Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#śremchodzi | |||||||||
1 | Strabel Elżbieta | Śrem | 5 km Nordic Walking | #śremchodzi | opłacono on-line | ||||
2 | Strabel Wojciech Strabel | Śrem | 5 km Nordic Walking | #śremchodzi | opłacono on-line | ||||
ESJA TEAM | |||||||||
3 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line | ||||
4 | Brygała Agata | Gdańsk | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line | ||||
5 | Manthey Marcin | Gdańsk | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line | ||||
6 | Zientkiewicz Witold | Banino | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | |||||
7 | Zientkiewicz Aga | Banino | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | |||||
8 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line | ||||
ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||||||
9 | Walczak Krzysztof | Gdynia | 5 km Nordic Walking | ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||
Fabryka Nordica Trzcianka | |||||||||
10 | Zacharska Barbara | Trzcianka | 5 km Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | ||||
LKS ZANTYR SZTUM | |||||||||
11 | Malinowska Monika | Sztum | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line | ||||
12 | Grabowski Jacek | Sztum | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line | ||||
13 | Grabowska Bożena | Sztum | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line | ||||
14 | Kucio Hanna | Sztum | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line | ||||
LKS ZANTYR SZTUM | |||||||||
15 | Gruszka Barbara | Sztum | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line | ||||
16 | Słonina Eugeniusz | Sztum | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line | ||||
LKS ZANTYR SZTUM | |||||||||
17 | Lipińska Regina | Sztum | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line | ||||
18 | Krawczykowska Barbara | Czernin | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line | ||||
19 | Langmesser Regina | Sztum | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | |||||
Nadleśnictwo Okonek | |||||||||
20 | Berczyński Henryk Berczyński | Okonek | 5 km Nordic Walking | Nadleśnictwo Okonek | opłacono on-line | ||||
Polipack Team GWE | |||||||||
21 | Kuźmicz Magdalena | Maszewko | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line | ||||
22 | Barzowska Monika | Wejherowo | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line | ||||
23 | MARCZYŃSKI ADAM | GOŚCICINO | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line | ||||
24 | Ponka Barbara | Wejherowo | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line | ||||
ROXKIJE Rokietnica | |||||||||
25 | Wróblewska Anna | Krzyszkowo | 5 km Nordic Walking | ROXKIJE Rokietnica | opłacono on-line | ||||
26 | Madejski Roman Madejski | Poznań | 5 km Nordic Walking | ROXKIJE Rokietnica | opłacono on-line | ||||
WłóczyKije | |||||||||
27 | Kaczmarek Maja | Wejherowo | 5 km Nordic Walking | WłóczyKije | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
28 | Maślanka Jacek | Słupsk | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
29 | Malec Magdalena | Gorzów Wlkp. | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
30 | Dzik Cezary | Sławsko | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
31 | KRĘCKA IRENA | Budowo | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
32 | Kocoń Sylwia | Siemianice | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
33 | Rusinowicz Andrzej | Piła | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
34 | Krawczyk Dorota | Piła | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
35 | Nerc Dorota | RUMIA | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
36 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
daj radość niepelnosprawnym | |||||||||
37 | Łopiński Aleksy | Piła | 5 km Nordic Walking | daj radość niepelnosprawnym | opłacono on-line |
Wyświetleń: 16250