Korona Północy 2022 - Kobylnica
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Maślanka Jacek Słupsk Polska 5 km Nordic Walking opłacono on-line
2 Malicki Hubert Poznań Polska Start on-line Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
3 Malec Magdalena Gorzów Wlkp. Polska 5 km Nordic Walking opłacono on-line
4 Knitter Monika Polanów Polska 10 km Nordic Walking
5 Treder Alina Łosino Polska Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny Team Treder
6 Berczyński Henryk Berczyński Okonek Polska 5 km Nordic Walking Nadleśnictwo Okonek opłacono on-line
7 Kuźmicz Dominik Maszewko Polska 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 Polipack Team GWE opłacono on-line
8 Kuźmicz Magdalena Maszewko Polska 5 km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono on-line
9 Szycko Oliwia Słupsk Polska Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny
10 Szycko Radek Słupsk Polska Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny
11 Malinowska Monika Sztum Polska 5 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
12 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA Polska 10 km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono on-line
13 Guzińska Alicja Kobylnica Polska Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny
14 Piątek Dariusz Gniewino Polska 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne Polipack Team GWE opłacono on-line
15 Guzińska Ewa Kobylnica Polska Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny
16 Rekowski Kazimierz Tczew Polska 5 km Bieg Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
17 Barzowska Monika Wejherowo Polska 5 km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono on-line
18 MARCZYŃSKI ADAM GOŚCICINO Polska 5 km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono on-line
19 Marczyńska Marta Gościcino Polska 10 km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono on-line
20 Lejkowska Mirela Gowino Polska 10 km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono on-line
21 Przybylski Chrystian Wejherowo Polska 21 km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono on-line
22 Zdanowicz Marta Słupsk Polska Start on-line Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
23 Ponka Barbara Wejherowo Polska 5 km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono on-line
24 Kuźmicz Adam Maszewko Polska 10 km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono on-line
25 Gortat Bogumił Dobrzęcino Polska Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny Norda Active Team
26 Łopiński Aleksy Piła Polska 5 km Nordic Walking daj radość niepelnosprawnym opłacono on-line
27 Charczuk Zenon Opole Polska 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne opłacono on-line
28 Czernichowska Teresa Reblino Polska Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny Dwa Kije Słupsk
29 Lipińska Regina Sztum Polska 5 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
30 Grabowski Jacek Sztum Polska 5 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
31 Grabowska Bożena Sztum Polska 5 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
32 MAJKRZAK MARIUSZ SUCHA BESKIDZKA Polska Start on-line Włóczykije Powiatu Suskiego opłacono on-line
33 Dzik Cezary Sławsko Polska 5 km Nordic Walking opłacono on-line
34 KRĘCKA IRENA Budowo Polska 5 km Nordic Walking opłacono on-line
35 Białk Roman Gdańsk Polska 10 km Nordic Walking opłacono on-line
36 Abel Karol Kalisz Polska 21 km Nordic Walking Kalisia Noric Team opłacono on-line
37 Kocoń Sylwia Siemianice Polska 5 km Nordic Walking opłacono on-line
38 Krawczykowska Barbara Czernin Polska 5 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
39 Strabel Elżbieta Śrem Polska 5 km Nordic Walking #śremchodzi opłacono on-line
40 Strabel Wojciech Strabel Śrem Polska 5 km Nordic Walking #śremchodzi opłacono on-line
41 Kucio Hanna Sztum Polska 5 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
42 Olszewski RYSZARD SZTUM Polska 10 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
43 Gruszka Barbara Sztum Polska 5 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
44 KOŁPAK JAN Sztum Polska 21 km Nordic Walking ŁKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
45 Langmesser Regina Sztum Polska 5 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM
46 Słonina Eugeniusz Sztum Polska 5 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
47 Bierkus Mirosław Koszalin Polska 21 km Nordic Walking Baltin Mielenko opłacono on-line
48 Malinowska Grażyna Sztum Polska 10 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
