Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Celej Nastazja | Drewnica | Polska | Mieszkaniec Gminy Stegna - dystans dowolny | limit osiągnięty | |
2 | Kaczmarek Maja | Wejherowo | Polska | 21 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
3 | Stańczak Edward | Malbork | Polska | 21 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
4 | Korzec Anna | Licze | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
5 | Rycąbel Bogdan | Licze | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
6 | Kucharski Maciej | Warszawa | Polska | Start on-line | opłacono on-line | |
7 | SZYMAŃSKA JOANNA | Elbląg | Polska | 10 km Bieg | opłacono on-line | |
8 | Kruszyńska Katarzyna | Elbląg | Polska | 10 km Bieg | opłacono on-line | |
9 | Suleja Joanna Suleja | Stargard | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
10 | Wojtaszak Rafał | Gdynia | Polska | 21 km Bieg | opłacono on-line | |
11 | Krużycka Żaneta | Gdynia | Polska | 10 km Bieg | opłacono on-line | |
12 | KREFFT BARBARA | PARCHOWO | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
13 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
14 | Dąbrowski Dawid | Gliwice | Polska | 10 km Bieg | opłacono on-line | |
15 | Gumienny Tomasz | Gniezno | Polska | 21 km Bieg | opłacono on-line | |
16 | Mikowski Mariusz | Elbląg | Polska | 21 km Bieg | opłacono on-line | |
17 | Zawistowski Sylwester | Gdańsk | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
18 | Boratyńska Lidia | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
19 | Żmuda-Trzebiatowska Iwona | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
20 | Żmuda-Trzebiatowski Marcin | Gdańsk | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
21 | Mołdawa Wojciech | Gdańsk | Polska | 21 km Bieg | opłacono on-line | |
22 | Gajdzis Wojciech | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
23 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
24 | Wiaderska Grażyna | Junoszyno | Polska | Mieszkaniec Gminy Stegna - dystans dowolny | limit osiągnięty | |
25 | Kowalski Michał | Poznań | Polska | 10 km Bieg | opłacono on-line | |
26 | Bednarkiwicz Anna | Poznań | Polska | 10 km Bieg | opłacono on-line | |
27 | Tymińska Ewa | Gdańsk | Polska | 5 km Bieg | opłacono on-line | |
28 | Labuda Agata | Staniszewo | Polska | 10 km Bieg | opłacono on-line | |
29 | Zieleziński Patryk | Gdańsk | Polska | 10 km Bieg | opłacono on-line | |
30 | Kuciński Ireneusz | Pasłęk | Polska | 10 km Bieg | opłacono on-line | |
31 | Sołobodowska Pola | Sopot | Polska | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono on-line | |
32 | Tyminski Krzysztof | GDAŃSK | Polska | 5 km Bieg | opłacono | |
33 | Matyszewski Jarosław | Gdańsk | Polska | 10 km Bieg | opłacono on-line | |
34 | Rzepecki Sławomir | Maków Mazowiecki | Polska | Start on-line | opłacono on-line | |
35 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
36 | Czarnecka Ewa | Stobiec | Polska | Mieszkaniec Gminy Stegna - dystans dowolny | limit osiągnięty | |
37 | Landowska Grażyna | Stobiec | Polska | Mieszkaniec Gminy Stegna - dystans dowolny | limit osiągnięty | |
38 | Mazur Michał | Demlin | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
39 | Białk Roman | Gdańsk | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
40 | Kofel-Dudziak Monika | Aleksandrów Kujawski | Polska | 5 km Bieg | opłacono on-line | |
41 | Dudziak Daniel | Aleksandrów Kujawski | Polska | 10 km Bieg | opłacono on-line | |
42 | Jaroszewski Michał | Aleksandrów Kujawski | Polska | 21 km Bieg | opłacono on-line | |
43 | Dudziak Dorota | Aleksandrów Kujawski | Polska | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono on-line | |
44 | Dudziak Julia | Aleksandrów Kujawski | Polska | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono on-line | |
45 | Dudziak Maria | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | Polska | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono on-line | |
46 | Kofel Jerzy | Ciechocinek | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
47 | Kofel Ewa | Ciechocinek | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
48 | Parobczyk Izabella | Jantar | Polska | Mieszkaniec Gminy Stegna - dystans dowolny | limit osiągnięty | |
49 | Danecka Ewelina | Popowo | Polska | Mieszkaniec Gminy Stegna - dystans dowolny | limit osiągnięty | |
50 | Danecki Tomasz | Popowo | Polska | Mieszkaniec Gminy Stegna - dystans dowolny | limit osiągnięty | |
51 | Celej Stanisław | Drewnica | Polska | Mieszkaniec Gminy Stegna - dystans dowolny | limit osiągnięty | |
52 | Wasiluk Monika | Elbląg | Polska | 5 km Bieg | opłacono on-line | |
53 | KRAWIEC JACEK | ELBLĄG | Polska | 21 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
