Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczyk Adam | Warszawa | Polska | 5 km Nordic Walking | Pasja Nordic Walking | opłacono on-line |
2 | Bartnicka Anetta | Elbląg | Polska | 21 km Bieg | Team Karaś - Elbląg | limit osiągnięty |
3 | Bartnicki Wojciech | Elbląg | Polska | 21 km Bieg | Team Karaś - Elbląg | limit osiągnięty |
4 | Barzowska Monika | Wejherowo | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
5 | Bednarkiwicz Anna | Poznań | Polska | 10 km Bieg | opłacono on-line | |
6 | Białk Roman | Gdańsk | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
7 | Bończyszyn Bożena | Charbrowo | Polska | 10 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line |
8 | Boratyńska Lidia | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
9 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Polska | 5 km Nordic Walking | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono on-line |
10 | BRACZKOWSKI Radosław | Elbląg | Polska | 21 km Bieg | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line |
11 | Brygała Agata | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono |
12 | Celej Nastazja | Drewnica | Polska | Mieszkaniec Gminy Stegna - dystans dowolny | limit osiągnięty | |
13 | Celej Stanisław | Drewnica | Polska | Mieszkaniec Gminy Stegna - dystans dowolny | limit osiągnięty | |
14 | Charczuk Zenon | Opole | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | Samotny Wilk | opłacono on-line |
15 | Czaja Wiesław | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono |
16 | Czarnecka Ewa | Stobiec | Polska | Mieszkaniec Gminy Stegna - dystans dowolny | limit osiągnięty | |
17 | Czarnecki Mateusz | Stobiec | Polska | Mieszkaniec Gminy Stegna - dystans dowolny | DCT | limit osiągnięty |
18 | Czyż Emilia | Sopot | Polska | 21 km Nordic Walking | Trekilejdis Sopot | opłacono on-line |
19 | Dąbrowski Dawid | Gliwice | Polska | 10 km Bieg | opłacono on-line | |
20 | Danecka Ewelina | Popowo | Polska | Mieszkaniec Gminy Stegna - dystans dowolny | limit osiągnięty | |
21 | Danecki Tomasz | Popowo | Polska | Mieszkaniec Gminy Stegna - dystans dowolny | limit osiągnięty | |
22 | Dudziak Daniel | Aleksandrów Kujawski | Polska | 10 km Bieg | opłacono on-line | |
23 | Dudziak Dorota | Aleksandrów Kujawski | Polska | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono on-line | |
24 | Dudziak Julia | Aleksandrów Kujawski | Polska | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono on-line | |
25 | Dudziak Maria | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | Polska | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono on-line | |
26 | Dudziński Tomasz | Tczew | Polska | 10 km Bieg | Dovista Active Team | opłacono on-line |
27 | Fuszara Wojciech | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono |
28 | Gajdzis Wojciech | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
29 | Gilewicz Katarzyna | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono |
30 | Grabowska Bożena | Sztum | Polska | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
31 | Grabowski Jacek | Sztum | Polska | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
32 | Grządziela Monika | Sopot | Polska | 21 km Nordic Walking | Trekilejdis Sopot | opłacono on-line |
33 | Gumienny Tomasz | Gniezno | Polska | 21 km Bieg | opłacono on-line | |
34 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | 21 km Bieg | traktor team gm.kwidzyn | opłacono on-line |
35 | Iwanowicz Magdalena | Gdańsk | Polska | 21 km Bieg | Ciężkie słowa | opłacono on-line |
36 | Jankowski Tomasz | Elbląg | Polska | 21 km Bieg | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line |
37 | Jaroszewski Michał | Aleksandrów Kujawski | Polska | 21 km Bieg | opłacono on-line | |
38 | Jaskólski Rafał | Gniew | Polska | 21 km Bieg | Qark-KK Pelplin | limit osiągnięty |
39 | Jędrasiewicz Jacek | Tczew | Polska | 5 km Bieg | Team Tapflo | opłacono on-line |
40 | Kaczmarek Maja | Wejherowo | Polska | 21 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
41 | Kamińska Katarzyna | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | 10 km Bieg | limit osiągnięty | |
42 | Kamiński Krzysztof | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | 10 km Bieg | limit osiągnięty | |
43 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
44 | Kątnik Leszek | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | Dziadkowy Klub Sportowy | opłacono on-line |
45 | Kaźmierska Magdalena | Sopot | Polska | 21 km Nordic Walking | Trekilejdis Sopot | opłacono on-line |
46 | Kaźmierski Piotr | Sopot | Polska | 21 km Nordic Walking | Trekilejdis Sopot | opłacono on-line |
47 | Kiersnowski Henryk | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | Dziadkowy Klub Sportowy | opłacono on-line |
48 | Kocoń Sławomir | Siemianice | Polska | 5 km Nordic Walking | Siemianice Team | opłacono on-line |
