Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sztejter Jakub Pruszcz Gdański Start 4 km
2 Kuraś Beata Gdańsk Start 4 km
3 Kamrowska Katarzyna Pruszcz Gdański Start 4 km
4 Pałka Sławomir Pruszcz Gdański Start 4 km
5 Pyśko Tomasz Pruszcz Gdański Start 4 km
6 Pyśko Magdalena Pruszcz Gdański Start 4 km
7 Kudela Barbara Pruszcz Gdanski Start 4 km
8 KUDELA Hanna Pruszcz Gdański Start 4 km
9 Kudela Boguslaw Pruszcz Gdański Start 4 km
10 Jaruga Michał Koźliny Start 4 km
11 Rogalska Paula Elbląg Start 4 km
12 Rogalski Radosław Elbląg Start 4 km
13 Głowacka Justyna Pruszcz Gdański Start 4 km
14 Włochowicz Paweł Pruszcz Gdański Start 4 km
15 Mirowska Agata Pruszcz Gdański Start 4 km
16 Rorzkowski Maciej Gdańsk Start 4 km
17 Podwysocka Dominika Pruszcz Gdański Start 4 km
18 Podwysocka Aleksandra Pruszcz Gdański Start 4 km
19 Kędzielski Mariusz Pruszcz Gdański Start 4 km
20 Pielak Katarzyna Elbląg Start 4 km
21 Kochalska - Kędzielska Marta Pruszcz Gdański Start 4 km
22 Kochalska Magdalena Gdańsk Start 4 km
23 Niewiadomski Dariusz Gdańsk Start 4 km
24 Andres Katarzyna Pruszcz Gdanski Start 4 km
25 Niewiadomski Rafał Gdańsk Start 4 km
26 Niewiadomska Anna Gdańsk Start 4 km
27 Fandrejewski Łukasz Juszkowo Start 4 km
28 Niewiadomski Olivier Gdańsk Start 4 km
29 Kotala Marta Gdańsk Start 4 km
30 Kotala Maria Gdynia Start 4 km
31 JANIA JANUSZ Suchy Dąb Start 4 km
32 GUZ Robert Tczew Start 4 km
33 Iwanowicz Adam Tczew Start 4 km
34 Ponomarova Kateryna Pruszcz Gdański Start 4 km
35 Ponomarov Fiodor Pruszcz Gdański Start 4 km
36 Ponomarova Daria Pruszcz Gdański Start 4 km
37 Budzka Joanna Pruszcz Gdański Start 4 km
38 Budzki Krzysiek Juszkowo Start 4 km
39 Stankowski Oskar Pruszcz Gdański Start 4 km
40 Budzka Oliwia Juszkowo Start 4 km
41 Tissler Katarzyna Bielkówko Start 4 km
42 Walentynowicz Sandra Pruszcz Gdański Start 4 km
43 Tissler Adrian Bielkówko Start 4 km
44 Wozbanowicz Ewa Straszyn Start 4 km
45 Nuż Jakub Pruszcz Gdański Start 4 km
46 Niziołek Krystian Pruszcz Gdański Start 4 km
47 KamińskI Mateusz PRUSZCZ GDAŃSKI Start 4 km
48 Gołębiowski Piotr Straszyn Start 4 km
49 Pisarek Ryszard Pruszcz Gdański Start 4 km
50 Grodecki Jan Pruszcz Gdański Start 4 km
51 Malinowska Ewelina Pruszcz Gdański Start 4 km
52 Nowakowska Ewelina Żukczyn Start 4 km
53 Rękas-Osińska Kasia Pruszcz GDAŃSKI Start 4 km
54 Malinowska Magdalena Pruszcz Gdański Start 4 km
55 Nowak Anna Juszkowo Start 4 km
56 Bukowska Joanna Cieplewo Start 4 km
57 Charkiewicz Monika Straszyn Start 4 km
58 Bukowski Aleksander Cieplewo Start 4 km
59 Kępka Magdalena Pruszcz Gdański Start 4 km
60 Zieniuk Monika Pruszcz Gdański Start 4 km
61 Bartosiewicz Marta Juszkowo Start 4 km
62 Siwczak Mariusz Sobowidz Start 4 km
63 Megger Dagmara Trąbki Wielkie Start 4 km
64 Brunke Małgorzata Juszkowo Start 4 km
65 Brunke Dariusz Juszkowo Start 4 km
66 Manowski Tomasz Pruszcz Gdański Start 4 km
67 Harasimiuk Katarzyna Pruszcz Gdański Start 4 km
68 Przesławska Hanna Pruszcz Gdański Start 4 km
69 Wadowska Anna Pruszcz Gdański Start 4 km
70 Modrzyńska Katarzyna Straszyn Start 4 km
71 Olesiński Bartosz Gdańsk Start 4 km
72 Kreja Michał Pruszcz Gdański Start 4 km
73 Biniszkiewicz Marcin Tczew Start 4 km
74 Grabowska Marzena Gdańsk Start 4 km
75 Kotynia Joanna Pruszcz Gdański Start 4 km
76 Smokowski Przemysław Smokowski Pruszcz Gdański Start 4 km
77 Wszeborowski Dariusz Ełk Start 4 km
78 Guszczyńska Izabela Pruszcz Gdański Start 4 km
79 Bieniasz Stefania Pruszcz Gdański Start 4 km
80 Kulczycki Jan GDAŃSK Start 4 km
81 Nabakowska Barbara Gdańsk Start 4 km
82 Chełmiński Mateusz Gdańsk Start 4 km
83 Kamińska Katarzyna PRUSZCZ GDAŃSKI Start 4 km
84 KamińskI Krzysztof PRUSZCZ GDAŃSKI Start 4 km
85 Marczak Renata Pruszcz Gdański Start 4 km
86 Jadczak Dominik Pruszcz Gdański Start 4 km
87 Domel Katarzyna Pruszcz Gdański Start 4 km
88 Domel Dariusz Pruszcz Gdański Start 4 km
89 Brach Dominik Pruszcz Gdański Start 4 km #RysiekTeam
90 Bracha Ryszard Radunica Start 4 km #RysiekTeam
91 Bracha Jakub Radunica Start 4 km #RysiekTeam
92 Jukiewicz Radosław Pruszcz Gdański Start 4 km 49BLot.
93 Mach Rafał Pruszcz Gdański Start 4 km An-do
94 Mach Blanka Pruszcz Gdański Start 4 km An-do
95 Tuźnik Andrzej Pruszcz Gdański Start 4 km Artystycznie.pl
96 Schulz Maciej Pruszcz Gdański Start 4 km Baski 3 City
97 Strzeszyńska Martyna Tczew Start 4 km Biegający Tczew
98 Ziemiaszewski Przemysław Pruszcz Gdański Start 4 km BigYellowFoot Adventure Team
99 Ślusarczyk Dominika Pruszcz Gdański Start 4 km DJ GUCIO SHOW MUST GO ON
100 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański Start 4 km DJ GUCIO SHOW MUST GO ON


Wyświetleń: 3561

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