54 | Nerc Dorota | RUMIA | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
55 | Wasiluk Małgorzata | Elbląg | Polska | 5 km Bieg | opłacono on-line | |
56 | MAJKRZAK MARIUSZ | SUCHA BESKIDZKA | Polska | Start on-line | opłacono on-line | |
57 | Łowczak Wiesław | Elbląg | Polska | 21 km Bieg | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line |
58 | Jankowski Tomasz | Elbląg | Polska | 21 km Bieg | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line |
59 | BRACZKOWSKI Radosław | Elbląg | Polska | 21 km Bieg | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line |
60 | Kraśnieński Krzysztof | elbląg | Polska | 21 km Bieg | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line |
61 | Pajek-Sielicka Agnieszka | Elbląg | Polska | 10 km Bieg | #BKKSE | opłacono on-line |
62 | stasiukiewicz rafal | Gdynia | Polska | 21 km Bieg | 7 Pomorska Obrona Wojsk Terytorialnych | opłacono on-line |
63 | Tocha Zbigniew | Skórcz | Polska | 21 km Bieg | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
64 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Polska | 5 km Nordic Walking | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono on-line |
65 | Wiśniewski Mirosław | Olsztynek | Polska | 5 km Bieg | biegam sam, TU i TAM | opłacono on-line |
66 | Piwowarski Jaroslaw | Gdańsk | Polska | 21 km Bieg | ciezkieslowa.pl | opłacono on-line |
67 | Opinc Marcin | Tczew | Polska | 21 km Bieg | ciezkieslowa.pl | opłacono on-line |
68 | Iwanowicz Magdalena | Gdańsk | Polska | 21 km Bieg | Ciężkie słowa | opłacono on-line |
69 | Czarnecki Mateusz | Stobiec | Polska | Mieszkaniec Gminy Stegna - dystans dowolny | DCT | limit osiągnięty |
70 | Dudziński Tomasz | Tczew | Polska | 10 km Bieg | Dovista Active Team | opłacono on-line |
71 | Pawełek Marcin | Tczew | Polska | 10 km Bieg | Dovista Active Team | opłacono on-line |
72 | Zdanowicz Marta | Słupsk | Polska | Start on-line | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
73 | Kiersnowski Henryk | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | Dziadkowy Klub Sportowy | opłacono on-line |
74 | Kątnik Leszek | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | Dziadkowy Klub Sportowy | opłacono on-line |
75 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | Elite Team | opłacono on-line |
76 | Nowy Katarzyna | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line |
77 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line |
78 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line |
79 | Manthey Marcin | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line |
80 | Madej Jolanta | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line |
81 | Rudowska Dominika | Sopot | Polska | 10 km Nordic Walking | ESJA Team | opłacono on-line |
82 | Brygała Agata | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono |
83 | Zacharski Jerzy | Trzcianka | Polska | 5 km Bieg | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
84 | Zacharska Barbara | Trzcianka | Polska | 5 km Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
85 | Świsłocka Ewa | Mikoszewo | Polska | Mieszkaniec Gminy Stegna - dystans dowolny | Face Nordic Walking Team | limit osiągnięty |
86 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | Polska | Mieszkaniec Gminy Stegna - dystans dowolny | Face Nordic Walking Team | limit osiągnięty |
87 | Zieliński Jacek | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono |
88 | Gilewicz Katarzyna | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono |
89 | Wiśniowska Renata | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono |
90 | Wiśniowski Jerzy | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono |
91 | Czaja Wiesław | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono |
92 | Pruss-Czaja Bożena | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono |
93 | Fuszara Wojciech | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono |
94 | Wysocki Tomasz | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono |
95 | Szachniuk Marzena | Łeba | Polska | 10 km Bieg | Jak Zawsze | opłacono on-line |
96 | KOLENKIEWICZ DARIUSZ | ELBLĄG | Polska | 10 km Nordic Walking | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | opłacono on-line |
97 | Korzeniecka Beata | Zbójna | Polska | 10 km Bieg | KURPIE NA LUZIE | opłacono on-line |
98 | STAŚKIEWICZ JAKUB | ŁĘG STAROŚCIŃSKI | Polska | 10 km Bieg | Kurpie na Luzie | opłacono on-line |
99 | Zduniak Anna | DRĄŻDŻEWO | Polska | 21 km Bieg | Kurpie na Luzie | opłacono on-line |
100 | Smarszcz Wiesław | Lębork | Polska | 10 km Nordic Walking | LĘBORSKIE LWY | opłacono on-line |
Wyświetleń: 22371