Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AWFiS Gd | |||||||||
1 | Sztejter Jakub | Pruszcz Gdański | 5 nad Radunią | AWFiS Gd | |||||
Akademia Marynarki Wojennej | |||||||||
2 | Kościński Patryk | Pozezdrze | 5 nad Radunią | Akademia Marynarki Wojennej | |||||
Aktywuj się w Maratonie | |||||||||
3 | 205 | Dargiewicz Robert | Gdańsk | 5 nad Radunią | Aktywuj się w Maratonie | opłacono on-line | |||
BIEGAM BO LUBIĘ | |||||||||
4 | 251 | POHNKE WŁADYSŁAW | GDAŃSK | 5 nad Radunią | BIEGAM BO LUBIĘ | opłacono on-line | |||
Bojler Rotmanka | |||||||||
5 | 241 | Baranowski Jacek | Rotmanka | 5 nad Radunią | Bojler Rotmanka | opłacono | |||
CTS | |||||||||
6 | 250 | Pawlak Dezyderia | Gdynia | 5 nad Radunią | CTS | opłacono | |||
7 | 220 | Maculewicz Mateusz | Gdynia | 5 nad Radunią | CTS | opłacono | |||
8 | 206 | Drapella Dariusz | Gdańsk | 5 nad Radunią | CTS | opłacono | |||
9 | 209 | Grodzki Marek | Gdańsk | 5 nad Radunią | CTS | opłacono | |||
CTS | |||||||||
10 | 245 | Harasimiuk - Grodzka Małgorzata | Gdańsk | 5 nad Radunią | CTS | opłacono | |||
11 | 253 | Sąsiadek Cezary | Gdańsk | 5 nad Radunią | CTS | opłacono on-line | |||
12 | 240 | Bachleda Łukasz | Lasek 70 | 5 nad Radunią | CTS | opłacono | |||
13 | 232 | Wiatrowski Krzysztof | Kowale | 5 nad Radunią | CTS | opłacono | |||
14 | 237 | Wysocki Marcin | Szymbark | 5 nad Radunią | CTS | opłacono | |||
CTS / LIBERO | |||||||||
15 | 249 | Kulesza Mariusz | Gdańsk | 5 nad Radunią | CTS / LIBERO | opłacono | |||
Cartusia Kartuzy | |||||||||
16 | Marszk Daniel | Kujaty | 5 nad Radunią | Cartusia Kartuzy | |||||
DJ GUCIO SHOW MUST GO ON | |||||||||
17 | 231 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | 5 nad Radunią | DJ GUCIO SHOW MUST GO ON | opłacono on-line | |||
GIWK / Juszkowo biega | |||||||||
18 | 238 | Zajączkowski Łukasz | Juszkowo | 5 nad Radunią | GIWK / Juszkowo biega | opłacono on-line | |||
GRUPA MALBORK/Biegaj z Bartkiem | |||||||||
19 | Tur Marcin | Malbork | 5 nad Radunią | GRUPA MALBORK/Biegaj z Bartkiem | |||||
Gemini Team | |||||||||
20 | 210 | Jakubowska Ilona | Gdańsk | 5 nad Radunią | Gemini Team | opłacono | |||
Gmina Elblag-Elektromet | |||||||||
21 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | 5 nad Radunią | Gmina Elblag-Elektromet | |||||
Kundy Portowe | |||||||||
22 | 246 | Korpas Ewa | Pruszcz Gdański | 5 nad Radunią | Kundy Portowe | opłacono on-line | |||
LOTOS Running TEAM | |||||||||
23 | 248 | Krzystek Magdalena | Pruszcz Gdański | 5 nad Radunią | LOTOS Running TEAM | opłacono on-line | |||
Maja Team | |||||||||
24 | 247 | Krawczyk Andrzej | Wejherowo | 5 nad Radunią | Maja Team | opłacono | |||
25 | 236 | Woźnicka-Klotzke Anita | Wejherowo | 5 nad Radunią | Maja Team | opłacono | |||
26 | 227 | SIKORSKA ALEKSANDRA | WEJHEROWO | 5 nad Radunią | Maja Team | opłacono | |||
27 | 216 | Konieczki Dariusz | Wejherowo | 5 nad Radunią | Maja Team | opłacono | |||
28 | 215 | Kepka Ewa | Wejherowo | 5 nad Radunią | Maja Team | opłacono | |||
29 | 228 | Skuza Mateusz | Wejherowo | 5 nad Radunią | Maja Team | opłacono | |||
30 | 221 | Maj-Roksz Maria | Wejherowo | 5 nad Radunią | Maja Team | opłacono on-line | |||
