Bieg Pomocnych Serc 2022

10 km 5 km

10 km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Dystans start meta 10 km Czas netto Prędkość Czas/km
1 47 DUTKIEWICZ MACIEJ M 1 WARSZAWA MARKOWI BIEGACZE 10 km 00:05:04.00 00:41:14.00 00:36:10.00 16.59 00:03:37
2 13 GRYGO PAWEL M 2 LOMZA GRYGOTEAM 10 km 00:05:02.30 00:41:18.00 00:36:15.70 16.55 00:03:37
3 28 PAJDOSZ ARKADIUSZ M 3 PRUSZKÓW WPRUNNING PRUSZKÓW 10 km 00:05:02.68 00:43:58.15 00:38:55.47 15.42 00:03:53
4 61 NESKA GRZEGORZ M 4 PRZYSTAŁOWICE DUŻE 10 km 00:05:03.27 00:44:02.69 00:38:59.42 15.39 00:03:53
5 16 KOŚCIK JAKUB M 5 WARSZAWA KRÓLEWSKI KLUB BIEGACZA 10 km 00:05:04.04 00:47:29.85 00:42:25.81 14.15 00:04:14
6 22 MICHALSKI ROBERT M 6 WARSZAWA ZABIEGANY WOŁOMIN 10 km 00:05:03.76 00:47:46.58 00:42:42.82 14.05 00:04:16
7 11 GOŁASZEWSKI ŁUKASZ M 7 ZABRODZIE DARK SIDE OSTROŁĘKA 10 km 00:05:02.82 00:47:55.44 00:42:52.62 14 00:04:17
8 20 KWIATEK TOMASZ M 8 PRUSZKÓW 10 km 00:05:04.54 00:48:48.77 00:43:44.23 13.72 00:04:22
9 21 LENKIEWICZ WERONIKA K 1 OSTROŁĘKA DARK SIDE OSTROŁĘKA 10 km 00:05:02.82 00:49:06.45 00:44:03.63 13.62 00:04:24
10 64 OLCZAK TOMEK M 9 MSZCZONÓW 10 km 00:05:05.40 00:49:19.10 00:44:13.70 13.57 00:04:25
11 40 STOLARCZYK TOMASZ M 10 OSTROŁĘKA BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA 10 km 00:05:03.04 00:49:51.62 00:44:48.58 13.39 00:04:28
12 41 SZCZUBEŁEK-RYKOWSKA EWELINA K 2 CZARNOWIEC DARK SIDE OSTROŁĘKA 10 km 00:05:03.10 00:50:01.40 00:44:58.30 13.34 00:04:29
13 6 BLACHOWSKA ANNA K 3 KARNKOWO PSYCHOLOGIA W BIEGU 10 km 00:05:02.97 00:50:31.06 00:45:28.09 13.2 00:04:32
14 4 BARTCZAK ROBERT M 11 WARSZAWA 10 km 00:05:06.89 00:51:42.23 00:46:35.34 12.88 00:04:39
15 17 KOTOMSKA GRAŻYNA K 4 ŁOMŻA 10 km 00:05:04.00 00:51:56.86 00:46:52.86 12.8 00:04:41
16 75 SELKE RADOSŁAW M 12 MILANÓWEK ZOSIA TEAM 10 km 00:05:05.83 00:52:23.93 00:47:18.10 12.68 00:04:43
17 73 WIKŁACZ ROMAN M 13 KOMORÓW 10 km 00:05:06.00 00:52:28.95 00:47:22.95 12.67 00:04:44
18 45 ZIELIŃSKI FRANCISZEK M 14 PRUSZKÓW 10 km 00:05:03.29 00:52:27.78 00:47:24.49 12.66 00:04:44
19 44 ŚLUSARCZYK ANNA K 5 PRUSZKÓW 10 km 00:05:07.00 00:52:35.17 00:47:28.17 12.64 00:04:44
20 51 JÓZWIK TOMASZ M 15 SZCZAŁB ACPS GROUP 10 km 00:05:03.58 00:52:32.56 00:47:28.98 12.64 00:04:44
21 31 POTOROKA VITALII M 16 PIASTOW ROZBIEGANY PIASTÓW 10 km 00:05:04.78 00:53:11.90 00:48:07.12 12.47 00:04:48
