IX Olecka Trzynastka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1PBOT
1 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki Bieg główny 1PBOT opłacono
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
2 Kochanowska Edyta Giżycko Bieg główny 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
3 Gnatkowski Adrian Kleszczewo Bieg główny 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
4 Iwaszko Urszula Wydminy Bieg główny 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
5 Januszewski Maciej Ełk Bieg główny 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
6 Frejtag Dawid Giżycko Bieg główny 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy
7 Marczuk Norbert Kowale Oleckie Bieg główny 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy opłacono
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
8 Famulski Mariusz Grabowo Bieg główny 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
15BZ
9 Samson-Polak Renata Wydminy Bieg główny 15BZ opłacono
24 WOG Giżycko
10 Popławski Artur Kolonia Rybacka Bieg główny 24 WOG Giżycko
41 blp
11 Czaplejewicz Marta Ełk Bieg główny 41 blp opłacono
ATP Augustów
12 Witkowski Piotr Augustów Bieg główny ATP Augustów opłacono
13 Sak Aleksandra Augustów Bieg główny ATP Augustów opłacono
14 Dawidejt Dariusz Augustów Bieg główny ATP Augustów opłacono
15 Kuryło Artur Augustów Bieg główny ATP Augustów opłacono
16 Kurylo Ewa Augustów Bieg główny ATP Augustów opłacono
ATP Augustów
17 Jarząbski Roman Augustów Bieg główny ATP Augustów opłacono
BBL Giżycko
18 Maciejewski Grzegorz Giżycko Bieg główny BBL Giżycko opłacono
BBL Wydminy
19 Kozak Monika Giżycko Bieg główny BBL Wydminy opłacono
20 Kazaniecki Wieslaw Wydminy Bieg główny BBL Wydminy opłacono
BF
21 Skrodzki Jakub Suwałki Bieg główny BF opłacono
BIEGAM BO CHCĘ
22 Kwiatkowski Karol Suwałki Bieg główny BIEGAM BO CHCĘ opłacono
23 Jagłowski Patryk Suwałki Bieg główny BIEGAM BO CHCĘ opłacono
24 Harasim Hanna Suwałki Bieg główny BIEGAM BO CHCĘ opłacono
25 Orłowski Mirosław Suwałki Bieg główny BIEGAM BO CHCĘ opłacono
26 Chalecki Grzegorz Suwałki Bieg główny BIEGAM BO CHCĘ opłacono
27 Bałulis Daiwa Suwałki Bieg główny BIEGAM BO CHCĘ opłacono
28 Bałulis Rajmund Suwałki Bieg główny BIEGAM BO CHCĘ opłacono
Bank Spółdzielczy Olecko
29 Przemielewska Ewa Stożne Bieg główny Bank Spółdzielczy Olecko opłacono
Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
30 Figat Alina Bartoszyce Bieg główny Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
Białystok Biega TEAM / 3t
31 Weka Krzysztof Białystok Bieg główny 70+ i niepełnosprawni Białystok Biega TEAM / 3t
Biegam bez klubu
32 Gacki Krzysztof Pisz Bieg główny Biegam bez klubu opłacono
C.N. Banana Divers
33 Nowicki Michał Suwałki Bieg główny C.N. Banana Divers opłacono
CSSG Kętrzyn
34 Malec Sylwester Nowe Rybie Bieg główny CSSG Kętrzyn
DHL Augustów
35 Kozłowski Piotr Augustów Bieg główny DHL Augustów opłacono
Darek/Hania/Witek/Emilka
36 Miliszewski Dariusz Ełk Bieg główny Darek/Hania/Witek/Emilka opłacono
Drużyna ML
37 Długosz Lucyna Kętrzyn Bieg główny Drużyna ML opłacono
Ducla Academy Warszawa
38 Nowakowski Czeslaw Warszawa Bieg główny 70+ i niepełnosprawni Ducla Academy Warszawa
Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca
39 Waśko Mirosław Łapy Bieg główny Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca
Góral z Mazur Running Team
40 Łachacz Karol Suwałki Bieg główny Góral z Mazur Running Team opłacono
