Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zieniuk Monika | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | ||
2 | Ziemiaszewski Przemysław | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | BigYellowFoot Adventure Team | |
3 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | Start 4 km | Straszyn Pruszcz biega Lechia Gdańsk | |
4 | Zalewska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Start 4 km | Iron Team | |
5 | Wysmyk Aleksandra | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | Pruszcz biega | |
6 | Wszeborowski Dariusz | Ełk | Polska | Start 4 km | ||
7 | Wozbanowicz Jacek | Straszyn | Polska | Start 4 km | SUT - Straszyn Ultra Team | |
8 | Wozbanowicz Ewa | Straszyn | Polska | Start 4 km | ||
9 | Włochowicz Paweł | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | ||
10 | Wąsik Sylwia | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | Iron Team | |
11 | Wąsik Darek | Pruszczu gdański | Polska | Start 4 km | Iron Team,Pruszcz biega | |
12 | Walentynowicz Sandra | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | ||
13 | Walentynowicz Aneta | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | Pruszcz biega | |
14 | Wadowska Anna | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | ||
15 | Tuźnik Andrzej | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | Artystycznie.pl | |
16 | Tissler Katarzyna | Bielkówko | Polska | Start 4 km | ||
17 | Tissler Adrian | Bielkówko | Polska | Start 4 km | ||
18 | Świtała Katarzyna | Gdańsk | Polska | Start 4 km | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | |
19 | Śnieg Aleksandra | Gdańsk | Polska | Start 4 km | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | |
20 | Ślusarczyk Dominika | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | DJ GUCIO SHOW MUST GO ON | |
21 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | DJ GUCIO SHOW MUST GO ON | |
22 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | Start 4 km | OSP POGRODZIE | |
23 | ŚCIŃSKA Zuzanna | Pruszcz Gdanski | Polska | Start 4 km | SP nr 2 | |
24 | Szydłowska MAŁGORZATA | Gdańsk | Polska | Start 4 km | Lotos Running Team | |
25 | Sztejter Jakub | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | ||
26 | Szkopiak Waldemar | Gdańsk | Polska | Start 4 km | Iron Team | |
27 | Szkopiak Waldemar | Gdańsk | Polska | Start 4 km | Iron Team | |
28 | Sutkowska Elżbieta | Pruszcz gdański | Polska | Start 4 km | Pruszcz Biega Kobieta w Biegu | |
29 | Strzeszyńska Martyna | Tczew | Polska | Start 4 km | Biegający Tczew | |
30 | Strzelczyk Adam | Gdańsk | Polska | Start 4 km | Iron Team | |
31 | Stencel Krystian | Gdańsk | Polska | Start 4 km | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | |
32 | Stasinski Rafal | Gdańsk | Polska | Start 4 km | Run Beach Morning | |
33 | Stankowski Oskar | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | ||
34 | Smokowski Przemysław Smokowski | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | ||
35 | Siwczak Mariusz | Sobowidz | Polska | Start 4 km | ||
36 | Schulz Maciej | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | Baski 3 City | |
37 | Saulewicz Robert | Skowarcz | Polska | Start 4 km | Lotos Running Team | |
38 | Rorzkowski Michał | GDAŃSK | Polska | Start 4 km | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | |
39 | Rorzkowski Maciej | Gdańsk | Polska | Start 4 km | ||
40 | RORZKOWSKI ARTUR | Gdańsk | Polska | Start 4 km | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | |
41 | Rorzkowska Anna | Gdańsk | Polska | Start 4 km | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | |
42 | Rogalski Radosław | Elbląg | Polska | Start 4 km | ||
43 | Rogalska Paula | Elbląg | Polska | Start 4 km | ||
44 | Robaczewski Tomasz | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | Pruszcz biega | |
45 | Richert Jakub | Rokitnica | Polska | Start 4 km | Wembley Team | |
46 | Rękas-Osińska Kasia | Pruszcz GDAŃSKI | Polska | Start 4 km | ||
47 | Pyśko Tomasz | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | ||
48 | Pyśko Magdalena | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | ||
49 | Przesławska Hanna | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | ||
