Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Hintzke Leszek | Leśniewo | Polska | Start Bieg 5 km | Przyjaciele w biegu | |
102 | Kunz Joanna Kunz | 84 242 | Polska | Start Nordic Walking 5 km | ||
103 | Jarzembińska Emanuela | Kębłowo | Polska | Start Nordic Walking 5 km | ||
104 | Wijatkowski Mateusz | wejherowo | Polska | Start Bieg 5 km | ||
105 | SZLAS LAURA | WEJHEROWO | Polska | Start Nordic Walking 5 km | ||
106 | SZMIGIELSKA MARZENA | GOŚCICINO | Polska | Start Nordic Walking 5 km | ||
107 | MARCZYŃSKI ADAM | GOŚCICINO | Polska | Start Nordic Walking 5 km | Polipack Team GWE | |
108 | Miotk Beata | Strzepcz | Polska | Start Bieg 5 km | ||
109 | Marczyńska Marta | Gościcino | Polska | Start Nordic Walking 5 km | Polipack Team GWE | |
110 | Szerement Katarzyna | Ustka | Polska | Start Nordic Walking 5 km | ||
111 | Labun Zenon | Mrzezino | Polska | Start Bieg 5 km | ||
112 | Szumiński Zdzisław | Gdynia | Polska | Start Nordic Walking 5 km | Alfa Izored | |
113 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Start 800 m dzieci | Świat Płytek u Kryspina | |
114 | Napiątek Elżbieta | Bytów | Polska | Start Nordic Walking 5 km | Świat Płytek u Kryspina | |
115 | Solak Halina | Bytów | Polska | Start Nordic Walking 5 km | Świat Płytek u Kryspina | |
116 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Start Bieg 5 km | Świat Płytek u Kryspina | |
117 | Garska Joanna | Bytów | Polska | Start Bieg 5 km | Świat Płytek u Kryspina | |
118 | Kałduńska Karolina | Gościcino | Polska | Start Nordic Walking 5 km | ||
119 | Ponka Radosław | Wejherowo | Polska | Start Nordic Walking 5 km | Polipack Team GWE | |
120 | Ponka Barbara | Wejherowo | Polska | Start Nordic Walking 5 km | Polipack Team GWE | |
121 | Bartyzel Wioleta | Bolszewo | Polska | Start Bieg 5 km | Morsy Puck | |
122 | Hinc Barbara Hinc | Bolszewo | Polska | Start Nordic Walking 5 km | ||
123 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | Polska | Start Bieg 5 km | ||
124 | Michałowski Piotr | Przechlewo | Polska | Start Bieg 5 km | ||
125 | Karolewski Eryk | Wejherowo | Polska | Start 800 m dzieci | Szkoła Wejherowo | |
126 | Kepka Grzegorz | WEJHEROWO | Polska | Start Bieg 5 km | Maja Team | |
127 | Kepka Ewa | Wejherowo | Polska | Start Bieg 5 km | Maja Team | |
128 | Klein Sebastian | Kąpino | Polska | Start Bieg 5 km | ||
129 | Tetzlaff Adela | Orle | Polska | Start Nordic Walking 5 km | ARTURO TEAM | |
130 | Rogocka Luiza | Orle | Polska | Start Nordic Walking 5 km | ARTURO TEAM | |
131 | Stawska-Wijatkowska Patrycja | Wejherowo | Polska | Start Bieg 5 km | ||
132 | Ostrowska-Janczak Elzbieta | Gdynia | Polska | Start Nordic Walking 5 km | WłóczyKije Gdynia | |
133 | Kierska Melania | Bolszewo | Polska | Start 800 m dzieci | ||
134 | Kierski Marcel | Bolszewo | Polska | Start 800 m dzieci | ||
135 | Kierska Anastazja | Bolszewo | Polska | Start 800 m dzieci | ||
136 | Schwann Mirosław | Wejherowo | Polska | Start Bieg 5 km | Wejherowskie Łabędzie - KENTIA TEAM | |
137 | Wąż Adam | Reda | Polska | Start Bieg 5 km | ||
138 | Wąż Mariusz | Reda | Polska | Start Bieg 5 km | Klub Sportowy ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni | |
139 | Elmanowska Natalia | Reda | Polska | Start 800 m dzieci | MAPACIAKI REDA | |
140 | Elmanowska Joanna | Reda | Polska | Start 800 m dzieci | SP3 REDA | |
141 | Drewa Tomasz | Bolszewo | Polska | Start Bieg 5 km | ||
142 | Rychert Anna | Gowino | Polska | Start Bieg 5 km | ||
143 | Szczepkowska Beata | Gdynia | Polska | Start Nordic Walking 5 km | WłóczyKije Gdynia | |
144 | GRABOWSKA Agnieszka | Reda | Polska | Start Bieg 5 km | RUNEDA Młode dziki | |
145 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | Polska | Start Bieg 5 km | ||
146 | Dąbrowski Przemysław | Rzekuń | Polska | Start Bieg 5 km | Dąbrowski Team | |
147 | Śliwiński Jan | Gdynia | Polska | Start Bieg 5 km | ||
148 | Śliwińska Katarzyna | Gdynia | Polska | Start Bieg 5 km | ||
149 | Spychała Lesław | Gościcino | Polska | Start Nordic Walking 5 km | Polipack Team GWE | |
150 | Drewniak Artur | Kielno | Polska | Start Bieg 5 km | ||
151 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Polska | Start 800 m dzieci | ||
