Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Andres Katarzyna Pruszcz Gdanski Start 4 km
2 Arendt Agnieszka Gdansk Start 4 km Żarta Wataha
3 Banaszek Iwona Gdańsk Start 4 km Iron Team
4 Baranowski Przemek Gdańsk Start 4 km Iron Team
5 Barecka Karolina Gdańsk Start 4 km Iron Team
6 Bartosiewicz Marta Juszkowo Start 4 km
7 Bieniasz Stefania Pruszcz Gdański Start 4 km
8 Biniszkiewicz Marcin Tczew Start 4 km
9 Brach Dominik Pruszcz Gdański Start 4 km #RysiekTeam
10 Bracha Jakub Radunica Start 4 km #RysiekTeam
11 Bracha Ryszard Radunica Start 4 km #RysiekTeam
12 Brunke Dariusz Juszkowo Start 4 km
13 Brunke Małgorzata Juszkowo Start 4 km
14 Bryła Maciej Pruszcz Gdański Start 4 km Pruszcz Biega/49BLot
15 Budzka Joanna Pruszcz Gdański Start 4 km
16 Budzka Oliwia Juszkowo Start 4 km
17 Budzki Dominik Juszkowo Start 4 km Sp nr 3
18 Budzki Krzysiek Juszkowo Start 4 km
19 Bukowska Joanna Cieplewo Start 4 km
20 Bukowski Aleksander Cieplewo Start 4 km
21 Charkiewicz Monika Straszyn Start 4 km
22 Chełmiński Mateusz Gdańsk Start 4 km
23 Chmielewska Sylwia Gdańsk Start 4 km Iron Team
24 Chmielewska Zuzanna Gdańsk Start 4 km Iron Team
25 Chyła Mateusz Gdańsk Start 4 km Iron Team
26 Cichowska Joanna Ostróda Start 4 km Ostróda Runners
27 Ciesiński Lukasz Pruszcz Gdański Start 4 km Iron Team
28 Ciszek Sebastian Gdańsk Start 4 km Iron Team
29 Dąbkowska Aleksandra Gdańsk Start 4 km Taka RYBA
30 Dobrzeniecki Rafał Gdansk Start 4 km Iron Team
31 Domel Dariusz Pruszcz Gdański Start 4 km
32 Domel Katarzyna Pruszcz Gdański Start 4 km
33 Dworak Wojciech Pruszcz Gdański Start 4 km Pruszcz biega
34 Fandrejewski Łukasz Juszkowo Start 4 km
35 Fijał Amelia Gołębiewo Wielkie Start 4 km Tumboteam
36 Fijał Magda Gołębiewo Wielkie Start 4 km Tumboteam
37 Freda Artur Pruszcz Gdański Start 4 km Pruszcz biega
38 Gawarecki Kamil Pruszcz Gdański Start 4 km Lotos Running Team
39 Glinka Paweł Rokitnica Start 4 km PKS GDAŃSK OLIWA
40 Gołębiowski Piotr Straszyn Start 4 km
41 Grabowska Marzena Gdańsk Start 4 km
42 Grodecka Agnieszka Pruszcz Gdański Start 4 km Pingwin Team Show Must Go On
43 Grodecki Jan Pruszcz Gdański Start 4 km
44 Gronek-Staniak Katarzyna Pruszcz Gdański Start 4 km Pruszcz biega
45 Guszczyńska Izabela Pruszcz Gdański Start 4 km
46 GUZ Robert Tczew Start 4 km
47 Głowacka Justyna Pruszcz Gdański Start 4 km
48 Harasimiuk Katarzyna Pruszcz Gdański Start 4 km
49 Hinc Aldona Gdańsk Start 4 km Żarta Wataha
50 Hinc Stanisław Gdańsk Start 4 km Żarta Wataha
51 Iwanowicz Adam Tczew Start 4 km
52 Jadczak Agnieszka Pruszcz Gdański Start 4 km Pruszcz Biega Kobieta w Biegu
