Korona Północy 2022 - Kobylnica
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Plewiński Rafał Banino Polska 21 km Nordic Walking Nordic Team Częstochowa opłacono on-line
2 Zientkiewicz Aga Banino Polska 5 km Nordic Walking ESJA TEAM
3 Zientkiewicz Witold Banino Polska 5 km Nordic Walking ESJA TEAM
4 Burzyński Aleksander Bolesławice Polska Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny Biegające Bolesławice
5 Nowacki Zbigniew Bolesławice Polska Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny
6 Nowacki Kamil Bolesławice Polska Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny
7 KRĘCKA IRENA Budowo Polska 5 km Nordic Walking opłacono on-line
8 Góral Andrzej Bydgoszcz Polska 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne Solid Security Bydgoszcz opłacono on-line
9 Jarych Jarosław Czapury Polska 10 km Nordic Walking Team Dynamic
10 Krawczykowska Barbara Czernin Polska 5 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
11 Mazur Michał Demlin Polska 10 km Nordic Walking opłacono on-line
12 Gortat Bogumił Dobrzęcino Polska Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny Norda Active Team
13 Runowska Dorota Drezdenko Polska 10 km Nordic Walking opłacono on-line
14 Runowski Jarosław Runowski Drezdenko Polska 10 km Nordic Walking opłacono on-line
15 Białk Roman Gdańsk Polska 10 km Nordic Walking opłacono on-line
16 Manthey Marcin Gdańsk Polska 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
17 Brygała Agata Gdańsk Polska 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
18 Kulczycki Jan GDAŃSK Polska 5 km Nordic Walking opłacono on-line
19 Gajdzis Wojciech Gdańsk Polska 10 km Nordic Walking opłacono on-line
20 Kłos Maciej Gdańsk Polska 10 km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono on-line
21 Madej Jolanta Gdańsk Polska 21 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
22 Nowy Katarzyna Gdynia Polska 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne ESJA TEAM opłacono on-line
23 Szpilman Katarzyna Gdynia Polska 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
24 Towarnicka Izabela Gdynia Polska 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne Polipack Team GWE opłacono on-line
25 Przybylska Aleksandra Gdynia Polska 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne Elite Team opłacono on-line
26 Walczak Krzysztof Gdynia Polska 5 km Nordic Walking ElektroniczneZapisy.pl Team
27 Miłkowska Jolanta Gdynia Polska 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne Team Deaf opłacono on-line
28 Piątek Dariusz Gniewino Polska 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne Polipack Team GWE opłacono on-line
29 Malec Magdalena Gorzów Wlkp. Polska 5 km Nordic Walking opłacono on-line
30 Marczyńska Marta Gościcino Polska 10 km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono on-line
31 MARCZYŃSKI ADAM GOŚCICINO Polska 5 km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono on-line
32 Lejkowska Mirela Gowino Polska 10 km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono on-line
33 Litewska Joanna Juszkowo Polska 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne
34 Abel Karol Kalisz Polska 21 km Nordic Walking Kalisia Noric Team opłacono on-line
35 Kos Krystian Kobylnica Polska Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny Centralny Poligon Sił Powietrznych
36 Guzińska Ewa Kobylnica Polska Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny
37 Guzińska Alicja Kobylnica Polska Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny
38 Kargul Jacek Kobylnica Polska Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny Night Runners Słupsk
39 Tyborczyk-Kargul Aneta Kobylnica Polska Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny
40 Kargul Mateusz Kobylnica Polska Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny Szkoła Kobylnica
41 Małecki Tomasz Kobylnica Polska Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny Vacu Activ Gym
42 Michalak-Małecka Anna Kobylnica Polska Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny Vacu Activ Gym
43 Bierkus Mirosław Koszalin Polska 21 km Nordic Walking Baltin Mielenko opłacono on-line
44 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA Polska 10 km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono on-line
45 Wróblewska Anna Krzyszkowo Polska 5 km Nordic Walking ROXKIJE Rokietnica opłacono on-line
46 Chernikova Olena Kyiv Polska Start on-line Let's go Kharkiv
47 Smarszcz Wiesław Lębork Polska 10 km Nordic Walking LĘBORSKIE LWY opłacono on-line
48 Górska Iwona Lębork Polska 10 km Nordic Walking
49 Andryskowski Marek Lębork Polska 5 km Bieg Stowarzyszenie 42,2 Lębork