49 Plewiński Rafał Banino Polska 21 km Nordic Walking Nordic Team Częstochowa opłacono on-line
50 Rusinowicz Andrzej Piła Polska 5 km Nordic Walking opłacono on-line
51 Krawczyk Dorota Piła Polska 5 km Nordic Walking opłacono on-line
52 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot Polska 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
53 Gajlewicz Dominik Trzebielino Polska 5 km Bieg MTS HAMER
54 Chernikova Olena Kyiv Polska Start on-line Let's go Kharkiv
55 Raciborska Ewa warszawa Polska 21 km Nordic Walking ESJA TEAM
56 Mazur Michał Demlin Polska 10 km Nordic Walking opłacono on-line
57 Góral Andrzej Bydgoszcz Polska 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne Solid Security Bydgoszcz opłacono on-line
58 Smarszcz Grażyna Lębork Polska 10 km Nordic Walking LĘBORSKIE LWY opłacono on-line
59 Wróblewska Anna Krzyszkowo Polska 5 km Nordic Walking ROXKIJE Rokietnica opłacono on-line
60 Madejski Roman Madejski Poznań Polska 5 km Nordic Walking ROXKIJE Rokietnica opłacono on-line
61 Nerc Dorota RUMIA Polska 5 km Nordic Walking opłacono on-line
62 Rzepecki Sławomir Maków Mazowiecki Polska Start on-line opłacono on-line
63 Gajdzis Wojciech Gdańsk Polska 10 km Nordic Walking opłacono on-line
64 Runowski Jarosław Runowski Drezdenko Polska 10 km Nordic Walking opłacono on-line
65 Runowska Dorota Drezdenko Polska 10 km Nordic Walking opłacono on-line
66 Kulczycki Jan GDAŃSK Polska 5 km Nordic Walking opłacono on-line
67 Brygała Agata Gdańsk Polska 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
68 Wielgat Łukasz Pieńkowo Polska 5 km Bieg KB Bryza Postomino opłacono on-line
69 Zacharska Barbara Trzcianka Polska 5 km Nordic Walking Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
70 Zacharski Jerzy Trzcianka Polska 5 km Bieg Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
71 Madej Jolanta Gdańsk Polska 21 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
72 Andryskowski Marek Lębork Polska 5 km Bieg Stowarzyszenie 42,2 Lębork
73 Padowicz Anna Warszawa Polska Start on-line Pasja Nordic Walking opłacono on-line
74 Kozaczuk Jarosław Słupsk Polska 5 km Bieg opłacono on-line
75 Smarszcz Wiesław Lębork Polska 10 km Nordic Walking LĘBORSKIE LWY opłacono on-line
76 Górska Iwona Lębork Polska 10 km Nordic Walking
77 Nowacki Kamil Bolesławice Polska Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny
78 Nowacki Zbigniew Bolesławice Polska Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny
79 Nowy Katarzyna Gdynia Polska 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne ESJA TEAM opłacono on-line
80 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo Polska 10 km Nordic Walking
81 Rycąbel Bogdan Licze Polska 10 km Nordic Walking
82 Litewska Joanna Juszkowo Polska 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne
83 Manthey Marcin Gdańsk Polska 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
84 Jarych Jarosław Czapury Polska 10 km Nordic Walking Team Dynamic
85 Zientkiewicz Witold Banino Polska 5 km Nordic Walking ESJA TEAM
86 Zientkiewicz Aga Banino Polska 5 km Nordic Walking ESJA TEAM
87 KREFFT BARBARA PARCHOWO Polska 10 km Nordic Walking opłacono on-line
88 Szpilman Katarzyna Gdynia Polska 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
89 Konkol Andrzej Lębork Polska 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne Kreativsport opłacono on-line
90 Balon Marek Szczecinek Polska 10 km Nordic Walking
91 Kargul Mateusz Kobylnica Polska Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny Szkoła Kobylnica
92 Tyborczyk-Kargul Aneta Kobylnica Polska Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny
93 Kargul Jacek Kobylnica Polska Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny Night Runners Słupsk
94 Kaczmarek Maja Wejherowo Polska 5 km Nordic Walking WłóczyKije opłacono on-line
95 Piłczyński Paweł Widzino Polska Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny
96 Burzyński Aleksander Bolesławice Polska Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny Biegające Bolesławice
97 Michalak-Małecka Anna Kobylnica Polska Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny Vacu Activ Gym
98 Małecki Tomasz Kobylnica Polska Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny Vacu Activ Gym
99 Towarnicka Izabela Gdynia Polska 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne Polipack Team GWE opłacono on-line
100 Miłkowska Jolanta Gdynia Polska 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne Team Deaf opłacono on-line


Wyświetleń: 10807

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