VI WIOSENNY PÓŁMARATON ELAKTYWNYCH
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Pudlik Pawel Elblag Bieg mały 7 km
102 Matura Kajetan Malbork Bieg mały 7 km PPK Team Malbork opłacono on-line
103 Szablewski Piotr Malbork Bieg mały 7 km PPK Team Malbork opłacono on-line
104 Matura Pawel Malbork Bieg mały 7 km PPK Team Malbork opłacono on-line
105 Stefański Andrzej Elbląg Bieg główny 21 km Maratończyk. Elbląg opłacono on-line
106 Włoszczyński Maciej Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
107 Czarnecki Mateusz Stobiec Bieg główny 21 km opłacono on-line
108 Dąbrowski Mariusz Gdańsk Bieg główny 21 km HEXONIC opłacono on-line
109 Penk Daniel Gdańsk Bieg główny 21 km BornholmRunners/MaerskDrilling opłacono on-line
110 Patynka Patrycja Elbląg Bieg mały 7 km Malborskie Morsy opłacono on-line
111 Rosiński Krzysztof Gronowo Górne Bieg główny 21 km opłacono on-line
112 Tokarski Krzysztof Gdańsk Bieg mały 7 km S...K...S... opłacono on-line
113 Lewandowska Agnieszka Starogard Gdański Nordic Walking 7 km Speed Ladies opłacono on-line
114 Stanik Piotr Elbląg Bieg główny 21 km Labosport Team opłacono on-line
115 Furmaniak Piotr MALBORK Bieg główny 21 km Grupa Malbork opłacono on-line
116 Łotocka Katarzyna Elbląg Bieg mały 7 km opłacono on-line
117 Otłowski Grzegorz Elbląg Bieg główny 21 km ETT opłacono on-line
118 Szałach Anna Elbląg Bieg mały 7 km opłacono on-line
119 Szałach Sebastian Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
120 Zdanowicz Paweł Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
121 Montewka Paulina Elbląg Nordic Walking 7 km MND-NE / Kijki 4 Fun opłacono on-line
122 Wysocka Beata Elbląg Nordic Walking 7 km opłacono on-line
123 Wróblewski Tomasz Elbląg Bieg główny 21 km FLSmidth MAAG Gear opłacono on-line
124 Klimowska Anetta Elbląg Bieg główny 21 km ETT opłacono on-line
125 Klimowski Przemysław Elbląg Bieg główny 21 km ETT opłacono on-line
126 Kamiński Paweł Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
127 Kowalski Jacek Elbląg Bieg główny 21 km JACKO opłacono on-line
128 Rzadkiewicz Adam Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
129 Szymański Krzysztof Domatówko Bieg mały 7 km opłacono on-line
130 Mickiewicz -Szymańska Ilona Domatówko Bieg mały 7 km opłacono on-line
131 Rycąbel Bogdan Licze Nordic Walking 7 km opłacono on-line
132 Szczepaniak Piotr Olsztyn Nordic Walking 7 km Są Wolniejsi opłacono on-line
133 Grynis Kamila Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
134 Grynis Paweł Elbląg Bieg główny 21 km SP 14 Elbląg opłacono on-line
135 Masys Agnieszka Malbork Bieg główny 21 km Grupa Malbork opłacono on-line
136 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg mały 7 km opłacono on-line
137 Czerniakowska Paulina Malbork Bieg mały 7 km Grupa Malbork opłacono on-line
138 Rogalski Radosław Elbląg Bieg mały 7 km opłacono on-line
139 Jurołajć Tomasz Lipowina Bieg główny 21 km Rozbiegane Braniewo / 43blp w Braniewie opłacono on-line
140 Błaszczyk Dorota Malbork Bieg mały 7 km Grupa Malbork
141 Wojas Aneta GRUDZIADZ Bieg główny 21 km
142 Kryszyłowicz Przemysław Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
143 Kaptur Roman Elbląg Bieg główny 21 km
144 Fedorowski Konrad Toruń Bieg główny 21 km opłacono on-line
145 Makowski Marcin Elbląg Nordic Walking 7 km opłacono on-line
146 Będkowska-Makowska Agnieszka Elbląg Nordic Walking 7 km opłacono on-line
147 Popławski Przemysław Elbląg Bieg główny 21 km MND-NE opłacono on-line
148 Broczkowska Dorota Elbląg Nordic Walking 7 km opłacono on-line
149 Fruba Karina Słupsk Bieg mały 7 km STOPA Słupsk / KORONA Szczecin opłacono on-line
150 Tocha Zbigniew Skórcz Bieg główny 21 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
151 JÓZEFOWICZ DAWID MALBORK Bieg główny 21 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