Husaria Gołdap
41 Andryszczyk Rafał Kowale Oleckie Bieg główny Husaria Gołdap opłacono
Jaćwing Płaska
42 Zubkiewicz Jan Płaska Bieg główny 70+ i niepełnosprawni Jaćwing Płaska
KS Kowalki
43 Śniosek Patryk Kowalki Bieg główny KS Kowalki opłacono
44 Śniosek Krzysztof Kowalki Bieg główny KS Kowalki opłacono
LYSY 666 TEAM
45 Szumiło Michał Ełk Bieg główny LYSY 666 TEAM
Maratonka
46 Czopek Jaroslaw EŁK Nordic Walking Maratonka
Maratonka Grajewo
47 Fiedorczyk Anna Ełk Bieg główny Maratonka Grajewo
48 Fiedorczyk Teresa Ełk Nordic Walking Maratonka Grajewo
49 Nieciecki Jarek Grajewo Bieg główny Maratonka Grajewo
50 Jerulank Wiesław Grajewo Bieg główny Maratonka Grajewo opłacono
51 Turowski Robert Sojczyn Borowy Bieg główny Maratonka Grajewo
Maratonka Grajewo
52 Krzyżanowski Karol Rajgród Bieg główny Maratonka Grajewo opłacono
53 Drężek Krzysztof Grajewo Bieg główny Maratonka Grajewo opłacono
54 Poniatowski Marek Bełda Bieg główny Maratonka Grajewo opłacono
55 Poniatowski Adam Bełda Bieg główny Maratonka Grajewo opłacono
Masters Białystok
56 Szewczak Andrzej Białystok Bieg główny Masters Białystok opłacono
Mała Lady Pank
57 Borawska Anna Płock Bieg główny Mała Lady Pank opłacono
Nadaktywni
58 Zalewski Dariusz Białystok Bieg główny Nadaktywni
Na rolkach przez Mazury
59 Jaksina Dariusz Ruciane-nida Nordic Walking Na rolkach przez Mazury opłacono
Nowicki Team
60 Nowicki Zbigniew Suwałki Bieg główny Nowicki Team opłacono
OSP POGRODZIE
61 Ślęzak Adam Elbląg Nordic Walking OSP POGRODZIE
OSPWL - Bemowo Piskie
62 Wrona Łukasz EŁK Nordic Walking OSPWL - Bemowo Piskie opłacono
OSPWL Bemowo Piskie
63 Deptuła Piotr Ełk Bieg główny OSPWL Bemowo Piskie opłacono
OleckoBiega
64 Bagiński Jan Olecko Bieg główny 70+ i niepełnosprawni OleckoBiega
Olecko Biega
65 Kownacki Tomasz Olecko Bieg główny Olecko Biega opłacono
66 Kulczyniec Grzegorz Olecko Bieg główny Olecko Biega opłacono
67 Przemielewski Kamil Stożne Bieg główny Olecko Biega opłacono
68 Truchan Marek Olecko Bieg główny Olecko Biega opłacono
69 Warykowski Stanislaw Olecko Bieg główny Olecko Biega opłacono
70 Omilian Przemek Olecko Bieg główny Olecko Biega opłacono
Olecko Biega
71 Suchodolska Edyta Olecko Bieg główny Olecko Biega opłacono
72 Suchodolski Paweł Olecko Bieg główny Olecko Biega opłacono
Ośrodek Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych - Bemowo Piskie
73 Sienkiewicz Karol Olecko Bieg główny Ośrodek Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych - Bemowo Piskie opłacono
Serduszko Team Ełk
74 Krysiński Jacek Ełk Bieg główny Serduszko Team Ełk opłacono
Stowarzyszenie Aktywni Znad Rospudy
75 Dykiert Ryszard Szafranki Bieg główny 70+ i niepełnosprawni Stowarzyszenie Aktywni Znad Rospudy
Super Drużyna Ełk
76 Prawdzik Renata Ełk Bieg główny Super Drużyna Ełk opłacono
Suwalska Wataha
77 Popowska Monika Suwałki Bieg główny Suwalska Wataha opłacono
Team Kopeć
78 Trzebiński Ryszard Ełk Bieg główny Team Kopeć opłacono
79 Królak Agnieszka Węgorzewo Bieg główny Team Kopeć
80 Królak Przemysław Węgorzewo Bieg główny Team Kopeć
WTZ Olecko
81 Kiczka Tomasz Olecko Bieg główny 70+ i niepełnosprawni WTZ Olecko
Wioska Biegaczy
82 Ołowski Jakub Wydminy Bieg główny Wioska Biegaczy opłacono
83 Osior Beata Wydminy Bieg główny Wioska Biegaczy opłacono
84 Osior Bartłomiej Wydminy Bieg główny Wioska Biegaczy opłacono
ZMITEK TEAM NOWA DĘBA
85 Urbańska Alina Nowa Dęba Bieg główny ZMITEK TEAM NOWA DĘBA opłacono
Zmitek Team Nowa Dęba
