VI WIOSENNY PÓŁMARATON ELAKTYWNYCH
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Odziemczyk Tomasz Elbląg Bieg główny 21 km evoubezpieczenia.pl
2 Pańczuk Robert Elbląg Bieg główny 21 km Dom Brokerski NEGOCJATOR opłacono on-line
3 Kühn Natalia Elbląg Bieg główny 21 km Open Balance Health Triathlon Team opłacono on-line
4 Demczuk Andrzej Elbląg Bieg główny 21 km Klub Biegowy Tadeusza opłacono on-line
5 Hajduk mieczysław Elbląg Bieg główny 21 km
6 Chmielewski Ireneusz Gronowo Górne Bieg główny 21 km opłacono on-line
7 Kmieć Jacek Malbork Bieg główny 21 km Grupa Malbork opłacono on-line
8 Jaworski Tomasz Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
9 Ziemińska Magdalena Elbląg Bieg główny 21 km ETT opłacono on-line
10 Markiewicz Paweł Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
11 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia Bieg główny 21 km
12 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg główny 21 km traktor team gm.kwidzyn opłacono on-line
13 Zwatykanicz Martyna Rumia Bieg główny 21 km Dziki z Trójmiasta opłacono on-line
14 Frankiewicz Maciej Malbork Bieg główny 21 km GRUPA MALBORK opłacono on-line
15 Dylert Arkadiusz Malbork Bieg główny 21 km Grupa Malbork opłacono on-line
16 Mroczkowski Tomasz Malbork Bieg główny 21 km GRUPA MALBORK opłacono on-line
17 Dreszler Wiesław Skowarcz Bieg główny 21 km opłacono on-line
18 Szymanski Dariusz Malbork Bieg główny 21 km Grupa Malbork opłacono on-line
19 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg główny 21 km Gmina Elblag-Elektromet opłacono on-line
20 Nowakowski Wojciech Malbork Bieg główny 21 km Grupa Malbork
21 Matejuk Arkadiusz Malbork Bieg główny 21 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
22 BIESZKE ARTUR MALBORK Bieg główny 21 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
23 Kozdemba Krzysztof Wiślinka Bieg główny 21 km
24 Chlistowska Kamila Malbork Bieg główny 21 km
25 KULIK GRZEGORZ MALBORK Bieg główny 21 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
26 Klawikowski Jakub Malbork Bieg główny 21 km Beztlenowi Malbork opłacono on-line
27 Woszczyk Sebastian Malbork Bieg główny 21 km Grupa Malbork opłacono on-line
28 Pick Tomek Koszalin Bieg główny 21 km BIEGOLAS Koszalin / KORONA Szczecin opłacono on-line
29 Küchler Paweł Gdynia Bieg główny 21 km JARBUD opłacono on-line
30 Küchler Małgorzata Gdynia Bieg główny 21 km JARBUD opłacono on-line
31 Górniak Jarosław Pogórze Bieg główny 21 km JARBUD opłacono on-line
32 Glaubert Justyna Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
33 Glaubert Robert Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
34 JÓZEFOWICZ DAWID MALBORK Bieg główny 21 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
35 Tocha Zbigniew Skórcz Bieg główny 21 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
36 Popławski Przemysław Elbląg Bieg główny 21 km MND-NE opłacono on-line
37 Fedorowski Konrad Toruń Bieg główny 21 km opłacono on-line
38 Kaptur Roman Elbląg Bieg główny 21 km
39 Kryszyłowicz Przemysław Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
40 Wojas Aneta GRUDZIADZ Bieg główny 21 km
41 Jurołajć Tomasz Lipowina Bieg główny 21 km Rozbiegane Braniewo / 43blp w Braniewie opłacono on-line
42 Masys Agnieszka Malbork Bieg główny 21 km Grupa Malbork opłacono on-line
43 Grynis Paweł Elbląg Bieg główny 21 km SP 14 Elbląg opłacono on-line
44 Grynis Kamila Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
45 Rzadkiewicz Adam Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
46 Kowalski Jacek Elbląg Bieg główny 21 km JACKO opłacono on-line
47 Kamiński Paweł Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
48 Klimowski Przemysław Elbląg Bieg główny 21 km ETT opłacono on-line
49 Klimowska Anetta Elbląg Bieg główny 21 km ETT opłacono on-line
