Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Hamster Team | |||||||||
1 | Hamik Krystian | Chełm Śląski | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2008 – 2011) bez asysty rodziców | Hamster Team | opłacono on-line | ||||
J Academy Piekary Śląskie | |||||||||
2 | Włoka Filip | Piekary Śląskie | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2008 – 2011) bez asysty rodziców | J Academy Piekary Śląskie | |||||
Jakubs Team | |||||||||
3 | Jakubowska Paulina | Tychy | Bieg na 500 m - dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2014 – 2015) bez asysty rodziców | Jakubs Team | opłacono on-line | ||||
4 | Jakubowska Weronika | Tychy | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2008 – 2011) bez asysty rodziców | Jakubs Team | opłacono on-line | ||||
5 | Jakubowska Klaudia | Tychy | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2008 – 2011) bez asysty rodziców | Jakubs Team | opłacono on-line | ||||
Kusy Bukowno | |||||||||
6 | Labisko Maja | Bukowno | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2008 – 2011) bez asysty rodziców | Kusy Bukowno | opłacono on-line | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
7 | Kobylańska Patrycja | Piekary Śląskie | Bieg na 50 m - bez rywalizacji, brak ograniczeń wiekowych | Lecymy Durś | |||||
MK TEAM | |||||||||
8 | Mazur Julia | Chorzów | Bieg na 50 m - bez rywalizacji, brak ograniczeń wiekowych | MK TEAM | opłacono | ||||
Mysłowice-Bończyk | |||||||||
9 | Gąsior Emil | Mysłowice | Bieg na 500 m - dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) bez asysty rodziców | Mysłowice-Bończyk | opłacono on-line | ||||
Nowak Team | |||||||||
10 | Nowak Anna | Zabrze | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | Nowak Team | opłacono on-line | ||||
11 | Nowak Michał | Zabrze | Bieg na 500 m - dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2014 – 2015) bez asysty rodziców | Nowak Team | opłacono on-line | ||||
Płomień Szkoła dla dziewcząt | |||||||||
12 | Adamczyk Zuzanna | Mysłowice | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2008 – 2011) bez asysty rodziców | Płomień Szkoła dla dziewcząt | opłacono on-line | ||||
SPMS Bytom | |||||||||
13 | Bujoczek Milena | Bytom | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2008 – 2011) bez asysty rodziców | SPMS Bytom | opłacono on-line | ||||
SP nr 1 ZABRZE | |||||||||
14 | Dąbrowski Adam | Zabrze | Bieg na 500 m - dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2014 – 2015) bez asysty rodziców | SP nr 1 ZABRZE | |||||
SP nr 37 Katowice | |||||||||
15 | Dejas Paulina | Katowice | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2008 – 2011) bez asysty rodziców | SP nr 37 Katowice | opłacono on-line | ||||
Spartan Training Group Sosnowiec | |||||||||
16 | Gilner Łucja | Sosnowiec | Bieg na 250 m - bez rywalizacji, brak ograniczeń wiekowych | Spartan Training Group Sosnowiec | opłacono on-line | ||||
17 | Gilner Dawid | Sosnowiec | Bieg na 500 m - dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) bez asysty rodziców | Spartan Training Group Sosnowiec | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 25 w Zabrzu | |||||||||
18 | Puchała Hanna | Zabrze | Bieg na 500 m - dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2014 – 2015) bez asysty rodziców | Szkoła Podstawowa nr 25 w Zabrzu | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach | |||||||||
19 | Danowska Zofia | Katowice | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2008 – 2011) bez asysty rodziców | Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach | opłacono on-line | ||||
TIMOTHY | |||||||||
20 | Dziwak Tymoteusz | Katowice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | TIMOTHY | opłacono on-line | ||||
Wąsategawrony | |||||||||
21 | Wąsik Mikołaj | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | Wąsategawrony | opłacono on-line | ||||
22 | Wąsik Michał | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 500 m - dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2014 – 2015) bez asysty rodziców | Wąsategawrony | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
23 | Szafarczyk Adam | Siemianowice Śląskie | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2008 – 2011) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
24 | MASTEJ DAMIAN | KATOWICE | Bieg na 500 m - dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
25 | Tomczok Marcin | Katowice | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2008 – 2011) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
26 | Tomczok Jagoda | Katowice | Bieg na 500 m - dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2014 – 2015) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
27 | Burczak Malwina | Mysłowice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
28 | Myśliwski Wiktor | Sosnowiec | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
29 | Mutwil Zofia | Orzesze | Bieg na 50 m - bez rywalizacji, brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
30 | Sołtysiak Rafał | Katowice | Bieg na 500 m - dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
31 | Sołtysiak Natalia | Katowice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
32 | Ogłaza Karolina | Katowice | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2008 – 2011) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
33 | Ogłaza Anna | Katowice | Bieg na 500 m - dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2014 – 2015) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
34 | Dźwigaj Dorota | Mysłowice | Bieg na 50 m - bez rywalizacji, brak ograniczeń wiekowych | ||||||
35 | Pyrk Franek | Siemianowice Śląskie | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2008 – 2011) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
36 | Michniak Jakub | Tychy | Bieg na 500 m - dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) bez asysty rodziców | ||||||
37 | Michniak Hanna | Tychy | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | ||||||
38 | Syda Dominik | Siemianowice Śląskie | Bieg na 50 m - bez rywalizacji, brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
39 | Marcol Leon | Katowice | Bieg na 500 m - dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2014 – 2015) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
40 | Pyrk Hania | Siemianowice Śląskie | Bieg na 500 m - dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
41 | Maczuła Alicja | Chorzów | Bieg na 50 m - bez rywalizacji, brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
42 | Pardela Hania | Katowice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
43 | Jankowski Mateusz | Bytom | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2008 – 2011) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
