VI WIOSENNY PÓŁMARATON ELAKTYWNYCH
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mierzwa Krzysztof Gdańsk Bieg główny 21 km Kujawscy Runners opłacono on-line
2 Falkowski Patryk Malbork Bieg mały 7 km Fast KUZL opłacono on-line
3 Kaczyński Daniel Starogard Gdański Bieg główny 21 km Morsy Zblewo opłacono on-line
4 Szarko Ela Elbląg Bieg mały 7 km Klub ohhhh-Ela opłacono on-line
5 Stankiewicz Martyna Czernin Bieg mały 7 km opłacono on-line
6 Meller Marcin Malbork Bieg mały 7 km opłacono on-line
7 Menziński Przemysław Barczewo Bieg główny 21 km BSB Barczewo Biega opłacono on-line
8 Tymińska Ewa Gdańsk Bieg mały 7 km opłacono on-line
9 Tyminski Krzysztof GDAŃSK Bieg mały 7 km opłacono on-line
10 Schoenrock Tomasz Nowy Dwór Gdański Bieg mały 7 km Finisz Morąg opłacono on-line
11 Galuszewski Marek Elbląg Bieg mały 7 km opłacono on-line
12 Sarnowski Piotr Elbląg Bieg mały 7 km Nowina Team opłacono on-line
13 Begej Anita Elbląg Bieg mały 7 km Nowina Team opłacono on-line
14 Żabczyński Daniel Rumia Bieg główny 21 km Biegamyrazem.pl opłacono on-line
15 Kraśnieński Krzysztof elbląg Bieg główny 21 km Team Karaś - Elbląg opłacono on-line
16 Rogowski Sebastian Elbląg Bieg mały 7 km opłacono on-line
17 Nieściór Jan Stękiny Bieg mały 7 km Jonkowo SPORT opłacono on-line
18 Nawrocka Joanna Bydgoszcz Bieg mały 7 km OPEN PL Team opłacono on-line
19 Nawrocki Dariusz Bydgoszcz Bieg główny 21 km OPEN PL Team opłacono on-line
20 Nieściór Mieczysława Stękiny Nordic Walking 7 km Jonkowo Sport opłacono on-line
21 Walczyk Michał Elbląg Bieg mały 7 km opłacono on-line
22 Biernacki Piotr Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
23 ENGLERT PAWEŁ GDYNIA Bieg główny 21 km BHMW_GDYNIA opłacono on-line
24 Grobelniak Rafał ŻUKOWO Nordic Walking 7 km opłacono on-line
25 Lorek Kinga Elbląg Bieg główny 21 km Beko Team opłacono on-line
26 Skowronski Darek Dzierzgon Bieg sztafet Dzierzgon Team/Dks powisle dzierzgon/ Kram FC opłacono on-line
27 Wojciechowski Mateusz Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
28 Olszewski Adam Jeziorany Bieg główny 21 km opłacono on-line
29 Burzykowski Andrzej Elblag Bieg główny 21 km opłacono on-line
30 Tonga Jan Elbląg Bieg sztafet 43 Batalion Lekkiej Piechoty w Braniewie 4W-MBOT opłacono on-line
31 Kapała Przemysław Elbląg Bieg sztafet 43 Batalion Lekkiej Piechoty w Braniewie 4W-MBOT opłacono on-line
32 Niechoćko Agata Gdańsk Bieg mały 7 km opłacono on-line
33 Sulewski Krzysztof Barczewo Bieg mały 7 km BSB Barczewo Biega opłacono on-line
34 Chrabonszcz Maria Ostróda Bieg mały 7 km Ostróda opłacono on-line
35 Chrabonszcz Jerzy Ostróda Bieg główny 21 km Ostróda opłacono on-line
36 Sukow Jerzy ELBLAG Bieg główny 21 km opłacono on-line
37 Partyka Robert Malbork Bieg mały 7 km Grupa Malbork opłacono on-line
38 Bładzikowski Rafał Tczew Bieg mały 7 km Biegający Tczew opłacono on-line
39 Kulesza Maciej Elblag Bieg mały 7 km Open Balance Health Triathlon Team opłacono on-line
40 Serafin Bartłomiej Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
41 Jaksina Dariusz Ruciane-nida Nordic Walking 7 km opłacono on-line
42 Załucki Zbigniew BIELNIK PIERWSZY Bieg główny 21 km TriWise opłacono on-line
43 Matulewicz Magdalena Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
44 Olkowska Anna Elbląg Nordic Walking 7 km opłacono on-line
45 Olkowski Krzysztof Elbląg Nordic Walking 7 km opłacono on-line
46 Tołwińska Agnieszka Gronowo Górne Bieg mały 7 km HTT opłacono on-line
47 Skowroński Andrzej Malbork Bieg mały 7 km Grupa Malbork opłacono on-line
48 GAZARKIEWICZ ANTONI GDAŃSK Bieg główny 21 km BHMW_GDYNIA opłacono on-line
49 Bieniek Dominik Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
50 Popielarczyk Robert Gronowo Górne Bieg mały 7 km opłacono on-line