50 Konkol Andrzej Lębork Polska 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne Kreativsport opłacono on-line
51 Smarszcz Grażyna Lębork Polska 10 km Nordic Walking LĘBORSKIE LWY opłacono on-line
52 Rycąbel Bogdan Licze Polska 10 km Nordic Walking
53 Treder Marian Łosino Polska Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny Team Treder
54 Treder Alina Łosino Polska Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny Team Treder
55 Walot Joanna Łódź Polska Start on-line Z Kijami Przez Życie opłacono on-line
56 Rzepecki Sławomir Maków Mazowiecki Polska Start on-line opłacono on-line
57 Kuźmicz Magdalena Maszewko Polska 5 km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono on-line
58 Kuźmicz Dominik Maszewko Polska 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 Polipack Team GWE opłacono on-line
59 Kuźmicz Adam Maszewko Polska 10 km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono on-line
60 Berczyński Henryk Berczyński Okonek Polska 5 km Nordic Walking Nadleśnictwo Okonek opłacono on-line
61 Charczuk Zenon Opole Polska 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne opłacono on-line
62 KREFFT BARBARA PARCHOWO Polska 10 km Nordic Walking opłacono on-line
63 Wielgat Łukasz Pieńkowo Polska 5 km Bieg KB Bryza Postomino opłacono on-line
64 Krawczyk Dorota Piła Polska 5 km Nordic Walking opłacono on-line
65 Rusinowicz Andrzej Piła Polska 5 km Nordic Walking opłacono on-line
66 Łopiński Aleksy Piła Polska 5 km Nordic Walking daj radość niepelnosprawnym opłacono on-line
67 Knitter Monika Polanów Polska 10 km Nordic Walking
68 Malicki Hubert Poznań Polska Start on-line Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
69 Szczecińska Renata Poznań Polska Start on-line Marsz Po Zdrowie
70 Madejski Roman Madejski Poznań Polska 5 km Nordic Walking ROXKIJE Rokietnica opłacono on-line
71 Toporek Rafał Przodkowo Polska 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne Polipack Team GWE opłacono on-line
72 Czernichowska Teresa Reblino Polska Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny Dwa Kije Słupsk
73 Nerc Dorota RUMIA Polska 5 km Nordic Walking opłacono on-line
74 Kocoń Sylwia Siemianice Polska 5 km Nordic Walking opłacono on-line
75 Dzik Cezary Sławsko Polska 5 km Nordic Walking opłacono on-line
76 Szycko Radek Słupsk Polska Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny
77 Szycko Oliwia Słupsk Polska Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny
78 Zdanowicz Marta Słupsk Polska Start on-line Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
79 Kozaczuk Jarosław Słupsk Polska 5 km Bieg opłacono on-line
80 Maślanka Jacek Słupsk Polska 5 km Nordic Walking opłacono on-line
81 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot Polska 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
82 MAJKRZAK MARIUSZ SUCHA BESKIDZKA Polska Start on-line Włóczykije Powiatu Suskiego opłacono on-line
83 Balon Marek Szczecinek Polska 10 km Nordic Walking
84 Langmesser Regina Sztum Polska 5 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM
85 Malinowska Monika Sztum Polska 5 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
86 Malinowska Grażyna Sztum Polska 10 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
87 Grabowska Bożena Sztum Polska 5 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
88 Grabowski Jacek Sztum Polska 5 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
89 Lipińska Regina Sztum Polska 5 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
90 Słonina Eugeniusz Sztum Polska 5 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
91 KOŁPAK JAN Sztum Polska 21 km Nordic Walking ŁKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
92 Gruszka Barbara Sztum Polska 5 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
93 Olszewski RYSZARD SZTUM Polska 10 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
94 Kucio Hanna Sztum Polska 5 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
95 Strabel Wojciech Strabel Śrem Polska 5 km Nordic Walking #śremchodzi opłacono on-line
96 Strabel Elżbieta Śrem Polska 5 km Nordic Walking #śremchodzi opłacono on-line
97 Rekowski Kazimierz Tczew Polska 5 km Bieg Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
98 Zacharski Jerzy Trzcianka Polska 5 km Bieg Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
99 Zacharska Barbara Trzcianka Polska 5 km Nordic Walking Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
100 Gajlewicz Dominik Trzebielino Polska 5 km Bieg MTS HAMER


Wyświetleń: 10806

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