50 Wróblewski Tomasz Elbląg Bieg główny 21 km FLSmidth MAAG Gear opłacono on-line
51 Zdanowicz Paweł Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
52 Szałach Sebastian Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
53 Otłowski Grzegorz Elbląg Bieg główny 21 km ETT opłacono on-line
54 Furmaniak Piotr MALBORK Bieg główny 21 km Grupa Malbork opłacono on-line
55 Stanik Piotr Elbląg Bieg główny 21 km Labosport Team opłacono on-line
56 Rosiński Krzysztof Gronowo Górne Bieg główny 21 km opłacono on-line
57 Penk Daniel Gdańsk Bieg główny 21 km BornholmRunners/MaerskDrilling opłacono on-line
58 Dąbrowski Mariusz Gdańsk Bieg główny 21 km HEXONIC opłacono on-line
59 Czarnecki Mateusz Stobiec Bieg główny 21 km opłacono on-line
60 Włoszczyński Maciej Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
61 Stefański Andrzej Elbląg Bieg główny 21 km Maratończyk. Elbląg opłacono on-line
62 Augustyniak Mariusz Susz Bieg główny 21 km Crossfit Team Susz opłacono on-line
63 Pohlid-Doda Anna Susz Bieg główny 21 km Crossfit Team Susz opłacono on-line
64 Olszewski Roman Elbląg Bieg główny 21 km Elbażant
65 STANISZEWSKI PAWEŁ ELBLĄG Bieg główny 21 km U,Łasucha"
66 Sowiński Patryk Olsztyn Bieg główny 21 km opłacono on-line
67 Czyżewski Bartek Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
68 Stasiński Adam Gdańsk Bieg główny 21 km opłacono on-line
69 Gadowski Marcin Elbląg Bieg główny 21 km Gadek runs opłacono on-line
70 Olszewski Tomasz Jeziorany Bieg główny 21 km Jeziorany opłacono on-line
71 Chabowska Magdalena Zduny Bieg główny 21 km opłacono on-line
72 Pogorzelski Wojciech Nowinka Bieg główny 21 km TEAM NOWINKA opłacono on-line
73 Pogorzelski Sławomir Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
74 Wewiórski Paweł Elbląg Bieg główny 21 km ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
75 Tuszyński Jarosław Gdańsk Bieg główny 21 km opłacono on-line
76 Ługowski Maciej Susz Bieg główny 21 km Crossfit Team Susz opłacono on-line
77 Kraszewski Jarek Malbork Bieg główny 21 km Grupa Malbork opłacono on-line
78 Bauer Andreas Berlin Bieg główny 21 km ESV Lok Potsdam
79 Świtońska Aleksandra Gdynia Bieg główny 21 km
80 Kozłowski Łukasz Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
81 Zima Jan Minięta Bieg główny 21 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
82 Bieniek Dominik Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
83 GAZARKIEWICZ ANTONI GDAŃSK Bieg główny 21 km BHMW_GDYNIA opłacono on-line
84 Matulewicz Magdalena Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
85 Załucki Zbigniew BIELNIK PIERWSZY Bieg główny 21 km TriWise opłacono on-line
86 Serafin Bartłomiej Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
87 Serocki Adam Elblag Bieg główny 21 km Drużyna Pierścienia
88 mazerski bartosz sztum Bieg główny 21 km LKS Zantyr Sztum
89 Sukow Jerzy ELBLAG Bieg główny 21 km opłacono on-line
90 Chrabonszcz Jerzy Ostróda Bieg główny 21 km Ostróda opłacono on-line
91 Burzykowski Andrzej Elblag Bieg główny 21 km opłacono on-line
92 Olszewski Adam Jeziorany Bieg główny 21 km opłacono on-line
93 Wojciechowski Mateusz Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
94 Lorek Kinga Elbląg Bieg główny 21 km Beko Team opłacono on-line
95 ENGLERT PAWEŁ GDYNIA Bieg główny 21 km BHMW_GDYNIA opłacono on-line
96 Hajdus Piotr Braniewo Bieg główny 21 km
97 Biernacki Piotr Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
98 Nawrocki Dariusz Bydgoszcz Bieg główny 21 km OPEN PL Team opłacono on-line
99 Kraśnieński Krzysztof elbląg Bieg główny 21 km Team Karaś - Elbląg opłacono on-line
100 Żabczyński Daniel Rumia Bieg główny 21 km Biegamyrazem.pl opłacono on-line


Wyświetleń: 10703

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