Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Wierzbicki Bartosz Racibórz Polska 500
2 Tomczyk Julia Racibórz Polska 1000
3 Śliwiński Antoni Lipowa Polska 1000
4 Śliwińska Łucja Lipowa Polska 500
5 Stopa Władysław Racibórz Polska 500
6 Stopa Ewelina Racibórz Polska 1000
7 Stein Lena Racibórz Polska 500 Raciborki OCR
8 Stein Iga Racibórz Polska 500 Raciborki OCR
9 Staniek Weronika Pietrowice Wielkie Polska 1000 Szkoła Podstawowa Pietrowice Wielkie
10 Staniek Krzysztof Pietrowice Wielkie Polska 1000 Szkoła Podstawowa Pietrowice Wielkie
11 Sobola Maja Racibórz Polska 500 Raciborki OCR
12 Skowronek Franciszek Racibórz Polska 1000
13 Puchała Hanna Zabrze Polska 500 Szkoła Podstawowa nr 25 w Zabrzu
14 Polak Magdalena Wodzisław Śląski Polska 500 Raciborki OCR
15 Pawłowicz Emilia Nędza Polska 500
16 Pawłowicz Barbara Nędza Polska 1000
17 Palczewski Maksymilian Racibórz Polska 1000 Raciborki OCR
18 Pajkiert Weronika Rudnik Polska 1000
19 Pacharzyna Emilia Raciborz Polska 1000 SP1 Racibórz
20 Niestroj Magdalena Racibórz Polska 500
21 Niemiec Basia Racibórz 500
22 Myszakowska Emilia Racibórz Polska 1000 Raciborki OCR
23 Mrówka Michał Racibórz Polska 500
24 Mrówka Gabriel Racibórz Polska 500
25 MÓRAWSKI MARCIN RACIBÓRZ Polska 500 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15
26 Mirecka Nikola Racibórz Polska 1000 Raciborki OCR
27 Mikiewicz Manuela Racibórz Polska 1000
28 Mielnik Adam Racibórz Polska 1000 Raciborki OCR
29 Miczek Mateusz Racibórz Polska 1000 Raciborki OCR
30 Meller Jagoda Racibórz Polska 1000 indywidualnie
31 Mazur Franciszek Racibórz Polska 500 PRZEDSZKOLE NR 10
32 Kuryłowicz Krzysztof Raciborz Polska 1000
33 Krysa Oliwia Racibórz Polska 500
34 Kowalczyk Pola Racibórz Polska 500
35 Kosorz Maciej Racibórz Polska 1000 Raciborki OCR
36 Kokott Paulina Racibórz Polska 500
37 Kokott Karolina Racibórz Polska 500
38 Klekotka Franciszek Racibórz Polska 1000
39 Klejny Filip Racibórz Polska 1000
40 Kanclerz Nadia Racibórz Polska 500
41 Kanclerz Leon Racibórz Polska 500
42 Kałusek Milena Rydułtowy Polska 500
43 Kałusek Leon Rydułtowy Polska 500 AP United Szkoła Podstawowa nr 3 w Rydułtowach
44 KACHEL MAGDALENA RACIBÓRZ Polska 500 PRZEDSZKOLE NR 10
45 KABALEC PIOTR RUDA ŚLĄSKA Polska 500 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 RUDA ŚLĄSKA
46 Jureczko Zofia Racibórz Polska 1000
47 Jureczko Dominik Racibórz Polska 1000
48 Jendrzejczyk Marta Racibórz Polska 500
49 Jendrzejczyk Antoni Racibórz Polska 500
50 jelocha Franciszek żytna Polska 1000
51 Horoszczak Laura Strzelce Opolskie Polska 500
52 Horoszczak Emilia Strzelce Opolskie Polska 500
53 Gucik Oliwia Racibórz Polska 1000 Raciborki OCR
54 Gucik Jakub Racibórz Polska 1000 Raciborki OCR
55 Gawliczek Tomasz Tworków Polska 1000 Raciborki OCR
56 Gawliczek Rafał Tworków Polska 1000 Raciborki OCR
57 Dancewicz Patryk Nędza Polska 500 EasyRun Racibórz
58 Dancewicz Mateusz Nędza Polska 500 EasyRun Racibórz
59 Budziński Jan Zabrze Polska 500
60 Barabasz Szymon Wodzisław Śląski Polska 1000 Raciborki OCR


Wyświetleń: 4606

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