152 | Lawrenc Grzegorz Lawrenc | Kębłowo | Polska | Start Bieg 5 km | Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kębłowie | |
153 | Mejer Sylwia | Kębłowo | Polska | Start Bieg 5 km | Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kębłowie | |
154 | Maćkowska Paulina | Kębłowo | Polska | Start Bieg 5 km | Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kębłowie | |
155 | Karolewska Anna | Wejherowo | Polska | Start Bieg 5 km | Kuj Formę Kujawski | |
156 | Imielska Justyna | Rumia | Polska | Start Nordic Walking 5 km | Kontener Formy | |
157 | Bisko Karolina | Gdynia | Polska | Start Bieg 5 km | ||
158 | Kolasa Hanna | Wejherowo | Polska | Start Bieg 5 km | Młode Dziki | |
159 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | Start Nordic Walking 5 km | team deaf | |
160 | Adamczyk-Szczykutowicz Ewa | Gdańsk | Polska | Start Bieg 5 km | Szalony Gdańsk Biega | |
161 | Łaga Dorota | Luzino | Polska | Start Bieg 5 km | Przyjemnie zmęczeni | |
162 | Łapigrowski Jan | Lębork | Polska | Start Bieg 5 km | Lębork Biegacze 42,2 | |
163 | Szymański Adam | Lębork | Polska | Start Bieg 5 km | Lębork Biegacze 42,2 | |
164 | Mielewczyk Justyna | Reda | Polska | Start Bieg 5 km | Przyjemnie zmęczeni | |
165 | Maria Maria | Wejherowo | Polska | Start Bieg 5 km | Biegam bo lubie | |
166 | Bury Liliana | Reda | Polska | Start Nordic Walking 5 km | Przyjemnie zmęczeni | |
167 | Jasiczek Mateusz | Bolszewo | Polska | Start Bieg 5 km | ||
168 | Podsiadła Julia | Krępkowice | Polska | Start Bieg 5 km | ||
169 | Zając Piotr | Rumia | Polska | Start Bieg 5 km | Projekt 1000up | |
170 | Pociask Witold | Rumia | Polska | Start 800 m dzieci | SP4 - Rumia | |
171 | Pociask Krzysztof | Rumia | Polska | Start Bieg 5 km | Kontener Formy | |
172 | Kwidzińska Nikola | Gdynia | Polska | Start 800 m dzieci | ||
173 | Kwidzińska Karolina | Gdynia | Polska | Start Nordic Walking 5 km | ||
174 | Janus Lucyna | Wejherowo | Polska | Start Bieg 5 km | ||
175 | Dmowski Robert | Wejherowo | Polska | Start Bieg 5 km | ||
176 | Dmowska Agnieszka | Wejherowo | Polska | Start Bieg 5 km | ||
177 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | Start Nordic Walking 5 km | Polipack Team GWE | |
178 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Start Nordic Walking 5 km | Team Deaf | |
179 | Kołodziejski Marcin | Gościcino | Polska | Start Bieg 5 km | PGPR GRYF | |
180 | Krauza Grażyna | Bolszewo | Polska | Start Bieg 5 km | Run Babys | |
181 | Dąbrowska Aleksandra | Bolszewo | Polska | Start Bieg 5 km | Run Babys | |
182 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Polska | Start Nordic Walking 5 km | Elite Team | |
183 | Szustakiewicz Grażyna | Gdynia | Polska | Start Nordic Walking 5 km | WłóczyKije Gdynia | |
184 | Spychała Marzena | Gościcino | Polska | Start Bieg 5 km | Polipack Team GWE | |
185 | Kubik Estera | Gościcino | Polska | Start Nordic Walking 5 km | ||
186 | Stenka Karolina | Gościcino | Polska | Start Nordic Walking 5 km | ||
187 | Stenka Piotr | Gościcino | Polska | Start 800 m dzieci | Szp Goscicino | |
188 | Stefański Łukasz | Redystowo | Polska | Start Bieg 5 km | ||
189 | Sioma Grzegorz | Gdynia | Polska | Start Bieg 5 km | Witomino | |
190 | Sioma Aleksandra | GDYNIA | Polska | Start Bieg 5 km | Witomino | |
191 | Halmann Mirek | Wejherowo | Polska | Start Bieg 5 km | PGB sportowa paczka | |
192 | Drozdowski Adam | Bolszewo | Polska | Start Bieg 5 km | ||
193 | Selib Izabela | Gdynia | Polska | Start Nordic Walking 5 km | WłóczyKije Gdynia | |
194 | Kuziel Wojciech | Bolszewo | Polska | Start Bieg 5 km | ||
195 | MARDZIŃSKA SYLWIA | Wejherowo | Polska | Start Bieg 5 km | RUNEDA | |
196 | Cichowska Joanna | Ostróda | Polska | Start Bieg 5 km | Ostróda Runners | |
197 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | Start Nordic Walking 5 km | OSP POGRODZIE | |
198 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Polska | Start Nordic Walking 5 km | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | |
199 | Kowalik Anna | Puck | Polska | Start Nordic Walking 5 km | Bez kija nie podchodź | |
200 | Nerc Dorota | RUMIA | Polska | Start Nordic Walking 5 km |
Wyświetleń: 8597