22 76 MATEJEK RAFAŁ M 17 URSUS 10 km 00:05:08.84 00:53:51.98 00:48:43.14 12.32 00:04:52
23 46 KARPINSKI ADAM M 18 OSTROLEKA 10 km 00:05:02.60 00:54:10.24 00:49:07.64 12.22 00:04:54
24 65 RĘDZIŃSKA MAŁGORZATA K 6 PIASTÓW ROZBIEGANY PIASTÓW 10 km 00:05:04.69 00:54:12.40 00:49:07.71 12.22 00:04:54
25 54 KUBACKA MARTA K 7 WARSZAWA 10 km 00:05:03.65 00:54:21.11 00:49:17.46 12.17 00:04:55
26 43 SZYDLIK WIESŁAW M 19 MSZCZONÓW 10 km 00:05:05.13 00:54:32.31 00:49:27.18 12.13 00:04:56
27 32 ROCHMIŃSKI BOGDAN M 20 LESIEW 10 km 00:05:05.81 00:55:28.35 00:50:22.54 11.91 00:05:02
28 50 JANASZEK PIOTR M 21 GRODZISK MAZOWIECKI 10 km 00:05:07.02 00:56:27.76 00:51:20.74 11.69 00:05:08
29 57 MIESZKOWSKI ANDRZEJ M 22 PIASTÓW RM TERRA 10 km 00:05:05.94 00:57:25.60 00:52:19.66 11.47 00:05:13
30 59 MIESZKOWSKI RADOSŁAW M 23 PIASTÓW RM TERRA 10 km 00:05:10.47 00:57:38.69 00:52:28.22 11.44 00:05:14
31 58 MIESZKOWSKI MACIEJ M 24 DZIEKANÓW LEŚNY NBRC WARSZAWA 10 km 00:05:07.41 00:57:38.80 00:52:31.39 11.42 00:05:15
32 39 STOLARCZYK JOANNA K 8 OSTROŁĘKA BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA 10 km 00:05:03.49 00:58:09.04 00:53:05.55 11.3 00:05:18
33 26 MRÓWKA ANDRZEJ M 25 OSTROŁĘKA, ANTONIE BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA 10 km 00:05:03.50 00:58:09.22 00:53:05.72 11.3 00:05:18
34 15 KOMARNICKI KAMIL M 26 WARSZAWA #SAMSIĘTURLAM 10 km 00:05:06.98 00:58:30.26 00:53:23.28 11.24 00:05:20
35 14 KAROLAK RAFAŁ M 27 PRUSZKÓW 10 km 00:05:09.21 00:58:54.37 00:53:45.16 11.16 00:05:22
36 53 KAMIŃSKI WIESŁAW M 28 WARSZAWA NASIELSK BASZTA TEAM 10 km 00:05:12.35 00:59:26.73 00:54:14.38 11.06 00:05:25
37 42 SZEWCZYK KRZYSZTOF M 29 PRUSZKÓW 10 km 00:05:06.00 00:59:47.44 00:54:41.44 10.97 00:05:28
38 30 PARCZEWSKA MARTA K 9 WARSZAWA 10 km 00:05:08.19 00:59:52.34 00:54:44.15 10.96 00:05:28
39 67 UCINEK ŁUKASZ M 30 PRUSZKÓW STOMILEX 10 km 00:05:08.22 01:00:41.19 00:55:32.97 10.8 00:05:33
40 3 BARSZCZ PIOTR M 31 OPOLE LUBELSKIE 10 km 00:05:11.59 01:01:26.64 00:56:15.05 10.67 00:05:37
41 12 GOOS ANGELIKA K 10 PUŁTUSK 10 km 00:05:06.87 01:01:39.53 00:56:32.66 10.61 00:05:39
42 18 KRÓLAK MAGDA K 11 WARSZAWA TENPO PRYMA SORT 10 km 00:05:06.14 01:03:14.11 00:58:07.97 10.32 00:05:48
43 19 KRUPIŃSKI PRZEMYSŁAW M 32 WÓLKA TENPO PRYMA SORT 10 km 00:05:06.04 01:03:14.15 00:58:08.11 10.32 00:05:48
44 29 PALIWODA MAŁGORZATA K 12 ŻÓŁWIN 10 km 00:05:06.56 01:03:20.00 00:58:13.44 10.31 00:05:49
