Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Konopko Joanna | Suwałki | Polska | Bieg główny | opłacono | |
2 | Figat Alina | Bartoszyce | Polska | Bieg główny | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | |
3 | Kwiatkowski Karol | Suwałki | Polska | Bieg główny | BIEGAM BO CHCĘ | opłacono |
4 | Kiczka Tomasz | Olecko | Polska | Bieg główny 70+ i niepełnosprawni | WTZ Olecko | |
5 | Ołowski Jakub | Wydminy | Polska | Bieg główny | Wioska Biegaczy | opłacono |
6 | Piołunowicz Piotr | Olecko | Polska | Bieg główny | opłacono | |
7 | Jarząbski Roman | Augustów | Polska | Bieg główny | ATP Augustów | opłacono |
8 | Liśkiewicz Beata | Kętrzyn | Polska | Bieg główny | opłacono | |
9 | Liśkiewicz Roman | Kętrzyn | Polska | Bieg główny | opłacono | |
10 | Przyłucki Krzysztof | Łękuk Mały | Polska | Bieg główny | opłacono | |
11 | Jagłowski Patryk | Suwałki | Polska | Bieg główny | BIEGAM BO CHCĘ | opłacono |
12 | Fiedorczyk Anna | Ełk | Polska | Bieg główny | Maratonka Grajewo | |
13 | Fiedorczyk Teresa | Ełk | Polska | Nordic Walking | Maratonka Grajewo | |
14 | Zubkiewicz Jan | Płaska | Polska | Bieg główny 70+ i niepełnosprawni | Jaćwing Płaska | |
15 | Januszanis Małgorzata | PUŃSK | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
16 | Janczulewicz Tomasz | Sejny | Polska | Bieg główny | opłacono | |
17 | Kownacki Tomasz | Olecko | Polska | Bieg główny | Olecko Biega | opłacono |
18 | Nowel Krzysztof | Żubrówka Stara | Polska | Bieg główny uczeń | opłacono | |
19 | Zaniewski Tomasz | Białystok | Polska | Bieg główny | opłacono | |
20 | Gacki Krzysztof | Pisz | Polska | Bieg główny | Biegam bez klubu | opłacono |
21 | Kukowski Mateusz | Prudziszki | Polska | Bieg główny | ||
22 | Waszkiewicz Karol | Jeleniewo | Polska | Bieg główny | opłacono | |
23 | Witkowski Piotr | Augustów | Polska | Bieg główny | ATP Augustów | opłacono |
24 | Samson-Polak Renata | Wydminy | Polska | Bieg główny | 15BZ | opłacono |
25 | Kochanowska Edyta | Giżycko | Polska | Bieg główny | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
26 | Gnatkowski Adrian | Kleszczewo | Polska | Bieg główny | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
27 | Sak Aleksandra | Augustów | Polska | Bieg główny | ATP Augustów | opłacono |
28 | Kulczyniec Grzegorz | Olecko | Polska | Bieg główny | Olecko Biega | opłacono |
29 | Perkowski Jarosław | Suwałki | Polska | Bieg główny | opłacono | |
30 | Osior Beata | Wydminy | Polska | Bieg główny | Wioska Biegaczy | opłacono |
31 | Rożek Gerard | Olecko | Polska | Bieg główny | opłacono | |
32 | Szewczak Andrzej | Białystok | Polska | Bieg główny | Masters Białystok | opłacono |
33 | Iwaszko Urszula | Wydminy | Polska | Bieg główny | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
34 | Andryszczyk Rafał | Kowale Oleckie | Polska | Bieg główny | Husaria Gołdap | opłacono |
35 | Kozak Monika | Giżycko | Polska | Bieg główny | BBL Wydminy | opłacono |
36 | Łachacz Karol | Suwałki | Polska | Bieg główny | Góral z Mazur Running Team | opłacono |
37 | Osior Bartłomiej | Wydminy | Polska | Bieg główny | Wioska Biegaczy | opłacono |
38 | Zalewski Dariusz | Białystok | Polska | Bieg główny | Nadaktywni | |
39 | Malec Sylwester | Nowe Rybie | Polska | Bieg główny | CSSG Kętrzyn | |
40 | Trzebiński Ryszard | Ełk | Polska | Bieg główny | Team Kopeć | opłacono |
41 | Reut Jakub | Olecko | Polska | Bieg główny | opłacono | |
42 | Urbańska Alina | Nowa Dęba | Polska | Bieg główny | ZMITEK TEAM NOWA DĘBA | opłacono |
43 | Urbański Zbigniew | Nowa Dęba | Polska | Bieg główny | Zmitek Team Nowa Dęba | opłacono |
44 | Milewski Marcin | Suwałki | Polska | Bieg główny | opłacono | |
45 | Dawidejt Dariusz | Augustów | Polska | Bieg główny | ATP Augustów | opłacono |
46 | Puczyłowska Katarzyna | Olecko | Polska | Bieg główny | opłacono | |
47 | Kuryło Artur | Augustów | Polska | Bieg główny | ATP Augustów | opłacono |
48 | Kurylo Ewa | Augustów | Polska | Bieg główny | ATP Augustów | opłacono |
49 | Nieciecki Jarek | Grajewo | Polska | Bieg główny | Maratonka Grajewo | |
50 | Wach Zdzisław | Augustów | Polska | Bieg główny | opłacono | |
