Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kaleta Tomasz Goszczyno Start Bieg 5 km
2 Block Anna Bolszewo Start Nordic Walking 5 km
3 Żełudkowski Franciszek Wejherowo Start Bieg 5 km
4 Żełudkowski Juliusz Wejherowo Start Bieg 5 km
5 Wilk Jakub Juszkowo Start Bieg 5 km
6 Żełudkowska Aleksandra Wejherowo Start Nordic Walking 5 km
7 milkowski mariusz gdynia Start Bieg 5 km
8 Kankowska Justyna Luzino Start Bieg 5 km Kaszubi Luzino
9 MAJKOWSKA ADRIANA BOLSZEWO Start Nordic Walking 5 km Przyjemnie zmęczeni
10 Romanowska Agnieszka Reda Start Bieg 5 km Runeda
11 Bartyzel Julia Bolszewo Start Nordic Walking 5 km
12 Dymowicz Justyna Wrocław Start Nordic Walking 5 km Polipack Team GWE
13 Kuźmicz Adam Maszewko Start Nordic Walking 5 km Polipack Team GWE
14 Kwidziński Ireneusz Koleczkowo Start Bieg 5 km
15 Miśków Dominika Reda Start Bieg 5 km Młode Dziki Runeda
16 Bemowska Dorota REDA Start Bieg 5 km Młode Dziki Runeda
17 Brzoska Antonina Gościcino Start 800 m dzieci
18 Lademann Helena Gościcino Start 800 m dzieci
19 Głodowski Maciej Reda Start 800 m dzieci
20 Głodowski Grzegorz REDA Start 800 m dzieci
21 Paprocki Kacper Gdańsk Start 800 m dzieci Ekipa EOY
22 Paprocki Paweł Gdańsk Start Bieg 5 km SOMSIADY
23 Kropidłowski Grzegorz Łęczyn Dolny Start Bieg 5 km WOLF TEAM
24 Żełudkowski Szymon Wejherowo Start 800 m dzieci
25 Szczepkowski Sebastian Krokowa Start Bieg 5 km
26 Szczepkowska Paulina Krokowa Start Bieg 5 km
27 Mleczak Eugeniusz Wejherowo Start Nordic Walking 5 km
28 Kwidzińska Emilia Luzino Start Nordic Walking 5 km Polipack Team GWE
29 Brzezicki Maciej Gdynia Start Bieg 5 km TREC TEAM
30 Kort Monika Gdynia Start Nordic Walking 5 km WłóczyKije Gdynia
31 Kempczyński Filip Gdynia Start 800 m dzieci Runeda
32 Kempczyński Piotr Reda Start Nordic Walking 5 km Runeda/Sklep Biegacza Gdańsk
33 Wittbrodt Grześ Boże Pole Start 800 m dzieci
34 Wittbrodt Kamila Boże Pole Start Bieg 5 km
35 Wittbrodt Damian Boże Pole Start Bieg 5 km
36 Kunat Dawid Gdynia Start 800 m dzieci
37 Kunat Anna Gdynia Start Bieg 5 km
38 Modzelewski Krzysztof Orle Start Bieg 5 km 42.195 Wejherowo
39 Kowalska Dorota Kębłowo Start 800 m dzieci Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kębłowie
40 Dymowicz Jakub Gościcino Start Nordic Walking 5 km Polipack Team GWE
41 Barzowska Monika Wejherowo Start Nordic Walking 5 km Polipack Team GWE
42 Bieszke Izabela Mosty Start Bieg 5 km Wymiatacze
43 Taszarek Jakub Gdynia Start Bieg 5 km
44 Potrykus Julianna Małgorzata Koleczkowo Start Bieg 5 km
45 Stelmach Maja Luzino Start Nordic Walking 5 km Przyjemnie zmęczeni
46 Sawicki Janek Kniewo Start 800 m dzieci
47 Sawicki Patryk Kniewo Start Nordic Walking 5 km OSP KNIEWO
48 Marczyński Franciszek Gościcino Start Nordic Walking 5 km Polipack Team GWE
49 Rutz Justyna Gościcino Start Nordic Walking 5 km Polipack Team GWE
50 Kurkowski Mariusz Wejherowo Start Bieg 5 km
