Bieg główny
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Konopko Joanna Suwałki Polska Bieg główny opłacono
2 Figat Alina Bartoszyce Polska Bieg główny Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
3 Kwiatkowski Karol Suwałki Polska Bieg główny BIEGAM BO CHCĘ opłacono
4 Ołowski Jakub Wydminy Polska Bieg główny Wioska Biegaczy opłacono
5 Piołunowicz Piotr Olecko Polska Bieg główny opłacono
6 Jarząbski Roman Augustów Polska Bieg główny ATP Augustów opłacono
7 Liśkiewicz Beata Kętrzyn Polska Bieg główny opłacono
8 Liśkiewicz Roman Kętrzyn Polska Bieg główny opłacono
9 Przyłucki Krzysztof Łękuk Mały Polska Bieg główny opłacono
10 Jagłowski Patryk Suwałki Polska Bieg główny BIEGAM BO CHCĘ opłacono
11 Fiedorczyk Anna Ełk Polska Bieg główny Maratonka Grajewo
12 Janczulewicz Tomasz Sejny Polska Bieg główny opłacono
13 Kownacki Tomasz Olecko Polska Bieg główny Olecko Biega opłacono
14 Zaniewski Tomasz Białystok Polska Bieg główny opłacono
15 Gacki Krzysztof Pisz Polska Bieg główny Biegam bez klubu opłacono
16 Kukowski Mateusz Prudziszki Polska Bieg główny
17 Waszkiewicz Karol Jeleniewo Polska Bieg główny opłacono
18 Witkowski Piotr Augustów Polska Bieg główny ATP Augustów opłacono
19 Samson-Polak Renata Wydminy Polska Bieg główny 15BZ opłacono
20 Kochanowska Edyta Giżycko Polska Bieg główny 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
21 Gnatkowski Adrian Kleszczewo Polska Bieg główny 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
22 Sak Aleksandra Augustów Polska Bieg główny ATP Augustów opłacono
23 Kulczyniec Grzegorz Olecko Polska Bieg główny Olecko Biega opłacono
24 Perkowski Jarosław Suwałki Polska Bieg główny opłacono
25 Osior Beata Wydminy Polska Bieg główny Wioska Biegaczy opłacono
26 Rożek Gerard Olecko Polska Bieg główny opłacono
27 Szewczak Andrzej Białystok Polska Bieg główny Masters Białystok opłacono
28 Iwaszko Urszula Wydminy Polska Bieg główny 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
29 Andryszczyk Rafał Kowale Oleckie Polska Bieg główny Husaria Gołdap opłacono
30 Kozak Monika Giżycko Polska Bieg główny BBL Wydminy opłacono
31 Łachacz Karol Suwałki Polska Bieg główny Góral z Mazur Running Team opłacono
32 Osior Bartłomiej Wydminy Polska Bieg główny Wioska Biegaczy opłacono
33 Zalewski Dariusz Białystok Polska Bieg główny Nadaktywni
34 Malec Sylwester Nowe Rybie Polska Bieg główny CSSG Kętrzyn
35 Trzebiński Ryszard Ełk Polska Bieg główny Team Kopeć opłacono
36 Reut Jakub Olecko Polska Bieg główny opłacono
37 Urbańska Alina Nowa Dęba Polska Bieg główny ZMITEK TEAM NOWA DĘBA opłacono
38 Urbański Zbigniew Nowa Dęba Polska Bieg główny Zmitek Team Nowa Dęba opłacono
39 Milewski Marcin Suwałki Polska Bieg główny opłacono
40 Dawidejt Dariusz Augustów Polska Bieg główny ATP Augustów opłacono
41 Puczyłowska Katarzyna Olecko Polska Bieg główny opłacono
42 Kuryło Artur Augustów Polska Bieg główny ATP Augustów opłacono
43 Kurylo Ewa Augustów Polska Bieg główny ATP Augustów opłacono
44 Nieciecki Jarek Grajewo Polska Bieg główny Maratonka Grajewo
45 Wach Zdzisław Augustów Polska Bieg główny opłacono
46 Uździło Przemysław Straduny Polska Bieg główny opłacono
47 Wolińska Emilia Wolin Polska Bieg główny
48 Woliński Andrzej Wolin Polska Bieg główny opłacono
49 Deptuła Piotr Ełk Polska Bieg główny OSPWL Bemowo Piskie opłacono
50 Ruszewski Tomasz Suwałki Polska Bieg główny
51 Popławski Artur Kolonia Rybacka Polska Bieg główny 24 WOG Giżycko
