Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Podolski Marek | Gdynia | Bieg przełajowy 8km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | |
2 | Wojnarowska Weronika | Gdynia | Bieg przełajowy 8km | Runeda | opłacono on-line | |
3 | Wisniewski Andreas | Rodgau | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
4 | Pacholec Paweł Pacholec | Gdynia | Bieg przełajowy 8km | SGA Gdynia | ||
5 | Rutkowski Tomasz | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | VO2max MTB Team | opłacono on-line | |
6 | Wiśniewski Michał | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | Invicta Power Team/Gemini Sopot Team | opłacono on-line | |
7 | Koszewski Sławomir | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | Saltus Sport Team | opłacono on-line | |
8 | Filipowicz Tomasz | Gdańsk Wyspa Sobieszewska | Bieg przełajowy 8km | Stowarzyszenie Przyjaciół Wyspy Sobieszewskiej | opłacono on-line | |
9 | Kocoń Monika | Gdańsk Wyspa Sobieszewska | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
10 | Wasilewska Agnieszka | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
11 | Noga Daria | Boguszyce 47 | Bieg przełajowy 8km | AWFiS Gdańsk | ||
12 | Wróbel Sebastian | Gdynia | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
13 | Formela Krystian | Dzierżążno | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
14 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Bieg przełajowy 8km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | |
15 | Kwiatkowski Grzegorz | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | Klub Wodny | opłacono on-line | |
16 | Marszałek Rafał | Sierakowice | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
17 | Marszałek Radosław | SIerakowice | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
18 | Moderhak Marcelina | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
19 | Wieczorek Piotr | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | |||
20 | Brandt Grzegorz | Sopot | Bieg przełajowy 8km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | |
21 | Pachucki Adam | Gdansk | Bieg przełajowy 8km | Wkurw_team | opłacono on-line | |
22 | Łabuda Sławomir | Braniewo | Bieg przełajowy 8km | 16 batalion dowodzenia Elbląg | ||
23 | Leśniewski Tomasz | Poznań | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
24 | Konecko Izabela | Sopot | Bieg przełajowy 8km | SGS Poland Team | opłacono on-line | |
25 | Troka Radek | PRUSZCZ GD. | Bieg przełajowy 8km | 49 Baza Lotnicza | opłacono on-line | |
26 | Obuchowska Ewa | Słupsk | Bieg przełajowy 8km | opłacono | ||
27 | Bluj Mikołaj | Gdynia | Bieg przełajowy 8km | VO2max MTB Team | opłacono on-line | |
28 | BRZOZOWSKA RENATA | GDYNIA | Bieg przełajowy 8km | Pendolino | opłacono on-line | |
29 | Kocoń Eugeniusz | Gdańsk Wyspa Sobieszewska | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
30 | Zygry-Wiśniewska Karolina | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | Gemini Sopot Team | opłacono on-line | |
31 | Paruszewski Robert | Gdynia | Bieg przełajowy 8km | Bojano Biega | opłacono on-line | |
32 | Sokołowska Ania | Gdynia | Bieg przełajowy 8km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | |
33 | Sokołowski Maciej | Gdynia | Bieg przełajowy 8km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | |
34 | Zaszczyryńska Lidia | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
35 | Kachniarz Żaneta | Pruszcz Gdański | Bieg przełajowy 8km | Pruszcz Biega/Straszyn Biega | ||
36 | Przybylski Sobiesław | Gdynia | Bieg przełajowy 8km | DW #43 | opłacono on-line | |
37 | Wojcieszek Andrzej | Sopot | Bieg przełajowy 8km | Gemini Sopot Team | opłacono on-line | |
38 | Pęśko Michał | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
39 | Saczuk Magda | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | Wild Team | opłacono on-line | |
40 | Błachewicz Krzysztof | Iława | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
41 | BĄCZEK Robert | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
42 | Hatłas Adam | Gdynia | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
43 | Łabędzki Radosław | Gdynia | Bieg przełajowy 8km | Politechnika Gdańska | opłacono on-line | |
44 | Weremko weronika | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
45 | Lehmann Dawid | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
46 | Wolański Tomasz | Rumia | Bieg przełajowy 8km | WOLAŃSKI COUNSELS/ OIRP GDAŃSK | opłacono on-line | |
47 | Sobocki Rober | Gdansk | Bieg przełajowy 8km | WUŻ | opłacono on-line | |
48 | Lesisz Agata | Borkowo | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
49 | Michałowska Kasia | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | |||
