Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Tissler Katarzyna Bielkówko Start 4 km
2 Tissler Adrian Bielkówko Start 4 km
3 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański Start 4 km DJ GUCIO SHOW MUST GO ON
4 Saulewicz Robert Skowarcz Start 4 km Lotos Running Team
5 Chełmiński Mateusz Gdańsk Start 4 km
6 Marczak Renata Pruszcz Gdański Start 4 km
7 Domel Katarzyna Pruszcz Gdański Start 4 km
8 Domel Dariusz Pruszcz Gdański Start 4 km
9 Sztejter Jakub Pruszcz Gdański Start 4 km
10 Wysmyk Aleksandra Pruszcz Gdański Start 4 km Pruszcz biega
11 Walentynowicz Aneta Pruszcz Gdański Start 4 km Pruszcz biega
12 Schulz Maciej Pruszcz Gdański Start 4 km Baski 3 City
13 Freda Artur Pruszcz Gdański Start 4 km Pruszcz biega
14 Gołębiowski Piotr Straszyn Start 4 km
15 Bryła Maciej Pruszcz Gdański Start 4 km Pruszcz Biega/49BLot
16 Sutkowska Elżbieta Pruszcz gdański Start 4 km Pruszcz Biega Kobieta w Biegu
17 Michalczyk Mirosława Pruszcz Gdański Start 4 km Pruszcz Biega Kobieta w Biegu
18 Pisarek Ryszard Pruszcz Gdański Start 4 km
19 Fijał Magda Gołębiewo Wielkie Start 4 km Tumboteam
20 Fijał Amelia Gołębiewo Wielkie Start 4 km Tumboteam
21 Malinowska Ewelina Pruszcz Gdański Start 4 km
22 Tuźnik Andrzej Pruszcz Gdański Start 4 km Artystycznie.pl
23 Malinowska Magdalena Pruszcz Gdański Start 4 km
24 Jadczak Agnieszka Pruszcz Gdański Start 4 km Pruszcz Biega Kobieta w Biegu
25 Lewinski Krzysztof Pruszcz Gdański Start 4 km Iron Team
26 Michałowska Lewińska Anita Pruszcz Gdański Start 4 km Iron Team
27 Charkiewicz Monika Straszyn Start 4 km
28 Kępka Magdalena Pruszcz Gdański Start 4 km
29 Gronek-Staniak Katarzyna Pruszcz Gdański Start 4 km Pruszcz biega
30 Krzystek Magdalena Pruszcz Gdański Start 4 km Lotos Running Team
31 Bartosiewicz Marta Juszkowo Start 4 km
32 Megger Dagmara Trąbki Wielkie Start 4 km
33 Baranowski Przemek Gdańsk Start 4 km Iron Team
34 Barecka Karolina Gdańsk Start 4 km Iron Team
35 Manowski Tomasz Pruszcz Gdański Start 4 km
36 Małczak Magdalena Pruszcz Gdański Start 4 km Iron Team
37 Przesławska Hanna Pruszcz Gdański Start 4 km
38 Wadowska Anna Pruszcz Gdański Start 4 km
39 Chyła Mateusz Gdańsk Start 4 km Iron Team
40 Jarońska Aneta Gdańsk Start 4 km Iron Team
41 Dobrzeniecki Rafał Gdansk Start 4 km Iron Team
42 Banaszek Iwona Gdańsk Start 4 km Iron Team
43 Modrzyńska Katarzyna Straszyn Start 4 km
44 Młynarczyk Marzena Gdańsk Start 4 km FitBalance
45 Brach Dominik Pruszcz Gdański Start 4 km #RysiekTeam
46 Megger Piotr Trąbki Wielkie Start 4 km Iron Team
47 Arendt Agnieszka Gdansk Start 4 km Żarta Wataha
48 Dworak Wojciech Pruszcz Gdański Start 4 km Pruszcz biega
49 Grabowska Marzena Gdańsk Start 4 km
50 Bracha Ryszard Radunica Start 4 km #RysiekTeam
51 Bracha Jakub Radunica Start 4 km #RysiekTeam
