4. BIEG MAŁEGO POLAKA im. CICHOCIEMNYCH
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
AP United Szkoła Podstawowa nr 3 w Rydułtowach
1 Kałusek Leon Rydułtowy 500 AP United Szkoła Podstawowa nr 3 w Rydułtowach
EasyRun Racibórz
2 Dancewicz Patryk Nędza 500 EasyRun Racibórz
3 Dancewicz Mateusz Nędza 500 EasyRun Racibórz
PRZEDSZKOLE NR 10
4 Mazur Franciszek Racibórz 500 PRZEDSZKOLE NR 10
5 KACHEL MAGDALENA RACIBÓRZ 500 PRZEDSZKOLE NR 10
Raciborki OCR
6 Barabasz Szymon Wodzisław Śląski 1000 Raciborki OCR
7 Polak Magdalena Wodzisław Śląski 500 Raciborki OCR
8 Gawliczek Rafał Tworków 1000 Raciborki OCR
9 Gawliczek Tomasz Tworków 1000 Raciborki OCR
10 Mirecka Nikola Racibórz 1000 Raciborki OCR
11 Mielnik Adam Racibórz 1000 Raciborki OCR
12 Stein Iga Racibórz 500 Raciborki OCR
13 Stein Lena Racibórz 500 Raciborki OCR
14 Palczewski Maksymilian Racibórz 1000 Raciborki OCR
15 Kosorz Maciej Racibórz 1000 Raciborki OCR
16 Sobola Maja Racibórz 500 Raciborki OCR
17 Gucik Jakub Racibórz 1000 Raciborki OCR
18 Gucik Oliwia Racibórz 1000 Raciborki OCR
19 Myszakowska Emilia Racibórz 1000 Raciborki OCR
20 Miczek Mateusz Racibórz 1000 Raciborki OCR
SP1 Racibórz
21 Pacharzyna Emilia Raciborz 1000 SP1 Racibórz
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15
22 MÓRAWSKI MARCIN RACIBÓRZ 500 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 RUDA ŚLĄSKA
23 KABALEC PIOTR RUDA ŚLĄSKA 500 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 RUDA ŚLĄSKA
Szkoła Podstawowa Pietrowice Wielkie
24 Staniek Weronika Pietrowice Wielkie 1000 Szkoła Podstawowa Pietrowice Wielkie
25 Staniek Krzysztof Pietrowice Wielkie 1000 Szkoła Podstawowa Pietrowice Wielkie
Szkoła Podstawowa nr 25 w Zabrzu
26 Puchała Hanna Zabrze 500 Szkoła Podstawowa nr 25 w Zabrzu
_BRAK NAZWY_
27 Pajkiert Weronika Rudnik 1000
28 Jureczko Dominik Racibórz 1000
29 Jureczko Zofia Racibórz 1000
30 Niemiec Basia Racibórz 500
31 Wierzbicki Bartosz Racibórz 500
32 Klejny Filip Racibórz 1000
33 Kałusek Milena Rydułtowy 500
34 Jendrzejczyk Marta Racibórz 500
35 Jendrzejczyk Antoni Racibórz 500
36 Mrówka Gabriel Racibórz 500
37 Mrówka Michał Racibórz 500
38 Stopa Władysław Racibórz 500
39 Stopa Ewelina Racibórz 1000
40 Klekotka Franciszek Racibórz 1000
41 Skowronek Franciszek Racibórz 1000
42 Mikiewicz Manuela Racibórz 1000
43 Kokott Karolina Racibórz 500
44 Kokott Paulina Racibórz 500
45 Tomczyk Julia Racibórz 1000
46 Krysa Oliwia Racibórz 500
47 Horoszczak Laura Strzelce Opolskie 500
48 Horoszczak Emilia Strzelce Opolskie 500
49 Niestroj Magdalena Racibórz 500
50 Budziński Jan Zabrze 500
51 Kuryłowicz Krzysztof Raciborz 1000
52 Kanclerz Nadia Racibórz 500
53 Kanclerz Leon Racibórz 500
54 Śliwińska Łucja Lipowa 500
55 Śliwiński Antoni Lipowa 1000
56 jelocha Franciszek żytna 1000
57 Kowalczyk Pola Racibórz 500
58 Pawłowicz Emilia Nędza 500
59 Pawłowicz Barbara Nędza 1000
indywidualnie
60 Meller Jagoda Racibórz 1000 indywidualnie


Wyświetleń: 2950

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