86 Urbański Zbigniew Nowa Dęba Bieg główny Zmitek Team Nowa Dęba opłacono
Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego
87 Waśko Barbara Łapy Bieg główny Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego opłacono
_BRAK NAZWY_
88 Konopko Joanna Suwałki Bieg główny opłacono
89 Piołunowicz Piotr Olecko Bieg główny opłacono
90 Liśkiewicz Beata Kętrzyn Bieg główny opłacono
91 Liśkiewicz Roman Kętrzyn Bieg główny opłacono
92 Przyłucki Krzysztof Łękuk Mały Bieg główny opłacono
93 Januszanis Małgorzata PUŃSK Nordic Walking opłacono
94 Janczulewicz Tomasz Sejny Bieg główny opłacono
95 Nowel Krzysztof Żubrówka Stara Bieg główny uczeń opłacono
96 Zaniewski Tomasz Białystok Bieg główny opłacono
97 Kukowski Mateusz Prudziszki Bieg główny
98 Waszkiewicz Karol Jeleniewo Bieg główny opłacono
99 Perkowski Jarosław Suwałki Bieg główny opłacono
100 Rożek Gerard Olecko Bieg główny opłacono
101 Reut Jakub Olecko Bieg główny opłacono
102 Milewski Marcin Suwałki Bieg główny opłacono
103 Puczyłowska Katarzyna Olecko Bieg główny opłacono
104 Wach Zdzisław Augustów Bieg główny opłacono
105 Uździło Przemysław Straduny Bieg główny opłacono
106 Wolińska Emilia Wolin Bieg główny
107 Woliński Andrzej Wolin Bieg główny opłacono
108 Ruszewski Tomasz Suwałki Bieg główny
109 Kudosz Andrzej Gołdap Bieg główny
110 Andruszkiewicz Paulina Suwałki Bieg główny opłacono
111 Wierzbowski Tomasz Bartoszyce Bieg główny
112 Klaus Wiesław Olecko Bieg główny opłacono
113 Bogdan Marcin Suwałki Bieg główny opłacono
114 Gulbierz Marek Kowale Oleckie Bieg główny
115 Paciorko Ryszard Olecko Bieg główny opłacono
116 Mikulski Mariusz Suwałki Bieg główny opłacono
117 Adam Justyna Olecko Bieg główny opłacono
118 Juszkiewicz Zbigniew Ełk Bieg główny
119 Poźniak Konrad Suwałki Bieg główny opłacono
120 Poźniak Józef Suwałki Bieg główny opłacono
121 Kosakowski Jarosław Olecko Bieg główny opłacono
122 Kuleszka Anna Węgorzewo Bieg główny opłacono
123 Malinowski Paweł Ełk Bieg główny opłacono
124 Zakrzewska Anna Wilkasy Bieg główny opłacono
125 Paszkowska Barbara Suwałki Bieg główny opłacono
126 Herbszt Wojciech Ełk Bieg główny opłacono
127 Gajdzińska Barbara Suwałki Bieg główny opłacono
128 Wiliwis Paweł Suwałki Bieg główny
129 Kopiczko Zbigniew Suwałki Bieg główny opłacono
130 Szczerba Magdalena Głowno Bieg główny opłacono
131 Wilbik Joanna Gdańsk Bieg główny opłacono
132 Nowicka Monika Suwałki Bieg główny
133 Mikielski Daniel Olsztynek Bieg główny opłacono
134 Mikielski Marek Olsztynek Bieg główny opłacono
135 Mikielska Danuta Olsztynek Bieg główny opłacono
136 Rybnik Karol Nowe Aleksandrowo Bieg główny
137 Fiedorczyk Janusz Ełk Bieg główny opłacono
138 Krygier Rafał Żychlin Bieg główny
139 Jarosz Wojciech Kętrzyn Bieg główny 70+ i niepełnosprawni
140 Ślubecka Mariola Kętrzyn Nordic Walking opłacono
141 Ślubecki Tomasz Kętrzyn Nordic Walking opłacono
142 Wierzbowski Krzysztof Bartoszyce Bieg główny opłacono
143 Dobrowolska-Szejda Olga Olecko Bieg główny opłacono
144 Gajdek Przemysław Ełk Bieg główny opłacono
145 Soliwoda Jacek Kętrzyn Bieg główny
146 Karwowski Krzysztof Marcinowa Wola Bieg główny
147 Sokołowski Rafał Suwałki Bieg główny 70+ i niepełnosprawni
fizjoterapia-suwalki.pl
148 Drażba Łukasz Suwałki Bieg główny fizjoterapia-suwalki.pl opłacono
so-biebie-gam
149 Leszczyński Roman Ostrołęka Bieg główny 70+ i niepełnosprawni so-biebie-gam


Wyświetleń: 6669

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