Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1PBOT | |||||||||
1 | Walendykiewicz Tadeusz | Suwalki | Bieg główny | 1PBOT | opłacono | ||||
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |||||||||
2 | Frejtag Dawid | Giżycko | Bieg główny | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | ||||
3 | Gnatkowski Adrian | Kleszczewo | Bieg główny | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | ||||
4 | Iwaszko Urszula | Wydminy | Bieg główny | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | ||||
5 | Januszewski Maciej | Ełk | Bieg główny | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | ||||
6 | Kochanowska Edyta | Giżycko | Bieg główny | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | ||||
15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy | |||||||||
7 | Marczuk Norbert | Kowale Oleckie | Bieg główny | 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy | opłacono | ||||
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | |||||||||
8 | Famulski Mariusz | Grabowo | Bieg główny | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | |||||
15BZ | |||||||||
9 | Samson-Polak Renata | Wydminy | Bieg główny | 15BZ | opłacono | ||||
24 WOG Giżycko | |||||||||
10 | Popławski Artur | Kolonia Rybacka | Bieg główny | 24 WOG Giżycko | |||||
41 blp | |||||||||
11 | Czaplejewicz Marta | Ełk | Bieg główny | 41 blp | opłacono | ||||
ATP Augustów | |||||||||
12 | Dawidejt Dariusz | Augustów | Bieg główny | ATP Augustów | opłacono | ||||
13 | Kurylo Ewa | Augustów | Bieg główny | ATP Augustów | opłacono | ||||
14 | Kuryło Artur | Augustów | Bieg główny | ATP Augustów | opłacono | ||||
15 | Sak Aleksandra | Augustów | Bieg główny | ATP Augustów | opłacono | ||||
16 | Witkowski Piotr | Augustów | Bieg główny | ATP Augustów | opłacono | ||||
ATP Augustów | |||||||||
17 | Jarząbski Roman | Augustów | Bieg główny | ATP Augustów | opłacono | ||||
BBL Giżycko | |||||||||
18 | Maciejewski Grzegorz | Giżycko | Bieg główny | BBL Giżycko | opłacono | ||||
BBL Wydminy | |||||||||
19 | Kazaniecki Wieslaw | Wydminy | Bieg główny | BBL Wydminy | opłacono | ||||
20 | Kozak Monika | Giżycko | Bieg główny | BBL Wydminy | opłacono | ||||
BF | |||||||||
21 | Skrodzki Jakub | Suwałki | Bieg główny | BF | opłacono | ||||
BIEGAM BO CHCĘ | |||||||||
22 | Bałulis Daiwa | Suwałki | Bieg główny | BIEGAM BO CHCĘ | opłacono | ||||
23 | Bałulis Rajmund | Suwałki | Bieg główny | BIEGAM BO CHCĘ | opłacono | ||||
24 | Chalecki Grzegorz | Suwałki | Bieg główny | BIEGAM BO CHCĘ | opłacono | ||||
25 | Harasim Hanna | Suwałki | Bieg główny | BIEGAM BO CHCĘ | opłacono | ||||
26 | Jagłowski Patryk | Suwałki | Bieg główny | BIEGAM BO CHCĘ | opłacono | ||||
27 | Kwiatkowski Karol | Suwałki | Bieg główny | BIEGAM BO CHCĘ | opłacono | ||||
28 | Orłowski Mirosław | Suwałki | Bieg główny | BIEGAM BO CHCĘ | opłacono | ||||
Bank Spółdzielczy Olecko | |||||||||
29 | Przemielewska Ewa | Stożne | Bieg główny | Bank Spółdzielczy Olecko | opłacono | ||||
Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | |||||||||
30 | Figat Alina | Bartoszyce | Bieg główny | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | |||||
Białystok Biega TEAM / 3t | |||||||||
31 | Weka Krzysztof | Białystok | Bieg główny 70+ i niepełnosprawni | Białystok Biega TEAM / 3t | |||||
Biegam bez klubu | |||||||||