52 Jan Jaroslaw Pruszcz Gdański Start 4 km Pruszcz biega
53 Kotynia Joanna Pruszcz Gdański Start 4 km
54 Guszczyńska Izabela Pruszcz Gdański Start 4 km
55 Krygier Łukasz Pruszcz Gdański Start 4 km Pruszcz Biega
56 KURAJK MARIAN GDAŃSK Start 4 km Fighting runing
57 KURAJK Ewa GDAŃSK Start 4 km Fighting runing
58 Hinc Stanisław Gdańsk Start 4 km Żarta Wataha
59 Hinc Aldona Gdańsk Start 4 km Żarta Wataha
60 Szkopiak Waldemar Gdańsk Start 4 km Iron Team
61 Wąsik Darek Pruszczu gdański Start 4 km Iron Team,Pruszcz biega
62 Wąsik Sylwia Pruszcz Gdański Start 4 km Iron Team
63 Zalewska Małgorzata Gdańsk Start 4 km Iron Team
64 Kamrowska Katarzyna Pruszcz Gdański Start 4 km
65 Pałka Sławomir Pruszcz Gdański Start 4 km
66 Ciesiński Lukasz Pruszcz Gdański Start 4 km Iron Team
67 Szkopiak Waldemar Gdańsk Start 4 km Iron Team
68 Kudela Barbara Pruszcz Gdanski Start 4 km
69 KUDELA Hanna Pruszcz Gdański Start 4 km
70 Kudela Boguslaw Pruszcz Gdański Start 4 km
71 Mechowska Aleksandra Mechowska Gdańsk Start 4 km Ustaw się na bieganie w Gdańsku
72 Jaruga Michał Koźliny Start 4 km
73 Rogalska Paula Elbląg Start 4 km
74 RORZKOWSKI ARTUR Gdańsk Start 4 km Ustaw się na bieganie w Gdańsku
75 Śnieg Aleksandra Gdańsk Start 4 km Ustaw się na bieganie w Gdańsku
76 Rogalski Radosław Elbląg Start 4 km
77 Odziemczyk Tomasz Elbląg Start 4 km evoubezpieczenia.pl
78 Włochowicz Paweł Pruszcz Gdański Start 4 km
79 Korycki Przemysław Świńcz Start 4 km Murem za Polskim Mundurem
80 Rorzkowski Michał GDAŃSK Start 4 km Ustaw się na bieganie w Gdańsku
81 Rorzkowski Maciej Gdańsk Start 4 km
82 Rorzkowska Anna Gdańsk Start 4 km Ustaw się na bieganie w Gdańsku
83 Podwysocka Dominika Pruszcz Gdański Start 4 km
84 Podwysocka Aleksandra Pruszcz Gdański Start 4 km
85 Kędzielski Mariusz Pruszcz Gdański Start 4 km
86 Łęgowski Michał Pruszcz Gdański Start 4 km Iron Team
87 Pielak Katarzyna Elbląg Start 4 km
88 Kochalska - Kędzielska Marta Pruszcz Gdański Start 4 km
89 Kochalska Magdalena Gdańsk Start 4 km
90 Niewiadomski Dariusz Gdańsk Start 4 km
91 Podwysocki Wojciech Pruszcz Gdański Start 4 km Pruszcz biega
92 Niewiadomski Rafał Gdańsk Start 4 km
93 Niewiadomska Anna Gdańsk Start 4 km
94 Niewiadomski Olivier Gdańsk Start 4 km
95 Ziemiaszewski Przemysław Pruszcz Gdański Start 4 km BigYellowFoot Adventure Team
96 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdanski Start 4 km SUT - Straszyn Ultra Team
97 Kulgajuk Mateusz Pruszcz Gdański Start 4 km SUT - Straszyn Ultra Team
98 Kulgajuk Marcin Pruszcz Gdański Start 4 km SUT - Straszyn Ultra Team
99 Kulgajuk Ewa Pruszcz Gdański Start 4 km SUT - Straszyn Ultra Team
100 Kulgajuk Dariusz Juszkowo Start 4 km Pruszcz biega


Wyświetleń: 3745

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