50 | Prokopiuk Jarosław | Gdynia | Polska | Start 4 km | PROCAR Gdynia | |
51 | Ponomarova Kateryna | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | ||
52 | Ponomarova Daria | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | ||
53 | Ponomarov Fiodor | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | ||
54 | Podwysocki Wojciech | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | Pruszcz biega | |
55 | Podwysocka Dominika | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | ||
56 | Podwysocka Aleksandra | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | ||
57 | Placówka opiekuńczo wychowawcza Przyjazny zakątek | Pruszcz gdański | Polska | Start 4 km | Przyjazny Zakątek | |
58 | Pisarek Ryszard | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | ||
59 | Piotrowski Sławek | Gdańsk | Polska | Start 4 km | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | |
60 | Pielak Katarzyna | Elbląg | Polska | Start 4 km | ||
61 | Pałka Sławomir | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | ||
62 | Ostaszewski Arek | Gdańsk | Polska | Start 4 km | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | |
63 | Osińska Róża | Pruszcz GDAŃSKI | Polska | Start 4 km | SP 2 Pruszcz Gdański | |
64 | Osińska Martyna | Pruszcz GDAŃSKI | Polska | Start 4 km | SP 39 Gdańsk | |
65 | Olesiński Bartosz | Gdańsk | Polska | Start 4 km | ||
66 | Odziemczyk Tomasz | Elbląg | Polska | Start 4 km | evoubezpieczenia.pl | |
67 | Nuż Jakub | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | ||
68 | Nuż Jacek | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | Pruszcz biega | |
69 | Nuż Bartosz | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | Pruszcz Biega | |
70 | Nuż Anna | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | Pruszcz Biega | |
71 | Nowakowska Ewelina | Żukczyn | Polska | Start 4 km | ||
72 | Nowak Anna | Juszkowo | Polska | Start 4 km | ||
73 | Niziołek Krystian | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | ||
74 | Niewiadomski Rafał | Gdańsk | Polska | Start 4 km | ||
75 | Niewiadomski Olivier | Gdańsk | Polska | Start 4 km | ||
76 | Niewiadomski Dariusz | Gdańsk | Polska | Start 4 km | ||
77 | Niewiadomska Anna | Gdańsk | Polska | Start 4 km | ||
78 | Nabakowska Barbara | Gdańsk | Polska | Start 4 km | ||
79 | Modrzyńska Katarzyna | Straszyn | Mozambik | Start 4 km | ||
80 | Młynarczyk Marzena | Gdańsk | Polska | Start 4 km | FitBalance | |
81 | Mirowska Agata | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | ||
82 | Michałowska Lewińska Anita | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | Iron Team | |
83 | Michalczyk Mirosława | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | Pruszcz Biega Kobieta w Biegu | |
84 | MIĄCZYŃSKA JUSTYNA | GDAŃSK | Polska | Start 4 km | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | |
85 | Megger Piotr | Trąbki Wielkie | Polska | Start 4 km | Iron Team | |
86 | Megger Dagmara | Trąbki Wielkie | Polska | Start 4 km | ||
87 | Mechowska Aleksandra Mechowska | Gdańsk | Polska | Start 4 km | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | |
88 | Mawlichanów Izabela | Pruszcz gdanski | Polska | Start 4 km | Iron Team | |
89 | Marczak Renata | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | ||
90 | Manowski Tomasz | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | ||
91 | Małczak Magdalena | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | Iron Team | |
92 | Malinowska Magdalena | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | ||
93 | Malinowska Ewelina | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | ||
94 | Mach Rafał | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | An-do | |
95 | Mach Paulina | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | Pruszcz Biega | |
96 | Mach Kajetan | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | SMS Gedania | |
97 | Mach Blanka | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | An-do | |
98 | Łęgowski Michał | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | Iron Team | |
99 | Lewinski Krzysztof | Pruszcz Gdański | Polska | Start 4 km | Iron Team | |
100 | Leliwa Sylwia | Gdańsk | Polska | Start 4 km | Run Beach Morning |
Wyświetleń: 5928