52 Prawdzik Renata Ełk Polska Bieg główny Super Drużyna Ełk opłacono
53 Kudosz Andrzej Gołdap Polska Bieg główny
54 Andruszkiewicz Paulina Suwałki Polska Bieg główny opłacono
55 Kazaniecki Wieslaw Wydminy Polska Bieg główny BBL Wydminy opłacono
56 Wierzbowski Tomasz Bartoszyce Polska Bieg główny
57 Klaus Wiesław Olecko Polska Bieg główny opłacono
58 Bogdan Marcin Suwałki Polska Bieg główny opłacono
59 Gulbierz Marek Kowale Oleckie Polska Bieg główny
60 Paciorko Ryszard Olecko Polska Bieg główny opłacono
61 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki Polska Bieg główny 1PBOT opłacono
62 Mikulski Mariusz Suwałki Polska Bieg główny opłacono
63 Śniosek Patryk Kowalki Polska Bieg główny KS Kowalki opłacono
64 Śniosek Krzysztof Kowalki Polska Bieg główny KS Kowalki opłacono
65 Krysiński Jacek Ełk Polska Bieg główny Serduszko Team Ełk opłacono
66 Harasim Hanna Suwałki Polska Bieg główny BIEGAM BO CHCĘ opłacono
67 Orłowski Mirosław Suwałki Polska Bieg główny BIEGAM BO CHCĘ opłacono
68 Adam Justyna Olecko Polska Bieg główny opłacono
69 Suchodolska Edyta Olecko Polska Bieg główny Olecko Biega opłacono
70 Suchodolski Paweł Olecko Polska Bieg główny Olecko Biega opłacono
71 Juszkiewicz Zbigniew Ełk Polska Bieg główny
72 Poźniak Konrad Suwałki Polska Bieg główny opłacono
73 Poźniak Józef Suwałki Polska Bieg główny opłacono
74 Królak Agnieszka Węgorzewo Polska Bieg główny Team Kopeć
75 Przemielewska Ewa Stożne Polska Bieg główny Bank Spółdzielczy Olecko opłacono
76 Przemielewski Kamil Stożne Polska Bieg główny Olecko Biega opłacono
77 Krzyżanowski Karol Rajgród Polska Bieg główny Maratonka Grajewo opłacono
78 Drężek Krzysztof Grajewo Polska Bieg główny Maratonka Grajewo opłacono
79 Waśko Barbara Łapy Polska Bieg główny Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego opłacono
80 Waśko Mirosław Łapy Polska Bieg główny Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca
81 Szumiło Michał Ełk Polska Bieg główny LYSY 666 TEAM
82 Januszewski Maciej Ełk Polska Bieg główny 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
83 Czaplejewicz Marta Ełk Polska Bieg główny 41 blp opłacono
84 Kosakowski Jarosław Olecko Polska Bieg główny opłacono
85 Kuleszka Anna Węgorzewo Polska Bieg główny opłacono
86 Sienkiewicz Karol Olecko Polska Bieg główny Ośrodek Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych - Bemowo Piskie opłacono
87 Marczuk Norbert Kowale Oleckie Polska Bieg główny 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy opłacono
88 Malinowski Paweł Ełk Polska Bieg główny opłacono
89 Zakrzewska Anna Wilkasy Polska Bieg główny opłacono
90 Skrodzki Jakub Suwałki Polska Bieg główny BF opłacono
91 Paszkowska Barbara Suwałki Polska Bieg główny opłacono
92 Truchan Marek Olecko Polska Bieg główny Olecko Biega opłacono
93 Herbszt Wojciech Ełk Polska Bieg główny opłacono
94 Gajdzińska Barbara Suwałki Polska Bieg główny opłacono
95 Poniatowski Marek Bełda Polska Bieg główny Maratonka Grajewo opłacono
96 Poniatowski Adam Bełda Polska Bieg główny Maratonka Grajewo opłacono
97 Wiliwis Paweł Suwałki Polska Bieg główny
98 Maciejewski Grzegorz Giżycko Polska Bieg główny BBL Giżycko opłacono
99 Kopiczko Zbigniew Suwałki Polska Bieg główny opłacono
100 Frejtag Dawid Giżycko Polska Bieg główny 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono


Wyświetleń: 11983

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