32 | Gacki Krzysztof | Pisz | Bieg główny | Biegam bez klubu | opłacono | ||||
C.N. Banana Divers | |||||||||
33 | Nowicki Michał | Suwałki | Bieg główny | C.N. Banana Divers | opłacono | ||||
CSSG Kętrzyn | |||||||||
34 | Malec Sylwester | Nowe Rybie | Bieg główny | CSSG Kętrzyn | |||||
DHL Augustów | |||||||||
35 | Kozłowski Piotr | Augustów | Bieg główny | DHL Augustów | opłacono | ||||
Darek/Hania/Witek/Emilka | |||||||||
36 | Miliszewski Dariusz | Ełk | Bieg główny | Darek/Hania/Witek/Emilka | opłacono | ||||
Drużyna ML | |||||||||
37 | Długosz Lucyna | Kętrzyn | Bieg główny | Drużyna ML | opłacono | ||||
Ducla Academy Warszawa | |||||||||
38 | Nowakowski Czeslaw | Warszawa | Bieg główny 70+ i niepełnosprawni | Ducla Academy Warszawa | |||||
Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca | |||||||||
39 | Waśko Mirosław | Łapy | Bieg główny | Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca | |||||
Góral z Mazur Running Team | |||||||||
40 | Łachacz Karol | Suwałki | Bieg główny | Góral z Mazur Running Team | opłacono | ||||
Husaria Gołdap | |||||||||
41 | Andryszczyk Rafał | Kowale Oleckie | Bieg główny | Husaria Gołdap | opłacono | ||||
Jaćwing Płaska | |||||||||
42 | Zubkiewicz Jan | Płaska | Bieg główny 70+ i niepełnosprawni | Jaćwing Płaska | |||||
KS Kowalki | |||||||||
43 | Śniosek Krzysztof | Kowalki | Bieg główny | KS Kowalki | opłacono | ||||
44 | Śniosek Patryk | Kowalki | Bieg główny | KS Kowalki | opłacono | ||||
LYSY 666 TEAM | |||||||||
45 | Szumiło Michał | Ełk | Bieg główny | LYSY 666 TEAM | |||||
Maratonka | |||||||||
46 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Nordic Walking | Maratonka | |||||
Maratonka Grajewo | |||||||||
47 | Fiedorczyk Anna | Ełk | Bieg główny | Maratonka Grajewo | |||||
48 | Fiedorczyk Teresa | Ełk | Nordic Walking | Maratonka Grajewo | |||||
49 | Jerulank Wiesław | Grajewo | Bieg główny | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
50 | Nieciecki Jarek | Grajewo | Bieg główny | Maratonka Grajewo | |||||
51 | Turowski Robert | Sojczyn Borowy | Bieg główny | Maratonka Grajewo | |||||
Maratonka Grajewo | |||||||||
52 | Drężek Krzysztof | Grajewo | Bieg główny | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
53 | Krzyżanowski Karol | Rajgród | Bieg główny | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
54 | Poniatowski Adam | Bełda | Bieg główny | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
55 | Poniatowski Marek | Bełda | Bieg główny | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
Masters Białystok | |||||||||
56 | Szewczak Andrzej | Białystok | Bieg główny | Masters Białystok | opłacono | ||||
Mała Lady Pank | |||||||||
57 | Borawska Anna | Płock | Bieg główny | Mała Lady Pank | opłacono | ||||
Nadaktywni | |||||||||
58 | Zalewski Dariusz | Białystok | Bieg główny | Nadaktywni | |||||
Na rolkach przez Mazury | |||||||||
59 | Jaksina Dariusz | Ruciane-nida | Nordic Walking | Na rolkach przez Mazury | opłacono | ||||
Nowicki Team | |||||||||
60 | Nowicki Zbigniew | Suwałki | Bieg główny | Nowicki Team | opłacono | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
61 | Ślęzak Adam | Elbląg | Nordic Walking | OSP POGRODZIE | |||||
OSPWL - Bemowo Piskie | |||||||||
62 | Wrona Łukasz | EŁK | Nordic Walking | OSPWL - Bemowo Piskie | opłacono | ||||
OSPWL Bemowo Piskie | |||||||||
63 | Deptuła Piotr | Ełk | Bieg główny | OSPWL Bemowo Piskie | opłacono | ||||
