Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Śliwiński Antoni Lipowa Polska 1000
2 Śliwińska Łucja Lipowa Polska 500
3 Pawłowicz Barbara Nędza Polska 1000
4 Pawłowicz Emilia Nędza Polska 500
5 Dancewicz Mateusz Nędza Polska 500 EasyRun Racibórz
6 Dancewicz Patryk Nędza Polska 500 EasyRun Racibórz
7 Staniek Krzysztof Pietrowice Wielkie Polska 1000 Szkoła Podstawowa Pietrowice Wielkie
8 Staniek Weronika Pietrowice Wielkie Polska 1000 Szkoła Podstawowa Pietrowice Wielkie
9 Kuryłowicz Krzysztof Raciborz Polska 1000
10 Pacharzyna Emilia Raciborz Polska 1000 SP1 Racibórz
11 Stein Iga Racibórz Polska 500 Raciborki OCR
12 Mazur Franciszek Racibórz Polska 500 PRZEDSZKOLE NR 10
13 Kowalczyk Pola Racibórz Polska 500
14 Jendrzejczyk Antoni Racibórz Polska 500
15 Jendrzejczyk Marta Racibórz Polska 500
16 Klekotka Franciszek Racibórz Polska 1000
17 Kanclerz Leon Racibórz Polska 500
18 Kanclerz Nadia Racibórz Polska 500
19 Niestroj Magdalena Racibórz Polska 500
20 Stopa Ewelina Racibórz Polska 1000
21 Miczek Mateusz Racibórz Polska 1000 Raciborki OCR
22 Stopa Władysław Racibórz Polska 500
23 Myszakowska Emilia Racibórz Polska 1000 Raciborki OCR
24 Gucik Oliwia Racibórz Polska 1000 Raciborki OCR
25 Mrówka Michał Racibórz Polska 500
26 Gucik Jakub Racibórz Polska 1000 Raciborki OCR
27 Mrówka Gabriel Racibórz Polska 500
28 Mirecka Nikola Racibórz Polska 1000 Raciborki OCR
29 Niemiec Basia Racibórz 500
30 Sobola Maja Racibórz Polska 500 Raciborki OCR
31 Kosorz Maciej Racibórz Polska 1000 Raciborki OCR
32 Mielnik Adam Racibórz Polska 1000 Raciborki OCR
33 Palczewski Maksymilian Racibórz Polska 1000 Raciborki OCR
34 KACHEL MAGDALENA RACIBÓRZ Polska 500 PRZEDSZKOLE NR 10
35 MÓRAWSKI MARCIN RACIBÓRZ Polska 500 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15
36 Krysa Oliwia Racibórz Polska 500
37 Tomczyk Julia Racibórz Polska 1000
38 Kokott Paulina Racibórz Polska 500
39 Kokott Karolina Racibórz Polska 500
40 Jureczko Zofia Racibórz Polska 1000
41 Meller Jagoda Racibórz Polska 1000 indywidualnie
42 Jureczko Dominik Racibórz Polska 1000
43 Mikiewicz Manuela Racibórz Polska 1000
44 Skowronek Franciszek Racibórz Polska 1000
45 Klejny Filip Racibórz Polska 1000
46 Wierzbicki Bartosz Racibórz Polska 500
47 Stein Lena Racibórz Polska 500 Raciborki OCR
48 KABALEC PIOTR RUDA ŚLĄSKA Polska 500 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 RUDA ŚLĄSKA
49 Pajkiert Weronika Rudnik Polska 1000
50 Kałusek Leon Rydułtowy Polska 500 AP United Szkoła Podstawowa nr 3 w Rydułtowach
51 Kałusek Milena Rydułtowy Polska 500
52 Horoszczak Emilia Strzelce Opolskie Polska 500
53 Horoszczak Laura Strzelce Opolskie Polska 500
54 Gawliczek Tomasz Tworków Polska 1000 Raciborki OCR
55 Gawliczek Rafał Tworków Polska 1000 Raciborki OCR
56 Polak Magdalena Wodzisław Śląski Polska 500 Raciborki OCR
57 Barabasz Szymon Wodzisław Śląski Polska 1000 Raciborki OCR
58 Budziński Jan Zabrze Polska 500
59 Puchała Hanna Zabrze Polska 500 Szkoła Podstawowa nr 25 w Zabrzu
60 jelocha Franciszek żytna Polska 1000


Wyświetleń: 3190

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