Korona Północy 2022 - Jantar

10 km Bieg

Msc Numer Nazwisko Imię Rok urodzenia Klub M pł Kat M kat Dystans Meta 5 km (1) 5 km (2) Dyplom
1 107 STAŚKIEWICZ JAKUB 1995 KURPIE NA LUZIE M 1 M OPEN 1 10 km Bieg 00:45:56.55 00:22:38.16 00:23:18.39 PDF PNG
2 100 KUCIŃSKI IRENEUSZ 1977 M 2 M OPEN 2 10 km Bieg 00:49:22.81 00:23:48.09 00:25:34.72 PDF PNG
3 99 KRUŻYCKA ŻANETA 1988 K 1 K OPEN 1 10 km Bieg 00:50:42.21 00:24:00.76 00:26:41.45 PDF PNG
4 104 PAWEŁEK MARCIN 1979 DOVISTA ACTIVE TEAM M 3 M OPEN 3 10 km Bieg 00:52:33.97 00:25:38.44 00:26:55.53 PDF PNG
5 102 MATYSZEWSKI JAROSŁAW 1970 M 4 M OPEN 4 10 km Bieg 00:55:45.86 00:26:23.37 00:29:22.49 PDF PNG
6 94 DUDZIAK DANIEL 1979 M 5 M OPEN 5 10 km Bieg 00:59:19.77 00:28:13.33 00:31:06.44 PDF PNG
7 95 DUDZIŃSKI TOMASZ 1982 DOVISTA ACTIVE TEAM M 6 M OPEN 6 10 km Bieg 00:59:37.77 00:28:48.42 00:30:49.35 PDF PNG
8 106 SOSNOWSKI GRZEGORZ 1968 REPUBLIKA FC ŁEBA M 7 M OPEN 7 10 km Bieg 01:00:49.28 00:29:41.37 00:31:07.91 PDF PNG
9 97 KOWALSKI MICHAŁ 1975 M 8 M OPEN 8 10 km Bieg 01:01:54.66 00:30:28.50 00:31:26.16 PDF PNG
10 92 BEDNARKIWICZ ANNA 1980 K 2 K OPEN 2 10 km Bieg 01:01:54.77 00:29:56.47 00:31:58.30 PDF PNG
11 96 KORZENIECKA BEATA 1969 KURPIE NA LUZIE K 3 K OPEN 3 10 km Bieg 01:10:06.79 00:34:08.79 00:35:58.00 PDF PNG
12 101 LABUDA AGATA 1995 K 4 K OPEN 4 10 km Bieg 01:13:30.06 00:34:00.39 00:39:29.67 PDF PNG
13 110 ZIELEZIŃSKI PATRYK 1996 M 9 M OPEN 9 10 km Bieg 01:13:30.54 00:33:58.23 00:39:32.31 PDF PNG
14 108 SZACHNIUK MARZENA 1959 JAK ZAWSZE K 5 K OPEN 5 10 km Bieg 01:20:14.70 00:39:21.03 00:40:53.67 PDF PNG