51 Reszke Filip WEJHEROWO Start Bieg 5 km Biuro Ochrony Mustang
52 Romanowski Krystian Bolszewo Start Nordic Walking 5 km
53 Romanowska Joanna Bolszewo Start Nordic Walking 5 km
54 naczk leonard lębork Start Nordic Walking 5 km Polipack Team GWE
55 Naczk Wiktoria Lębork Start Nordic Walking 5 km Polipack Team GWE
56 Tyminska Ewa GDAŃSK Start Bieg 5 km
57 Tyminski Krzysztof GDAŃSK Start Bieg 5 km
58 Żabczyński Daniel Rumia Start Bieg 5 km Biegamyrazem.pl
59 Żytkiewicz Katarzyna Gdańsk Start Bieg 5 km
60 Miotke Elżbieta Kębłowo Start Nordic Walking 5 km
61 Kollek Anna Władysławowo Start Bieg 5 km Biegamy Razem Władysławowo
62 Sadowski Wiktor Rumia Start Bieg 5 km Runeda Młode Dziki
63 Sadowska Agata Rumia Start Bieg 5 km Runeda Młode Dziki
64 Sadowski Piotr Rumia Start Bieg 5 km Runeda Młode Dziki
65 Faron Monika Gdynia Start Nordic Walking 5 km ESJA TEAM
66 Dydymski Krzysztof RUMIA Start Bieg 5 km Parkrun Rumia
67 Dydymska Monika Rumia Start Bieg 5 km Parkrun Rumia
68 Lewińska Dominika Władysławowo Start Bieg 5 km
69 Patalas Angelika Chłapowo Start Bieg 5 km
70 Rydzinska Paulina Reda Start Bieg 5 km
71 Brzezik Damian Wejherowo Start 800 m dzieci
72 Pazik Dariusz Rumia Start Bieg 5 km
73 Brzezik Michał Wejherowo Start 800 m dzieci
74 Brzezik Jarosław Wejherowo Start Bieg 5 km
75 Brzezik Ilona WEJHEROWO Start Bieg 5 km
76 Sikora Anna Bojano Start Bieg 5 km
77 Nowy Katarzyna Gdynia Start Nordic Walking 5 km ESJA TEAM
78 GRABOWSKA LENA Reda Start 800 m dzieci Szkoła podstawową nr 4 Reda
79 Kankowska Katarzyna Kankowska Wejherowo Start Bieg 5 km
80 Prena Wojciech Gościcino Start 800 m dzieci Prency na trasie
81 Prena Sławomir Gościcino Start Bieg 5 km Kaszubskie dziki / Prency na trasie
82 Idźkowski Adam Gdańsk Start Nordic Walking 5 km ESJA TEAM
83 Domurad-Idźkowska Sylwia Domurad-Idźkowska Gdańsk Start Nordic Walking 5 km ESJA TEAM
84 Skrzynecka Anna Bolszewo Start Bieg 5 km
85 Chmielewska Magdalena Orle Start Nordic Walking 5 km
86 Steinke Małgorzata ORLE Start Nordic Walking 5 km
87 Kolasa Agnieszka Wejherowo Start Bieg 5 km
88 Rybakowska Wiesława Kębłowo Start Nordic Walking 5 km
89 Penkowski Bartosz Kębłowo Start 800 m dzieci
90 Penkowski Tobiasz Kębłowo Start 800 m dzieci
91 Penkowski Mateusz Kębłowo Start 800 m dzieci
92 Penkowska Emilia Kębłowo Start Nordic Walking 5 km
93 mielcarek ANTOSIA Reda Start 800 m dzieci
94 mielcarek Izabela Reda Start Bieg 5 km RUNEDA Młode dziki
95 Bojan Anna Gdynia Start Bieg 5 km
96 Bojan Piotr Gdynia Witomino Start Bieg 5 km
97 KONOPKA PAWEŁ GDYNIA Start Bieg 5 km Daleko jeszcze
98 SOKOŁOWSKA AGNIESZKA GDYNIA Start Bieg 5 km Daleko jeszcze
99 Musiałkowska-Hintzke Magdalena Leśniewo Start Bieg 5 km Przyjaciele w biegu
100 Hintzke Martyna Leśniewo Start Nordic Walking 5 km Przyjaciele w biegu


Wyświetleń: 6013

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