44 | Górnikiewicz Mikołaj | Sosnowiec | Bieg na 250 m - bez rywalizacji, brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
45 | Jankowski Bartosz | Bytom | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2008 – 2011) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
46 | Kobylański Marek | Piekary Śląskie | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2008 – 2011) bez asysty rodziców | ||||||
47 | Kandzia Mateusz | Siemianowice | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2008 – 2011) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
48 | Kandzia Kamil | Siemianowice Śląskie | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2008 – 2011) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
49 | Śliwiok Paweł | Siemianowice Śląskie | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2008 – 2011) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
50 | Walczak Pascal | Katowice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
51 | Dyląg Wiktor | Siemianowice Śląskie | Bieg na 500 m - dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
52 | Dyląg Tymoteusz | Siemianowice Śląskie | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
53 | Pietrzyk Dawid | Katowice | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2008 – 2011) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
54 | Pietrzyk Vanessa | Katowice | Bieg na 500 m - dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2014 – 2015) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
55 | Zduniak Szymon | Dobieszowice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
56 | Szoblik Agata | Chorzów | Bieg na 50 m - bez rywalizacji, brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
57 | Duda Julia | Siemianowice Śląskie | Bieg na 500 m - dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2014 – 2015) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
58 | Kornaś Tomasz | Świętochłowice | Bieg na 500 m - dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
59 | Korolczuk Nela | Siemianowice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
60 | Korolczuk Borys | Siemianowice | Bieg na 500 m - dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2014 – 2015) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
61 | Żochowska Laura | Katowice | Bieg na 250 m - bez rywalizacji, brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
62 | Żochowska Bianka | Katowice | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2008 – 2011) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
63 | Gwizdała Karol | Zalas | Bieg na 500 m - dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2014 – 2015) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
64 | Skalski Przemysław | Siemianowice Śląskie | Bieg na 500 m - dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
65 | Korobkin Karol | Siemianowice Śląskie | Bieg na 500 m - dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
66 | Ejdys Leon | Tychy | Bieg na 50 m - bez rywalizacji, brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
67 | Rost Magdalena | Świętochłowice | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2008 – 2011) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
68 | Księżyk Helena | Chorzów | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
69 | Księżyk Henryk | Chorzów | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
70 | Orczyk Hanna | Katowice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
71 | Gazda Amelia | Katowice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
72 | Gazda Zuzia | Katowice | Bieg na 50 m - bez rywalizacji, brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
73 | Niski Adrian | Chorzów | Bieg na 500 m - dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
74 | Janeczlo Piotr | Katowice | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2008 – 2011) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
75 | Janeczko Marta | Katowice | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2008 – 2011) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
76 | Kluk Lea | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 500 m - dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2014 – 2015) bez asysty rodziców | ||||||
77 | Sprawa Borys | Siemianowice Śląskie | Bieg na 500 m - dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
78 | Tyburska Klara | Katowice | Bieg na 250 m - bez rywalizacji, brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
79 | Grabka Michał | Katowice | Bieg na 500 m - dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2014 – 2015) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
80 | Grabka Witek | Katowice | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2008 – 2011) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
81 | Malina Piotr | Katowice | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2008 – 2011) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
82 | Malina Wojciech | Katowice | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2008 – 2011) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
83 | Pałaszewski Miłosz | Piekary Śląskie | Bieg na 250 m - bez rywalizacji, brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
84 | Pochel Kinga | Katowice | Bieg na 250 m - bez rywalizacji, brak ograniczeń wiekowych | ||||||
85 | Łukaszewski Dominik | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 500 m - dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2014 – 2015) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
86 | Majewska Kamila | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 250 m - bez rywalizacji, brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
87 | Łukaszewska Maja | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
88 | Kozłowska Ewa | Zabrze | Bieg na 500 m - dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2014 – 2015) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
89 | Kozłowski Filip | Zabrze | Bieg na 250 m - bez rywalizacji, brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
90 | Fabiański Oskar | Świętochłowice | Bieg na 500 m - dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
91 | Sas Maja | Chorzów | Bieg na 500 m - dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
92 | Płaczek Milena | Chorzów | Bieg na 500 m - dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
Łobuzy | |||||||||
93 | Kuczyński Krzysztof | Katowice | Bieg na 250 m - bez rywalizacji, brak ograniczeń wiekowych | Łobuzy | opłacono on-line | ||||
94 | Kuczyński Jan | Katowice | Bieg na 500 m - dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2014 – 2015) bez asysty rodziców | Łobuzy | opłacono on-line |
Wyświetleń: 7428