10 km Nordic Walking

Msc Numer Nazwisko Imię Dystans Rok urodzenia Kat M kat M pł Klub Meta 5 km (1) 5 km (2) Ostrzeżenia Żółta Kartka Punkt do zielonej Zielona Dyplom
1 73 KŁOS MACIEJ 10 km Nordic Walking 1983 M 16-39 M 1 POLIPACK TEAM GWE 01:07:20.02 00:33:31.70 00:33:48.32 PDF PNG
2 85 RYCĄBEL BOGDAN 10 km Nordic Walking 1968 M 50-59 M 2 01:12:51.38 00:35:45.69 00:37:05.69 1 PDF PNG
3 76 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA 10 km Nordic Walking 1973 K 40-49 K 1 POLIPACK TEAM GWE 01:12:58.09 00:36:03.91 00:36:54.18 PDF PNG
4 112 RAKOWIECKI ZBIGNIEW 10 km Nordic Walking 1962 M 60-69 M 3 POLIPACK TEAM GWE 01:13:53.15 00:36:28.06 00:37:25.09 PDF PNG
5 87 SMARSZCZ WIESŁAW 10 km Nordic Walking 1958 M 60-69 1 M 4 LĘBORSKIE LWY 01:16:13.37 00:37:17.73 00:38:55.64 PDF PNG
6 83 RUDOWSKA DOMINIKA 10 km Nordic Walking 1974 K 40-49 K 2 ESJA TEAM 01:16:16.63 00:38:29.06 00:37:47.57 PDF PNG
7 78 LEJKOWSKA MIRELA 10 km Nordic Walking 1982 K 40-49 K 3 POLIPACK TEAM GWE 01:16:24.26 00:37:44.78 00:38:39.48 1 punkt PDF PNG
8 88 STACHÓRKO KRZYSZTOF 10 km Nordic Walking 1975 M 40-49 1 M 5 SERY ICC PASŁĘK 01:16:36.88 00:36:53.93 00:39:42.95 PDF PNG
9 1 KOLMETZ KATARZYNA 10 km Nordic Walking 1973 K 40-49 1 K 4 POLIPACK TEAM GWE 01:17:02.35 00:37:49.35 00:39:13.00 PDF PNG
10 80 MUSIATOWICZ ALEKSANDRA 10 km Nordic Walking 1970 K 50-59 1 K 5 PASJA NORDIC WALKING 01:17:07.70 00:38:15.57 00:38:52.13 PDF PNG
11 90 ZAWISTOWSKI SYLWESTER 10 km Nordic Walking 1975 M 40-49 2 M 6 01:18:39.75 00:39:12.68 00:39:27.07 1 PDF PNG
12 75 KREFFT BARBARA 10 km Nordic Walking 1964 K 50-59 2 K 6 01:19:07.05 00:39:22.44 00:39:44.61 PDF PNG
13 81 PIERZCHAŁA MAREK 10 km Nordic Walking 1958 M 60-69 2 M 7 STAR FISTASZKI 01:19:46.97 00:40:04.54 00:39:42.43 PDF PNG
14 82 PONKA RADOSŁAW 10 km Nordic Walking 1973 M 40-49 3 M 8 POLIPACK TEAM GWE 01:20:21.77 00:39:09.17 00:41:12.60 PDF PNG
15 113 OLSZEWSKI RYSZARD 10 km Nordic Walking 1952 M 70+ 1 M 9 LKS ZANTYR SZTUM 01:20:56.02 00:39:53.80 00:41:02.22 PDF PNG
16 86 SMARSZCZ GRAŻYNA 10 km Nordic Walking 1958 K 60-69 1 K 7 LĘBORSKIE LWY 01:22:31.84 00:39:36.87 00:42:54.97 PDF PNG
17 84 RYBUS ELŻBIETA 10 km Nordic Walking 1982 K 40-49 2 K 8 POLIPACK TEAM GWE 01:23:25.14 00:41:23.48 00:42:01.66 PDF PNG
18 111 GAJDZIS WOJCIECH 10 km Nordic Walking 1980 M 40-49 4 M 10 01:24:09.44 00:41:37.23 00:42:32.21 PDF PNG
19 72 BOŃCZYSZYN BOŻENA 10 km Nordic Walking 1968 K 50-59 3 K 9 POLIPACK TEAM GWE 01:26:17.35 00:41:16.38 00:45:00.97 PDF PNG
20 91 ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI MARCIN 10 km Nordic Walking 1983 M 16-39 1 M 11 01:29:04.68 00:42:24.97 00:46:39.71 PDF PNG
21 71 BIAŁK ROMAN 10 km Nordic Walking 1951 M 70+ 2 M 12 01:30:10.81 00:43:29.85 00:46:40.96 PDF PNG
22 74 KOLENKIEWICZ DARIUSZ 10 km Nordic Walking 1960 M 60-69 3 M 13 KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE 01:30:13.45 00:43:24.29 00:46:49.16 1 PDF PNG
23 79 MALINOWSKA GRAŻYNA 10 km Nordic Walking 1949 K 70+ 1 K 10 LKS ZANTYR SZTUM 01:46:15.27 00:50:25.01 00:55:50.26 PDF PNG

