VI WIOSENNY PÓŁMARATON ELAKTYWNYCH
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Augustyniak Mariusz Susz Bieg główny 21 km Crossfit Team Susz opłacono on-line
2 Bauer Andreas Berlin Bieg główny 21 km ESV Lok Potsdam
3 Będkowska-Makowska Agnieszka Elbląg Nordic Walking 7 km opłacono on-line
4 Begej Anita Elbląg Bieg mały 7 km Nowina Team opłacono on-line
5 Bieniek Dominik Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
6 Biernacki Piotr Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
7 BIESZKE ARTUR MALBORK Bieg główny 21 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
8 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg mały 7 km opłacono on-line
9 Broczkowska Dorota Elbląg Nordic Walking 7 km opłacono on-line
10 Bujnicki Marcin Pasłęk Bieg mały 7 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
11 Burzykowski Andrzej Elblag Bieg główny 21 km opłacono on-line
12 Bładzikowski Rafał Tczew Bieg mały 7 km Biegający Tczew opłacono on-line
13 Błaszczyk Dorota Malbork Bieg mały 7 km Grupa Malbork
14 Caban Krzysztof Elbląg Bieg sztafet 43 Batalion Lekkiej Piechoty w Braniewie 4W-MBOT opłacono on-line
15 Chabowska Magdalena Zduny Bieg główny 21 km opłacono on-line
16 Chlistowska Kamila Malbork Bieg główny 21 km
17 Chmielewski Ireneusz Gronowo Górne Bieg główny 21 km opłacono on-line
18 Chrabonszcz Jerzy Ostróda Bieg główny 21 km Ostróda opłacono on-line
19 Chrabonszcz Maria Ostróda Bieg mały 7 km Ostróda opłacono on-line
20 Cichowska Joanna Ostróda Bieg mały 7 km Ostróda Runners
21 Czaplicka Marta Malbork Bieg mały 7 km Klub biegowy malbork opłacono on-line
22 Czarnecki Mateusz Stobiec Bieg główny 21 km opłacono on-line
23 Czerniakowska Paulina Malbork Bieg mały 7 km Grupa Malbork opłacono on-line
24 Czyżewski Bartek Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
25 Dąbrowski Mariusz Gdańsk Bieg główny 21 km HEXONIC opłacono on-line
26 Demczuk Andrzej Elbląg Bieg główny 21 km Klub Biegowy Tadeusza opłacono on-line
27 Dreszler Wiesław Skowarcz Bieg główny 21 km opłacono on-line
28 Dylert Arkadiusz Malbork Bieg główny 21 km Grupa Malbork opłacono on-line
29 ENGLERT PAWEŁ GDYNIA Bieg główny 21 km BHMW_GDYNIA opłacono on-line
30 Falkowski Patryk Malbork Bieg mały 7 km Fast KUZL opłacono on-line
31 Fedorowski Konrad Toruń Bieg główny 21 km opłacono on-line
32 Frankiewicz Maciej Malbork Bieg główny 21 km GRUPA MALBORK opłacono on-line
33 Fruba Karina Słupsk Bieg mały 7 km STOPA Słupsk / KORONA Szczecin opłacono on-line
34 Furmaniak Piotr MALBORK Bieg główny 21 km Grupa Malbork opłacono on-line
35 Gadowski Marcin Elbląg Bieg główny 21 km Gadek runs opłacono on-line
36 Galuszewski Marek Elbląg Bieg mały 7 km opłacono on-line
37 Gatza Jan Elbląg Nordic Walking 7 km opłacono on-line
38 GAZARKIEWICZ ANTONI GDAŃSK Bieg główny 21 km BHMW_GDYNIA opłacono on-line
39 Gibas Asia Elbląg Nordic Walking 7 km BażantNWElbląg opłacono on-line
40 Gibas Sławek Elbląg Nordic Walking 7 km BażantNWElbląg opłacono on-line
41 Glaubert Justyna Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
42 Glaubert Robert Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
43 Godzińska Dorota Milejewo Nordic Walking 7 km BażantNWElbląg opłacono on-line
44 Godziński Paweł Milejewo Nordic Walking 7 km BażantNWElbląg opłacono on-line
45 Gorczyca ANNA Braniewo Bieg główny 21 km
46 Górniak Jarosław Pogórze Bieg główny 21 km JARBUD opłacono on-line
47 Gotlibowski Radosław Żagań/Elbląg Nordic Walking 7 km MND-NE / Kijki 4 Fun opłacono on-line
48 Grobelniak Rafał ŻUKOWO Nordic Walking 7 km opłacono on-line
49 Grubecki Marcin Raczki Elbląskie Bieg mały 7 km DEPRESJA RACZKI ELBLĄSKIE opłacono on-line
50 Grynis Kamila Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
