Korona Północy 2022 - Jantar
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 SZYMAŃSKA JOANNA Elbląg 10 km Bieg opłacono on-line
2 Kruszyńska Katarzyna Elbląg 10 km Bieg opłacono on-line
3 Pajek-Sielicka Agnieszka Elbląg 10 km Bieg #BKKSE opłacono on-line
4 Krużycka Żaneta Gdynia 10 km Bieg opłacono on-line
5 Korzeniecka Beata Zbójna 10 km Bieg KURPIE NA LUZIE opłacono on-line
6 Płatkowski Marcin Elbląg 10 km Bieg Team Karaś - Elbląg opłacono on-line
7 STAŚKIEWICZ JAKUB ŁĘG STAROŚCIŃSKI 10 km Bieg Kurpie na Luzie opłacono on-line
8 Szachniuk Marzena Łeba 10 km Bieg Jak Zawsze opłacono on-line
9 Sosnowski Grzegorz Łeba 10 km Bieg Republika FC Łeba opłacono
10 Dąbrowski Dawid Gliwice 10 km Bieg opłacono on-line
11 Kamińska Katarzyna PRUSZCZ GDAŃSKI 10 km Bieg 65.00 PLN
12 Kamiński Krzysztof PRUSZCZ GDAŃSKI 10 km Bieg 65.00 PLN
13 Krawczuk Andrzej Gdańsk 10 km Bieg TeamKaraś-Elbląg 65.00 PLN
14 Dudziński Tomasz Tczew 10 km Bieg Dovista Active Team opłacono on-line
15 Pawełek Marcin Tczew 10 km Bieg Dovista Active Team opłacono on-line
16 Matulewicz Magdalena Elbląg 10 km Bieg Regent College 65.00 PLN
17 Kowalski Michał Poznań 10 km Bieg opłacono on-line
18 Bednarkiwicz Anna Poznań 10 km Bieg opłacono on-line
19 Labuda Agata Staniszewo 10 km Bieg opłacono on-line
20 Zieleziński Patryk Gdańsk 10 km Bieg opłacono on-line
21 Kuciński Ireneusz Pasłęk 10 km Bieg opłacono on-line
22 Matyszewski Jarosław Gdańsk 10 km Bieg opłacono on-line
23 Dudziak Daniel Aleksandrów Kujawski 10 km Bieg opłacono on-line
24 Zgrzebnicki krzysztof Polkowice 10 km Nordic Walking 65.00 PLN
25 Kruszka Arleta Poznań 10 km Nordic Walking Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
26 Rycąbel Bogdan Licze 10 km Nordic Walking opłacono on-line
27 Kłos Maciej Gdańsk 10 km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono on-line
28 Ponka Radosław Wejherowo 10 km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono on-line
29 KREFFT BARBARA PARCHOWO 10 km Nordic Walking opłacono on-line
30 Lejkowska Mirela Gowino 10 km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono on-line
31 Zawistowski Sylwester Gdańsk 10 km Nordic Walking opłacono on-line
32 Żmuda-Trzebiatowski Marcin Gdańsk 10 km Nordic Walking opłacono on-line
33 Musiatowicz Aleksandra Warszawa 10 km Nordic Walking PASJA Nordic Walking opłacono on-line
34 Wroński Vlodi Warszawa 10 km Nordic Walking PASJA Nordic Walking opłacono on-line
35 Rudowska Dominika Sopot 10 km Nordic Walking ESJA Team opłacono on-line
36 Smarszcz Wiesław Lębork 10 km Nordic Walking LĘBORSKIE LWY opłacono on-line
37 Smarszcz Grażyna Lębork 10 km Nordic Walking LĘBORSKIE LWY opłacono on-line
38 Pierzchała Marek Luzino 10 km Nordic Walking STAR Fistaszki opłacono on-line
39 Stachórko Krzysztof Pasłęk 10 km Nordic Walking Sery ICC Pasłęk opłacono on-line
40 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA 10 km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono on-line
41 Bończyszyn Bożena Charbrowo 10 km Nordic Walking POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
42 Malinowska Grażyna Sztum 10 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono
43 Rybus Elżbieta Wejherowo 10 km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono on-line
44 Białk Roman Gdańsk 10 km Nordic Walking opłacono on-line
45 Tocha Zbigniew Skórcz 21 km Bieg Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
46 Wojtaszak Rafał Gdynia 21 km Bieg opłacono on-line
47 Bartnicki Wojciech Elbląg 21 km Bieg Team Karaś - Elbląg 65.00 PLN
48 Bartnicka Anetta Elbląg 21 km Bieg Team Karaś - Elbląg 65.00 PLN
49 Łowczak Wiesław Elbląg 21 km Bieg Team Karaś - Elbląg opłacono on-line
50 Jaskólski Rafał Gniew 21 km Bieg Qark-KK Pelplin 65.00 PLN
51 Papiernik Magdalena Elbląg 21 km Bieg Team Karaś - Elbląg 65.00 PLN