152 Mateusiak Arkadiusz ELBLAG Nordic Walking 7 km opłacono on-line
153 Glaubert Robert Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
154 Glaubert Justyna Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
155 Górniak Jarosław Pogórze Bieg główny 21 km JARBUD opłacono on-line
156 Küchler Małgorzata Gdynia Bieg główny 21 km JARBUD opłacono on-line
157 Küchler Paweł Gdynia Bieg główny 21 km JARBUD opłacono on-line
158 Szewczak Kamila Koszalin Nordic Walking 7 km Team Deaf opłacono on-line
159 Świderska Wioletta Koszalin Nordic Walking 7 km Team Deaf opłacono on-line
160 Pick Tomek Koszalin Bieg główny 21 km BIEGOLAS Koszalin / KORONA Szczecin opłacono on-line
161 Woszczyk Sebastian Malbork Bieg główny 21 km Grupa Malbork opłacono on-line
162 Klawikowski Jakub Malbork Bieg główny 21 km Beztlenowi Malbork opłacono on-line
163 KULIK GRZEGORZ MALBORK Bieg główny 21 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
164 Caban Krzysztof Elbląg Bieg sztafet 43 Batalion Lekkiej Piechoty w Braniewie 4W-MBOT opłacono on-line
165 Smolarek Robert Elbląg Bieg mały 7 km opłacono on-line
166 Chlistowska Kamila Malbork Bieg główny 21 km
167 Kozdemba Krzysztof Wiślinka Bieg główny 21 km
168 BIESZKE ARTUR MALBORK Bieg główny 21 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
169 Matejuk Arkadiusz Malbork Bieg główny 21 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
170 Witkowski Jarosław Gdańsk Bieg mały 7 km SRC Sport Team opłacono on-line
171 korzec Anna korzec Kwidzyn Nordic Walking 7 km opłacono on-line
172 Nowakowski Wojciech Malbork Bieg główny 21 km Grupa Malbork
173 Piśkiewicz Agnieszka Elbląg Bieg mały 7 km Open Balance Health Triathlon Team opłacono on-line
174 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg główny 21 km Gmina Elblag-Elektromet opłacono on-line
175 Szymanski Dariusz Malbork Bieg główny 21 km Grupa Malbork opłacono on-line
176 Dreszler Wiesław Skowarcz Bieg główny 21 km opłacono on-line
177 Maliszewska Marianna Elbląg Bieg mały 7 km
178 Mroczkowski Tomasz Malbork Bieg główny 21 km GRUPA MALBORK opłacono on-line
179 Dylert Arkadiusz Malbork Bieg główny 21 km Grupa Malbork opłacono on-line
180 Frankiewicz Maciej Malbork Bieg główny 21 km GRUPA MALBORK opłacono on-line
181 Zwatykanicz Martyna Rumia Bieg główny 21 km Dziki z Trójmiasta opłacono on-line
182 Gutowska Izabela Elbląg Bieg mały 7 km Open Balance Health Triathlon Team opłacono on-line
183 Miłkowska Jolanta Gdynia Nordic Walking 7 km Deam deaf opłacono on-line
184 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg główny 21 km traktor team gm.kwidzyn opłacono on-line
185 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia Bieg główny 21 km
186 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic Walking 7 km opłacono on-line
187 Przybylska Aleksandra Gdynia Nordic Walking 7 km Elite Team opłacono on-line
188 Markiewicz Paweł Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
189 Toporek Rafał Przodkowo Nordic Walking 7 km Polipack Team GWE opłacono on-line
190 Cichowska Joanna Ostróda Bieg mały 7 km Ostróda Runners
191 Wyrwas Małgorzata Elbląg Nordic Walking 7 km MND-NE / Kijki 4 Fun opłacono on-line
192 Weber Magdalena Elbląg Bieg mały 7 km Klub Terrego opłacono on-line
193 Ziemińska Magdalena Elbląg Bieg główny 21 km ETT opłacono on-line
194 Jaworski Tomasz Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
195 Kmieć Jacek Malbork Bieg główny 21 km Grupa Malbork opłacono on-line
196 kapteina robert gronowo górne Bieg mały 7 km opłacono on-line
197 SZYMAŃSKA JOANNA Elbląg Bieg mały 7 km opłacono on-line
198 Chmielewski Ireneusz Gronowo Górne Bieg główny 21 km opłacono on-line
199 Rogalska Paula Elbląg Bieg mały 7 km opłacono on-line
200 Szarko Maciej Elbląg Bieg mały 7 km opłacono on-line


Wyświetleń: 10702

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