Olecko Biega | |||||||||
64 | Kownacki Tomasz | Olecko | Bieg główny | Olecko Biega | opłacono | ||||
65 | Kulczyniec Grzegorz | Olecko | Bieg główny | Olecko Biega | opłacono | ||||
66 | Omilian Przemek | Olecko | Bieg główny | Olecko Biega | opłacono | ||||
67 | Przemielewski Kamil | Stożne | Bieg główny | Olecko Biega | opłacono | ||||
68 | Truchan Marek | Olecko | Bieg główny | Olecko Biega | opłacono | ||||
69 | Warykowski Stanislaw | Olecko | Bieg główny | Olecko Biega | opłacono | ||||
OleckoBiega | |||||||||
70 | Bagiński Jan | Olecko | Bieg główny 70+ i niepełnosprawni | OleckoBiega | |||||
Olecko Biega | |||||||||
71 | Suchodolska Edyta | Olecko | Bieg główny | Olecko Biega | opłacono | ||||
72 | Suchodolski Paweł | Olecko | Bieg główny | Olecko Biega | opłacono | ||||
Ośrodek Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych - Bemowo Piskie | |||||||||
73 | Sienkiewicz Karol | Olecko | Bieg główny | Ośrodek Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych - Bemowo Piskie | opłacono | ||||
Serduszko Team Ełk | |||||||||
74 | Krysiński Jacek | Ełk | Bieg główny | Serduszko Team Ełk | opłacono | ||||
Stowarzyszenie Aktywni Znad Rospudy | |||||||||
75 | Dykiert Ryszard | Szafranki | Bieg główny 70+ i niepełnosprawni | Stowarzyszenie Aktywni Znad Rospudy | |||||
Super Drużyna Ełk | |||||||||
76 | Prawdzik Renata | Ełk | Bieg główny | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
Suwalska Wataha | |||||||||
77 | Popowska Monika | Suwałki | Bieg główny | Suwalska Wataha | opłacono | ||||
Team Kopeć | |||||||||
78 | Królak Agnieszka | Węgorzewo | Bieg główny | Team Kopeć | |||||
79 | Królak Przemysław | Węgorzewo | Bieg główny | Team Kopeć | |||||
80 | Trzebiński Ryszard | Ełk | Bieg główny | Team Kopeć | opłacono | ||||
WTZ Olecko | |||||||||
81 | Kiczka Tomasz | Olecko | Bieg główny 70+ i niepełnosprawni | WTZ Olecko | |||||
Wioska Biegaczy | |||||||||
82 | Osior Bartłomiej | Wydminy | Bieg główny | Wioska Biegaczy | opłacono | ||||
83 | Osior Beata | Wydminy | Bieg główny | Wioska Biegaczy | opłacono | ||||
84 | Ołowski Jakub | Wydminy | Bieg główny | Wioska Biegaczy | opłacono | ||||
ZMITEK TEAM NOWA DĘBA | |||||||||
85 | Urbańska Alina | Nowa Dęba | Bieg główny | ZMITEK TEAM NOWA DĘBA | opłacono | ||||
Zmitek Team Nowa Dęba | |||||||||
86 | Urbański Zbigniew | Nowa Dęba | Bieg główny | Zmitek Team Nowa Dęba | opłacono | ||||
Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego | |||||||||
87 | Waśko Barbara | Łapy | Bieg główny | Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
88 | Adam Justyna | Olecko | Bieg główny | opłacono | |||||
89 | Andruszkiewicz Paulina | Suwałki | Bieg główny | opłacono | |||||
90 | Bogdan Marcin | Suwałki | Bieg główny | opłacono | |||||
91 | Dobrowolska-Szejda Olga | Olecko | Bieg główny | opłacono | |||||
92 | Fiedorczyk Janusz | Ełk | Bieg główny | opłacono | |||||
93 | Gajdek Przemysław | Ełk | Bieg główny | opłacono | |||||
94 | Gajdzińska Barbara | Suwałki | Bieg główny | opłacono | |||||
95 | Gulbierz Marek | Kowale Oleckie | Bieg główny | ||||||
96 | Herbszt Wojciech | Ełk | Bieg główny | opłacono | |||||
97 | Janczulewicz Tomasz | Sejny | Bieg główny | opłacono | |||||
98 | Januszanis Małgorzata | PUŃSK | Nordic Walking | opłacono | |||||
99 | Jarosz Wojciech | Kętrzyn | Bieg główny 70+ i niepełnosprawni | ||||||