21 km Bieg

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Rok urodzenia Kat M kat Klub Dystans Meta ok 5 km ok 10 km ok 5 km Dyplom
1 34 WOJTASZAK RAFAŁ M 1 1977 M OPEN 1 21 km Bieg 01:21:04.35 00:19:47.00 00:40:25.41 00:20:51.94 PDF PNG
2 32 STASIUKIEWICZ RAFAL M 2 1980 M OPEN 2 7 POMORSKA OBRONA WOJSK TERYTORIALNYCH 21 km Bieg 01:22:15.57 00:20:09.12 00:40:38.93 00:21:27.52 PDF PNG
3 241 HAPKE TOMASZ M 3 1977 M OPEN 3 TRAKTOR TEAM GM.KWIDZYN 21 km Bieg 01:31:29.21 00:22:07.09 00:46:13.11 00:23:09.01 PDF PNG
4 21 SATKIEWICZ PIOTR M 4 1993 M OPEN 4 ROZBIEGANY PASŁĘK 21 km Bieg 01:32:11.13 00:23:11.84 00:45:20.86 00:23:38.43 PDF PNG
5 27 MIKOWSKI MARIUSZ M 5 1981 M OPEN 5 21 km Bieg 01:32:54.85 00:23:17.88 00:45:30.97 00:24:06.00 PDF PNG
6 25 KRAŚNIEŃSKI KRZYSZTOF M 6 1983 M OPEN 6 TEAM KARAŚ - ELBLĄG 21 km Bieg 01:33:45.95 00:23:20.81 00:46:43.25 00:23:41.89 PDF PNG
7 26 ŁOWCZAK WIESŁAW M 7 1975 M OPEN 7 TEAM KARAŚ - ELBLĄG 21 km Bieg 01:41:10.25 00:23:34.64 00:50:33.66 00:27:01.95 PDF PNG
8 37 PŁATKOWSKI MARCIN M 8 1974 M OPEN 8 TEAM KARAŚ - ELBLĄG 21 km Bieg 01:43:01.48 00:25:30.45 00:51:17.48 00:26:13.55 PDF PNG
9 38 CZARNECKI MATEUSZ M 9 1995 M OPEN 9 DCT 21 km Bieg 01:45:02.57 00:25:42.00 00:52:30.76 00:26:49.81 PDF PNG
10 23 JANKOWSKI TOMASZ M 10 1979 M OPEN 10 TEAM KARAŚ - ELBLĄG 21 km Bieg 01:53:34.30 00:28:34.36 00:57:12.43 00:27:47.51 PDF PNG
11 33 TOCHA ZBIGNIEW M 11 1956 M OPEN 11 AKTYWNI KOCIEWIACY 21 km Bieg 01:55:29.76 00:29:12.65 00:57:34.79 00:28:42.32 PDF PNG
12 19 BRACZKOWSKI RADOSŁAW M 12 1975 M OPEN 12 TEAM KARAŚ - ELBLĄG 21 km Bieg 02:02:48.50 00:28:31.98 00:59:43.09 00:34:33.43 PDF PNG
13 35 ZDUNIAK ANNA K 1 1985 K OPEN 1 KURPIE NA LUZIE 21 km Bieg 02:03:19.48 00:29:18.32 01:00:42.54 00:33:18.62 PDF PNG
14 30 PIWOWARSKI JAROSLAW M 13 1976 M OPEN 13 CIEZKIESLOWA.PL 21 km Bieg 02:03:39.32 00:30:20.24 01:02:22.10 00:30:56.98 PDF PNG
15 22 IWANOWICZ MAGDALENA K 2 1982 K OPEN 2 CIĘŻKIE SŁOWA 21 km Bieg 02:07:59.84 00:30:21.99 01:03:06.36 00:34:31.49 PDF PNG
16 24 JAROSZEWSKI MICHAŁ M 14 1959 M OPEN 14 21 km Bieg 02:11:08.90 00:31:06.53 01:04:55.01 00:35:07.36 PDF PNG
17 29 OPINC MARCIN M 15 1976 M OPEN 15 CIEZKIESLOWA.PL 21 km Bieg 02:52:35.79 00:39:33.90 01:26:32.41 00:46:29.48 PDF PNG

