Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Amarowicz Martyna Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Klasa II OPW ZS Dzierzgoń opłacono
2 Bąk Przemek Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Klasa II OPW ZS Dzierzgoń opłacono
3 Bakuła Katarzyna Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m opłacono
4 Banaszak Joanna Sztumskie Pole Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m opłacono
5 Barańska Agnieszka Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Klasa II OPW ZS Dzierzgoń opłacono
6 Bartosiński Stanisław Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m KRAM TEAM opłacono
7 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg symboliczny 1963 m + dodatkowy 5 km First Malbork Team opłacono
8 Biskup Magdalena Sztum Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m opłacono
9 Blejwas Oliwer Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Klasa II OPW ZS Dzierzgoń opłacono
10 Boguszewski Krzysztof Dzierzgoń Bieg symboliczny 1963 m + dodatkowy 5 km Dzierzgoń Team opłacono
11 Boguszewski Szymon Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Dzierzgoń Team opłacono
12 Borowiecka Anna Dzierzgoń Bieg symboliczny 1963 m + dodatkowy 5 km Dzierzgoń Team opłacono
13 Bronk Michał Sztum Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m 4 Gromada Zuchowa Nadzwyczajnie Dzielne Smerfy opłacono
14 Bruździńska Bożena Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Dzierzgoń Team opłacono
15 BRZEZIŃSKA Martyna Litewki Bieg symboliczny 1963 m + dodatkowy 5 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
16 Burda PATRYK Malbork Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
17 Burdyńska Matylda Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Dzierzgoń Team
18 Burdyńska Monika Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Dzierzgoń Team
19 Błądek Michał Nowa Wieś Malborska Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m SP nr 8 Malbork opłacono
20 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Nordic Walking Malbork opłacono
21 Chabowski Tomasz sztum Bieg symboliczny 1963 m + dodatkowy 5 km Sztum biega opłacono
22 Czalej Marta Stare Miasto Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu
23 Czechowska Joanna Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m opłacono
24 Czechowska Julia Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m opłacono
25 Czechowska Maja Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Dzierzgoń Team opłacono
26 Czechowska Paulina Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Dzierzgoń Team opłacono
27 Czechowska Wioleta Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Dzierzgoń Team opłacono
28 Czechowski Zbyszek Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Dzierzgoń Team opłacono
29 Dawidziuk Adam Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Klasa II OPW ZS Dzierzgoń opłacono
30 Demko Katarzyna Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Dzierzgoń Team
31 Dziwosz Paweł Malbork Bieg symboliczny 1963 m + dodatkowy 5 km Beztlenowi Malbork
32 Frontczak Anna Markusy Bieg symboliczny 1963 m + dodatkowy 5 km Prokopki opłacono
33 Frymer Damian Postolin Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m 3 Próbna Sztumska Gromada Zuchowa Nieprzetartego Szlaku opłacono
34 Gastoł-Zawicka Karolina Sztum Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m opłacono
35 Gawkowski Piotr Starogard Gdański Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m opłacono
36 Gibas Grażyna Postolin Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m 4 Gromada Zuchowa Nadzwyczajnie Dzielne Smerfy opłacono
37 Giemza Wiktoria Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Klasa II OPW ZS Dzierzgoń opłacono
38 Goliński Krzysztof Dzierzgoń Bieg symboliczny 1963 m + dodatkowy 5 km opłacono
39 Grochulska Monika Dzierzgoń Bieg symboliczny 1963 m + dodatkowy 5 km
40 Grzegowska Joanna Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m opłacono
41 Grzybowski Sławomir Dzierzgoń Bieg symboliczny 1963 m + dodatkowy 5 km opłacono
42 Harasimowicz Klaudia Dzierzgoń Bieg symboliczny 1963 m + dodatkowy 5 km
43 Hejnowska Beata Sztum Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m 1 Sztumska Drużyna Harcerska Nieprzetartego Szlaku Uśnickie Wilki opłacono
44 Jabłońska Laura Dzierzgoń Bieg symboliczny 1963 m + dodatkowy 5 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
45 Jabłoński Robert Dzierzgoń Bieg symboliczny 1963 m + dodatkowy 5 km opłacono
46 JASEK MARCIN MALBORK Bieg symboliczny 1963 m + dodatkowy 5 km opłacono
47 Jesionkowski Grzegorz malbork Bieg symboliczny 1963 m + dodatkowy 5 km opłacono
48 Jurgońska Ewa Olsztyn Bieg symboliczny 1963 m + dodatkowy 5 km opłacono
49 Kacperski BARTEK Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
50 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Klasa II OPW ZS Dzierzgoń opłacono
51 Kaliszewska Justyna Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Dzierzgoń Team opłacono
