5 nad Radunią
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
AWFiS Gd
1 Sztejter Jakub Pruszcz Gdański 5 nad Radunią AWFiS Gd
Akademia Marynarki Wojennej
2 Kościński Patryk Pozezdrze 5 nad Radunią Akademia Marynarki Wojennej
Aktywuj się w Maratonie
3 205 Dargiewicz Robert Gdańsk 5 nad Radunią Aktywuj się w Maratonie opłacono on-line
BIEGAM BO LUBIĘ
4 251 POHNKE WŁADYSŁAW GDAŃSK 5 nad Radunią BIEGAM BO LUBIĘ opłacono on-line
Bojler Rotmanka
5 241 Baranowski Jacek Rotmanka 5 nad Radunią Bojler Rotmanka opłacono
CTS
6 250 Pawlak Dezyderia Gdynia 5 nad Radunią CTS opłacono
7 220 Maculewicz Mateusz Gdynia 5 nad Radunią CTS opłacono
8 206 Drapella Dariusz Gdańsk 5 nad Radunią CTS opłacono
9 209 Grodzki Marek Gdańsk 5 nad Radunią CTS opłacono
CTS
10 245 Harasimiuk - Grodzka Małgorzata Gdańsk 5 nad Radunią CTS opłacono
11 253 Sąsiadek Cezary Gdańsk 5 nad Radunią CTS opłacono on-line
12 240 Bachleda Łukasz Lasek 70 5 nad Radunią CTS opłacono
13 232 Wiatrowski Krzysztof Kowale 5 nad Radunią CTS opłacono
14 237 Wysocki Marcin Szymbark 5 nad Radunią CTS opłacono
CTS / LIBERO
15 249 Kulesza Mariusz Gdańsk 5 nad Radunią CTS / LIBERO opłacono
Cartusia Kartuzy
16 Marszk Daniel Kujaty 5 nad Radunią Cartusia Kartuzy
DJ GUCIO SHOW MUST GO ON
17 231 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański 5 nad Radunią DJ GUCIO SHOW MUST GO ON opłacono on-line
GIWK / Juszkowo biega
18 238 Zajączkowski Łukasz Juszkowo 5 nad Radunią GIWK / Juszkowo biega opłacono on-line
GRUPA MALBORK/Biegaj z Bartkiem
19 Tur Marcin Malbork 5 nad Radunią GRUPA MALBORK/Biegaj z Bartkiem
Gemini Team
20 210 Jakubowska Ilona Gdańsk 5 nad Radunią Gemini Team opłacono
Gmina Elblag-Elektromet
21 Olejarczyk Piotr Elbląg 5 nad Radunią Gmina Elblag-Elektromet
Kundy Portowe
22 246 Korpas Ewa Pruszcz Gdański 5 nad Radunią Kundy Portowe opłacono on-line
LOTOS Running TEAM
23 248 Krzystek Magdalena Pruszcz Gdański 5 nad Radunią LOTOS Running TEAM opłacono on-line
Maja Team
24 247 Krawczyk Andrzej Wejherowo 5 nad Radunią Maja Team opłacono
25 236 Woźnicka-Klotzke Anita Wejherowo 5 nad Radunią Maja Team opłacono
26 227 SIKORSKA ALEKSANDRA WEJHEROWO 5 nad Radunią Maja Team opłacono
27 216 Konieczki Dariusz Wejherowo 5 nad Radunią Maja Team opłacono
28 215 Kepka Ewa Wejherowo 5 nad Radunią Maja Team opłacono
29 228 Skuza Mateusz Wejherowo 5 nad Radunią Maja Team opłacono
30 221 Maj-Roksz Maria Wejherowo 5 nad Radunią Maja Team opłacono on-line
PGB Sportowa Paczka
31 211 Jakubowski Maciej Gdańsk 5 nad Radunią PGB Sportowa Paczka opłacono
PKS GDAŃSK OLIWA
32 Ledwig Bartosz Pruszcz Gdański 5 nad Radunią PKS GDAŃSK OLIWA
PORTA DRZWI / CTS
33 235 WOŹNIAK JACEK Gdańsk 5 nad Radunią PORTA DRZWI / CTS opłacono
Pruszcz Biega
34 222 Nuż Anna Pruszcz Gdański 5 nad Radunią Pruszcz Biega opłacono on-line
Pruszcz biega
35 207 Freda Artur Pruszcz Gdański 5 nad Radunią Pruszcz biega opłacono on-line
Rozbiegany Susz
36 244 Gasior Pawel Susz 5 nad Radunią Rozbiegany Susz opłacono on-line
Salco Garmin Team/CTS
37 242 Bazułka Aleksandra Katowice 5 nad Radunią Salco Garmin Team/CTS opłacono
SolwitTeam/ BBL Gdańsk
38 Jakubowski Paweł Gdańsk 5 nad Radunią SolwitTeam/ BBL Gdańsk
TRISPACE/TREK
39 208 Gościnna Iwona Gdańsk 5 nad Radunią TRISPACE/TREK opłacono on-line
40 214 Kapsa Izabela Bydgoszcz 5 nad Radunią TRISPACE/TREK opłacono on-line
Team Tapflo
41 229 Steinka Mariusz Łęgowo 5 nad Radunią Team Tapflo opłacono on-line
Wataha
42 217 Koval Roman Pruszcz Gdański 5 nad Radunią Wataha opłacono on-line
_BRAK NAZWY_
43 243 Dembczyński Michał Gdańsk 5 nad Radunią opłacono on-line
44 252 Pokojski Jacek Pokojski Rotmanka 5 nad Radunią opłacono
45 233 Wilczek Marcin Gdansk 5 nad Radunią opłacono on-line
46 Borowski Mateusz Gdańsk 5 nad Radunią
47 234 Wiśniewska Dorota Gdańsk 5 nad Radunią opłacono on-line
48 202 Błońska Natalia Kolbudy 5 nad Radunią opłacono on-line
49 Turowski Rafał Gdańsk 5 nad Radunią
50 201 Bernacki Mateusz Nowy Dwór Gdański 5 nad Radunią opłacono on-line
51 225 Plicht Katarzyna Gdańsk 5 nad Radunią opłacono on-line
52 226 Plicht Piotr Gdańsk 5 nad Radunią opłacono on-line
53 239 Zańko Marek Pruszcz Gdański 5 nad Radunią opłacono on-line
54 223 Pęśko Michał Gdańsk 5 nad Radunią opłacono on-line
55 212 Joachimiak Emilia Gdansk 5 nad Radunią opłacono on-line
56 230 Szofer Bartosz Gdańsk 5 nad Radunią opłacono on-line
57 219 Lutka Krystian Kowale 5 nad Radunią opłacono on-line
58 203 Burczyński Piotr Juszkowo 5 nad Radunią opłacono on-line
59 224 Pisarek Ryszard Pruszcz Gdański 5 nad Radunią opłacono on-line
60 Cisowska Marta Gdańsk 5 nad Radunią
61 213 Kaczorowska Małgorzata juszkowo 5 nad Radunią opłacono on-line
62 218 Kowalewska Kinga Gdańsk 5 nad Radunią opłacono on-line
63 Kruszyński Mateusz Gdynia 5 nad Radunią
64 Kuraś Beata Gdańsk 5 nad Radunią
65 Pietrzak Tomasz Depaula 7 5 nad Radunią


Wyświetleń: 2813

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