21 km Nordic Walking

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Rok urodzenia Kat M kat Klub Dystans Meta ok 5 km ok 10 km ok 5 km Ostrzeżenia Żółta Kartka Punkt do zielonej Zielona Dyplom
1 15 SPYCHAŁA MARZENA K 1 1970 K 50-59 POLIPACK TEAM GWE 21 km Nordic Walking 02:34:53.21 00:38:13.54 01:17:58.02 00:38:41.65 PDF PNG
2 10 OLEJKO RADOSŁAW M 1 1971 M 50-59 POLIPACK TEAM GWE 21 km Nordic Walking 02:37:00.39 00:38:27.76 01:18:16.02 00:40:16.61 PDF PNG
3 36 ŚWISŁOCKI BOGDAN M 2 1962 M 60-69 FACE NORDIC WALKING TEAM 21 km Nordic Walking 02:39:25.82 00:39:56.62 01:18:37.13 00:40:52.07 1 PDF PNG
4 12 PRZYBYLSKI CHRYSTIAN M 3 1956 M 60-69 POLIPACK TEAM GWE 21 km Nordic Walking 02:40:21.03 00:39:18.00 01:19:15.79 00:41:47.24 PDF PNG
5 7 KOŁPAK JAN M 4 1948 M 70+ 1 ŁKS ZANTYR SZTUM 21 km Nordic Walking 02:43:16.65 00:40:01.78 01:20:55.27 00:42:19.60 1 PDF PNG
6 13 RESEMAN SYLWIA K 2 1969 K 50-59 POLIPACK TEAM GWE 21 km Nordic Walking 02:44:16.43 00:40:33.76 01:20:25.72 00:43:16.95 2 PDF PNG
7 11 PLEWIŃSKI RAFAŁ M 5 1983 M 16-39 1 NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA 21 km Nordic Walking 02:46:30.51 00:40:37.66 01:22:00.41 00:43:52.44 1 PDF PNG
8 16 STAŃCZAK EDWARD M 6 1968 M 50-59 1 21 km Nordic Walking 02:47:48.10 00:40:37.21 01:23:27.18 00:43:43.71 PDF PNG
9 4 KACZMAREK MAJA K 3 1980 K 40-49 21 km Nordic Walking 02:50:53.28 00:43:16.70 01:24:23.24 00:43:13.34 2 PDF PNG
10 3 GRZĄDZIELA MONIKA K 4 1981 K 40-49 1 TREKILEJDIS SOPOT 21 km Nordic Walking 02:51:16.16 00:43:39.61 01:24:06.09 00:43:30.46 PDF PNG
11 14 ROMANII HANNA K 5 1983 K 16-39 1 TREKILEJDIS SOPOT 21 km Nordic Walking 02:55:33.19 00:43:55.11 01:25:17.94 00:46:20.14 1 PDF PNG
12 6 KAŹMIERSKI PIOTR M 7 1976 M 40-49 1 TREKILEJDIS SOPOT 21 km Nordic Walking 02:55:53.89 00:40:59.19 01:23:59.61 00:50:55.09 2 PDF PNG
13 18 WITKOWSKA AGNIESZKA K 6 1983 K 16-39 2 TREKILEJDIS SOPOT 21 km Nordic Walking 02:58:47.89 00:43:53.54 01:28:04.81 00:46:49.54 PDF PNG
14 5 KAŹMIERSKA MAGDALENA K 7 1982 K 40-49 2 TREKILEJDIS SOPOT 21 km Nordic Walking 03:02:58.60 00:44:34.58 01:29:13.16 00:49:10.86 1 PDF PNG
15 2 CZYŻ EMILIA K 8 1982 K 40-49 3 TREKILEJDIS SOPOT 21 km Nordic Walking 03:17:27.71 00:47:10.41 01:37:07.07 00:53:10.23 PDF PNG
16 17 STUDZIŃSKA MONIKA K 9 1976 K 40-49 4 TREKILEJDIS SOPOT 21 km Nordic Walking 03:46:51.47 00:52:25.90 01:53:30.74 01:00:54.83 PDF PNG
17 9 KRZYŚLAK BARBARA K 10 1982 K 40-49 5 TREKILEJDIS SOPOT 21 km Nordic Walking 03:47:04.06 00:52:33.48 01:53:34.12 01:00:56.46 PDF PNG