45 60 MŁOCKA AGATA K 13 PRUSZKÓW 10 km 00:05:06.15 01:03:32.81 00:58:26.66 10.27 00:05:50
46 62 NOJEK MICHAŁ M 33 WARSZAWA 10 km 00:05:10.32 01:04:15.56 00:59:05.24 10.16 00:05:54
47 71 WRZESIŃSKI KRZYSZTOF M 34 WARSZAWA 10 km 00:05:06.00 01:04:39.04 00:59:33.04 10.08 00:05:57
48 69 WOJDAK PIOTR M 35 PIASTÓW STOMILEX 10 km 00:05:09.93 01:04:51.90 00:59:41.97 10.05 00:05:58
49 52 KACZKOWSKI JAROGNIEW M 36 PRUSZKÓW PRUSZKOWSKIE OGONKI 10 km 00:05:11.01 01:04:56.82 00:59:45.81 10.04 00:05:58
50 27 NASKRĘT MARIUSZ M 37 RACOT 10 km 00:05:12.85 01:05:12.84 00:59:59.99 10 00:05:59
51 49 HRYNIEWICKA MONIKA K 14 PIASTÓW ROZBIEGANY PIASTÓW 10 km 00:05:07.00 01:05:20.09 01:00:13.09 9.96 00:06:01
52 48 GOŁASZEWSKA MARTA K 15 PRUSZKÓW 10 km 00:05:10.74 01:07:14.84 01:02:04.10 9.67 00:06:12
53 70 WÓJCIK KAMIL M 38 NADARZYN 10 km 00:05:11.10 01:07:22.76 01:02:11.66 9.65 00:06:13
54 35 SADŁECKA MAGDALENA K 16 PRUSZKOW 10 km 00:05:07.97 01:08:55.06 01:03:47.09 9.41 00:06:22
55 74 ZABORSKI ADAM M 39 PRUSZKÓW 10 km 00:05:11.65 01:10:07.74 01:04:56.09 9.24 00:06:29
56 25 MILA EDYTA K 17 PRUSZKÓW 10 km 00:05:09.60 01:10:07.49 01:04:57.89 9.24 00:06:29
57 33 RUSZKOWSKA ANNA K 18 PRUSZKÓW AJRUSZ PRUSZKÓW 10 km 00:05:07.59 01:10:13.96 01:05:06.37 9.22 00:06:30
58 34 RUSZKOWSKI JACEK M 40 PRUSZKÓW AJRUSZ PRUSZKÓW 10 km 00:05:07.68 01:10:14.11 01:05:06.43 9.22 00:06:30
59 36 SKROBEK PIOTR M 41 ŁOMIANKI - 10 km 00:05:14.42 01:12:02.91 01:06:48.49 8.98 00:06:40
60 55 KUREK KRZYSZTOF M 42 PLOCK NO AGE LIMIT PŁOCK BIEGA 10 km 00:05:12.26 01:12:21.58 01:07:09.32 8.94 00:06:42
61 56 ŁUKASIK RENATA K 19 PARZNIEW 10 km 00:05:11.63 01:12:31.91 01:07:20.28 8.91 00:06:44
62 66 TUCZYŃSKA ELŻBIETA K 20 PRUSZKÓW 10 km 00:05:10.81 01:12:31.47 01:07:20.66 8.91 00:06:44


5 km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Dystans Czas netto Czas/km Prędkość
1 251 ROMANKIEWICZ MIKOŁAJ M 1 KOMORÓW 5 km 00:19:33.22 00:03:54 15.35
2 279 GALIŃSKA ELIZA K 1 PRUSZKÓW UKS FILIPIDES TERESIN 5 km 00:19:33.43 00:03:54 15.35
3 259 ŚWIĘTOCHOWSKI PATRYK M 2 MIŃSK MAZOWIECKI NN RUNNING TEAM 5 km 00:20:11.54 00:04:02 14.86
4 282 KĄTNIAK PAWEŁ M 3 ŁÓDŹ 5 km 00:20:46.09 00:04:09 14.45
5 261 TOMCZAK JOANNA K 2 WARSZAWA 5 km 00:20:47.23 00:04:09 14.43
6 236 KUŹDUB PIOTR M 4 WARSZAWA 5 km 00:21:00.97 00:04:12 14.29