51 | Uździło Przemysław | Straduny | Polska | Bieg główny | opłacono | |
52 | Wolińska Emilia | Wolin | Polska | Bieg główny | ||
53 | Woliński Andrzej | Wolin | Polska | Bieg główny | opłacono | |
54 | Deptuła Piotr | Ełk | Polska | Bieg główny | OSPWL Bemowo Piskie | opłacono |
55 | Ruszewski Tomasz | Suwałki | Polska | Bieg główny | ||
56 | Popławski Artur | Kolonia Rybacka | Polska | Bieg główny | 24 WOG Giżycko | |
57 | Prawdzik Renata | Ełk | Polska | Bieg główny | Super Drużyna Ełk | opłacono |
58 | Kudosz Andrzej | Gołdap | Polska | Bieg główny | ||
59 | Wrona Łukasz | EŁK | Polska | Nordic Walking | OSPWL - Bemowo Piskie | opłacono |
60 | Andruszkiewicz Paulina | Suwałki | Polska | Bieg główny | opłacono | |
61 | Kazaniecki Wieslaw | Wydminy | Polska | Bieg główny | BBL Wydminy | opłacono |
62 | Wierzbowski Tomasz | Bartoszyce | Polska | Bieg główny | ||
63 | Klaus Wiesław | Olecko | Polska | Bieg główny | opłacono | |
64 | Bogdan Marcin | Suwałki | Polska | Bieg główny | opłacono | |
65 | Gulbierz Marek | Kowale Oleckie | Polska | Bieg główny | ||
66 | Paciorko Ryszard | Olecko | Polska | Bieg główny | opłacono | |
67 | Walendykiewicz Tadeusz | Suwalki | Polska | Bieg główny | 1PBOT | opłacono |
68 | Mikulski Mariusz | Suwałki | Polska | Bieg główny | opłacono | |
69 | Śniosek Patryk | Kowalki | Polska | Bieg główny | KS Kowalki | opłacono |
70 | Śniosek Krzysztof | Kowalki | Polska | Bieg główny | KS Kowalki | opłacono |
71 | Krysiński Jacek | Ełk | Polska | Bieg główny | Serduszko Team Ełk | opłacono |
72 | Harasim Hanna | Suwałki | Polska | Bieg główny | BIEGAM BO CHCĘ | opłacono |
73 | Orłowski Mirosław | Suwałki | Polska | Bieg główny | BIEGAM BO CHCĘ | opłacono |
74 | Adam Justyna | Olecko | Polska | Bieg główny | opłacono | |
75 | Suchodolska Edyta | Olecko | Polska | Bieg główny | Olecko Biega | opłacono |
76 | Suchodolski Paweł | Olecko | Polska | Bieg główny | Olecko Biega | opłacono |
77 | Juszkiewicz Zbigniew | Ełk | Polska | Bieg główny | ||
78 | Poźniak Konrad | Suwałki | Polska | Bieg główny | opłacono | |
79 | Poźniak Józef | Suwałki | Polska | Bieg główny | opłacono | |
80 | Bagiński Jan | Olecko | Polska | Bieg główny 70+ i niepełnosprawni | OleckoBiega | |
81 | Królak Agnieszka | Węgorzewo | Polska | Bieg główny | Team Kopeć | |
82 | Przemielewska Ewa | Stożne | Polska | Bieg główny | Bank Spółdzielczy Olecko | opłacono |
83 | Przemielewski Kamil | Stożne | Polska | Bieg główny | Olecko Biega | opłacono |
84 | Krzyżanowski Karol | Rajgród | Polska | Bieg główny | Maratonka Grajewo | opłacono |
85 | Drężek Krzysztof | Grajewo | Polska | Bieg główny | Maratonka Grajewo | opłacono |
86 | Jaksina Dariusz | Ruciane-nida | Polska | Nordic Walking | Na rolkach przez Mazury | opłacono |
87 | Waśko Barbara | Łapy | Polska | Bieg główny | Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego | opłacono |
88 | Waśko Mirosław | Łapy | Polska | Bieg główny | Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca | |
89 | Szumiło Michał | Ełk | Polska | Bieg główny | LYSY 666 TEAM | |
90 | Januszewski Maciej | Ełk | Polska | Bieg główny | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
91 | Czaplejewicz Marta | Ełk | Polska | Bieg główny | 41 blp | opłacono |
92 | Kosakowski Jarosław | Olecko | Polska | Bieg główny | opłacono | |
93 | Kuleszka Anna | Węgorzewo | Polska | Bieg główny | opłacono | |
94 | Sienkiewicz Karol | Olecko | Polska | Bieg główny | Ośrodek Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych - Bemowo Piskie | opłacono |
95 | Marczuk Norbert | Kowale Oleckie | Polska | Bieg główny | 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy | opłacono |
96 | Malinowski Paweł | Ełk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
97 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | Nordic Walking | Maratonka | |
98 | Zakrzewska Anna | Wilkasy | Polska | Bieg główny | opłacono | |
99 | Skrodzki Jakub | Suwałki | Polska | Bieg główny | BF | opłacono |
100 | Paszkowska Barbara | Suwałki | Polska | Bieg główny | opłacono |
Wyświetleń: 12213