100 | Juszkiewicz Zbigniew | Ełk | Bieg główny | ||||||
101 | Karwowski Krzysztof | Marcinowa Wola | Bieg główny | ||||||
102 | Klaus Wiesław | Olecko | Bieg główny | opłacono | |||||
103 | Konopko Joanna | Suwałki | Bieg główny | opłacono | |||||
104 | Kopiczko Zbigniew | Suwałki | Bieg główny | opłacono | |||||
105 | Kosakowski Jarosław | Olecko | Bieg główny | opłacono | |||||
106 | Krygier Rafał | Żychlin | Bieg główny | ||||||
107 | Kudosz Andrzej | Gołdap | Bieg główny | ||||||
108 | Kukowski Mateusz | Prudziszki | Bieg główny | ||||||
109 | Kuleszka Anna | Węgorzewo | Bieg główny | opłacono | |||||
110 | Liśkiewicz Beata | Kętrzyn | Bieg główny | opłacono | |||||
111 | Liśkiewicz Roman | Kętrzyn | Bieg główny | opłacono | |||||
112 | Malinowski Paweł | Ełk | Bieg główny | opłacono | |||||
113 | Mikielska Danuta | Olsztynek | Bieg główny | opłacono | |||||
114 | Mikielski Daniel | Olsztynek | Bieg główny | opłacono | |||||
115 | Mikielski Marek | Olsztynek | Bieg główny | opłacono | |||||
116 | Mikulski Mariusz | Suwałki | Bieg główny | opłacono | |||||
117 | Milewski Marcin | Suwałki | Bieg główny | opłacono | |||||
118 | Nowel Krzysztof | Żubrówka Stara | Bieg główny uczeń | opłacono | |||||
119 | Nowicka Monika | Suwałki | Bieg główny | ||||||
120 | Paciorko Ryszard | Olecko | Bieg główny | opłacono | |||||
121 | Paszkowska Barbara | Suwałki | Bieg główny | opłacono | |||||
122 | Perkowski Jarosław | Suwałki | Bieg główny | opłacono | |||||
123 | Piołunowicz Piotr | Olecko | Bieg główny | opłacono | |||||
124 | Poźniak Józef | Suwałki | Bieg główny | opłacono | |||||
125 | Poźniak Konrad | Suwałki | Bieg główny | opłacono | |||||
126 | Przyłucki Krzysztof | Łękuk Mały | Bieg główny | opłacono | |||||
127 | Puczyłowska Katarzyna | Olecko | Bieg główny | opłacono | |||||
128 | Reut Jakub | Olecko | Bieg główny | opłacono | |||||
129 | Rożek Gerard | Olecko | Bieg główny | opłacono | |||||
130 | Ruszewski Tomasz | Suwałki | Bieg główny | ||||||
131 | Rybnik Karol | Nowe Aleksandrowo | Bieg główny | ||||||
132 | Ślubecka Mariola | Kętrzyn | Nordic Walking | opłacono | |||||
133 | Ślubecki Tomasz | Kętrzyn | Nordic Walking | opłacono | |||||
134 | Sokołowski Rafał | Suwałki | Bieg główny 70+ i niepełnosprawni | ||||||
135 | Soliwoda Jacek | Kętrzyn | Bieg główny | ||||||
136 | Szczerba Magdalena | Głowno | Bieg główny | opłacono | |||||
137 | Uździło Przemysław | Straduny | Bieg główny | opłacono | |||||
138 | Wach Zdzisław | Augustów | Bieg główny | opłacono | |||||
139 | Waszkiewicz Karol | Jeleniewo | Bieg główny | opłacono | |||||
140 | Wierzbowski Krzysztof | Bartoszyce | Bieg główny | opłacono | |||||
141 | Wierzbowski Tomasz | Bartoszyce | Bieg główny | ||||||
142 | Wilbik Joanna | Gdańsk | Bieg główny | opłacono | |||||
143 | Wiliwis Paweł | Suwałki | Bieg główny | ||||||
144 | Wolińska Emilia | Wolin | Bieg główny | ||||||
145 | Woliński Andrzej | Wolin | Bieg główny | opłacono | |||||
146 | Zakrzewska Anna | Wilkasy | Bieg główny | opłacono | |||||
147 | Zaniewski Tomasz | Białystok | Bieg główny | opłacono | |||||
fizjoterapia-suwalki.pl | |||||||||
148 | Drażba Łukasz | Suwałki | Bieg główny | fizjoterapia-suwalki.pl | opłacono | ||||
so-biebie-gam | |||||||||
149 | Leszczyński Roman | Ostrołęka | Bieg główny 70+ i niepełnosprawni | so-biebie-gam |
Wyświetleń: 12217