51 Zima Jan Minięta Bieg główny 21 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
52 Kozłowski Łukasz Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
53 Sparzak Tomasz Elbląg Bieg mały 7 km opłacono on-line
54 Żarkowski Piotr Elbląg Bieg mały 7 km Team Karaś - Elbląg opłacono on-line
55 Romaniec Barbara Gdansk Nordic Walking 7 km PZU Sport NW opłacono on-line
56 Tołwińska Mariola Elbląg Bieg mały 7 km Wonder Woman Elbląg opłacono on-line
57 Tołwiński Bogusław Elbląg Bieg mały 7 km Open Balance Health Triathlon Team opłacono on-line
58 Kraszewski Jarek Malbork Bieg główny 21 km Grupa Malbork opłacono on-line
59 Sikora Marcin Dzierzgoń Bieg sztafet Dzierzgoń Team/DKS Powiśle/Kram FC opłacono on-line
60 Ługowski Maciej Susz Bieg główny 21 km Crossfit Team Susz opłacono on-line
61 Krzeszewski Grzegorz Elbląg Bieg mały 7 km opłacono on-line
62 Tuszyński Jarosław Gdańsk Bieg główny 21 km opłacono on-line
63 Łatas Paweł Gdańsk Bieg mały 7 km Fighting Runners opłacono on-line
64 Wewiórski Paweł Elbląg Bieg główny 21 km ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
65 Pogorzelski Sławomir Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
66 Pogorzelski Wojciech Nowinka Bieg główny 21 km TEAM NOWINKA opłacono on-line
67 Bujnicki Marcin Pasłęk Bieg mały 7 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
68 Chabowska Magdalena Zduny Bieg główny 21 km opłacono on-line
69 Kopczyk Bożena Malbork Nordic Walking 7 km opłacono on-line
70 Tomiałojć Andrzej Elbląg Bieg mały 7 km opłacono on-line
71 Olszewski Tomasz Jeziorany Bieg główny 21 km Jeziorany opłacono on-line
72 Gadowski Marcin Elbląg Bieg główny 21 km Gadek runs opłacono on-line
73 Grubecki Marcin Raczki Elbląskie Bieg mały 7 km DEPRESJA RACZKI ELBLĄSKIE opłacono on-line
74 Nowalińska Aleksandra Malbork Nordic Walking 7 km opłacono on-line
75 Kochanowska Paulina Elbląg Bieg mały 7 km opłacono on-line
76 Stasiński Adam Gdańsk Bieg główny 21 km opłacono on-line
77 Ołowski Kamil Dzierzgoń Bieg sztafet DKS Powiśle/Dzierzgoń Team/Kram FC opłacono on-line
78 Czyżewski Bartek Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
79 Kühn Daniel Elbląg Bieg mały 7 km Open Balance Health Triathlon Team opłacono on-line
80 Stankiewicz Piotr Elbląg Bieg mały 7 km #BKKSE opłacono on-line
81 Czaplicka Marta Malbork Bieg mały 7 km Klub biegowy malbork opłacono on-line
82 Sowiński Patryk Olsztyn Bieg główny 21 km opłacono on-line
83 Gatza Jan Elbląg Nordic Walking 7 km opłacono on-line
84 Sowa Sylwester Elbląg Bieg mały 7 km opłacono on-line
85 Sowa Renata Elbląg Bieg mały 7 km opłacono on-line
86 Pohlid-Doda Anna Susz Bieg główny 21 km Crossfit Team Susz opłacono on-line
87 Augustyniak Mariusz Susz Bieg główny 21 km Crossfit Team Susz opłacono on-line
88 Matura Kajetan Malbork Bieg mały 7 km PPK Team Malbork opłacono on-line
89 Szablewski Piotr Malbork Bieg mały 7 km PPK Team Malbork opłacono on-line
90 Matura Pawel Malbork Bieg mały 7 km PPK Team Malbork opłacono on-line
91 Stefański Andrzej Elbląg Bieg główny 21 km Maratończyk. Elbląg opłacono on-line
92 Włoszczyński Maciej Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
93 Czarnecki Mateusz Stobiec Bieg główny 21 km opłacono on-line
94 Dąbrowski Mariusz Gdańsk Bieg główny 21 km HEXONIC opłacono on-line
95 Penk Daniel Gdańsk Bieg główny 21 km BornholmRunners/MaerskDrilling opłacono on-line
96 Patynka Patrycja Elbląg Bieg mały 7 km Malborskie Morsy opłacono on-line
97 Rosiński Krzysztof Gronowo Górne Bieg główny 21 km opłacono on-line
98 Tokarski Krzysztof Gdańsk Bieg mały 7 km S...K...S... opłacono on-line
99 Lewandowska Agnieszka Starogard Gdański Nordic Walking 7 km Speed Ladies opłacono on-line
100 Stanik Piotr Elbląg Bieg główny 21 km Labosport Team opłacono on-line


Wyświetleń: 9082

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