Niezastąpionym punktem Stacji Pogodne Suwałki jest Zlot Morsów. Drugiego dnia obchodów „Festiwalu Ludzi Północy” pasjonaci lodowych kąpieli z Suwałk i okolicznych miejscowości będą mieli okazję do ponownego spotkania nad Zalewem Arkadia.

Wspólną kąpiel poprzedzi pokaz ratownictwa lodowego w wykonaniu ratowników suwalskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Co więcej, suwalskie WOPR będzie czuwał nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników zlotu.

Nie od dzisiaj wiadomo, że podstawą wszystkich podejmowanych aktywności jest odpowiednia rozgrzewka. O to zadbają Aktywersi - możecie więc być pewni, że do wody wejdziecie odpowiednio przygotowani!

Wszyscy uczestnicy oprócz pamiątkowego medalu mogą liczyć na porcję gorącej grochówki i rozgrzewającą herbatę. Dodatkowo, 100 zapisanych osób, które jako pierwsze wejdą do wody otrzymają kultowe czapki „Suwałki -42*C”. Warunkiem uczestnictwa jest złożenie w biurze zawodów (hol hali sportowej OSiR, ul. Wojska Polskiego 2) oświadczenia o stanie zdrowia i zgody na przetwarzanie danych osobowych, w tym wizerunku na materiałach zdjęciowych i filmowych.

Drogie Morsy, zaczynamy 30 stycznia o godzinie 12:00!

Dane kontaktowe:
Aktywersi - Andrzej Gajewski
Tel. 724 507 013

Wyświetleń: 1838

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