51 Grynis Paweł Elbląg Bieg główny 21 km SP 14 Elbląg opłacono on-line
52 Gutowska Izabela Elbląg Bieg mały 7 km Open Balance Health Triathlon Team opłacono on-line
53 Hajduk mieczysław Elbląg Bieg główny 21 km
54 Hajdus Piotr Braniewo Bieg główny 21 km
55 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg główny 21 km traktor team gm.kwidzyn opłacono on-line
56 Jaksina Dariusz Ruciane-nida Nordic Walking 7 km opłacono on-line
57 Jaworski Tomasz Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
58 JÓZEFOWICZ DAWID MALBORK Bieg główny 21 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
59 Junik Oskar Jegłownik Bieg mały 7 km Rozbiegane Braniewo / 43blp w Braniewie
60 Jurołajć Tomasz Lipowina Bieg główny 21 km Rozbiegane Braniewo / 43blp w Braniewie opłacono on-line
61 Kaczyński Daniel Starogard Gdański Bieg główny 21 km Morsy Zblewo opłacono on-line
62 Kamiński Paweł Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
63 Kapała Przemysław Elbląg Bieg sztafet 43 Batalion Lekkiej Piechoty w Braniewie 4W-MBOT opłacono on-line
64 kapteina robert gronowo górne Bieg mały 7 km opłacono on-line
65 Kaptur Roman Elbląg Bieg główny 21 km
66 Karwowski Krzysztof Marcinowa Wola Bieg mały 7 km
67 Klawikowski Jakub Malbork Bieg główny 21 km Beztlenowi Malbork opłacono on-line
68 Klimowska Anetta Elbląg Bieg główny 21 km ETT opłacono on-line
69 Klimowski Przemysław Elbląg Bieg główny 21 km ETT opłacono on-line
70 Kmieć Jacek Malbork Bieg główny 21 km Grupa Malbork opłacono on-line
71 Kochanowska Paulina Elbląg Bieg mały 7 km opłacono on-line
72 Kopczyk Bożena Malbork Nordic Walking 7 km opłacono on-line
73 korzec Anna korzec Kwidzyn Nordic Walking 7 km opłacono on-line
74 Kowalski Jacek Elbląg Bieg główny 21 km JACKO opłacono on-line
75 Kozdemba Krzysztof Wiślinka Bieg główny 21 km
76 Kozłowski Łukasz Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
77 Kraśnieński Krzysztof elbląg Bieg główny 21 km Team Karaś - Elbląg opłacono on-line
78 Kraszewski Jarek Malbork Bieg główny 21 km Grupa Malbork opłacono on-line
79 Kryszyłowicz Przemysław Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
80 Krzeszewski Grzegorz Elbląg Bieg mały 7 km opłacono on-line
81 Küchler Małgorzata Gdynia Bieg główny 21 km JARBUD opłacono on-line
82 Küchler Paweł Gdynia Bieg główny 21 km JARBUD opłacono on-line
83 Kühn Daniel Elbląg Bieg mały 7 km Open Balance Health Triathlon Team opłacono on-line
84 Kühn Natalia Elbląg Bieg główny 21 km Open Balance Health Triathlon Team opłacono on-line
85 Kulesza Maciej Elblag Bieg mały 7 km Open Balance Health Triathlon Team opłacono on-line
86 KULIK GRZEGORZ MALBORK Bieg główny 21 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
87 Lewandowska Agnieszka Starogard Gdański Nordic Walking 7 km Speed Ladies opłacono on-line
88 Lorek Kinga Elbląg Bieg główny 21 km Beko Team opłacono on-line
89 Makowski Marcin Elbląg Nordic Walking 7 km opłacono on-line
90 Maliszewska Marianna Elbląg Bieg mały 7 km
91 Markiewicz Paweł Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
92 Masys Agnieszka Malbork Bieg główny 21 km Grupa Malbork opłacono on-line
93 Matejuk Arkadiusz Malbork Bieg główny 21 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
94 Mateusiak Arkadiusz ELBLAG Nordic Walking 7 km opłacono on-line
95 Matulewicz Magdalena Elbląg Bieg główny 21 km opłacono on-line
96 Matura Kajetan Malbork Bieg mały 7 km PPK Team Malbork opłacono on-line
97 Matura Pawel Malbork Bieg mały 7 km PPK Team Malbork opłacono on-line
98 mazerski bartosz sztum Bieg główny 21 km LKS Zantyr Sztum
99 Meller Marcin Malbork Bieg mały 7 km opłacono on-line
100 Menziński Przemysław Barczewo Bieg główny 21 km BSB Barczewo Biega opłacono on-line


Wyświetleń: 10701

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