52 Gumienny Tomasz Gniezno 21 km Bieg opłacono on-line
53 Jankowski Tomasz Elbląg 21 km Bieg Team Karaś - Elbląg opłacono on-line
54 Zduniak Anna DRĄŻDŻEWO 21 km Bieg Kurpie na Luzie opłacono on-line
55 Mikowski Mariusz Elbląg 21 km Bieg opłacono on-line
56 BRACZKOWSKI Radosław Elbląg 21 km Bieg Team Karaś - Elbląg opłacono on-line
57 Piwowarski Jaroslaw Gdańsk 21 km Bieg ciezkieslowa.pl opłacono on-line
58 Opinc Marcin Tczew 21 km Bieg ciezkieslowa.pl opłacono on-line
59 Iwanowicz Magdalena Gdańsk 21 km Bieg Ciężkie słowa opłacono on-line
60 Mołdawa Wojciech Gdańsk 21 km Bieg opłacono on-line
61 Hapke Tomasz Wilkowo 21 km Bieg traktor team gm.kwidzyn opłacono on-line
62 Kraśnieński Krzysztof elbląg 21 km Bieg Team Karaś - Elbląg opłacono on-line
63 Satkiewicz Piotr Pasłęk 21 km Bieg Rozbiegany Pasłęk opłacono on-line
64 Jaroszewski Michał Aleksandrów Kujawski 21 km Bieg opłacono on-line
65 Spychała Marzena Gościcino 21 km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono on-line
66 Kaczmarek Maja Wejherowo 21 km Nordic Walking opłacono on-line
67 Stańczak Edward Malbork 21 km Nordic Walking opłacono on-line
68 Wendt Jarek SASINO 21 km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono
69 Kolmetz Katarzyna Sasino 21 km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono
70 Walczak Marek Gdynia 21 km Nordic Walking ElektroniczneZapisy.pl Team 65.00 PLN
71 Czyż Emilia Sopot 21 km Nordic Walking Trekilejdis Sopot opłacono on-line
72 Witkowska Agnieszka Sopot 21 km Nordic Walking Trekilejdis Sopot opłacono on-line
73 Grządziela Monika Sopot 21 km Nordic Walking Trekilejdis Sopot opłacono on-line
74 Studzińska Monika Sopot 21 km Nordic Walking Trekilejdis Sopot opłacono on-line
75 Kaźmierska Magdalena Sopot 21 km Nordic Walking Trekilejdis Sopot opłacono on-line
76 Kaźmierski Piotr Sopot 21 km Nordic Walking Trekilejdis Sopot opłacono on-line
77 Romanii Hanna Sopot 21 km Nordic Walking Trekilejdis Sopot opłacono on-line
78 Olejko Radosław Żukowo 21 km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono on-line
79 Reseman Sylwia Żukowo 21 km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono on-line
80 KOŁPAK JAN Sztum 21 km Nordic Walking ŁKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
81 Przybylski Chrystian Wejherowo 21 km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono on-line
82 Jędrasiewicz Jacek Tczew 5 km Bieg Team Tapflo opłacono on-line
83 Wojtaszak Kamila Gdynia 5 km Bieg 65.00 PLN
84 Wojtaszak Alicja Gdynia 5 km Bieg 65.00 PLN
85 Zacharski Jerzy Trzcianka 5 km Bieg Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
86 Tymińska Ewa Gdańsk 5 km Bieg opłacono on-line
87 Tyminski Krzysztof GDAŃSK 5 km Bieg opłacono
88 Szczeciński Łukasz Poznań 5 km Bieg Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
89 Kofel-Dudziak Monika Aleksandrów Kujawski 5 km Bieg opłacono on-line
90 Wasiluk Monika Elbląg 5 km Bieg opłacono on-line
91 Walczak Krzysztof Gdynia 5 km Nordic Walking ElektroniczneZapisy.pl Team 65.00 PLN
92 Ślęzak Adam Elbląg 5 km Nordic Walking OSP POGRODZIE 65.00 PLN
93 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie 5 km Nordic Walking 65.00 PLN
94 Spychała Lesław Gościcino 5 km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono on-line
95 Szczecińska Renata Poznań 5 km Nordic Walking Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
96 Korzec Anna Licze 5 km Nordic Walking opłacono on-line
97 Suleja Joanna Suleja Stargard 5 km Nordic Walking opłacono on-line
98 Kiersnowski Henryk Gdańsk 5 km Nordic Walking Dziadkowy Klub Sportowy opłacono on-line
99 Kątnik Leszek Gdańsk 5 km Nordic Walking Dziadkowy Klub Sportowy opłacono on-line
100 Ponka Barbara Wejherowo 5 km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono on-line


Wyświetleń: 9584

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