7 306 PYS ADRIAN M 5 ZAMOŚĆ 5 km 00:21:02.94 00:04:12 14.26
8 230 KOWALCZYK WOJCIECH M 6 WARSZAWA 5 km 00:21:08.00 00:04:13 14.2
9 203 BYTNER-KWIATKOWSKA MONIKA K 3 WARSZAWA KS PREFBET SONAROL 5 km 00:21:11.08 00:04:14 14.16
10 289 OSTASIUK ALEKSANDER M 7 PIASECZNO FRANCUSKI BAGNET 5 km 00:21:33.82 00:04:18 13.92
11 297 CEGLIŃSKI SZYMON M 8 PRUSZKÓW ZESPÓŁ SZKÓŁ NR.1 IM. STANISŁAWA STASZICA W PRUSZKOWIE 5 km 00:22:02.22 00:04:24 13.62
12 298 CHOJNOWSKI HUBERT M 9 PRUSZKÓW 5 km 00:22:02.60 00:04:24 13.62
13 291 PLEBAN MAREK M 10 ŁOMŻA GRYGO TEAM 5 km 00:22:19.73 00:04:27 13.44
14 245 OLIWA ARKADIUSZ M 11 TLUSZCZ BIEGNĄCY Z DZIKAMI KN 5 km 00:22:31.52 00:04:30 13.32
15 227 KILJAŃCZYK DOMINIK M 12 GRZĘDY TARCZYŃSKI KLUB BIEGOWY 5 km 00:23:04.41 00:04:36 13.01
16 241 MAZUR EMILIA K 4 WOJCIESZYN 5 km 00:23:07.81 00:04:37 12.98
17 213 ELSTER ADAM M 13 ŁOMŻA GRYGO TEAM 5 km 00:23:16.82 00:04:39 12.89
18 224 KANDE OUMAR M 14 PRUSZKÓW 5 km 00:23:23.00 00:04:40 12.83
19 299 SANKOWSKI TOMASZ SANKOWSKI M 15 PRUSZKÓW ZAP SZNAJDER BATTERIEN RUNNING TEAM 5 km 00:23:32.12 00:04:42 12.75
20 210 DŁUBAK ADRIAN M 16 PRUSZKÓW SEKTA 5 km 00:23:53.70 00:04:46 12.56
21 290 PLEBAN BARTŁOMIEJ M 17 ŁOMŻA 5 km 00:23:54.39 00:04:46 12.55
22 247 PAKUŁA MACIEJ M 18 PRUSZKÓW ZESPÓŁ SZKÓŁ NR.1 IM. STANISŁAWA STASZICA W PRUSZKOWIE 5 km 00:24:39.97 00:04:55 12.17
23 238 KWIATKOWSKI MICHAŁ M 19 GÓRA KALWARIA 5 km 00:24:47.34 00:04:57 12.1
24 208 CYGAN PIOTR M 20 PRUSZKÓW 5 km 00:25:00.00 00:05:00 12
25 302 KOSIŃSK RAFAŁ M 21 OŻARÓW MAZ. 5 km 00:25:17.01 00:05:03 11.87
26 206 CIBOROWSKI ANDRZEJ M 22 ŁAZY ACPS GROUP 5 km 00:25:32.88 00:05:06 11.75
27 292 RYTEL LUKASZ M 23 PRUSZKÓW WIDOCZNE DZIECKO 5 km 00:25:36.10 00:05:07 11.72
28 310 ŻEBROWSKI MICHAŁ M 24 PIASTÓW 5 km 00:25:43.09 00:05:08 11.67
29 219 IDŹKOWSKI PIOTR M 25 PRUSZKOW ACPS GROUP 5 km 00:25:48.30 00:05:09 11.63
30 232 KRÓL ŁUKASZ M 26 PRUSZKÓW 5 km 00:25:52.58 00:05:10 11.6
31 215 GÓRSKI MARCIN M 27 PIASTÓW 5 km 00:25:58.48 00:05:11 11.55
32 257 SZCZYGIEŁ PIOTR M 28 WARSZAWA SZCZYGIEŁ NA KRUPNIKU 5 km 00:26:28.88 00:05:17 11.34
33 233 KRUPIŃSKA WIOLETTA K 5 WARSZAWA TRUCHT TEAM TARCHOMIN 5 km 00:26:29.14 00:05:17 11.33
34 223 KAMIŃSKI STANISŁAW M 29 NADARZYN GOS NADARZYN 5 km 00:26:32.00 00:05:18 11.31
35 200 BAŁŁO JAROSŁAW M 30 ORLA 5 km 00:26:41.48 00:05:20 11.24
36 262 WIJAS DARIUSZ M 31 PRUSZKÓW CHŁOPAKI Z PRUSZKOWA 5 km 00:26:45.13 00:05:21 11.21
