4. BIEG MAŁEGO POLAKA im. CICHOCIEMNYCH
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pacharzyna Emilia Raciborz 1000 SP1 Racibórz
2 Mazur Franciszek Racibórz 500 PRZEDSZKOLE NR 10
3 Pajkiert Weronika Rudnik 1000
4 Jureczko Dominik Racibórz 1000
5 Jureczko Zofia Racibórz 1000
6 Niemiec Basia Racibórz 500
7 Wierzbicki Bartosz Racibórz 500
8 Klejny Filip Racibórz 1000
9 Kałusek Milena Rydułtowy 500
10 Kałusek Leon Rydułtowy 500 AP United Szkoła Podstawowa nr 3 w Rydułtowach
11 Jendrzejczyk Marta Racibórz 500
12 Jendrzejczyk Antoni Racibórz 500
13 Meller Jagoda Racibórz 1000 indywidualnie
14 Mrówka Gabriel Racibórz 500
15 Mrówka Michał Racibórz 500
16 Stopa Władysław Racibórz 500
17 Stopa Ewelina Racibórz 1000
18 Klekotka Franciszek Racibórz 1000
19 Skowronek Franciszek Racibórz 1000
20 Mikiewicz Manuela Racibórz 1000
21 Kokott Karolina Racibórz 500
22 Kokott Paulina Racibórz 500
23 Staniek Weronika Pietrowice Wielkie 1000 Szkoła Podstawowa Pietrowice Wielkie
24 Staniek Krzysztof Pietrowice Wielkie 1000 Szkoła Podstawowa Pietrowice Wielkie
25 Tomczyk Julia Racibórz 1000
26 Krysa Oliwia Racibórz 500
27 Horoszczak Laura Strzelce Opolskie 500
28 Horoszczak Emilia Strzelce Opolskie 500
29 Niestroj Magdalena Racibórz 500
30 Budziński Jan Zabrze 500
31 Kuryłowicz Krzysztof Raciborz 1000
32 Kanclerz Nadia Racibórz 500
33 Kanclerz Leon Racibórz 500
34 Dancewicz Patryk Nędza 500 EasyRun Racibórz
35 Dancewicz Mateusz Nędza 500 EasyRun Racibórz
36 KABALEC PIOTR RUDA ŚLĄSKA 500 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 RUDA ŚLĄSKA
37 Śliwińska Łucja Lipowa 500
38 Śliwiński Antoni Lipowa 1000
39 Barabasz Szymon Wodzisław Śląski 1000 Raciborki OCR
40 Polak Magdalena Wodzisław Śląski 500 Raciborki OCR
41 Puchała Hanna Zabrze 500 Szkoła Podstawowa nr 25 w Zabrzu
42 Gawliczek Rafał Tworków 1000 Raciborki OCR
43 Gawliczek Tomasz Tworków 1000 Raciborki OCR
44 Mirecka Nikola Racibórz 1000 Raciborki OCR
45 jelocha Franciszek żytna 1000
46 MÓRAWSKI MARCIN RACIBÓRZ 500 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15
47 KACHEL MAGDALENA RACIBÓRZ 500 PRZEDSZKOLE NR 10
48 Mielnik Adam Racibórz 1000 Raciborki OCR
49 Kowalczyk Pola Racibórz 500
50 Stein Iga Racibórz 500 Raciborki OCR
51 Stein Lena Racibórz 500 Raciborki OCR
52 Palczewski Maksymilian Racibórz 1000 Raciborki OCR
53 Kosorz Maciej Racibórz 1000 Raciborki OCR
54 Sobola Maja Racibórz 500 Raciborki OCR
55 Gucik Jakub Racibórz 1000 Raciborki OCR
56 Gucik Oliwia Racibórz 1000 Raciborki OCR
57 Myszakowska Emilia Racibórz 1000 Raciborki OCR
58 Miczek Mateusz Racibórz 1000 Raciborki OCR
59 Pawłowicz Emilia Nędza 500
60 Pawłowicz Barbara Nędza 1000


Wyświetleń: 2630

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