Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maślanka Jacek | Słupsk | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
2 | Malec Magdalena | Gorzów Wlkp. | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
3 | Berczyński Henryk Berczyński | Okonek | Polska | 5 km Nordic Walking | Nadleśnictwo Okonek | opłacono on-line |
4 | Kuźmicz Magdalena | Maszewko | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
5 | Malinowska Monika | Sztum | Polska | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
6 | Barzowska Monika | Wejherowo | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
7 | MARCZYŃSKI ADAM | GOŚCICINO | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
8 | Ponka Barbara | Wejherowo | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
9 | Łopiński Aleksy | Piła | Polska | 5 km Nordic Walking | daj radość niepelnosprawnym | opłacono on-line |
10 | Lipińska Regina | Sztum | Polska | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
11 | Grabowski Jacek | Sztum | Polska | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
12 | Grabowska Bożena | Sztum | Polska | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
13 | Dzik Cezary | Sławsko | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
14 | KRĘCKA IRENA | Budowo | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
15 | Kocoń Sylwia | Siemianice | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
16 | Krawczykowska Barbara | Czernin | Polska | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
17 | Strabel Elżbieta | Śrem | Polska | 5 km Nordic Walking | #śremchodzi | opłacono on-line |
18 | Strabel Wojciech Strabel | Śrem | Polska | 5 km Nordic Walking | #śremchodzi | opłacono on-line |
19 | Kucio Hanna | Sztum | Polska | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
20 | Gruszka Barbara | Sztum | Polska | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
21 | Langmesser Regina | Sztum | Polska | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | |
22 | Słonina Eugeniusz | Sztum | Polska | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
23 | Rusinowicz Andrzej | Piła | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
24 | Krawczyk Dorota | Piła | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
25 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Polska | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line |
26 | Wróblewska Anna | Krzyszkowo | Polska | 5 km Nordic Walking | ROXKIJE Rokietnica | opłacono on-line |
27 | Madejski Roman Madejski | Poznań | Polska | 5 km Nordic Walking | ROXKIJE Rokietnica | opłacono on-line |
28 | Nerc Dorota | RUMIA | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
29 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
30 | Brygała Agata | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line |
31 | Zacharska Barbara | Trzcianka | Polska | 5 km Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
32 | Manthey Marcin | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line |
33 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | |
34 | Zientkiewicz Aga | Banino | Polska | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | |
35 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line |
36 | Kaczmarek Maja | Wejherowo | Polska | 5 km Nordic Walking | WłóczyKije | opłacono on-line |
37 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | ElektroniczneZapisy.pl Team |
Wyświetleń: 16239