5 km Bieg

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Rok urodzenia Kat M kat Klub Dystans Meta Dyplom
1 243 VANHOOF JAN M 1 2007 M OPEN 1 II LO GDAŃSK 5 km Bieg 00:22:10.32 PDF PNG
2 224 JĘDRASIEWICZ JACEK M 2 1989 M OPEN 2 TEAM TAPFLO 5 km Bieg 00:22:22.00 PDF PNG
3 232 ZACHARSKI JERZY M 3 1962 M OPEN 3 FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 5 km Bieg 00:25:40.41 PDF PNG
4 231 WIŚNIEWSKI MIROSŁAW M 4 1961 M OPEN 4 BIEGAM SAM, TU I TAM 5 km Bieg 00:28:11.99 PDF PNG
5 226 SZCZECIŃSKI ŁUKASZ M 5 1976 M OPEN 5 MARSZ PO ZDROWIE 5 km Bieg 00:29:35.11 PDF PNG
6 240 DANECKA EWELINA K 1 2022 K OPEN 1 5 km Bieg 00:32:52.55 PDF PNG
7 227 TYMINSKI KRZYSZTOF M 6 1948 M OPEN 6 5 km Bieg 00:36:31.68 PDF PNG
8 228 TYMIŃSKA EWA K 2 1957 K OPEN 2 5 km Bieg 00:40:42.63 PDF PNG
9 238 CELEJ STANISŁAW M 7 2010 M OPEN 7 5 km Bieg 00:42:36.41 PDF PNG
10 239 CELEJ NASTAZJA K 3 2008 K OPEN 3 5 km Bieg 00:44:21.96 PDF PNG

5 km Nordic Walking

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Rok urodzenia Kat M kat Klub Dystans Meta Ostrzeżenia Żółta Kartka Punkt do zielonej Zielona Dyplom
1 183 MARCZYŃSKI ADAM M 1 1979 M 40-49 POLIPACK TEAM GWE 5 km Nordic Walking 00:33:54.62 PDF PNG
2 192 PARZYBUT JAN M 2 1965 M 50-59 POSTĘP PNIEWY TEAM 5 km Nordic Walking 00:34:41.10 PDF PNG
3 164 GRABOWSKI JACEK M 3 1973 M 40-49 LKS ZANTYR SZTUM 5 km Nordic Walking 00:34:42.53 PDF PNG
4 200 SPYCHAŁA LESŁAW M 4 1966 M 50-59 1 POLIPACK TEAM GWE 5 km Nordic Walking 00:34:57.82 PDF PNG
5 186 NACZK WIKTORIA K 1 2002 K 14-29 POLIPACK TEAM GWE 5 km Nordic Walking 00:35:45.98 PDF PNG
6 160 FUSZARA WOJCIECH M 5 1987 M 30-39 1 GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5 km Nordic Walking 00:36:22.29 1 PDF PNG
7 151 ADAMCZYK ADAM M 6 1949 M 70-74 1 PASJA NORDIC WALKING 5 km Nordic Walking 00:36:32.59 PDF PNG
8 206 WAWRZYNIAK IGOR M 7 2006 M 14-29 1 POLIPACK TEAM GWE 5 km Nordic Walking 00:36:41.96 PDF PNG
9 191 OSTROCHALSKA ALEKSANDRA K 2 1979 K 40-49 POLIPACK TEAM GWE 5 km Nordic Walking 00:37:22.99 PDF PNG
10 237 ŁUKASIEWICZ-GODLEWSKA ANNA K 3 1980 K 40-49 PASJA NORDIC WALKING 5 km Nordic Walking 00:37:31.44 PDF PNG
11 195 ROKICKA-HEBEL MAGDALENA K 4 1975 K 40-49 1 5 km Nordic Walking 00:37:36.04 PDF PNG
12 180 MALINOWSKA MONIKA K 5 1980 K 40-49 2 LKS ZANTYR SZTUM 5 km Nordic Walking 00:37:41.08 0.5 min PDF PNG
13 204 SZPILMAN KATARZYNA K 6 1968 K 50-59 1 ESJA TEAM 5 km Nordic Walking 00:38:00.78 PDF PNG
14 235 WROŃSKI VLODI M 8 1952 M 70-74 2 PASJA NORDIC WALKING 5 km Nordic Walking 00:38:10.31 PDF PNG
15 155 BRYGAŁA AGATA K 7 1999 K 14-29 1 ESJA TEAM 5 km Nordic Walking 00:38:20.84 1 punkt PDF PNG
16 178 KWIDZIŃSKA DOROTA K 8 1983 K 30-39 1 POLIPACK TEAM GWE 5 km Nordic Walking 00:38:32.74 1 PDF PNG
17 188 NOWY KATARZYNA K 9 1967 K 50-59 2 ESJA TEAM 5 km Nordic Walking 00:38:39.42 PDF PNG
18 193 PONKA BARBARA K 10 1972 K 50-59 3 POLIPACK TEAM GWE 5 km Nordic Walking 00:38:50.50 PDF PNG
19 207 WENDT JAREK M 9 1969 M 50-59 2 POLIPACK TEAM GWE 5 km Nordic Walking 00:39:30.67 PDF PNG
20 205 WAWRZYNIAK ANNA K 11 1973 K 40-49 3 POLIPACK TEAM GWE 5 km Nordic Walking 00:39:33.05 PDF PNG
21 181 MANTHEY MARCIN M 10 1961 M 60-69 1 ESJA TEAM 5 km Nordic Walking 00:39:43.23 PDF PNG
22 210 WÓJCIK PIOTR M 11 1962 M 60-69 2 MORSIK WETERAN 5 km Nordic Walking 00:39:43.77 0.5 min PDF PNG
23 196 RUTZ JUSTYNA K 12 1979 K 40-49 4 POLIPACK TEAM GWE 5 km Nordic Walking 00:40:15.29 PDF PNG
24 197 RYBUS FILIP M 12 2010 M 0-13 1 POLIPACK TEAM GWE 5 km Nordic Walking 00:40:27.99 PDF PNG
25 153 BORATYŃSKA LIDIA K 13 1982 K 40-49 5 5 km Nordic Walking 00:40:36.80 PDF PNG
26 176 KUŹMICZ MAGDALENA K 14 1983 K 30-39 2 POLIPACK TEAM GWE 5 km Nordic Walking 00:40:42.69 PDF PNG
27 152 BARZOWSKA MONIKA K 15 1992 K 30-39 3 POLIPACK TEAM GWE 5 km Nordic Walking 00:41:04.99 PDF PNG
28 198 SŁONINA EUGIENUSZ M 13 1948 M 70-74 3 ŁKS ZANTYR SZTUM 5 km Nordic Walking 00:41:05.60 PDF PNG
29 214 ZIENTKIEWICZ WITOLD M 14 1970 M 50-59 3 ESJA TEAM 5 km Nordic Walking 00:41:18.48 PDF PNG
30 163 GRABOWSKA BOŻENA K 16 1972 K 50-59 4 LKS ZANTYR SZTUM 5 km Nordic Walking 00:41:33.23 PDF PNG
31 168 KOCOŃ SŁAWOMIR M 15 1977 M 40-49 1 SIEMIANICE TEAM 5 km Nordic Walking 00:41:44.12 PDF PNG
32 236 LANGMESSER REGINA K 17 1968 K 50-59 5 LKS ZANTYR SZTUM 5 km Nordic Walking 00:41:52.21 PDF PNG
33 175 KUŹMICZ DOMINIK M 16 2007 M 14-29 2 POLIPACK TEAM GWE 5 km Nordic Walking 00:42:11.56 PDF PNG
34 169 KOCOŃ SYLWIA K 18 1979 K 40-49 6 SIEMIANICE TEAM 5 km Nordic Walking 00:42:25.77 PDF PNG
35 208 WIŚNIOWSKA RENATA K 19 1961 K 60-69 1 GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5 km Nordic Walking 00:42:57.35 PDF PNG
36 184 MARCZYŃSKI FRANCISZEK M 17 2011 M 0-13 2 POLIPACK TEAM GWE 5 km Nordic Walking 00:42:59.98 PDF PNG
37 212 ZACHARSKA BARBARA K 20 1964 K 50-59 6 FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 5 km Nordic Walking 00:43:11.31 PDF PNG
38 242 PAROBCZYK IZABELLA K 21 1967 K 50-59 7 5 km Nordic Walking 00:43:14.04 PDF PNG
39 215 ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA IWONA K 22 1983 K 30-39 4 5 km Nordic Walking 00:43:22.46 PDF PNG
40 156 CZAJA WIESŁAW M 18 1963 M 50-59 4 GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5 km Nordic Walking 00:44:13.79 PDF PNG
41 209 WIŚNIOWSKI JERZY M 19 1959 M 60-69 3 GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5 km Nordic Walking 00:44:24.51 PDF PNG
42 187 NERC DOROTA K 23 1959 K 60-69 2 5 km Nordic Walking 00:45:13.44 PDF PNG
43 190 OMARSKA GRAŻYNA K 24 1958 K 60-69 3 PASJA NORDIC WALKING 5 km Nordic Walking 00:45:43.42 PDF PNG
44 213 ZIELIŃSKI JACEK M 20 1954 M 60-69 4 GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5 km Nordic Walking 00:46:28.71 PDF PNG
45 185 MAZUR MICHAŁ M 21 1970 M 50-59 5 5 km Nordic Walking 00:46:53.74 PDF PNG
46 154 BORZYSZKOWSKA JOLANTA K 25 1958 K 60-69 4 BEZ KIJA NIE PODCHODŹ 5 km Nordic Walking 00:46:53.99 PDF PNG
47 202 SZCZECIŃSKA RENATA K 26 1971 K 50-59 8 MARSZ PO ZDROWIE 5 km Nordic Walking 00:47:17.51 PDF PNG
48 203 SZCZECIŃSKI SZYMON M 22 2013 M 0-13 3 MARSZ PO ZDROWIE 5 km Nordic Walking 00:48:50.05 PDF PNG
49 173 KUCIO HANNA K 27 1962 K 60-69 5 LKS ZANTYR SZTUM 5 km Nordic Walking 00:49:18.54 PDF PNG
50 244 CZARNECKA EWA K 28 1959 K 60-69 6 5 km Nordic Walking 00:49:41.37 PDF PNG
51 177 KUŹMICZ SZYMON M 23 2010 M 0-13 4 POLIPACK TEAM GWE 5 km Nordic Walking 00:52:29.28 PDF PNG
52 172 KORZEC ANNA K 29 1972 K 50-59 9 5 km Nordic Walking 00:52:58.34 PDF PNG
53 170 KOFEL EWA K 30 1954 K 60-69 7 5 km Nordic Walking 00:52:58.49 PDF PNG
54 245 LANDOWSKA GRAŻYNA K 31 1957 K 60-69 8 5 km Nordic Walking 00:53:00.24 PDF PNG
55 158 DUDZIAK JULIA K 32 2012 K 0-13 1 5 km Nordic Walking 00:53:16.84 PDF PNG
56 157 DUDZIAK DOROTA K 33 2011 K 0-13 2 5 km Nordic Walking 00:53:17.51 PDF PNG
57 159 DUDZIAK MARIA K 34 2007 K 14-29 2 5 km Nordic Walking 00:53:47.82 PDF PNG
58 233 WIADERSKA GRAŻYNA K 35 1951 K 70-74 1 5 km Nordic Walking 00:55:26.53 PDF PNG
59 234 ŚWISŁOCKA EWA K 36 1966 K 50-59 10 FACE NORDIC WALKING TEAM 5 km Nordic Walking 00:55:35.99 PDF PNG
60 171 KOFEL JERZY M 24 1952 M 70-74 4 5 km Nordic Walking 00:56:24.57 PDF PNG
61 174 KULCZYCKI JAN M 25 1950 M 70-74 5 5 km Nordic Walking 00:58:42.78 PDF PNG
62 162 GILEWICZ KATARZYNA K 37 1975 K 40-49 7 GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5 km Nordic Walking 01:04:30.70 PDF PNG
63 194 PRUSS-CZAJA BOŻENA K 38 1962 K 60-69 9 GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5 km Nordic Walking 01:04:36.68 PDF PNG

5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Rok urodzenia Kat M kat Klub Dystans Meta Dyplom
1 222 TOPOREK RAFAŁ M 1 1977 M OPEN 1 POLIPACK TEAM GWE 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne 00:33:07.62 PDF PNG
2 220 PIĄTEK DARIUSZ M 2 1975 M OPEN 2 POLIPACK TEAM GWE 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne 00:38:42.51 PDF PNG
3 217 LITEWSKA JOANNA K 1 1975 K OPEN 1 TEAM DEAF 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne 00:39:41.28 PDF PNG
4 223 TOWARNICKA IZABELA K 2 1972 K OPEN 2 POLIPACK TEAM GWE 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne 00:41:18.91 PDF PNG
5 221 PRZYBYLSKA ALEKSANDRA K 3 1970 K OPEN 3 ELITE TEAM 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne 00:43:43.86 PDF PNG
6 218 MIŁKOWSKA JOLANTA K 4 1969 K OPEN 4 TEAM DEAF 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne 00:45:49.82 PDF PNG
7 219 PAJĘCKI ADAM M 3 1956 M OPEN 3 PARAKULOS KOWAL 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne 00:48:26.56 PDF PNG
8 216 CHARCZUK ZENON M 4 1957 M OPEN 4 SAMOTNY WILK 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne 00:49:32.13 PDF PNG

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