PGB Sportowa Paczka | |||||||||
31 | 211 | Jakubowski Maciej | Gdańsk | 5 nad Radunią | PGB Sportowa Paczka | opłacono | |||
PKS GDAŃSK OLIWA | |||||||||
32 | Ledwig Bartosz | Pruszcz Gdański | 5 nad Radunią | PKS GDAŃSK OLIWA | |||||
PORTA DRZWI / CTS | |||||||||
33 | 235 | WOŹNIAK JACEK | Gdańsk | 5 nad Radunią | PORTA DRZWI / CTS | opłacono | |||
Pruszcz Biega | |||||||||
34 | 222 | Nuż Anna | Pruszcz Gdański | 5 nad Radunią | Pruszcz Biega | opłacono on-line | |||
Pruszcz biega | |||||||||
35 | 207 | Freda Artur | Pruszcz Gdański | 5 nad Radunią | Pruszcz biega | opłacono on-line | |||
Rozbiegany Susz | |||||||||
36 | 244 | Gasior Pawel | Susz | 5 nad Radunią | Rozbiegany Susz | opłacono on-line | |||
Salco Garmin Team/CTS | |||||||||
37 | 242 | Bazułka Aleksandra | Katowice | 5 nad Radunią | Salco Garmin Team/CTS | opłacono | |||
SolwitTeam/ BBL Gdańsk | |||||||||
38 | Jakubowski Paweł | Gdańsk | 5 nad Radunią | SolwitTeam/ BBL Gdańsk | |||||
TRISPACE/TREK | |||||||||
39 | 208 | Gościnna Iwona | Gdańsk | 5 nad Radunią | TRISPACE/TREK | opłacono on-line | |||
40 | 214 | Kapsa Izabela | Bydgoszcz | 5 nad Radunią | TRISPACE/TREK | opłacono on-line | |||
Team Tapflo | |||||||||
41 | 229 | Steinka Mariusz | Łęgowo | 5 nad Radunią | Team Tapflo | opłacono on-line | |||
Wataha | |||||||||
42 | 217 | Koval Roman | Pruszcz Gdański | 5 nad Radunią | Wataha | opłacono on-line | |||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
43 | 243 | Dembczyński Michał | Gdańsk | 5 nad Radunią | opłacono on-line | ||||
44 | 252 | Pokojski Jacek Pokojski | Rotmanka | 5 nad Radunią | opłacono | ||||
45 | 233 | Wilczek Marcin | Gdansk | 5 nad Radunią | opłacono on-line | ||||
46 | Borowski Mateusz | Gdańsk | 5 nad Radunią | ||||||
47 | 234 | Wiśniewska Dorota | Gdańsk | 5 nad Radunią | opłacono on-line | ||||
48 | 202 | Błońska Natalia | Kolbudy | 5 nad Radunią | opłacono on-line | ||||
49 | Turowski Rafał | Gdańsk | 5 nad Radunią | ||||||
50 | 201 | Bernacki Mateusz | Nowy Dwór Gdański | 5 nad Radunią | opłacono on-line | ||||
51 | 225 | Plicht Katarzyna | Gdańsk | 5 nad Radunią | opłacono on-line | ||||
52 | 226 | Plicht Piotr | Gdańsk | 5 nad Radunią | opłacono on-line | ||||
53 | 239 | Zańko Marek | Pruszcz Gdański | 5 nad Radunią | opłacono on-line | ||||
54 | 223 | Pęśko Michał | Gdańsk | 5 nad Radunią | opłacono on-line | ||||
55 | 212 | Joachimiak Emilia | Gdansk | 5 nad Radunią | opłacono on-line | ||||
56 | 230 | Szofer Bartosz | Gdańsk | 5 nad Radunią | opłacono on-line | ||||
57 | 219 | Lutka Krystian | Kowale | 5 nad Radunią | opłacono on-line | ||||
58 | 203 | Burczyński Piotr | Juszkowo | 5 nad Radunią | opłacono on-line | ||||
59 | 224 | Pisarek Ryszard | Pruszcz Gdański | 5 nad Radunią | opłacono on-line | ||||
60 | Cisowska Marta | Gdańsk | 5 nad Radunią | ||||||
61 | 213 | Kaczorowska Małgorzata | juszkowo | 5 nad Radunią | opłacono on-line | ||||
62 | 218 | Kowalewska Kinga | Gdańsk | 5 nad Radunią | opłacono on-line | ||||
63 | Kruszyński Mateusz | Gdynia | 5 nad Radunią | ||||||
64 | Kuraś Beata | Gdańsk | 5 nad Radunią | ||||||
65 | Pietrzak Tomasz | Depaula 7 | 5 nad Radunią |
Wyświetleń: 5193