49 | Kocoń Sylwia | Siemianice | Polska | 5 km Nordic Walking | Siemianice Team | opłacono on-line |
50 | Kofel Ewa | Ciechocinek | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
51 | Kofel Jerzy | Ciechocinek | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
52 | Kofel-Dudziak Monika | Aleksandrów Kujawski | Polska | 5 km Bieg | opłacono on-line | |
53 | KOLENKIEWICZ DARIUSZ | ELBLĄG | Polska | 10 km Nordic Walking | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | opłacono on-line |
54 | Kolmetz Katarzyna | Sasino | Polska | 21 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono |
55 | Korzec Anna | Licze | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
56 | Korzeniecka Beata | Zbójna | Polska | 10 km Bieg | KURPIE NA LUZIE | opłacono on-line |
57 | Kowalski Michał | Poznań | Polska | 10 km Bieg | opłacono on-line | |
58 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | 5 km Nordic Walking | limit osiągnięty | |
59 | KOŁPAK JAN | Sztum | Polska | 21 km Nordic Walking | ŁKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
60 | Kraśnieński Krzysztof | elbląg | Polska | 21 km Bieg | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line |
61 | Krawczuk Andrzej | Gdańsk | Polska | 10 km Bieg | TeamKaraś-Elbląg | limit osiągnięty |
62 | KRAWIEC JACEK | ELBLĄG | Polska | 21 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
63 | KREFFT BARBARA | PARCHOWO | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
64 | KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA | KRĘPA KASZUBSKA | Polska | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
65 | Kruszka Arleta | Poznań | Polska | 10 km Nordic Walking | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
66 | Kruszyńska Katarzyna | Elbląg | Polska | 10 km Bieg | opłacono on-line | |
67 | Krużycka Żaneta | Gdynia | Polska | 10 km Bieg | opłacono on-line | |
68 | Krzyślak Barbara | Sopot | Polska | 21 km Nordic Walking | Trekilejdis Sopot | opłacono on-line |
69 | Kucharski Maciej | Warszawa | Polska | Start on-line | opłacono on-line | |
70 | Kuciński Ireneusz | Pasłęk | Polska | 10 km Bieg | opłacono on-line | |
71 | Kucio Hanna | Sztum | Polska | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
72 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
73 | Kutniewska Maria | Żukowo | Polska | Start on-line | Przodkowskie Morsy | opłacono on-line |
74 | Kuźmicz Dominik | Maszewko | Polska | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
75 | Kuźmicz Magdalena | Maszewko | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
76 | Kuźmicz Szymon | Maszewko | Polska | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
77 | Kwidzińska Dorota | Luzino | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
78 | Kłos Maciej | Gdańsk | Polska | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
79 | Labuda Agata | Staniszewo | Polska | 10 km Bieg | opłacono on-line | |
80 | Landowska Grażyna | Stobiec | Polska | Mieszkaniec Gminy Stegna - dystans dowolny | limit osiągnięty | |
81 | Langmesser Regina | Kołoząb | Polska | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | limit osiągnięty |
82 | Lejkowska Mirela | Gowino | Polska | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
83 | Litewska Joanna | Juszkowo | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | Team Deaf | opłacono on-line |
84 | Madej Jolanta | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line |
85 | MAJKRZAK MARIUSZ | SUCHA BESKIDZKA | Polska | Start on-line | opłacono on-line | |
86 | Malinowska Grażyna | Sztum | Polska | 10 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
87 | Malinowska Monika | Sztum | Polska | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
88 | Manthey Marcin | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line |
89 | Marczyńska Marta | Gościcino | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
90 | MARCZYŃSKI ADAM | GOŚCICINO | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
91 | Marczyński Franciszek | Gościcino | Polska | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
92 | Matulewicz Magdalena | Elbląg | Polska | 10 km Bieg | Regent College | limit osiągnięty |
93 | Matyszewski Jarosław | Gdańsk | Polska | 10 km Bieg | opłacono on-line | |
94 | Mazur Michał | Demlin | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
95 | Mikowski Mariusz | Elbląg | Polska | 21 km Bieg | opłacono on-line | |
96 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | Team Deaf | opłacono on-line |
97 | Mołdawa Wojciech | Gdańsk | Polska | 21 km Bieg | opłacono on-line | |
98 | Musiatowicz Aleksandra | Warszawa | Polska | 10 km Nordic Walking | PASJA Nordic Walking | opłacono on-line |
99 | Naczk Wiktoria | Lębork | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
100 | Nerc Dorota | RUMIA | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line |
Wyświetleń: 22327