53 Jadczak Dominik Pruszcz Gdański Start 4 km
54 Jan Jaroslaw Pruszcz Gdański Start 4 km Pruszcz biega
55 JANIA JANUSZ Suchy Dąb Start 4 km
56 Jarońska Aneta Gdańsk Start 4 km Iron Team
57 Jaruga Michał Koźliny Start 4 km
58 Jukiewicz Karina Pruszcz Gdański Start 4 km SP 24 GDAŃSK
59 Jukiewicz Radosław Pruszcz Gdański Start 4 km 49BLot.
60 Kamińska Kamila Gdansk Start 4 km Iron Team
61 Kamińska Katarzyna PRUSZCZ GDAŃSKI Start 4 km
62 Kamińska Maja Gdansk Start 4 km Iron Team
63 KamińskI Krzysztof PRUSZCZ GDAŃSKI Start 4 km
64 KamińskI Mateusz PRUSZCZ GDAŃSKI Start 4 km
65 Kamrowska Katarzyna Pruszcz Gdański Start 4 km
66 Kargól Lucjan Tczew Start 4 km LATIF TEAM
67 Kędzielski Mariusz Pruszcz Gdański Start 4 km
68 Kędzierski Karol Gdańśk Start 4 km Ustaw się na bieganie w Gdańsku
69 Kępka Magdalena Pruszcz Gdański Start 4 km
70 KIEŁBASA SZYMON GDAŃSK Start 4 km goauto
71 Kiełbasa Wojciech Gdańsk Start 4 km goauto
72 Kochalska Magdalena Gdańsk Start 4 km
73 Kochalska - Kędzielska Marta Pruszcz Gdański Start 4 km
74 Korycki Przemysław Świńcz Start 4 km Murem za Polskim Mundurem
75 Kotala Maria Gdynia Start 4 km
76 Kotala Marta Gdańsk Start 4 km
77 Kotynia Joanna Pruszcz Gdański Start 4 km
78 Kowalczyk Hanna Gdansk Start 4 km Iron Team
79 Kreja Michał Pruszcz Gdański Start 4 km
80 Krygier Łukasz Pruszcz Gdański Start 4 km Pruszcz Biega
81 Krzystek Magdalena Pruszcz Gdański Start 4 km Lotos Running Team
82 Kucharska Anna Gdańsk Start 4 km Ustaw się na bieganie w Gdańsku
83 Kudela Barbara Pruszcz Gdanski Start 4 km
84 Kudela Boguslaw Pruszcz Gdański Start 4 km
85 KUDELA Hanna Pruszcz Gdański Start 4 km
86 Kulczycki Jan GDAŃSK Start 4 km
87 Kulesza Piotr Gdańsk Start 4 km Ustaw się na bieganie w Gdańsku/Lotos Running Team
88 Kulgajuk Dariusz Juszkowo Start 4 km Pruszcz biega
89 Kulgajuk Ewa Pruszcz Gdański Start 4 km SUT - Straszyn Ultra Team
90 Kulgajuk Marcin Pruszcz Gdański Start 4 km SUT - Straszyn Ultra Team
91 Kulgajuk Mateusz Pruszcz Gdański Start 4 km SUT - Straszyn Ultra Team
92 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdanski Start 4 km SUT - Straszyn Ultra Team
93 Kulis Katarzyna Borkowo Start 4 km Iron Team
94 KURAJK Ewa GDAŃSK Start 4 km Fighting runing
95 KURAJK MARIAN GDAŃSK Start 4 km Fighting runing
96 Kuraś Beata Gdańsk Start 4 km
97 Lange Katarzyna Gdańsk Start 4 km Iron Team
98 Ledwig Bartosz Pruszcz Gdański Start 4 km PKS GDAŃSK OLIWA
99 Leliwa Sylwia Gdańsk Start 4 km Run Beach Morning
100 Lewinski Krzysztof Pruszcz Gdański Start 4 km Iron Team


Wyświetleń: 3748

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