Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Barabasz Szymon Wodzisław Śląski Polska 1000 Raciborki OCR
2 Budziński Jan Zabrze Polska 500
3 Dancewicz Mateusz Nędza Polska 500 EasyRun Racibórz
4 Dancewicz Patryk Nędza Polska 500 EasyRun Racibórz
5 Gawliczek Rafał Tworków Polska 1000 Raciborki OCR
6 Gawliczek Tomasz Tworków Polska 1000 Raciborki OCR
7 Gucik Jakub Racibórz Polska 1000 Raciborki OCR
8 Gucik Oliwia Racibórz Polska 1000 Raciborki OCR
9 Horoszczak Emilia Strzelce Opolskie Polska 500
10 Horoszczak Laura Strzelce Opolskie Polska 500
11 jelocha Franciszek żytna Polska 1000
12 Jendrzejczyk Antoni Racibórz Polska 500
13 Jendrzejczyk Marta Racibórz Polska 500
14 Jureczko Dominik Racibórz Polska 1000
15 Jureczko Zofia Racibórz Polska 1000
16 KABALEC PIOTR RUDA ŚLĄSKA Polska 500 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 RUDA ŚLĄSKA
17 KACHEL MAGDALENA RACIBÓRZ Polska 500 PRZEDSZKOLE NR 10
18 Kanclerz Leon Racibórz Polska 500
19 Kanclerz Nadia Racibórz Polska 500
20 Kałusek Leon Rydułtowy Polska 500 AP United Szkoła Podstawowa nr 3 w Rydułtowach
21 Kałusek Milena Rydułtowy Polska 500
22 Klejny Filip Racibórz Polska 1000
23 Klekotka Franciszek Racibórz Polska 1000
24 Kokott Karolina Racibórz Polska 500
25 Kokott Paulina Racibórz Polska 500
26 Kosorz Maciej Racibórz Polska 1000 Raciborki OCR
27 Kowalczyk Pola Racibórz Polska 500
28 Krysa Oliwia Racibórz Polska 500
29 Kuryłowicz Krzysztof Raciborz Polska 1000
30 Mazur Franciszek Racibórz Polska 500 PRZEDSZKOLE NR 10
31 Meller Jagoda Racibórz Polska 1000 indywidualnie
32 Miczek Mateusz Racibórz Polska 1000 Raciborki OCR
33 Mielnik Adam Racibórz Polska 1000 Raciborki OCR
34 Mikiewicz Manuela Racibórz Polska 1000
35 Mirecka Nikola Racibórz Polska 1000 Raciborki OCR
36 MÓRAWSKI MARCIN RACIBÓRZ Polska 500 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15
37 Mrówka Gabriel Racibórz Polska 500
38 Mrówka Michał Racibórz Polska 500
39 Myszakowska Emilia Racibórz Polska 1000 Raciborki OCR
40 Niemiec Basia Racibórz 500
41 Niestroj Magdalena Racibórz Polska 500
42 Pacharzyna Emilia Raciborz Polska 1000 SP1 Racibórz
43 Pajkiert Weronika Rudnik Polska 1000
44 Palczewski Maksymilian Racibórz Polska 1000 Raciborki OCR
45 Pawłowicz Barbara Nędza Polska 1000
46 Pawłowicz Emilia Nędza Polska 500
47 Polak Magdalena Wodzisław Śląski Polska 500 Raciborki OCR
48 Puchała Hanna Zabrze Polska 500 Szkoła Podstawowa nr 25 w Zabrzu
49 Skowronek Franciszek Racibórz Polska 1000
50 Śliwińska Łucja Lipowa Polska 500
51 Śliwiński Antoni Lipowa Polska 1000
52 Sobola Maja Racibórz Polska 500 Raciborki OCR
53 Staniek Krzysztof Pietrowice Wielkie Polska 1000 Szkoła Podstawowa Pietrowice Wielkie
54 Staniek Weronika Pietrowice Wielkie Polska 1000 Szkoła Podstawowa Pietrowice Wielkie
55 Stein Iga Racibórz Polska 500 Raciborki OCR
56 Stein Lena Racibórz Polska 500 Raciborki OCR
57 Stopa Ewelina Racibórz Polska 1000
58 Stopa Władysław Racibórz Polska 500
59 Tomczyk Julia Racibórz Polska 1000
60 Wierzbicki Bartosz Racibórz Polska 500


Wyświetleń: 4485

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