50 | Dziuba Lidia | Straszyn | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
51 | Górkowska Elżbieta | Rumia | Bieg przełajowy 8km | Bojano Biega | opłacono on-line | |
52 | Prus Adam | Puck | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
53 | Stradomski Roman | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
54 | Bobrowski Maciej | Banino | Bieg przełajowy 8km | Szef Akitek | opłacono on-line | |
55 | Konarzewski Jacek | Rumia | Bieg przełajowy 8km | Rumia biega | opłacono on-line | |
56 | Śliwińska Edyta | Kosakowo | Bieg przełajowy 8km | Team Deaf | opłacono on-line | |
57 | KOWALSKI ANDRZEJ | SOPOT | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
58 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
59 | Wiśniewska Wiktoria | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
60 | Gutowski Michał | Gdynia | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
61 | Bielski Sebastian | Nowogard | Bieg przełajowy 8km | Parkrun Szczecin | opłacono on-line | |
62 | Sikorski Mariusz | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
63 | Kopeć Igor | Gdynia | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
64 | Jakubowska Krystyna | Kolbudy | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
65 | Skonka Marcin | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
66 | Ruczko Sławomir | Gdynia | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
67 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
68 | Biskupski Marcin | Braniewo | Bieg przełajowy 8km | JW 2980 | opłacono on-line | |
69 | Popiel Marek | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | Turbodoładowani | opłacono on-line | |
70 | Laskowski Łukasz | Gdynia | Bieg przełajowy 8km | K.F.M. - UDO | opłacono on-line | |
71 | Urbaniak Daniel | Rumia | Bieg przełajowy 8km | K.F.M. - UDO | opłacono on-line | |
72 | Jamróz Renata | Gdynia | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
73 | Czerski Krzysztof | Chłapowo | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
74 | Boza Beata | Gdynia | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
75 | Melzer Arek | Rumia | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
76 | Mielewska Brygida Mielewska | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | PG WFTiMS | opłacono on-line | |
77 | Kwaśniewski Maciej | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
78 | Mateja Józef | Janowo | Bieg przełajowy 8km | BBL Starogard Gdański / SKL FiLLIPIDES | opłacono on-line | |
79 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Bieg przełajowy 8km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line | |
80 | Moderhak Mateusz | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
81 | Szymanowska Agnieszka | Sopot | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
82 | Madany Anita | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | Osiedlowe. Alejki | opłacono on-line | |
83 | Szczykutowicz Tomasz | GDAŃSK | Bieg przełajowy 8km | Szalony Gdańsk Biega/Gdański Biegacz | opłacono on-line | |
84 | Błoch Joanna | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | Szalony Gdańsk Biega | opłacono on-line | |
85 | Smętek Andrzej | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | Szalony Gdańsk Biega, Aktywni z Cukrzycą | opłacono on-line | |
86 | Torbicz Piotr | Gdansk | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
87 | Baranowska - Trzasko Aleksandra | Gdynia | Bieg przełajowy 8km | El Contragolpe | opłacono on-line | |
88 | Słomińska Agata | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
89 | Rogocz Maciej | Gdynia | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
90 | Skwarło Paweł | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
91 | Stencel Agnieszka | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
92 | Polinceusz Małgorzata | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
93 | BUCZKOWSKA AGNIESZKA | WŁADYSŁAWOWO | Bieg przełajowy 8km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line | |
94 | Rolewski Kuba | Władysławowo | Bieg przełajowy 8km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line | |
95 | Paga Marcin | Gdynia | Bieg przełajowy 8km | PAGA | opłacono on-line | |
96 | Ciesielski Witold | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
97 | Prasek Lucyna | Gdynia | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
98 | Buczkowski Damian | Władysławowo | Bieg przełajowy 8km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line | |
99 | Sertel Ula | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | LOTOS Running Team | opłacono on-line | |
100 | Niewola Łukasz | GDYNIA | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 23566