37 220 JASIŃSKA-ŻOK ANNA K 6 ŁOMŻA GRYGO TEAM 5 km 00:26:50.77 00:05:22 11.18
38 252 RÓŻAŃSKA MAGDALENA K 7 WARSZAWA 5 km 00:26:56.68 00:05:23 11.14
39 283 KHVAT ALIAKSEI M 32 PIASECZNO 5 km 00:27:12.49 00:05:26 11.03
40 285 LAPKOU YAUHENI M 33 PRUSZKÓW 5 km 00:27:15.93 00:05:27 11.01
41 300 WIKŁACZ ANETA K 8 KOMORÓW 5 km 00:27:31.16 00:05:30 10.9
42 267 ZWIERZCHOWSKI MATEUSZ M 34 PRUSZKÓW 5 km 00:27:32.31 00:05:30 10.9
43 239 LUDWISIAK KACPER M 35 PRUSZKÓW ZESPÓŁ SZKÓŁ NR.1 IM. STANISŁAWA STASZICA W PRUSZKOWIE 5 km 00:27:41.00 00:05:32 10.84
44 266 ZARĘBA MARIUSZ M 36 WARSZAWA 5 km 00:27:53.54 00:05:34 10.76
45 237 KWIATEK GRZEGORZ M 37 WARSZAWA 5 km 00:27:55.52 00:05:35 10.75
46 271 IGNACZEWSKI DOMINIK M 38 KOMORÓW 5 km 00:28:25.90 00:05:41 10.56
47 221 JÓZWIK SEBASTIAN M 39 PRUSZKÓW ACPS GROUP 5 km 00:28:25.91 00:05:41 10.56
48 269 ŻEBROWSKI ADAM M 40 PIASTÓW 5 km 00:28:29.06 00:05:41 10.53
49 280 IDŹKOWSKI TOMASZ M 41 PRUSZKÓW ACPS GROUP 5 km 00:28:31.15 00:05:42 10.52
50 234 KRYNICKI RAFAŁ M 42 PRUSZKÓW 5 km 00:28:38.22 00:05:43 10.48
51 235 KRZYŻEWSKI MICHAŁ M 43 SULEJÓWEK 5 km 00:28:47.23 00:05:45 10.42
52 217 GUTKOWSKI JANUSZ M 44 WARSZAWA 5 km 00:28:49.07 00:05:45 10.41
53 205 CAMLET ANNA K 9 ŁOMŻA GRYGOTEAM 5 km 00:29:15.55 00:05:51 10.26
54 218 HAROWICZ JAKUB M 45 BRWINÓW 5 km 00:29:19.97 00:05:51 10.23
55 319 PROTAŚ PAWEŁ M 46 PRUSZKÓW 5 km 00:29:24.05 00:05:52 10.2
56 258 SZEWCZYK ANNA K 10 PRUSZKÓW 5 km 00:29:38.84 00:05:55 10.12
57 278 BUJALSKI KONRAD M 47 JAKUBIKI 5 km 00:30:12.27 00:06:02 9.93
58 288 MIESZKOWSKI TOMASZ M 48 PIASTÓW RM TERRA 5 km 00:30:25.52 00:06:05 9.86
59 304 PIENIARSKI JACEK M 49 BRWINÓW 5 km 00:30:32.77 00:06:06 9.83
60 72 ZIEŃ AGNIESZKA K 11 WARSZAWA HAMILTON 5 km 00:30:51.01 00:06:10 9.72
61 212 DZIUBIŃSKA ALEKSANDRA K 12 TYSZOWCE I LO UKS KOŚCIUSZKO WŁODAWA 5 km 00:31:02.82 00:06:12 9.67
62 264 WŁODARCZYK MIROSŁAW M 50 WŁODAWA I LO UKS KOŚCIUSZKO WŁODAWA 5 km 00:31:02.83 00:06:12 9.67
63 254 SOBCZYK ZOSIA K 13 PRUSZKÓW 5 km 00:31:02.90 00:06:12 9.67
64 287 MIESZKOWSKI PIOTR M 51 PIASTÓW RM TERRA 5 km 00:31:07.82 00:06:13 9.64
65 293 SAKWA ALINA K 14 WARSZAWA ACTIVESPORTS WARSZAWA 5 km 00:31:09.42 00:06:13 9.63
66 276 WIŚNIEWSKA KATARZYNA K 15 WARSZAWA INDYWIDUALISTKA 5 km 00:31:23.47 00:06:16 9.56
67 286 MIELNICZEK MAGDALENA K 16 WARSZAWA 5 km 00:31:47.83 00:06:21 9.44
