4. BIEG MAŁEGO POLAKA im. CICHOCIEMNYCH
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Pacharzyna Emilia Raciborz Polska 1000 SP1 Racibórz
2 Mazur Franciszek Racibórz Polska 500 PRZEDSZKOLE NR 10
3 Pajkiert Weronika Rudnik Polska 1000
4 Jureczko Dominik Racibórz Polska 1000
5 Jureczko Zofia Racibórz Polska 1000
6 Niemiec Basia Racibórz 500
7 Wierzbicki Bartosz Racibórz Polska 500
8 Klejny Filip Racibórz Polska 1000
9 Kałusek Milena Rydułtowy Polska 500
10 Kałusek Leon Rydułtowy Polska 500 AP United Szkoła Podstawowa nr 3 w Rydułtowach
11 Jendrzejczyk Marta Racibórz Polska 500
12 Jendrzejczyk Antoni Racibórz Polska 500
13 Meller Jagoda Racibórz Polska 1000 indywidualnie
14 Mrówka Gabriel Racibórz Polska 500
15 Mrówka Michał Racibórz Polska 500
16 Stopa Władysław Racibórz Polska 500
17 Stopa Ewelina Racibórz Polska 1000
18 Klekotka Franciszek Racibórz Polska 1000
19 Skowronek Franciszek Racibórz Polska 1000
20 Mikiewicz Manuela Racibórz Polska 1000
21 Kokott Karolina Racibórz Polska 500
22 Kokott Paulina Racibórz Polska 500
23 Staniek Weronika Pietrowice Wielkie Polska 1000 Szkoła Podstawowa Pietrowice Wielkie
24 Staniek Krzysztof Pietrowice Wielkie Polska 1000 Szkoła Podstawowa Pietrowice Wielkie
25 Tomczyk Julia Racibórz Polska 1000
26 Krysa Oliwia Racibórz Polska 500
27 Horoszczak Laura Strzelce Opolskie Polska 500
28 Horoszczak Emilia Strzelce Opolskie Polska 500
29 Niestroj Magdalena Racibórz Polska 500
30 Budziński Jan Zabrze Polska 500
31 Kuryłowicz Krzysztof Raciborz Polska 1000
32 Kanclerz Nadia Racibórz Polska 500
33 Kanclerz Leon Racibórz Polska 500
34 Dancewicz Patryk Nędza Polska 500 EasyRun Racibórz
35 Dancewicz Mateusz Nędza Polska 500 EasyRun Racibórz
36 KABALEC PIOTR RUDA ŚLĄSKA Polska 500 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 RUDA ŚLĄSKA
37 Śliwińska Łucja Lipowa Polska 500
38 Śliwiński Antoni Lipowa Polska 1000
39 Barabasz Szymon Wodzisław Śląski Polska 1000 Raciborki OCR
40 Polak Magdalena Wodzisław Śląski Polska 500 Raciborki OCR
41 Puchała Hanna Zabrze Polska 500 Szkoła Podstawowa nr 25 w Zabrzu
42 Gawliczek Rafał Tworków Polska 1000 Raciborki OCR
43 Gawliczek Tomasz Tworków Polska 1000 Raciborki OCR
44 Mirecka Nikola Racibórz Polska 1000 Raciborki OCR
45 jelocha Franciszek żytna Polska 1000
46 MÓRAWSKI MARCIN RACIBÓRZ Polska 500 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15
47 KACHEL MAGDALENA RACIBÓRZ Polska 500 PRZEDSZKOLE NR 10
48 Mielnik Adam Racibórz Polska 1000 Raciborki OCR
49 Kowalczyk Pola Racibórz Polska 500
50 Stein Iga Racibórz Polska 500 Raciborki OCR
51 Stein Lena Racibórz Polska 500 Raciborki OCR
52 Palczewski Maksymilian Racibórz Polska 1000 Raciborki OCR
53 Kosorz Maciej Racibórz Polska 1000 Raciborki OCR
54 Sobola Maja Racibórz Polska 500 Raciborki OCR
55 Gucik Jakub Racibórz Polska 1000 Raciborki OCR
56 Gucik Oliwia Racibórz Polska 1000 Raciborki OCR
57 Myszakowska Emilia Racibórz Polska 1000 Raciborki OCR
58 Miczek Mateusz Racibórz Polska 1000 Raciborki OCR
59 Pawłowicz Emilia Nędza Polska 500
60 Pawłowicz Barbara Nędza Polska 1000


Wyświetleń: 2941

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