 5 km opłacono
215 23 Mieczkowski Olivier Pruszków 10 km opłacono
mza - warszawa
216 8 Czechowski Jerzy warszawa 10 km mza - warszawa opłacono
psychologia w biegu
217 6 Blachowska Anna Karnkowo 10 km psychologia w biegu opłacono


Wyświetleń: 5910

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