68 270 ŻOŁNIERCZUK MARCIN M 52 PRUSZKÓW NOSACZ RAICING TEAM 5 km 00:31:51.71 00:06:22 9.42
69 204 CADER MATYLDA K 17 WARSZAWA 5 km 00:31:58.07 00:06:23 9.38
70 229 KOWALCZYK MATEUSZ M 53 PRUSZKÓW ACPS GROUP 5 km 00:32:01.51 00:06:24 9.37
71 211 DYMEL PIOTR M 54 WARSZAWA 12TRI.PL 5 km 00:32:03.37 00:06:24 9.36
72 311 TAUBOR ANNA M 55 WARSZAWA 5 km 00:32:16.76 00:06:27 9.3
73 244 NOWAK IWONA K 18 PRUSZKÓW #DRUŻYNAJOWITY 5 km 00:32:30.38 00:06:30 9.23
74 268 ZWOLIŃSKA JOWITA K 19 PRUSZKÓW #DRUŻYNAJOWITY 5 km 00:32:48.00 00:06:33 9.15
75 308 ZAWADKA AGNIESZKA K 20 BLIZNE JAŚ 5 km 00:32:49.05 00:06:33 9.14
76 250 ROGOZIŃSKI MARIUSZ M 56 PRUSZKÓW #DRUŻYNAJOWITY 5 km 00:32:50.82 00:06:34 9.14
77 313 PIETRZYK ANNA K 21 PIASTÓW 5 km 00:32:50.86 00:06:34 9.14
78 240 MARSZAŁEK SYLWIA K 22 WARSZAWA 5 km 00:33:03.00 00:06:36 9.08
79 294 SOBCZYK HANNA K 23 KOMORÓW 5 km 00:33:09.38 00:06:37 9.05
80 305 WASZCZUK MACIEJ M 57 5 km 00:33:19.05 00:06:39 9
81 281 JÓZWIK KATARZYNA K 24 PRUSZKÓW ACPS GROUP 5 km 00:33:24.26 00:06:40 8.98
82 309 ŻEBROWSKI ANDRZEJ M 58 PIASTÓW 5 km 00:33:25.12 00:06:41 8.98
83 225 KARŁOWICZ ANNA K 25 WARSZAWA PARTIA WOLNYCH BIEGACZY 5 km 00:33:27.60 00:06:41 8.97
84 284 KONOPKA LUIZA K 26 ŁAZY ACPS GROUP 5 km 00:33:32.82 00:06:42 8.95
85 201 BERNACKA KINGA K 27 DOMANIEW 5 km 00:34:05.03 00:06:49 8.8
86 216 GRYGO SYLWIA K 28 ŁOMŻA GRYGOTEAM 5 km 00:34:06.97 00:06:49 8.8
87 246 OSUCHOWSKA GABRIELA K 29 PRUSZKÓW 5 km 00:34:14.00 00:06:50 8.76
88 265 WRZEŚNIEWSKI FILIP M 59 REGUŁY SEKTA 5 km 00:35:05.44 00:07:01 8.55
89 260 TOMCZAK AGATA K 30 WARSZAWA 5 km 00:36:08.33 00:07:13 8.3
90 231 KOZDROŃ PAULINA K 31 WARSZAWA 5 km 00:36:11.32 00:07:14 8.29
91 295 SZOT MARIA K 32 UJAZD 5 km 00:36:14.77 00:07:14 8.28
92 209 CZAPLARSKA ANNA K 33 PRUSZKÓW 5 km 00:37:47.56 00:07:33 7.94
93 255 SOCHA SYLWIA K 34 WARSZAWA 5 km 00:40:07.48 00:08:01 7.48
94 226 KASPRZAK KATARZYNA K 35 GDYNIA 5 km 00:40:07.61 00:08:01 7.48
95 263 WIZERT JÓZEF M 60 WARSZAWA 5 km 00:41:04.81 00:08:12 7.31
96 248 PAKUŁA ZOFIA K 36 PRUSZKÓW 5 km 00:43:32.37 00:08:42 6.89
97 301 WYRZYKOWSKI JAKUB M 61 WARSZAWA 5 km 00:43:32.52 00:08:42 6.89
98 8 CZECHOWSKI JERZY M 62 WARSZAWA MZA - WARSZAWA 5 km 00:43:53.92 00:08:46 6.84
99 249 REDA ALICJA K 37 WARSZAWA NW CZŁAPSKI TEAM 5 km 00:46:47.78 00:09:21 6.41

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