52 KALWAS Robert OLSZTYN Bieg symboliczny 1963 m + dodatkowy 5 km opłacono
53 Kamińska Joanna Malbork Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m opłacono
54 Kamińska Monika Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Dzierzgoń Team
55 Kaproń Oskar Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Klasa II OPW ZS Dzierzgoń opłacono
56 Karabin Anetta Dzierzgoń Bieg symboliczny 1963 m + dodatkowy 5 km Dzierzgoń Team opłacono
57 Karnas Ewelina Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Dzierzgoń Team opłacono
58 Karnas Maciej Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Dzierzgoń Team opłacono
59 Karnas Paweł Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Dzierzgoń Team opłacono
60 Kędzierski Sebastian Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Klasa II OPW ZS Dzierzgoń opłacono
61 Kochański Jakub Jurkowice Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m 3 Próbna Sztumska Gromada Zuchowa Nieprzetartego Szlaku opłacono
62 Kraśniewska Joanna Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu
63 Krejmer Wiesław Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Dzierzgoń Team opłacono
64 Kruczkowski Przemek Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Klasa II OPW ZS Dzierzgoń opłacono
65 Kruliczak Anna Stare Miasto Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m opłacono
66 Kruliczak Dominik Stare Miasto Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m opłacono
67 Kruliczak Szymon Stare Miasto Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m opłacono
68 Kurdupska Zuzanna Waplewo Wielkie Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
69 Kurdupski Filip Waplewo Wielkie Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
70 Laborowski Krzyś Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Klasa II OPW ZS Dzierzgoń opłacono
71 Lasota Agnieszka Sztum Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m 1 Sztumska Drużyna Harcerska Nieprzetartego Szlaku Uśnickie Wilki opłacono
72 Lasota Paulina Sztum Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m 1 Sztumska Drużyna Harcerska Nieprzetartego Szlaku Uśnickie Wilki opłacono
73 Leoniak Adam Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Dzierzgoń Team opłacono
74 Leoniak Ewa Gdynia Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Dzierzgoń Team opłacono
75 Leoniak Maciej Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Dzierzgoń Team opłacono
76 Leoniak Renata Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Dzierzgoń Team opłacono
77 Leśniewski Jan Elbląg Bieg symboliczny 1963 m + dodatkowy 5 km El-Aktywni opłacono
78 Majewska Joanna Dzierzgon Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
79 Majewski Radosław Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Dzierzgoń Team opłacono
80 Mańka Eryk Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
81 Mańka Marika Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
82 Mańka Sandra Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Klasa II OPW ZS Dzierzgoń opłacono
83 Matlewska Marzena Elblag Bieg symboliczny 1963 m + dodatkowy 5 km Drużyna Pierścienia opłacono
84 Maziarz Piotr Czernin Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m 1 Sztumska Drużyna Harcerska Nieprzetartego Szlaku Uśnickie Wilki opłacono
85 Mazurek Paulina Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Klasa II OPW ZS Dzierzgoń opłacono
86 Mazurek Weronika Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Klasa II OPW ZS Dzierzgoń opłacono
87 Michalski Aleksander Poliksy Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m opłacono
88 Michalski Ignacy Poliksy Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m opłacono
89 Michalski Paweł Poliksy Bieg symboliczny 1963 m + dodatkowy 5 km opłacono
90 Molenda Agnieszka Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Dzierzgoń Team opłacono
91 Molenda Tomasz Malbork Bieg symboliczny 1963 m + dodatkowy 5 km Grupa Malbork
92 Moroz Klaudia Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Klasa II OPW ZS Dzierzgoń opłacono
93 Nazarewicz Ewa Zakręty Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Dzierzgoń Team opłacono
94 Nowicka Nikola Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Klasa II OPW ZS Dzierzgoń opłacono
95 Olek Agata Susz Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m opłacono
96 Ołowski Kamil Dzierzgoń Bieg symboliczny 1963 m + dodatkowy 5 km
97 Panuś Anna Stanowo Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Sekcja Lekkoatletyczna DKS Powiśle Dzierzgoń opłacono
98 Panuś Patrycja Stanowo Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Sekcja Lekkoatletyczna DKS Powiśle Dzierzgoń opłacono
99 Pierzchała Aleksandra Dzierzgoń Bieg symboliczny / Marsz NW 1963 m Klasa II OPW ZS Dzierzgoń opłacono
100 PISKORSKI JERZY PELPLIN Bieg symboliczny 1963 m + dodatkowy 5 km opłacono


Wyświetleń: 3621

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