Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kwidzińska Emilia | Luzino | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
2 | Bądz Wojciech | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line |
3 | Śledziewski Bogdan | Reda | Polska | 5 km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
4 | Gonia Krzysztof | Banino | Polska | 10 km Nordic Walking | To my | opłacono on-line |
5 | Konopka Piotr | Reda | Polska | 5 km Bieg | NDI | opłacono on-line |
6 | Mazur Michał | Demlin | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
7 | Michalak Amelia | Lipia Góra 108 64-820 Szamocin | Start on-line | Kijomaniacy Chodzież | opłacono on-line | |
8 | Michalak Justyna | Szamocin | Polska | Start on-line | Kijomaniacy Chodzież | opłacono on-line |
9 | Gilla Grzegorz Gilla | Wyszecino | Polska | 5 km Bieg | Kaszubi Luzino | opłacono on-line |
10 | Siwek Ewa | Otwock | Polska | 21 km Nordic Walking | TUPTUś Otwock | opłacono on-line |
11 | Szalecka Grażyna | Sztum | Polska | 10 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
12 | Rudowska Dominika Rudowska | Sopot | Polska | 10 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line |
13 | Reseman Sylwia | Żukowo | Polska | 21 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
14 | Olejko Radosław | Żukowo | Polska | 21 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
15 | Gruszka Barbara | Sztum | Polska | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
16 | Lejkowska Mirela | Gowino | Polska | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
17 | Marczyński Franciszek | Gościcino | Polska | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
18 | Marczyńska Marta | Gościcino | Polska | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
19 | Wilke Tomasz | Gdańsk | Polska | 5 km Bieg | P4F | opłacono on-line |
20 | Bartosiewicz Włodzimierz | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
21 | MARCZYŃSKI ADAM | GOŚCICINO | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
22 | Brzezicki Maciej | Gdynia | Polska | 5 km Bieg | TREC TEAM | opłacono on-line |
23 | Słonina Eugeniusz | Sztum | Polska | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
24 | Stańczak-Mikołajska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 21 km Nordic Walking | opłacono | |
25 | Piątek Dariusz | Gniewino | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
26 | Semrau Maciej | Gdańsk | Polska | 21 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
27 | Białk Roman | Gdańsk | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
28 | Brygała Agata | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line |
29 | Gorzel Łukasz | Toruń | Polska | 5 km Nordic Walking | Toruń - Idziemy bez Ryzyka | opłacono on-line |
30 | Kuźmicz Magdalena | Maszewko | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
31 | Kuźmicz Szymon | Maszewko | Polska | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
32 | Kuźmicz Dominik | Maszewko | Polska | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
33 | Kuźmicz Adam | Maszewko | Polska | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
34 | Zdanowicz Marta | Słupsk | Polska | Start on-line | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
35 | Ogrodowicz Iwona | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | team deaf | opłacono on-line |
36 | Strabel Elżbieta | Śrem | Polska | 5 km Nordic Walking | #śremchodzi | opłacono on-line |
37 | Strabel Wojciech | Śrem | Polska | 5 km Nordic Walking | #śremchodzi | opłacono on-line |
38 | Zwierz Andrzej | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
39 | Barzowska Monika | Wejherowo | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
40 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Polska | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line |
41 | Darznik Tomasz | Harstad | Norwegia | 5 km Bieg | opłacono on-line | |
42 | Szczeciński Łukasz | Poznań | Polska | Start on-line | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
43 | Szczecińska Renata | Poznań | Polska | Start on-line | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
44 | Rutz Justyna | Wejherowo | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
45 | Rejmak Marek | Gdynia | Polska | 10 km Nordic Walking | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line |
46 | BURZA KRZYSZTOF | gdynia | Polska | 10 km Nordic Walking | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line |
47 | Ostrochalska Aleksandra | Krepa Kaszubska | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
48 | Góral Andrzej | Bydgoszcz | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | Solid Security Bydgoszcz | opłacono on-line |
49 | Neumann Kamila | Gdynia | Polska | 10 km Nordic Walking | Włóczykije Gdynia | opłacono on-line |
50 | Walewska Monika | Gdańsk | Polska | 5 km Bieg | opłacono on-line | |
51 | Iwanowicz Magdalena | Gdańsk | Polska | 5 km Bieg | Ksk | opłacono on-line |
52 | KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA | KRĘPA KASZUBSKA | Polska | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
53 | Grabowski Jacek | Sztum | Polska | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
54 | Grabowska Bożena | Sztum | Polska | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
55 | Wendt Patryk | Kościerzyna | Polska | 5 km Bieg | WENCIK Team | opłacono on-line |
56 | Olszewski Ryszard | SZTUM | Polska | 10 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
57 | Smarszcz Grażyna | Lębork | Polska | 10 km Nordic Walking | LĘBORSKIE LWY | opłacono on-line |
58 | Malinowska Grażyna | Sztum | Polska | 10 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
59 | KOŁPAK JAN | Sztum | Polska | 21 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
60 | Malinowska Monika | Sztum | Polska | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
61 | Wawrzyniak Igor | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
62 | Wawrzyniak Anna | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
63 | Przybylski Chrystian | Wejherowo | Polska | 21 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
64 | Nietupski Dariusz | Gdynia | Polska | 21 km Nordic Walking | WłóczyKije Gdynia | opłacono |
65 | Pajęcki Adam | KOWAL | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | Parakulos Kowal | opłacono on-line |
66 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | 5 km Nordic Walking | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
67 | Kordecka Anna | Starogard Gdański | Polska | 5 km Nordic Walking | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
68 | Malicki Hubert | Poznań | Polska | Start on-line | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
69 | Szustakiewicz Grażyna | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line |
70 | Bratko Anna | Gdańsk | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
71 | Bławat Michał | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
72 | Namsołek Feliks | Gdynia | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
73 | Meger Paweł | Graniczna Wieś ul. Gdańska 9 | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | |
74 | Sorn Łukasz | Gdynia | Polska | 21 km Nordic Walking | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line |
75 | Śmigaj Mirosław | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | |
76 | Zając Maja | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
77 | Hanuszkiewicz Jacek | Skierniewice | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | |
78 | Gajdzis Wojciech | Gdańsk | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
79 | Zawistowski Sylwester | Gdańsk | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
80 | Dudek Joanna Dudek | Pępowo | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
81 | Smarszcz Wiesław | Lębork | Polska | 10 km Nordic Walking | LĘBORSKIE LWY | opłacono on-line |
82 | Kopczyńska Irena | Borkowo | Polska | 5 km Nordic Walking | Nessi Time Żukowo | opłacono on-line |
83 | Madej Jolanta | Gdańsk | Polska | 10 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line |
84 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | Start on-line | opłacono on-line | |
85 | NERC Dorota | RUMIA | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
86 | Kwidzińska Dorota | Luzino | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
87 | Żmuda-Trzebiatowski Marcin | Gdańsk | Polska | 5 km Bieg | opłacono on-line | |
88 | Żmuda-Trzebiatowska Iwona | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | Exyte | opłacono on-line |
89 | Boratyńska Lidia | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | EXYTE | opłacono on-line |
90 | Plewiński Rafał | Banino | Polska | 21 km Nordic Walking | Nordic Team Częstochowa | opłacono on-line |
91 | Misztela Ewelina | Gdynia | Polska | 5 km Bieg | ciezkieslowa.pl | opłacono on-line |
92 | Opinc Marcin | Tczew | Polska | 5 km Bieg | ciezkieslowa.pl | opłacono on-line |
93 | Piwowarski Jaroslaw | Gdańsk | Polska | 5 km Bieg | ciezkieslowa.pl | opłacono on-line |
94 | Chmielowski Wacław | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
95 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Polska | 5 km Nordic Walking | Kujawscy Runners | opłacono on-line |
96 | Kalinowska Paulina | Kiełpino | Polska | 5 km Bieg | opłacono on-line | |
97 | Padowicz Anna | Warszawa | Polska | 21 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
98 | Rzepecki Sławomir | Maków Mazowiecki | Polska | Start on-line | opłacono on-line | |
99 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Polska | 5 km Bieg | Runpassion.pl TEAM | opłacono on-line |
100 | Litewska Joanna | Juszkowo | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | Team Deaf | opłacono on-line |
Wyświetleń: 16241